Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 29 čer 2022 00:11Nebude
Tak se nechám překvapit 😃
🔴⚪
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Možná to teď bude znít trochu přehnaně ale když se nám útok bortí jak domeček z karet a Dědek si trvá na svém že cizince nechce
Tak bych prostě zkusil Krejčího a dal bych mu co by chtěl prostě nabídka co se neodmítá
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Pec92 píše: 28 čer 2022 22:35 Mě Filippi ale to je nereálné... Ale na ten Tweet jsem si taky vzpomněl
A mě Černoch, dobrý bruslař, dobrá střela, může hrát přesilovku i oslabení
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 29 čer 2022 00:02 Už to tady zaznělo, KHL, asi solidní klub, salámová metoda. Pustili a čekají, někomu asi ta smlouva končí, jiní doufají, že se nebudou vracet, dokud válka bude dál..

Když už nic jiného, aspoň ty kluky nepodezírej a nepodsunuj jim smlouvy v KHL... Vyjádřili se už všichni tři, nechtěli tam být a jsou rádi, že nejsou součástí ruské propagandy.. A já jsem na ně pyšný.. :-)
Však je nepodezírám, jen jaksi smlouva je smlouva a to Hyka tuším sám říkal, že neví, co bude... že se k nim v Čeljabinsku zachovali slušně, že je pustili domů...ale pak tam proběhlo něco ve smyslu, že smlouva jim tam ještě platí :]
A teď, když se tam začínají vracet nebo podepisovat další... uvidíme...tady mají asi dobré peníze, ale tam to asi bude stále lepší

Propulse - Opa si s tím poradí, je to snadné, teď se z toho omezeni CZ/SK snadno vykecá. Hráči podepisují u bolševika, není kde brát, musím vzít, s težkým srdcem, cizáky :]
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

monfils88 píše: 29 čer 2022 06:33 Možná to teď bude znít trochu přehnaně ale když se nám útok bortí jak domeček z karet a Dědek si trvá na svém že cizince nechce
Tak bych prostě zkusil Krejčího a dal bych mu co by chtěl prostě nabídka co se neodmítá
Myslím si, že Krejča jen čeká, co bude s Pastou. Že jinak by už podepsal v Bruins

Krejča už se myslím podle peněz rozhodovat nemusí
Tesla
Pida11
Příspěvky: 603
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 127 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Já nestačím zírat, když tady čtu jak se nám bortí útočná sestava, po tom co odešel jeden hráč...který imho může být ve výsledku do Vánoc zpátky, i když bych mu přál, aby se v NHL uchytil.
První dvě lajny nadstandart. Třetí lajna, když přijde nějaký zajímavý křídlo, tak to bude lepší průměr a 4 lajna mlaďáci a odchovanci. Za mě ideál.(samozřejmě v případě, že se nám 3 hráči nezraní)
Pokud by to neklapalo, není letos problém během podzimu a zimy doplnit. Na trhu bude hodně zajímavých hráčů. Na propadání depresi je času dost :-)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fansDKnL píše: 29 čer 2022 06:34 A mě Černoch, dobrý bruslař, dobrá střela, může hrát přesilovku i oslabení
Souhlas, a Vary hodně šetří.....jdeš na to logicky, mě by se také líbil.....podobný typ jako Flek...ale nebál bych se dát větší porci nějakému mladíkovi
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Křídlo k vykoupení? Nabízí se Buchtele, o kterého podle mě není stoprocentní zájem zaměstnavatele..

Ale to už je takový evergreen. Leda by si ho přáli Ráďa s Kousym.. :-))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

monfils88 píše: 29 čer 2022 06:33 Možná to teď bude znít trochu přehnaně ale když se nám útok bortí jak domeček z karet a Dědek si trvá na svém že cizince nechce
Tak bych prostě zkusil Krejčího a dal bych mu co by chtěl prostě nabídka co se neodmítá
Především to zní docela zábavně. Bláznivě přeplácet hráče, pro kterýho to furt budou drobný v porovnání s tím, co vydělával v NHL a kterej tu má nulový vazby.

Ale beru, že je to hra. Fanoušci skládají za imaginární peníze týmy po celým světě.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Černoch není první centr. Jen by bral čas našim centrům, i když lepší není. Teda spíš by se přes naše stávající neprosadil. Když centra, tak jedině prvního/rozdílového jinak to nedává smysl tahat sem kus za každou cenu..
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

lucas003 píše: 29 čer 2022 08:52 Černoch není první centr. Jen by bral čas našim centrům, i když lepší není. Teda spíš by se přes naše stávající neprosadil. Když centra, tak jedině prvního/rozdílového jinak to nedává smysl tahat sem kus za každou cenu..
Nevím jestli první centr, ale za mě lepší než ty co máme
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

tomaso25 píše: 29 čer 2022 08:38 Především to zní docela zábavně. Bláznivě přeplácet hráče, pro kterýho to furt budou drobný v porovnání s tím, co vydělával v NHL a kterej tu má nulový vazby.

