Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Tvl, tak u nás ještě nedávno byla laťka taky hodně "vysoko", ale tady se dostáváme do stínu. :)
Přílohy
860B897E-6D7D-45EA-8847-9AC7EA24DDCA.jpeg
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

frysta píše: 29 čer 2022 18:25 Tvl, tak u nás ještě nedávno byla laťka taky hodně "vysoko", ale tady se dostáváme do stínu. :)
😂😂😂😂
🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

in-spyder píše: 29 čer 2022 17:07 Přišla s tím docela delší dobu Škodovka, kdy byl problém s fyzickým umístěním auta do hlediště kvůli výhledu, bezpečnosti. Je to odhadem 5/6 let. Tenkrát se tenhle koncept převzal tuším z fotbalu, kde se to testovalo jako forma reklamy vedle brankových tyčí, kde to nahradilo snad už všude ty 3D plachty, které jsou nebezpečné pro hráče.

Vede se velká diskuze o umisťování do hraci plochy. Jakmile to jednou pustíš, tak se to muže zvrhnout, ze tu reklamu budeš mít všude. Technologie dnes udělá cokoliv, stačí si stáhnout nějakou appku na rozšířenou realitu do mobilu, například na přírodu, památky, apod. Proste do obrazu jde dostat cokoliv kamkoliv, ze to skoro nejde poznat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Díky za poučení. Já si toho všiml někdy vloni, ale nepátral jsem po tom nijak.
Přemýšlím ale pořád nad tím, jak zkrášlit hokej, aby zůstal čistý zážitek nejen ze hry, ale i z toho, jak vypadá prostředí. Vždycky byl v kabině nějaký buran, který se oblékal jako "Haštal" (tak jsme to tenkrát říkali). Dodnes jsou jejich představitelé vidět ve vrcholovém hokeji - nohy omotané křížemkrážem průhlednou páskou, vzadu zastrčený dres za kalhoty (tady hodně negativně zapůsobil Gretzky), rozepnuté zipy kalhot (dnes třeba Ovečkin) mají téměř všichni, jak rvou už utažené brusle skrz kalhoty. K tomu dresy vymustrované padesáti logy sponzorů... A končí to u zasraného ledu. Je to hrozné. V hokeji se motají stamilióny a prostředí vypadá jak Matějská pouť. To mně vadí víc než hajzly na zimáku.
Už by se ti sponzoři mohli domluvit, že nebudou stát za každou cenu na reklamě na ledě a na hráčích. Reklama na mantinelech se trochu zlepšila, vypadá to lépe... Možná by mohla inflace zafungovat ve změně sponzorování "neoborových činností" - co vložíš do sportu (umění, hasičům...atd), přímo odmázneš jako náklad z daní. To by mohlo sportu pomoci hodně. Třeba teď... Tohle by měl zkusit nový výkonný výbor...
Virtuální auta v rozích jsou geniální, nevadily by ani virtuální bannery "na sklech" ve vhodných okamžicích. Chtělo by to popřemýšlet a vytáhnout reklamní kampaně moderního střihu, aby se dostali sponzoři do obrazu a přitom nerušili...
Díky všem za poučení o současných typech virtuální reality...
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Jen malá poznámka k případným posilám. Aktivoval bych hledáček a nechal tomu nějaký čas více méně volný průběh. Jen snad kdyby se něco extra zajímavého naskytlo. Ale ledy se asi pohnou až s otevřením trhu NHL po draftu.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

in-spyder píše: 29 čer 2022 17:07 Přišla s tím docela delší dobu Škodovka, kdy byl problém s fyzickým umístěním auta do hlediště kvůli výhledu, bezpečnosti. Je to odhadem 5/6 let. Tenkrát se tenhle koncept převzal tuším z fotbalu, kde se to testovalo jako forma reklamy vedle brankových tyčí, kde to nahradilo snad už všude ty 3D plachty, které jsou nebezpečné pro hráče.

Vede se velká diskuze o umisťování do hraci plochy. Jakmile to jednou pustíš, tak se to muže zvrhnout, ze tu reklamu budeš mít všude. Technologie dnes udělá cokoliv, stačí si stáhnout nějakou appku na rozšířenou realitu do mobilu, například na přírodu, památky, apod. Proste do obrazu jde dostat cokoliv kamkoliv, ze to skoro nejde poznat.


