Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Stars píše:teď jsem se dostal k zajímavé spekulaci Hrachovina do Budějic ....
Dobrá píčovina :D
Vždy jen Dynamo!
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Sem zvědav na toho Košťálka, pokud přijde... Máme beky Mikuse, Nakládala, Količe, který umí rozehrát vystřelit, doplnit útočníky, řešit situaci hokejove, ale kolikrát hlavně v přesilovce mi to přijde hrozně pomalý a čitelný. Ten Košťálek by mohl být ten bek co nám chybí. Zjednodušit a zrychlit rozehrávkou, případně přesně vystřelit. Takovyho typ beka bych u nás hledal dlouho marně v předchozích sezonach. Ikdyz je pravda, že bodování beku tu vyhrál Schaus nebo Tronča...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Junior a Plzeň.

„V poslední době řešil už jen dvě nabídky,“ řekl jeden ze zdrojů Sportu. Podle různých informací Říha oslovil nebo byl osloven více kluby. Naskytla se třeba možnost převzít celek Českých Budějovic. Ta však nakonec nevyšla, Jihočeši dali přednost Jaroslavu Modrému, který odtud pochází. Říhovo jméno padalo rovněž v souvislosti s chystanými změnami v Mountfieldu. Po neúspěchu ve čtvrtfinále skončil Růžička, sladký návrat čeká Tomáše Martince.

Z Pardubic, kde má zázemí, by to měl Říha do Hradce Králové hodně blízko. Na stole údajně byla nabídka na místo asistenta trenéra, tu by však případná vyšší pozice u Západočechů dokázala celkem hravě přebít.
dtaire
Příspěvky: 542
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

tomaso25 píše:Junior a Plzeň.

„V poslední době řešil už jen dvě nabídky,“ řekl jeden ze zdrojů Sportu. Podle různých informací Říha oslovil nebo byl osloven více kluby. Naskytla se třeba možnost převzít celek Českých Budějovic. Ta však nakonec nevyšla, Jihočeši dali přednost Jaroslavu Modrému, který odtud pochází. Říhovo jméno padalo rovněž v souvislosti s chystanými změnami v Mountfieldu. Po neúspěchu ve čtvrtfinále skončil Růžička, sladký návrat čeká Tomáše Martince.

Z Pardubic, kde má zázemí, by to měl Říha do Hradce Králové hodně blízko. Na stole údajně byla nabídka na místo asistenta trenéra, tu by však případná vyšší pozice u Západočechů dokázala celkem hravě přebít.
Údajně je pravděpodobné, že si ho do Plzně vezmou i s Baďoučkem, tak bude zajímavé sledovat, koho pak případně Dynamo pošle do Vrchlabí
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

dtaire píše:Údajně je pravděpodobné, že si ho do Plzně vezmou i s Baďoučkem, tak bude zajímavé sledovat, koho pak případně Dynamo pošle do Vrchlabí

... tak asi by to byl Malinda... Už teď je tam zapojeny jako spojka mezi oběma kluby, některé hráče měl pod sebou loni ve Dvoře a ve Vrchlabí už myslím taky trénoval...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

dtaire píše:Údajně je pravděpodobné, že si ho do Plzně vezmou i s Baďoučkem, tak bude zajímavé sledovat, koho pak případně Dynamo pošle do Vrchlabí
Jo, klidně to může skončit tak, že po šesti letech (skoro na den přesně) nastoupí Říha s Baďoučkem v extraligovým klubu.

A ono je tam podobností dokonce víc. I tehdy nastupovali k týmu, kde zrovna doznívala jedna éra a probíhala přestavba týmu spojená s odchodem několika klíčových hráčů a s důrazem na to, že to nesmí být moc drahý.

Rozdíl však bude v majiteli a managementu. Tady tenkrát Salfický s Šebkem posrali letní přestupák, postavili špatnej low cost tým a blondýn pak Říhu šokoval (jak sám později přiznal) veřejně vyhlášeným útokem na medaili, kterej byl úplně mimo realitu. Kamion jako majitel z toho už tenkrát bral prachy zpátky. To Straka s Vlasákem tým se skromným budgetem postavit umí.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tomaso25 píše:Jo, klidně to může skončit tak, že po šesti letech (skoro na den přesně) nastoupí Říha s Baďoučkem v extraligovým klubu.

A ono je tam podobností dokonce víc. I tehdy nastupovali k týmu, kde zrovna doznívala jedna éra a probíhala přestavba týmu spojená s odchodem několika klíčových hráčů a s důrazem na to, že to nesmí být moc drahý.

Rozdíl však bude v majiteli a managementu. Tady tenkrát Salfický s Šebkem posrali letní přestupák, postavili špatnej low cost tým a blondýn pak Říhu šokoval (jak sám později přiznal) veřejně vyhlášeným útokem na medaili, kterej byl úplně mimo realitu. Kamion jako majitel z toho už tenkrát bral prachy zpátky. To Straka s Vlasákem tým se skromným budgetem postavit umí.
.... No při vší účtě k tomu kádru, viz níže, nemohu uvěřit, že tenhle fundovany manažer s tímhle vyjádřením mohl přijít

Brankáři: Robert Kristan, Brandon Maxwell a Karel Vejmelka.

Obránci: Tomáš Bokroš, Petr Čáslava, Marek Drtina, Blaž Gregorc, Ladislav Havlík, Jan Látal, David Roupec, Jan Ščotka, Michal Šeda, Martin Štajnoch a Jan Zdráhal.

Útočníci: Adam Havlík, Tomáš Kaut, Jan Kolář, Tomáš Marcinko, Jaroslav Moučka, Lukáš Nahodil, Patrik Poulíček, Jiří Půhoný, Tomáš Rolinek, Jan Starý, Jakub Svoboda, Petr Sýkora, Eduard Šimun, David Tomášek, Radoslav Tybor a Daniel Voženílek.
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

subris píše:.... No při vší účtě k tomu kádru, viz níže, nemohu uvěřit, že tenhle fundovany manažer s tímhle vyjádřením mohl přijít
Dnes už jsem skoro přesvědčenej, že měl při tý tiskovce špičku. Bylo teplo, možná si dal dvě dvojky na slunci a bylo na slovní průjem zaděláno.

Brandon Maxwell
Tomáš Bokroš, David Roupec, Michal Šeda, Martin Štajnoch, Tomáš Rusina
Tomáš Divíšek, Adam Havlík, Tomáš Rolinek, Jakub Svoboda, Eduard Šimun, David Tomášek.

Tomáška si vyhlídnul Říha sám. Rolas se vracel v 35, protože už nechtěl jezdit do Prahy a odprosili ho za dva roky starou záležitost. Blondýnovi na trhu nevyšlo vlastně skoro nic.
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Náhodou, Láďa Havlík byl tehdy perspektivní obránce, a to nejen dle Salfického, ale i dle Ryšavého:
https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... 41016.html
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tomaso25 píše:Dnes už jsem skoro přesvědčenej, že měl při tý tiskovce špičku. Bylo teplo, možná si dal dvě dvojky na slunci a bylo na slovní průjem zaděláno.

Brandon Maxwell
Tomáš Bokroš, David Roupec, Michal Šeda, Martin Štajnoch, Tomáš Rusina
Tomáš Divíšek, Adam Havlík, Tomáš Rolinek, Jakub Svoboda, Eduard Šimun, David Tomášek.

Tomáška si vyhlídnul Říha sám. Rolas se vracel v 35, protože už nechtěl jezdit do Prahy a odprosili ho za dva roky starou záležitost. Blondýnovi na trhu nevyšlo vlastně skoro nic.

... nejlépe se měl ten lempl línej Šesták. Nemusel sehnat na tenhle tým tolik chcechtaku... Ikdyz ti velcí sponzoři byli před podpisem a zkazili to fans...
.... #zadynamo
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

subris píše:... nejlépe se měl ten lempl línej Šesták. Nemusel sehnat na tenhle tým tolik chcechtaku... Ikdyz ti velcí sponzoři byli před podpisem a zkazili to fans...
No Logo šéfe :rock:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Text tohoto článku: https://hokej.cz/hradec-kralove-oznamil ... vu/5056160 mi celkem připomíná články na našem webu v dobách zmíněných v předchozích příspěvcích.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

mach píše:No Logo šéfe :rock:
Co by jste chtěli ? Vždyť loni jsme skončili šestí :modlitba:
#zpatkydosedla
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Koukám, že tady apríl proběhl bez rušivých zpráv.

To na twitteru to dnes žilo jinak :

speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Málokdo může být horší než to, co je tam včíl.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Bomby k tyči s Matějem Blümelem

Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Podle asistenta generálního manažera a zároveň hlavního skauta Oto Haščáka dohrával PO Juraj Mikuš se zraněním, které mu nedovolí se připojit ke slovenské reprezentaci.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Emil Havránek píše:Podle asistenta generálního manažera a zároveň hlavního skauta Oto Haščáka dohrával PO Juraj Mikuš se zraněním, které mu nedovolí se připojit ke slovenské reprezentaci.
Místo něho je v repre Bučko ne? :)
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Ampersand píše:Koukám, že tady apríl proběhl bez rušivých zpráv.

To na twitteru to dnes žilo jinak :

Je sranda, kolik lidí se toho chytlo a jaká hysterie tam vznikla :-)
Ale jeden borec tam dobře poznamenal, že před rokem samotný Kverka prosazoval Hrouzka na naši střídačku a tolik lidí proti nebylo...ani taková hysterie :wtf:
#zpatkydosedla
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... pro Zenita: počet juniorů, kteří nastoupili do čtvrtfinále playy off aspoň k jednomu zapasu:

Extraliga:
Sparta, Třinec, Mountfield - 0
Bolka, Olomouc - 1
Kometa, Liberec- 2
Pardubice - 3

1. liga
Kladno, Slavia, Poruba- 0
Jihlava - 3
Vsetín - 4
Přerov - 5
Vrchlabí - 6
Litoměřice - 11

https://www.hokej.cz/mladi-v-akci-skvel ... fy/5056172
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ampersand píše:Koukám, že tady apríl proběhl bez rušivých zpráv.
ExV0iidWUAk0I4s.jpg
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Zacharcuk:
.... #zadynamo
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Chtěl bych se zeptat Propulse. Košťálek je údajně podepsaný. A co další obránci? Co ten Jordán je v jednání? Nebo Austin?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Adam píše:https://pardubice.rozhlas.cz/v-sezone-v ... el-8459889
Salfický hodnotí sezónu :crazy:
Nechce se mi to poslouchat. Mluvil viceprezident a spolumajitel o mozaice nebo koncepci?
Zamčeno