Ale beru, že je to hra. Fanoušci skládají za imaginární peníze týmy po celým světě.
Od kud bereš to že tu má 0 vazby
Pokud se nepletu Krejčí tu zde hrál
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Krejčí ještě nedávno říkal, že ms bude jeho poslední hokejová akce, že se chce odstěhovat do USA , aby byl víc s dětmi a rodinou. Dost pochybuju, že by si o rok prodlužoval pobyt v Čechách a i kdyby, tak určitě ne u nás.
Tesla a Devils
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

monfils88 píše: 29 čer 2022 09:56 Od kud bereš to že tu má 0 vazby
Pokud se nepletu Krejčí tu zde hrál
Hrál tu jen díky Hemskému, který pro něj byl hokejově i lidsky v tu dobu něco jako je pro něj teď Pasta.. Nesmysl..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

monfils88 píše: 29 čer 2022 09:56 Od kud bereš to že tu má 0 vazby
Pokud se nepletu Krejčí tu zde hrál
Vazbou myslím samozřejmě něco trvalejšího, než bylo epizodní angažmá před deseti lety, který se uskutečnilo díky tomu, že si chtěl v době výluky zahrát s oblíbeným spoluhráčem, kterej tady naopak zázemí tenkrát měl. Nic jinýho ho s klubem, městem nebo regionem nespojuje.

Podobnou "vazbu" tu měli i Michal Rozsíval, Patrik Eliáš nebo Radek Bonk. Chvíli tu hráli.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Omlouvám se, zapomněl jsem se vás zeptat na jednu "marketingovou" záležitost. Letos jsem si všiml (hlavně v NHL), že používají v tv přenosech vyloženě "software" reklamu - kolem plochy na dlouhých stranách. Kamera jede třeba s hráčem a míjí v pozadí na skle reklamní banner na XYZ firmu... Když se tam kamera vrátí ve hře, reklama tam není. Nemůže tam být fyzicky, protože by diváci neviděli. To samé s přenosy, kde jsou v rozích auta. Jednou je tam auto bílé, pak červené, jiný model... To by asi fyzicky nezvládli...(pokus o vtip). Potvrdíte mi to někdo? Víte o tom něco bližšího? Jestli se o tom mluvilo, nezaregistroval jsem to a omlouvám se své hňupství...
Víte někdo, jak umísťují v NHL reklamy na led těsně za modrými čarami (uvnitř třetiny)? Jednou je tam Amalia, za tři minuty pak Tipsport... Víte někdo, jak to dělají? Znovu omluva... Rozhodně to není stejná technologie jako LED obrazovka v mantinelu... Díky a dopředu se omlouvám, vzpomněl jsem si pozdě...
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

PL8 píše: 29 čer 2022 11:43 Omlouvám se, zapomněl jsem se vás zeptat na jednu "marketingovou" záležitost. Letos jsem si všiml (hlavně v NHL), že používají v tv přenosech vyloženě "software" reklamu - kolem plochy na dlouhých stranách. Kamera jede třeba s hráčem a míjí v pozadí na skle reklamní banner na XYZ firmu... Když se tam kamera vrátí ve hře, reklama tam není. Nemůže tam být fyzicky, protože by diváci neviděli. To samé s přenosy, kde jsou v rozích auta. Jednou je tam auto bílé, pak červené, jiný model... To by asi fyzicky nezvládli...(pokus o vtip). Potvrdíte mi to někdo? Víte o tom něco bližšího? Jestli se o tom mluvilo, nezaregistroval jsem to a omlouvám se své hňupství...
Víte někdo, jak umísťují v NHL reklamy na led těsně za modrými čarami (uvnitř třetiny)? Jednou je tam Amalia, za tři minuty pak Tipsport... Víte někdo, jak to dělají? Znovu omluva... Rozhodně to není stejná technologie jako LED obrazovka v mantinelu... Díky a dopředu se omlouvám, vzpomněl jsem si pozdě...
Jsi všímavý, letos to nebyla první sezóna, kdy to tam vkládají, fyzicky to tam samozřejmě není... Tipsportu u modré jsem si také všiml.. musí to logicky vyrábět ve studiu, technologicky to tu určitě bude umět někdo popsat....za mě skvělá věc, lidi v aréně to neomezuje a v TV je to jedno
Tesla
John Farmer
Příspěvky: 10
Registrován: 05 úno 2021 18:20
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od John Farmer »