Sent from my iPhone using Tapatalk
To souhlasím. Ta virtuální Škodovka je již pár let, jen je to už dost vymakané, takže to nešlo lehce postřehnout. Mě to došlo až když jsem to auto viděl v přenosu, ale na stadionu fyzicky nebylo. Když "promítali" reklamu při Světovém poháru 2016 na mantinely, tak to člověk postřehly protože na hlavní kameře "promítali" virtuální reklamy, na jiných je vidět ta reálná co je na mantinelech.

Ale fascinuje mě, jak dělají to že tu reklamu na mantinelech přejryjí hráči. To už musí být hodně vymakané.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

frysta píše: 29 čer 2022 18:25 Tvl, tak u nás ještě nedávno byla laťka taky hodně "vysoko", ale tady se dostáváme do stínu. :)
Tiskovka tohoto mocenskýho křídla zlínskýho hokeje přinesla fráze, který jsme před třemi lety poslouchali furt dokola.
- klub je ekonomicky stabilní, ale turbulence, média a spol. nepomáhají v jednáních se sponzory.
- cítíme zodpovědnost, "sebereflexi jsme položili na stůl", byli jsme i úspěchů a na to lidi zapomínají
- o koryta nám nejde, žádná nejsou
- protože cítíme zodpovědnost, tak z boje neutíkáme, odejít není řešení.

Akorát Ondra Šebek se asi nezná s Redlem. S tím se zná ve Zlíně nejspíš každej. :rock:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

digitalmouse píše: 29 čer 2022 19:57 To souhlasím. Ta virtuální Škodovka je již pár let, jen je to už dost vymakané, takže to nešlo lehce postřehnout. Mě to došlo až když jsem to auto viděl v přenosu, ale na stadionu fyzicky nebylo. Když "promítali" reklamu při Světovém poháru 2016 na mantinely, tak to člověk postřehly protože na hlavní kameře "promítali" virtuální reklamy, na jiných je vidět ta reálná co je na mantinelech.

Ale fascinuje mě, jak dělají to že tu reklamu na mantinelech přejryjí hráči. To už musí být hodně vymakané.
Reklama na mantinelech je asi normální autonomní LED obrazovka za plexikem, jestli nemáš na mysli něco jiného, o čem netuším... Proto ji hráči překryjí. Ale jak udělají v NHL, že v ose hřiště těsně za modrou (uvnitř třetiny) se objeví na ledě na třicet vteřin logo Tipsportu a hráči přes něj jezdí, jakoby zdroj reklamy byl pod ledem... a za půl minuty je tam jiná reklama... V barvě...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jestli se ještě potvrdí ty spekulace, že tam zůstane Jurčo a půjde tam Krištof, tak Slováci tam pomalu budou mít víc hráčů než doteď.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... ed-3463542
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

JirkaPCE píše: 29 čer 2022 22:23 Jestli se ještě potvrdí ty spekulace, že tam zůstane Jurčo a půjde tam Krištof, tak Slováci tam pomalu budou mít víc hráčů než doteď.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... ed-3463542
Já jsem hlavně zvědavej jestli jim vůbec Rus zaplatí to na co je láká. Aby se po 3 měsících nevracelo spousta hráčů zpátky.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Zajimavy, že toho Lišku ještě nikdo nepotvrdil krom toho Švéda, je jistý ze ma seveřan zprávné informace 🤔🤔
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

fido píše: 29 čer 2022 22:54 Já jsem hlavně zvědavej jestli jim vůbec Rus zaplatí to na co je láká. Aby se po 3 měsících nevracelo spousta hráčů zpátky.
Já jsem zvědav, jak silný bude na konci roku rubl a kurz vůči :heavy_dollar_sign: nebo Euru. :chart_with_downwards_trend:
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Gumid píše: 29 čer 2022 23:34 Já jsem zvědav, jak silný bude na konci roku rubl a kurz vůči :heavy_dollar_sign: nebo Euru. :chart_with_downwards_trend:
Od hráčů nelze očekávat nějaké zázraky, ale agenti snad dokázali rozklíčovat, že výplata v rublech je loterie bez možnosti výhry. :) Museli by dostat nějaké výjimky nebo igelitky s bumažkou pro převod ven, jinak tam jdou pohřbít čas a možná i něco víc, když vidím nové bezpečnostní standardy fašounů.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 29 čer 2022 22:23 Jestli se ještě potvrdí ty spekulace, že tam zůstane Jurčo a půjde tam Krištof, tak Slováci tam pomalu budou mít víc hráčů než doteď.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... ed-3463542
Krištofa už Kometa sundala ze soupisky.

Ruᛋᛋáci na Slováky podle mě cílí vyloženě úmyslně. Takovej ten pseudopanslavismus je v tamní společnosti mnohem silnější. Válka už zevšedněla, ti kteří by se ještě v březnu zdráhali, tak už to dnes vezmou. Jak říká klasik, dost lidí v situaci, když cítí velkej rozpor mezi svým osobním zájmem a svědomím, hledá ospravedlnění, proč by měli zvolit osobní zájem. Tady zní jasně: kariéra je krátká, nejdu tam přece válčit, nakonec i "Z" a vožďův portrét nějak strpím.

Nakonec i anglická reprezentace v květnu 1938, už po anschlussu a během právě začínající horký fáze tzv. Sudetský krize, v Berlíně nejen odehrála zápas, kterej velmi ráda zneužila nacistická propaganda, ale před zápasem dokonce Angličani hajlovali. Ti to však neudělali pro prachy, ale pod tlakem předsedy svýho svazu a styděli se za to.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

JirkaPCE píše: 29 čer 2022 22:23 Jestli se ještě potvrdí ty spekulace, že tam zůstane Jurčo a půjde tam Krištof, tak Slováci tam pomalu budou mít víc hráčů než doteď.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... ed-3463542
a pokud se potvrdí, že jim zakážou startovat v repre (za mě správně), tak abych zachvilku nehráli Slováci s Litvou III divizi MS
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Myslíte si, že Kosticyn, který tady hrál, je dnes jiný Kosticyn?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

PL8 píše: 29 čer 2022 20:55 Reklama na mantinelech je asi normální autonomní LED obrazovka za plexikem, jestli nemáš na mysli něco jiného, o čem netuším... Proto ji hráči překryjí. Ale jak udělají v NHL, že v ose hřiště těsně za modrou (uvnitř třetiny) se objeví na ledě na třicet vteřin logo Tipsportu a hráči přes něj jezdí, jakoby zdroj reklamy byl pod ledem... a za půl minuty je tam jiná reklama... V barvě...
Ne, překrytí reklamy hráčem už umí počítač. Podívej se třeba zde:



Když je záběr z jiné než hlavní kamery, jsou vidět reálné pevné reklamy, žádný displej. Jinak jsou na mantinel počítačem "promítané" různé jiné reklamy.
Obrázek Za Dynamo!
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Máme tady k ČT právem pravidelně výhrady, zaspali dobu a v mnohém to O2 dělá lépe, ale stejně si myslím, že by extraliga na ČT měla zůstat. Na placené kanály zdaleka všichni fanoušci nepřejdou a snížení počtu diváků poškodí celou extraligu jako produkt.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/spor ... jem-207827
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

av69 píše: 30 čer 2022 11:09 Máme tady k ČT právem pravidelně výhrady, zaspali dobu a v mnohém to O2 dělá lépe, ale stejně si myslím, že by extraliga na ČT měla zůstat. Na placené kanály zdaleka všichni fanoušci nepřejdou a snížení počtu diváků poškodí celou extraligu jako produkt.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/spor ... jem-207827

Však Záruba říkal, že některé zápasy v žádném případě nebudou vysílat, bo nejsou pro diváky atraktivní. Možná tím myslel celou extraligu. :)
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

av69 píše: 30 čer 2022 11:09 Máme tady k ČT právem pravidelně výhrady, zaspali dobu a v mnohém to O2 dělá lépe, ale stejně si myslím, že by extraliga na ČT měla zůstat. Na placené kanály zdaleka všichni fanoušci nepřejdou a snížení počtu diváků poškodí celou extraligu jako produkt.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/spor ... jem-207827
Myslím že Extraliga pomalu ale jistě směřuje Za fotbalem ... Na O2 všechny zápasy
🔴⚪
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PL8 píše: 30 čer 2022 09:13 Myslíte si, že Kosticyn, který tady hrál, je dnes jiný Kosticyn?
Nemyslim si, pije pravdepodobne plus minus stejne a sve politicko/spolecenske nazory asi take nemeni, byt ja je neznam, troufnu si odhadovat:)
pokud se nemylim, je to Belorus, zajimave, byt se to nezda, velke procento lidi teto zeme nijak nadseno z Rusu neni...omlouvam se za nehokejovy prispevek..
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Ja myslim, ze s kadrem co mame nyni, muzem smele vstoupit do EHL, neni duvod sem za kazdou cenu ted nekoho tahat, brana obrana na spicce EHL, bez debat a utok je +/- stejny jako loni, vzhledem k ambicim by bylo dobre nekoho privest, nicmene klidne az v dobe kdy to bude davat smysl, sam za sebe bych si tipnul, ze to nebude CZ/SK a porusime tudiz nasi cestu:), jsem zvedavej jak se porovna D. Frodl s R. Willem, Will dle me bude jednicka, shodne take pokud si pamatuji, R. Rulik nijak brankare na silu netocil a chytal ten s aktualni formou, rekl bych, ze pokud nove prichozi predpokladana jednicka potvrdi ocekavani, tak se do brany D. Frodl dostane sporadicky a to bude to kousat tezko, asi si to tak nepredstavoval, navic to muze byt v jeho progresu celkem komplikace, abychom se nedockali skatulat take v brane..
Osobne si myslim, ze hraci co podepisuji nyni v Rusku maji svuj tezce vydelany amoralni baksis na ty lepsi zitrky a zajisteni rodiny, jak se tohle ospravedlnuje, v jine mene, pripadne se zafixovanym kurzem, vyplaceni budou, protoze pro system jsou to duleziti uzitecni idioti, o to vic tyhle ,,boreckove,, musi pocitat s tim, ze budou soucasti propagandy ospravedlnujici valku vedenou Rusaky, at si vykladaji o valce co chtej...
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Kádr máme určitě silnější než minulý rok.

Jsme silnější bezpochyby silnější v bráně a hlavně v obraně, kde jsme měli největší problémy minulý rok, tak tam jsme podle mě TOP v lize.

Útok jsme podle mě taky lepší. Zaprvé skončil Roman, takže konečně dostanou větší prostor za něj naši odchovanci. Sice odešel Camara, ale zase máme za něj Radila a hlavně Hyku, který je podle mě na ELH nadstandardní.

Jak jsem psal, já si myslím, že za 3 měsíce může být na trhu znovu dost zajímavých hráčů, protože prostě nevěřím tomu, že Rus bude schopnej platit to co nasliboval a i kdyby jo tak jak se tu psalo tak kurz rublu taky není na vzestupný tendenci.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

digitalmouse píše: 30 čer 2022 10:26 Ne, překrytí reklamy hráčem už umí počítač. Podívej se třeba zde:



Když je záběr z jiné než hlavní kamery, jsou vidět reálné pevné reklamy, žádný displej. Jinak jsou na mantinel počítačem "promítané" různé jiné reklamy.
Když jsi tohle vytáhl ze svého "archívu", uvědomil jsem si, že jsem si toho tenkrát všiml, a zapomněl jsem na to. To je vrchol umění - neuvěřitelné, co kompy dokáží... Díky za osvěžení mé stárnoucí paměti. Ale já měl původně na mysli jiný typ reklamy - panely v mantinelech třeba u nás. Mají je na více místech, já si vybavuji Třinec (abych se nepletl...), HKR???, SPA???... A to mám pocit, že jsou za plexikem v mantinelu normálně LED displeje... Zaujala mě reklama v NHL u modrých čar, ale když si díky tobě promítnu tu reklamu na mantinelu, tak se vlastně není čemu divit... Tyhle technologie vítám, protože můžou očistit projev hokeje...
Díky ještě jednou.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Souhlas s tím, že jsme silnější než loni. Bezpochyby. A to včetně lávky. Pevně věřím, že i mentálně. Úplně v klidu bych takhle začal.

Slovíčkaření kolem toho co kde Dedek řekl kolem skládání kádru je velká okurkovka. Ale něčím se tady ten čas zaplnit musí, že? ;-)
Laky29
Příspěvky: 121
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Itchy píše: 30 čer 2022 13:49
Slovíčkaření kolem toho co kde Dedek řekl kolem skládání kádru je velká okurkovka. Ale něčím se tady ten čas zaplnit musí, že? ;-)
:goodpost: :clap: :clap:
Zamčeno