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

PL8 píše: 29 čer 2022 11:43 Omlouvám se, zapomněl jsem se vás zeptat na jednu "marketingovou" záležitost. Letos jsem si všiml (hlavně v NHL), že používají v tv přenosech vyloženě "software" reklamu - kolem plochy na dlouhých stranách. Kamera jede třeba s hráčem a míjí v pozadí na skle reklamní banner na XYZ firmu... Když se tam kamera vrátí ve hře, reklama tam není. Nemůže tam být fyzicky, protože by diváci neviděli. To samé s přenosy, kde jsou v rozích auta. Jednou je tam auto bílé, pak červené, jiný model... To by asi fyzicky nezvládli...(pokus o vtip). Potvrdíte mi to někdo? Víte o tom něco bližšího? Jestli se o tom mluvilo, nezaregistroval jsem to a omlouvám se své hňupství...
Víte někdo, jak umísťují v NHL reklamy na led těsně za modrými čarami (uvnitř třetiny)? Jednou je tam Amalia, za tři minuty pak Tipsport... Víte někdo, jak to dělají? Znovu omluva... Rozhodně to není stejná technologie jako LED obrazovka v mantinelu... Díky a dopředu se omlouvám, vzpomněl jsem si pozdě...
Vyhledej si "augmented reality" nebo česky "rozšířená realita". Nebo tak nějak, střílím z hlavy. Do počítače se zadá prostor a do něho se umísťují 3D virtuální modely. Užívá se to ve studiích, v infografice, reklamy...

Tuto reklamu na mantinelech a ledě jsem poprvé u hokeje viděl při Světovém poháru 2016. Když si člověk vyhledá videa ze zápasů na Youtube, je to tam vidět.
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pida11 píše: 29 čer 2022 07:20 Já nestačím zírat, když tady čtu jak se nám bortí útočná sestava, po tom co odešel jeden hráč...který imho může být ve výsledku do Vánoc zpátky, i když bych mu přál, aby se v NHL uchytil.
První dvě lajny nadstandart. Třetí lajna, když přijde nějaký zajímavý křídlo, tak to bude lepší průměr a 4 lajna mlaďáci a odchovanci. Za mě ideál.(samozřejmě v případě, že se nám 3 hráči nezraní)
Pokud by to neklapalo, není letos problém během podzimu a zimy doplnit. Na trhu bude hodně zajímavých hráčů. Na propadání depresi je času dost :-)
Odešli nám dva útočníci a podle mě je lepší to už před sezónou postavit vzhledem k ambicím tak, aby v jejím průběhu nemuseli nikoho shánět. A když už pak třeba vyjde jeden hráč na konci ledna na playofff, tak to bude jenom bonus.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 29 čer 2022 15:16 Odešli nám dva útočníci a podle mě je lepší to už před sezónou postavit vzhledem k ambicím tak, aby v jejím průběhu nemuseli nikoho shánět. A když už pak třeba vyjde jeden hráč na konci ledna na playofff, tak to bude jenom bonus.
Že je to lepší postavit před sezonou, to si asi myslí úplně všichni. Jen ta realita se ubírá trochu jinými cestami než teorie a přání. A něco je i o klice a souhře okolností. Někdo nemusí být na trhu dnes, ale může se tam (a samozřejmě nemusí) objevit třeba za měsíc nebo dva. Někdy se vyplatí počkat, někdy je lepší sáhnout po jistotě. Je to trochu hra. Pamatuju si, jak Libor Pivko přicházel jako top hráč z AHL na podzim.

Možná se udělá výjimka v československým pravidle, možná ne. Část zámořských hráčů podepisovala v Evropě později, často až po otevření volnýho trhu v NHL. Ten vždycky trochu zamíchá se situací i nepřímo pro Evropu.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

digitalmouse píše: Vyhledej si "augmented reality" nebo česky "rozšířená realita". Nebo tak nějak, střílím z hlavy. Do počítače se zadá prostor a do něho se umísťují 3D virtuální modely. Užívá se to ve studiích, v infografice, reklamy...

Tuto reklamu na mantinelech a ledě jsem poprvé u hokeje viděl při Světovém poháru 2016. Když si člověk vyhledá videa ze zápasů na Youtube, je to tam vidět.
Přišla s tím docela delší dobu Škodovka, kdy byl problém s fyzickým umístěním auta do hlediště kvůli výhledu, bezpečnosti. Je to odhadem 5/6 let. Tenkrát se tenhle koncept převzal tuším z fotbalu, kde se to testovalo jako forma reklamy vedle brankových tyčí, kde to nahradilo snad už všude ty 3D plachty, které jsou nebezpečné pro hráče.

Vede se velká diskuze o umisťování do hraci plochy. Jakmile to jednou pustíš, tak se to muže zvrhnout, ze tu reklamu budeš mít všude. Technologie dnes udělá cokoliv, stačí si stáhnout nějakou appku na rozšířenou realitu do mobilu, například na přírodu, památky, apod. Proste do obrazu jde dostat cokoliv kamkoliv, ze to skoro nejde poznat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno