Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 123 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

PL8 píše: 01 črc 2022 08:00 Když půjdeš na Východ, dojdeš na Západ...
Žádný rozdíl. Morálka na světě už asi 10.000 let neexistuje. Jen se o ní lidi naučili víc a "sofistikovaně" mluvit. Nakonec platí morálka "Colt Peacemaker".
Morálka už neexistuje?

Tak jsem docela rád, že to podobně nemám. A že stále zkouším fungovat jako před těmi 10.000 lety, kdy ještě byla. A asi mám kliku, že stále narážím na lidi žijící a smýšlející stejně. Pravda, je jich možná stále méně a méně, než vás současných a moderních. Ale ještě jsou.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

V prácí problémy, doma problémy, v republice problémy, ve světě problémy.
Nechcete se už na to vysrat ?
Docela rád jsem se tady odreagovával od všedních problémů a starostí, takže bych byl rád kdyby se sem opět vrátila oáza klidu a srandiček.
PS: Podporujte raději zemědělce a svaz lihovarníků. :pivko: :joy:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Fedotov zadržen. Důvod je vyhýbání se vojenské službě.

https://www.sport-express.ru/hockey/nhl ... i-1944915/
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Vratár Fedotov zatčen. Důvod je vyhýbání se vojenské službě.

https://www.sport-express.ru/hockey/nhl ... i-1944915/
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Přicházím s letním hokejovým tématem do diskuze, letní okurková sezona k němu přímo vybízí. Mnohokráte se tu diskutovalo téma hudby během našich zápasů a rozhodl jsem se ho pojmout šíře a napsat svůj názor na to, co všechno by náš klub mohl, a dle mého i měl, změnit na prezentaci svého produktu. V předchozích pár letech jsem navštívil několik zápasů NHL, NBA, MLB, tenisový turnaj ATP Masters 1000 a další sportovní akce a byť jsem si samozřejmě vědom, že nejde celou podobnou show kolem zápasů plně přenést do našich podmínek, tak je tam celá řada prvků, které přenositelné jsou a nestálo by to často ani moc peněz.

1) Hudba - Tady musím nejdřív pochválit a ocenit klubovou aktivitu, kdy nám při každém rozbruslení hraje playlist někoho z hráčů, to je přesně ten správný směr. Tím bohužel výčet pochval končí, protože zbytek zvukové kulisy na zápase je naprostá šílenost. Točí se dvacet písniček neustále dokola už několik sezon, přesně víme která kdy bude následovat. To by se ještě přežít dalo, kdyby jejich výběr za něco stál. Ale to rádoby cool zrychlování a zpomalování písníček je naprosté peklo, které je snad jen u nás. Přitom nemusíme znovu vynalézat kolo, stačí se inspirovat v playlistech klubů NHL. Například v Chicagu jedou převážně starší songy, spíš do rockového stylu. Naproti tomu třeba na Floridě jedou spíš do moderny, ale taky to má úroveň a dá se to poslouchat.

V souvislosti se zvukovou kulisou se mi v NHL neskutečně líbilo, když tam měli někoho, kdo hraje na elektronické varhany. To je podle mě zvuk, který k hokeji neodmyslitelně patří a uměli by to udělat i tady, varhany jsem v naší aréně naposledy viděl na nějakém basketu, nejsem si jist, jestli Beksy nebo repre. Příklad uvádím zde:

2) Catering - Nevím, jak moc s tímhle může klub něco udělat, ale catering má stále velké rezervy. S cenami jsem úplně v pohodě, na hokeji holt nízké ceny nečekám, ale rád bych za tu cenu dostal normální produkt. Například klobásu bych za tu cenu očekával výrazně kvalitnější. Že to lze i v českých podmínkách nejvyšších soutěží dokazuje třeba catering na fotbalové Bohemce.

3) Drobné soutěže během komerčních přestávek - NHL je plná drobných krátkých soutěží i během komerčních přestávek. Tady se o něco podobného snažíme soutěžemi s Tatrou, ale zasloužilo by si to inovace a trochu více vtipu. Například divák dostane "matematickou úlohu" Ciencala - Košťálek = ? a má 30 sekund na to, aby si vzpomněl na čísla dresů a správně je odečetl. Takových mini soutěží mají v NHL hromadu a znovu není třeba nic moc vymýšlet.

4) Statistiky na kostce - dneska se během zápasu sleduje hromada statistik a je škoda toho nevyužít. Pokud místo na kostce neumožňuje trvalé zobrazení základních statistik jako je například počet střel na obou stranách, tak by bylo fajn kdyby to tam alespoň pravidelně každou třetinu několikrát proběhlo.

5) Přestávkové soutěže - pokud nesedíte ve spodních řadách áčkových sektorů, tak se vás přestávková soutěž automaticky netýká, protože talíř k vám nikdy nedoletí. Přitom všichni máme v kapse chytrý telefon a nominace se dá udělat pomocí nějaké appky nebo skrze webové rozhraní, aby měl šanci se přihlásit každý. A nebo se dají některé soutěže udělat i přímo skrze telefon, například na letošním Superfinále florbalu takhle o přestávkách probíhal kvíz do kterého se mohl přihlásit kdokoliv pomocí telefonu a řešeno bylo snadno přes aplikaci Kahoot!, je to snadné na administraci pro organizátora i soutěžící.

6) Merch a hrané věci - Tady můžu spíš chválit, merch se u nás hodně zlepšil. Přijde mi, že tomu pomohlo nové jednoduché logo a já osobně jsem s nabídkou triček nebo kšiltovek absolutně spokojen. Na Floridě však kromě klasického merche mají i obchod, který mě naprosto nadchnul. Koupíte si v něm hrané věci, od dresů, přes hokejky až třeba po lapačku. Mimo to nabízejí použité puky ze hry. Puky jsou krásně označeny, takže si za pár dolarů můžete odnést puk a víte, že tímhle pukem vstřelil hráč XY gól v tom a tom zápase proti týmu XY. Rovnou si k tomu můžete koupit i hranou hokejku daného hráče :-) Za mě nevyužitý potenciál a jsem si jistý, že by se našlo dost zájemců o tenhle typ originálních suvenýrů.

Co si o tom myslíte vy? Co byste změnili? Nebo vám současný stav vyhovuje? Očekávám, že v příští sezoně budeme mít na ledě skvělý produkt a proto si myslím, že by si zasloužil i náležitou prezentaci. A v tom máme zatím značné mezery.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Já si o tom myslím to, že bys neměl čekat, měl bys to dát na papír a zajít s tím do klubu. Snaž se dostat k Honzovi Faitovi, který má na starosti marketing a socsítě. Myslím, že tě vyslechne. Má sice rád sám svoje názory, ale myslím, že TY (promiň, ale fakt si to myslím) ho přesvědčíš.
Nevím, jak to dnes mají s autorskými poplatky, ale dnešní Dynamo by na tomhle nemělo šetřit. Neznám tě jinak, než z letmého setkání a z našich soubojů, ale myslím, že by ses měl do klubu vnutit. Mám pocit (ale málo informací), že by ses mohl se svým programem uchytit. Možná, že bys dal dohromady abteilung lidí, kteří by tohle dokázali v Pardubkách oživit.
Já jsem tam přinesl (při úplně jiné příležitosti) malý kulatý bubínek s paličkou. Bubínek kvalitní s koženou membránou. Když jsem spustil na tři doby "DY-NA-MO a následně tři rány na bubínek, byl to rachot jak hrom. Představ si třeba tři tisíce lidí s bubínkem. To by hala spadla. Já za něj dal 200,-Kč. Myslím, že kdyby se jich objednalo 5.000 (+/-), byly by třeba za 100,- Jako nějaká premie k permici, nebo reklama nějakému sponzorovi...
Ale fakt ti radím, nečekej a jdi tam. Beze srandy: třeba na to právě čekají. Jak začíná mnoho lidí v takových pozicích...?
Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

@av69
Naprosto se vším souhlasím.
Ještě bych doplnil….chybí mi před zápasem nějaké pořádné Dynamo Intro.

Když jsme hráli na Spartě (nerad dávám za příklad zrovna je), tak tam tohle jelo a byla to naprostá bomba…něco takového mi zkrátka chybí…

Nejradši ale budu, když přijde obměna za DJ pultem…to je naprostý otřes
#zpatkydosedla
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Perníkář píše: 01 črc 2022 18:31 @av69
Naprosto se vším souhlasím.
Ještě bych doplnil….chybí mi před zápasem nějaké pořádné Dynamo Intro.
Když jsme hráli na Spartě (nerad dávám za příklad zrovna je), tak tam tohle jelo a byla to naprostá bomba…něco takového mi zkrátka chybí…
Máš naprostou pravdu. Měl jsem ho tam původně taky napsané, ale pak jsem si řekl, že to přeci jenom už není žádná prdel a stálo by to víc prachů, tak nesmím být zase tak náročný. Ale byla by to samozřejmě nádhera. Mrkni třeba na tohle, intro začíná odpočtem v čase cca kolem 1:00 ve videu:



Pak by se mi ještě líbilo mít po gólu nějaké krátké předtočené oslavné gesto každého hráče, to mají v NHL taky skoro všude. Dá Barkov gól a na kostce skočí jeho několikavteřinový klip s nějakým oslavným gestem a vypadá to hrozně stylově, přitom taková blbost :-)
Naposledy upravil(a) av69 dne 01 črc 2022 18:47, celkem upraveno 3 x.
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Přiznávám, že někdy mně sofistifikavonost tohoto fóra mile překvapuje a rád se poučím. Tedy až na tu politiku, to bych řešil na jiném fóru. Pohrával jsem si s myšlenkou Tomáš Zohorna a byť mě vloni hodně zklamal, tak doznavám, že by mně udělalo potmešilou radost ho po hattricku zkomyslně trefit perníkem do helmy :-).
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jinak pokud je někdo z vás dneska v aréně na basketu, tak jako kdyby mě četli a právě využili zmiňovanou Kahoot! aplikaci pro kvíz pro celé publikum :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 01 črc 2022 17:14 Fedotov zadržen. Důvod je vyhýbání se vojenské službě.

https://www.sport-express.ru/hockey/nhl ... i-1944915/
According to some information, Fedotov has already been hinted that such events could happen if he does not renew his contract with CSKA. Despite this, he signed a contract with Philadelphia.

Ivan Fedotov became ill at the military registration and enlistment office. Fedotov had been there for several hours. The goalkeeper of the Russian national team was taken away in an ambulance.


Já to říkám roky. Politika do sportu nepatří.
P.S. Borce je mi líto, stal se pěšcem ve hře, která pro něj vůbec nemusí dopadnout dobře.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

av69 píše: 01 črc 2022 17:46 Přicházím s letním hokejovým tématem do diskuze, letní okurková sezona k němu přímo vybízí. Mnohokráte se tu diskutovalo téma hudby během našich zápasů a rozhodl jsem se ho pojmout šíře a napsat svůj názor na to, co všechno by náš klub mohl, a dle mého i měl, změnit na prezentaci svého produktu. V předchozích pár letech jsem navštívil několik zápasů NHL, NBA, MLB, tenisový turnaj ATP Masters 1000 a další sportovní akce a byť jsem si samozřejmě vědom, že nejde celou podobnou show kolem zápasů plně přenést do našich podmínek, tak je tam celá řada prvků, které přenositelné jsou a nestálo by to často ani moc peněz.

1) Hudba - Tady musím nejdřív pochválit a ocenit klubovou aktivitu, kdy nám při každém rozbruslení hraje playlist někoho z hráčů, to je přesně ten správný směr. Tím bohužel výčet pochval končí, protože zbytek zvukové kulisy na zápase je naprostá šílenost. Točí se dvacet písniček neustále dokola už několik sezon, přesně víme která kdy bude následovat. To by se ještě přežít dalo, kdyby jejich výběr za něco stál. Ale to rádoby cool zrychlování a zpomalování písníček je naprosté peklo, které je snad jen u nás. Přitom nemusíme znovu vynalézat kolo, stačí se inspirovat v playlistech klubů NHL. Například v Chicagu jedou převážně starší songy, spíš do rockového stylu. Naproti tomu třeba na Floridě jedou spíš do moderny, ale taky to má úroveň a dá se to poslouchat.

V souvislosti se zvukovou kulisou se mi v NHL neskutečně líbilo, když tam měli někoho, kdo hraje na elektronické varhany. To je podle mě zvuk, který k hokeji neodmyslitelně patří a uměli by to udělat i tady, varhany jsem v naší aréně naposledy viděl na nějakém basketu, nejsem si jist, jestli Beksy nebo repre. Příklad uvádím zde:

2) Catering - Nevím, jak moc s tímhle může klub něco udělat, ale catering má stále velké rezervy. S cenami jsem úplně v pohodě, na hokeji holt nízké ceny nečekám, ale rád bych za tu cenu dostal normální produkt. Například klobásu bych za tu cenu očekával výrazně kvalitnější. Že to lze i v českých podmínkách nejvyšších soutěží dokazuje třeba catering na fotbalové Bohemce.

3) Drobné soutěže během komerčních přestávek - NHL je plná drobných krátkých soutěží i během komerčních přestávek. Tady se o něco podobného snažíme soutěžemi s Tatrou, ale zasloužilo by si to inovace a trochu více vtipu. Například divák dostane "matematickou úlohu" Ciencala - Košťálek = ? a má 30 sekund na to, aby si vzpomněl na čísla dresů a správně je odečetl. Takových mini soutěží mají v NHL hromadu a znovu není třeba nic moc vymýšlet.

4) Statistiky na kostce - dneska se během zápasu sleduje hromada statistik a je škoda toho nevyužít. Pokud místo na kostce neumožňuje trvalé zobrazení základních statistik jako je například počet střel na obou stranách, tak by bylo fajn kdyby to tam alespoň pravidelně každou třetinu několikrát proběhlo.

5) Přestávkové soutěže - pokud nesedíte ve spodních řadách áčkových sektorů, tak se vás přestávková soutěž automaticky netýká, protože talíř k vám nikdy nedoletí. Přitom všichni máme v kapse chytrý telefon a nominace se dá udělat pomocí nějaké appky nebo skrze webové rozhraní, aby měl šanci se přihlásit každý. A nebo se dají některé soutěže udělat i přímo skrze telefon, například na letošním Superfinále florbalu takhle o přestávkách probíhal kvíz do kterého se mohl přihlásit kdokoliv pomocí telefonu a řešeno bylo snadno přes aplikaci Kahoot!, je to snadné na administraci pro organizátora i soutěžící.

6) Merch a hrané věci - Tady můžu spíš chválit, merch se u nás hodně zlepšil. Přijde mi, že tomu pomohlo nové jednoduché logo a já osobně jsem s nabídkou triček nebo kšiltovek absolutně spokojen. Na Floridě však kromě klasického merche mají i obchod, který mě naprosto nadchnul. Koupíte si v něm hrané věci, od dresů, přes hokejky až třeba po lapačku. Mimo to nabízejí použité puky ze hry. Puky jsou krásně označeny, takže si za pár dolarů můžete odnést puk a víte, že tímhle pukem vstřelil hráč XY gól v tom a tom zápase proti týmu XY. Rovnou si k tomu můžete koupit i hranou hokejku daného hráče :-) Za mě nevyužitý potenciál a jsem si jistý, že by se našlo dost zájemců o tenhle typ originálních suvenýrů.

Co si o tom myslíte vy? Co byste změnili? Nebo vám současný stav vyhovuje? Očekávám, že v příští sezoně budeme mít na ledě skvělý produkt a proto si myslím, že by si zasloužil i náležitou prezentaci. A v tom máme zatím značné mezery.
V podstatě se vším souhlas, některé věci já nepotřebuji, ale chápu, že musí být součástí (soutěže například). Maximální množství výtek mám ke cateringu. V minulosti jsme slyšeli milion výmluv na prostory a zázemí. Co se týče jídla, tak tam asi může být problém s hygienou, tam jsou požadavky vysoké (nerez, skladování, chlazení, teplotní řetězce, oddělené prostory, hygienické zázemí). Na první pohled, když vím, co hygiena vše klade na nás (naší firmu), tak ty stánky by neprošli. Na druhou stranu, když se člověk podívá na "Burger festivaly", tak tam jde hygiena do kytek úplně. Co mne ale chybí zásadně, je naprostá absence nějakého konceptu, procesu, co je potřeba, abych nakrmil a nasytil v co nejkratší době. Možností má klub několik, ale tím, že nekladou nároky na provozovatele, tak se to nikam nepohne. Měli by si položit základní otázku, "jaké jsou kategorie lidí a co si chodí kupovat"
- Pro pivo - rychlovýčepy (lze je vyměnit a nebyl by problém na hlavní stánky, do restauračky pořídit/pronajmout automat)
- Pivo a párek - kvalitu neřeším, to víme všichni, že ty párky stojí desetinu cenu, nicméně jejich příprava (studené, teplé, praskající že jsou všichni zasraný od oleje, hořčice, sýr, klobása v bagetě ve formě rohlíku a ne bagety). Dostatečná příprava mezi přestávkami, nemálokrát se stane, že něco dojde nebo to musí dohřívat a je to studené.
- Jen pro nealko - dejte na chodby automaty na nealko s funkční platbou kartou a uvolní se prostor u stánků.
- Lidi co chtějí platit kartou - kategorie sama o sobě, když to funguje, není propojeno s kasou a někdo to musí vymačkat
- Chci si dát kafe/čaj - zkoušeli jste to někdo? To je o zdraví s těmi kelímky někam jít, přitom jeden z nejmaržovějších produktů (ty automaty na kafe jsou parodie, co tam jsou)

Existuje řada řešení, rychlých řešení, řešení pro rychloprovozy, ale hlavně, je nutné vybírat řešení pro rychloprovozy. Já i docela věřím tomu, že kdyby se tam dali párky konceptu benzinek (Mol, Shell, Benzina), tak skoro by ani ta klobása nebyla potřeba, protože kvalitní klobásu správného rozměru narveš do dobrého pečiva, než je suchej chleba nebo rohlík za 2,50.

A ještě bych doplnil a dodal: turnikety. Naprostá katastrofa. V dnešní době, absence NFC turniketů, šílený snímač místo kvalitního 3D fotosnímače. Situace o přestávkách, kdy chápu absenci vrácenek (ekonomika, ty kartičky něco stojí), ale když je na západě prostor na 3-4 turnikety a jsou tam dva, tak mne to hlava nebere. Ptal jsem se na to, a prý to musí být volné kvůli únikovým zónám. Naprostá ptákovina, turnikety se dělají i tak, že při vypuknutí poplachu se automaticky sklopí (otevřou).

Mne tam chybí naprostá profesionalita. Když chci implementovat nějaké řešení, tak se musím jet podívat, jak to funguje, udělat si představení, výběrové řízení, studii proveditelnosti a vlivu na kapacity. Samozřejmě očekával bych výmluvu jako v minulosti, že to je MRFP. Ty výmluvy byla neschopnost cokoliv řešit, protože hokej je klíčový pronajímatel.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

mě u toho cataringu například vadí jednotnost jídel to , že jsou hnusná pominu ,ale proč nemůžou udělat například na jeden zápas , že americké speciality na druhý mexické na třetí bavorské atd. , ať se to jídlo obmění pořád jen klobása párek a pivo nic zajímavějšího nedokážeme vytvořit to je docela škoda potencionálu a při tom na jídle se dá vydělat dost slušný obnos když to děláš správně
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Klobása, pivo, párek je prostě česká klasika, která nenadchne, ale ani neurazí. Český človíček je konzervativní a úplně nevím, kolik konzumentů by si ve finále dalo místo klobásy třeba to burrito nebo tacos 🤔 To ale samozřejmě neznamená, že by nebylo od věci zkoušet nabízet i fastfood tohoto typu 🙂
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Volné místo ve výkonném výboru Českého hokeje obsadil Aleš Kmoníček. „Nemyslím si, že je tam všechno špatně, spoustu věcí udělal Tomáš Král dobře a současná kampaň proti jeho osobě se mně nelíbí a přijde mně zbytečná. Jen určitě je potřeba se posunout. Tisíc lidí vám řekne, co je potřeba změnit, já si myslím, že zásadní je opravdu ale něco udělat,“ říká generální manažer Mountfieldu HK, který současně sedí v představenstvu APK (Asociace profesionálních klubů).

Vaše volební období trvá pouze dva roky. Co se dá za tuhle dobu změnit?
„Minimálně se dá zjistit, jestli je pravda všechno, co se o svazu psalo a píše, nebo jestli to pravda není. Delegáti konference si odsouhlasili forenzní audit a je důležité zjistit, jak na tom svaz je. Od toho se začnou odvíjet další kroky. Pak je zásadní i personální audit, o kterém mluví i Lojza Hadamczik, má smysl teď projít, jaký má svaz aparát. Je dostatečný, moc velký, nebo naopak malý? Na tohle musíme dostat odpověď. Na nejdůležitější úseky, předně k mládeži, je taky, podle mého názoru potřeba teď ještě přizvat lidi, kteří dobře vědí, co práce v téhle kategorii obnáší. Nemůže to dělat jeden člověk, ale potřebujete tady v uvozovkách plénum, silný poradní panel, stejně tak v rámci seniorského hokeje. Cítím, že je potřeba zapojit víc zkušených lidí z klubu na řízení hokeje.“

Ne jen velká jména, která uchlácholí veřejnost?
„Ideálně potřebujete lidi, kteří chtějí pracovat, mají zkušenosti a v hokeji působí. Pokud se bavíme o mládeži a vy dennodenně nejste v klubu, hodně věcí nemůžete vědět. To není kritika, ale skutečnost, fakt. Protože když chcete něco měnit, nebo zavádět, je zásadní, abyste slyšeli i názor z praxe. Jedině pak můžete pomoci.“

Takže z vašeho pohledu žádná defenestrace, ale chce to vyvětrat, plus přinést do centrály i silnější oponenturu?
„Udělat refresh, ano. Lidí, kteří mají k hokeji co říct, je hodně, máme je, jsou schopní. Slyšíte to i na různých fórech, která svaz pořádá. Ale koho přivést, kolik lidí případně vyměnit, to je věc prezidenta a potažmo i výkonného výboru. Já maximálně můžu říct jen svůj názor, což udělám a doufám, že ho řeknou i všichni ostatní členové výkonného výboru.“

Alois Hadamczik hned po volbách vedl jeho první zasedání. Jaká byla atmosféra, když tam zasedli jeho dva protikandidáti Šlégr a Ščerban, k tomu i Daniel Sadil, se kterým si hodně ostře vyměňoval názory na Litoměřice?
„Možná trochu komornější, protože ta věc byla ještě pořád živá. Všichni vstřebávali buď zklamání, nebo radost, jak volby dopadly. Ale domnívám se, že všichni členové výkonného výboru budou chtít pracovat pro nového prezidenta. A věřím, že případné změny, na kterých se shodneme, budou chtít realizovat.“

A kdyby ne?
„Tak nemá ani smysl, abychom tam byli.“

Takže ega do koše a na řadu přijdou kompromisy?
„Jednoznačně. Každý volil svého prezidenta, ale pokud většina vybere někoho jiného, než jste chtěli vy, musíte to přijmout. Byla to demokratická volba. Prezident je důležitá osoba, ale nám by mělo jít o to, aby všechny kroky dávaly hlavu a patu. Pak je ve výsledku jedno, kdo je prezidentem.“

Je zásadní hokejové prostředí teď uklidnit?
„Samozřejmě, tohle jsem říkal i delegátům ve svém proslovu, pojďme změny udělat hlavně tak, ať jsou promyšlené a nezhoršíme mediální obraz svazu. Na veřejnosti a v médiích se pralo dost špinavého prádla. Proto je dobře, že všechno prošetří forenzní audit. Jen jsme nyní v nějakém bodu, kdy je potřeba veřejnosti ukázat, že opravdu zjistíme stav.“

Ale co sedí u bez auditu je, že bývalý prezident Tomáš Král si od Pro-Hockeye (firma vlastněná ze 100 % svazem) půjčil 9 milionů na nákup nemovitosti. Sám to přiznal. Dovedete si představit, že by Martin Urban, který mu půjčku vystavil a pracuje i v roli generálního sekretáře, dál setrval na svém místě?
„Nebylo to šťastné řešení, to je jasné asi všem. Ano, půjčka byla úročená, prakticky nic se nakonec nestalo. Ale jde o nestandardní věc, která by se stávat neměla.“

Věřím, že Král si dovedl ohlídat, aby nic nedělal nezákonně. Ovšem minimálně neetická taková věc je, ne?
„Přesně tak. Všechno zaplatil, splatil i úroky. Z hlediska etiky je to ale špatně, navíc to vrhlo velmi špatný obraz na český hokej.“

Velmi tvrdě do svazových kauz pálil pardubický majitel Petr Dědek. Hned po volbách jsem v kuloárech slyšel, že jste jeho člověk. Jste, nebo ne?
„Nejsem člověk Petra Dědka, jsem manažer Hradce Králové. Známe se, Petr mi dal ve Vrchlabí šanci vstoupit do vrcholového hokeje (Kmoníček dělal manažera Vrchlabí na začátku své kariéry.....), za což mu jsem vděčný. Ale každý máme nějaký směr, kterým jdeme, svoje chování. To jsou věci, které nás určitě výrazně odlišují.“

Volil vás do výkonného výboru?
„Nevím, ani jsem to s ním neprobíral. Těžko někdo může říkat, že bych byl jeho kůň. A jak jste říkal, že Petr šije do svazu, ano, šije. Má spoustu dobrých myšlenek a nápadů. Jen jeho způsob prezentace a později realizace je pro mě těžko uchopitelný. Hodně věcí by se dalo komunikovat jinak a měly by pak i větší efekt.“

Styl valící se laviny do údolí vám nesedí?
„Každý to může nazývat jinak. Jen tvrdím, že způsob komunikace je z mého pohledu problematický. Nepochopitelné jsou pro mě i nějaké věci v rámci APK (Asociace profesionálních klubů), které se staly. Každý si ale jede svým směrem, má svůj styl vystupování a jednání. Ale přijde mi opravdu zvláštní, když pak někde slyšíte, že jsem jeho člověk. Každý děláme hokej úplně jinak, volby jsme spolu neřešili. Mám svoji cestu, ze které neuhnu a moje cesta je trochu jiná, než kterou jde Petr Dědek. Na druhou stranu se známe a nemám problém si s ním o čemkoliv popovídat, říct mu svůj názor.“

Kde by hokejový svaz měl být za dva roky, až přijdou řádné volby prezidenta a výkonného výboru?
„Určitě by měl získat důvěru a neměl být tak rozpolcený. Líbilo by se mi, abychom aspoň nastavili nějakou cestu, která bude pro celé hnutí přijatelnější, než je současná. Všichni nebudou souhlasit asi nikdy, ale přál bych si, aby souhlasila většina.“

Když jste se teď hlásil do výkonného výboru, nepůjdete za dva roky do prezidentských voleb?
„Ne. Nebo nevím, co by se muselo stát, aby to bylo jinak. V Hradci jsem spokojený, mám tady super práci, které je i díky mému zapojení do spolupracujícího klubu SC Marimex Kolín, opravdu dost. Je pro mě spíš čest, že mohu pracovat pro český hokej, rád něčemu pomohu. Ale taky mám rodinu a všechno musí mít nějaký strop.“

Kromě výkonného výboru svazu jste i v představenstvu APK, která teď bude řídit extraligu a stále jste i generálním manažerem Hradce. To pořád strop není?
„Vedení v Hradci mě jedině podpořilo, že kandiduji do výkonného výboru, tady to není problém. Navíc mám kolem sebe skvělý tým lidí, kde každý ví, co má dělat. A hlavní část práce v APK, která směřovala k podpisu smlouvy se svazem kvůli řízení extraligy, jsme už udělali. Tam jsem byl zainteresovaný hodně, teď máme odborný aparát, byť zatím jen čtyřčlenný, ale nejvíc práce dělají oni. Nejde o nic, co by se zvládnout nedalo.“

A jsou kluby dál než před pěti lety? Neuražte se, ale ještě poměrně nedávno APK působilo jako spolek prodavaček z trhu, které se nedovedou domluvit a nic pořádně nastavit.
„Atmosféru u drtivé většiny klubů vnímám pozitivně. U většiny věcí jsme se shodli, ať šlo o novou smlouvu s BPA, nebo volbu nového aparátu extraligy a třeba i smlouvy se svazem. Jsou tam ovšem určité nesváry, které na veřejnost pronikly.“

Ano, zase se tedy dostáváme k Petru Dědkovi. Dal podnět k antimonopolnímu úřadu, to samé udělal i Hráčská asociace.
„Ano, pak je tam i žaloba na APK LH. Na to pyšní nejsme, ale budu věřit, že ÚOHS potvrdí, že jsme jednali správně a vše se uklidní. Pak snad budeme konečně jednotní a v důležitých věcech budeme hlasovat 14:0.“

Upřímně, nebojíte se, že se tenhle počet týmů třeba brzy zmenší? Nová extraligová sezona vypadá hodně nabitě, ale hodně klubů extrémně utrácí v době, kdy strmě rostou náklady na provoz. Trochu bych se bál, co bude za rok.
„Z posledního ročníku nám všem chybí hodně peněz z propadu příjmů kvůli covidu. Všechny vstupy se navýšily, ať to jsou energie nebo třeba výstroj a výzbroj. Klub není klasická obchodní korporace, aby všechny své výstupy taky zdražil. Kdybych zvedl o víc než 30 % lístky, nikdo sem nepřijde. Navíc toto je jen část našich příjmů, ostatní příjmy se, bohužel, zvedají velmi těžko. Nemáme to jak dohnat. A do extraligy se teď vrátilo hodně kvalitních hráčů, soutěž půjde nahoru, což je perfektní. Ale jasně, jsou to další finanční nároky na kluby. Za ostatní mluvit nemůžu, ale když budu mluvit jen za Hradec, z mantinelů nevybočíme, do žádných dostihů se pouštět nehodláme. Nemůžu si dovolit uhnout, mám nad sebou město a Mountfield, dva majitele. A musím říct, že zejména v této době je skvělé mít takovéto majitele, kteří vám dávají stabilitu. “

Jasně, ale spíš mířím jinam. Najednou se zjistí, že se pár klubů dostane do platební neschopnosti, protože inflace a válka na Ukrajině poškodí velké partnery. Co když si pak kluby budou chtít ligu zamknout, aby se nepadalo?
„Může se stát, že se soutěž jednou uzavře. Jenže to má takových návazností... Předně to neznamená, že se do ní už nemůže nikdo dostat. Jde o hodně složitý proces, který by se musel pečlivě nastavit a nemyslím si, že bychom toho byli teď schopni. Musíte zachovat sportovní úroveň, tedy byste potřebovali zavést platové dno. Pak taky musíte zajistit cestu, aby klub, který bude mít kvalitu a prostředky v 1. lize, mohl extraligu hrát taky. S tím i souvisí, že musíte říct těm, kdo na soutěž nebudou mít, že končí... Ale znovu, tohle by se muselo opravdu dobře nachystat. V budoucnu to třeba někdy přijde, jen bych neřekl, že úplně brzy.“
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Mne by se libilo potemnino do prvniho buly. Ale to neni na nas.

Pak bych trochu zuzil kluzisko.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: 02 črc 2022 18:52 Volné místo ve výkonném výboru Českého hokeje obsadil Aleš Kmoníček. „Nemyslím si, že je tam všechno špatně, spoustu věcí udělal Tomáš Král dobře a současná kampaň proti jeho osobě se mně nelíbí a přijde mně zbytečná. Jen určitě je potřeba se posunout. Tisíc lidí vám řekne, co je potřeba změnit, já si myslím, že zásadní je opravdu ale něco udělat,“ říká generální manažer Mountfieldu HK, který současně sedí v představenstvu APK (Asociace profesionálních klubů).

Vaše volební období trvá pouze dva roky. Co se dá za tuhle dobu změnit?
„Minimálně se dá zjistit, jestli je pravda všechno, co se o svazu psalo a píše, nebo jestli to pravda není. Delegáti konference si odsouhlasili forenzní audit a je důležité zjistit, jak na tom svaz je. Od toho se začnou odvíjet další kroky. Pak je zásadní i personální audit, o kterém mluví i Lojza Hadamczik, má smysl teď projít, jaký má svaz aparát. Je dostatečný, moc velký, nebo naopak malý? Na tohle musíme dostat odpověď. Na nejdůležitější úseky, předně k mládeži, je taky, podle mého názoru potřeba teď ještě přizvat lidi, kteří dobře vědí, co práce v téhle kategorii obnáší. Nemůže to dělat jeden člověk, ale potřebujete tady v uvozovkách plénum, silný poradní panel, stejně tak v rámci seniorského hokeje. Cítím, že je potřeba zapojit víc zkušených lidí z klubu na řízení hokeje.“

Ne jen velká jména, která uchlácholí veřejnost?
„Ideálně potřebujete lidi, kteří chtějí pracovat, mají zkušenosti a v hokeji působí. Pokud se bavíme o mládeži a vy dennodenně nejste v klubu, hodně věcí nemůžete vědět. To není kritika, ale skutečnost, fakt. Protože když chcete něco měnit, nebo zavádět, je zásadní, abyste slyšeli i názor z praxe. Jedině pak můžete pomoci.“

Takže z vašeho pohledu žádná defenestrace, ale chce to vyvětrat, plus přinést do centrály i silnější oponenturu?
„Udělat refresh, ano. Lidí, kteří mají k hokeji co říct, je hodně, máme je, jsou schopní. Slyšíte to i na různých fórech, která svaz pořádá. Ale koho přivést, kolik lidí případně vyměnit, to je věc prezidenta a potažmo i výkonného výboru. Já maximálně můžu říct jen svůj názor, což udělám a doufám, že ho řeknou i všichni ostatní členové výkonného výboru.“

Alois Hadamczik hned po volbách vedl jeho první zasedání. Jaká byla atmosféra, když tam zasedli jeho dva protikandidáti Šlégr a Ščerban, k tomu i Daniel Sadil, se kterým si hodně ostře vyměňoval názory na Litoměřice?
„Možná trochu komornější, protože ta věc byla ještě pořád živá. Všichni vstřebávali buď zklamání, nebo radost, jak volby dopadly. Ale domnívám se, že všichni členové výkonného výboru budou chtít pracovat pro nového prezidenta. A věřím, že případné změny, na kterých se shodneme, budou chtít realizovat.“

A kdyby ne?
„Tak nemá ani smysl, abychom tam byli.“

Takže ega do koše a na řadu přijdou kompromisy?
„Jednoznačně. Každý volil svého prezidenta, ale pokud většina vybere někoho jiného, než jste chtěli vy, musíte to přijmout. Byla to demokratická volba. Prezident je důležitá osoba, ale nám by mělo jít o to, aby všechny kroky dávaly hlavu a patu. Pak je ve výsledku jedno, kdo je prezidentem.“

Je zásadní hokejové prostředí teď uklidnit?
„Samozřejmě, tohle jsem říkal i delegátům ve svém proslovu, pojďme změny udělat hlavně tak, ať jsou promyšlené a nezhoršíme mediální obraz svazu. Na veřejnosti a v médiích se pralo dost špinavého prádla. Proto je dobře, že všechno prošetří forenzní audit. Jen jsme nyní v nějakém bodu, kdy je potřeba veřejnosti ukázat, že opravdu zjistíme stav.“

Ale co sedí u bez auditu je, že bývalý prezident Tomáš Král si od Pro-Hockeye (firma vlastněná ze 100 % svazem) půjčil 9 milionů na nákup nemovitosti. Sám to přiznal. Dovedete si představit, že by Martin Urban, který mu půjčku vystavil a pracuje i v roli generálního sekretáře, dál setrval na svém místě?
„Nebylo to šťastné řešení, to je jasné asi všem. Ano, půjčka byla úročená, prakticky nic se nakonec nestalo. Ale jde o nestandardní věc, která by se stávat neměla.“

Věřím, že Král si dovedl ohlídat, aby nic nedělal nezákonně. Ovšem minimálně neetická taková věc je, ne?
„Přesně tak. Všechno zaplatil, splatil i úroky. Z hlediska etiky je to ale špatně, navíc to vrhlo velmi špatný obraz na český hokej.“

Velmi tvrdě do svazových kauz pálil pardubický majitel Petr Dědek. Hned po volbách jsem v kuloárech slyšel, že jste jeho člověk. Jste, nebo ne?
„Nejsem člověk Petra Dědka, jsem manažer Hradce Králové. Známe se, Petr mi dal ve Vrchlabí šanci vstoupit do vrcholového hokeje (Kmoníček dělal manažera Vrchlabí na začátku své kariéry.....), za což mu jsem vděčný. Ale každý máme nějaký směr, kterým jdeme, svoje chování. To jsou věci, které nás určitě výrazně odlišují.“

Volil vás do výkonného výboru?
„Nevím, ani jsem to s ním neprobíral. Těžko někdo může říkat, že bych byl jeho kůň. A jak jste říkal, že Petr šije do svazu, ano, šije. Má spoustu dobrých myšlenek a nápadů. Jen jeho způsob prezentace a později realizace je pro mě těžko uchopitelný. Hodně věcí by se dalo komunikovat jinak a měly by pak i větší efekt.“

Styl valící se laviny do údolí vám nesedí?
„Každý to může nazývat jinak. Jen tvrdím, že způsob komunikace je z mého pohledu problematický. Nepochopitelné jsou pro mě i nějaké věci v rámci APK (Asociace profesionálních klubů), které se staly. Každý si ale jede svým směrem, má svůj styl vystupování a jednání. Ale přijde mi opravdu zvláštní, když pak někde slyšíte, že jsem jeho člověk. Každý děláme hokej úplně jinak, volby jsme spolu neřešili. Mám svoji cestu, ze které neuhnu a moje cesta je trochu jiná, než kterou jde Petr Dědek. Na druhou stranu se známe a nemám problém si s ním o čemkoliv popovídat, říct mu svůj názor.“

Kde by hokejový svaz měl být za dva roky, až přijdou řádné volby prezidenta a výkonného výboru?
„Určitě by měl získat důvěru a neměl být tak rozpolcený. Líbilo by se mi, abychom aspoň nastavili nějakou cestu, která bude pro celé hnutí přijatelnější, než je současná. Všichni nebudou souhlasit asi nikdy, ale přál bych si, aby souhlasila většina.“

Když jste se teď hlásil do výkonného výboru, nepůjdete za dva roky do prezidentských voleb?
„Ne. Nebo nevím, co by se muselo stát, aby to bylo jinak. V Hradci jsem spokojený, mám tady super práci, které je i díky mému zapojení do spolupracujícího klubu SC Marimex Kolín, opravdu dost. Je pro mě spíš čest, že mohu pracovat pro český hokej, rád něčemu pomohu. Ale taky mám rodinu a všechno musí mít nějaký strop.“

Kromě výkonného výboru svazu jste i v představenstvu APK, která teď bude řídit extraligu a stále jste i generálním manažerem Hradce. To pořád strop není?
„Vedení v Hradci mě jedině podpořilo, že kandiduji do výkonného výboru, tady to není problém. Navíc mám kolem sebe skvělý tým lidí, kde každý ví, co má dělat. A hlavní část práce v APK, která směřovala k podpisu smlouvy se svazem kvůli řízení extraligy, jsme už udělali. Tam jsem byl zainteresovaný hodně, teď máme odborný aparát, byť zatím jen čtyřčlenný, ale nejvíc práce dělají oni. Nejde o nic, co by se zvládnout nedalo.“

A jsou kluby dál než před pěti lety? Neuražte se, ale ještě poměrně nedávno APK působilo jako spolek prodavaček z trhu, které se nedovedou domluvit a nic pořádně nastavit.
„Atmosféru u drtivé většiny klubů vnímám pozitivně. U většiny věcí jsme se shodli, ať šlo o novou smlouvu s BPA, nebo volbu nového aparátu extraligy a třeba i smlouvy se svazem. Jsou tam ovšem určité nesváry, které na veřejnost pronikly.“

Ano, zase se tedy dostáváme k Petru Dědkovi. Dal podnět k antimonopolnímu úřadu, to samé udělal i Hráčská asociace.
„Ano, pak je tam i žaloba na APK LH. Na to pyšní nejsme, ale budu věřit, že ÚOHS potvrdí, že jsme jednali správně a vše se uklidní. Pak snad budeme konečně jednotní a v důležitých věcech budeme hlasovat 14:0.“

Upřímně, nebojíte se, že se tenhle počet týmů třeba brzy zmenší? Nová extraligová sezona vypadá hodně nabitě, ale hodně klubů extrémně utrácí v době, kdy strmě rostou náklady na provoz. Trochu bych se bál, co bude za rok.
„Z posledního ročníku nám všem chybí hodně peněz z propadu příjmů kvůli covidu. Všechny vstupy se navýšily, ať to jsou energie nebo třeba výstroj a výzbroj. Klub není klasická obchodní korporace, aby všechny své výstupy taky zdražil. Kdybych zvedl o víc než 30 % lístky, nikdo sem nepřijde. Navíc toto je jen část našich příjmů, ostatní příjmy se, bohužel, zvedají velmi těžko. Nemáme to jak dohnat. A do extraligy se teď vrátilo hodně kvalitních hráčů, soutěž půjde nahoru, což je perfektní. Ale jasně, jsou to další finanční nároky na kluby. Za ostatní mluvit nemůžu, ale když budu mluvit jen za Hradec, z mantinelů nevybočíme, do žádných dostihů se pouštět nehodláme. Nemůžu si dovolit uhnout, mám nad sebou město a Mountfield, dva majitele. A musím říct, že zejména v této době je skvělé mít takovéto majitele, kteří vám dávají stabilitu. “

Jasně, ale spíš mířím jinam. Najednou se zjistí, že se pár klubů dostane do platební neschopnosti, protože inflace a válka na Ukrajině poškodí velké partnery. Co když si pak kluby budou chtít ligu zamknout, aby se nepadalo?
„Může se stát, že se soutěž jednou uzavře. Jenže to má takových návazností... Předně to neznamená, že se do ní už nemůže nikdo dostat. Jde o hodně složitý proces, který by se musel pečlivě nastavit a nemyslím si, že bychom toho byli teď schopni. Musíte zachovat sportovní úroveň, tedy byste potřebovali zavést platové dno. Pak taky musíte zajistit cestu, aby klub, který bude mít kvalitu a prostředky v 1. lize, mohl extraligu hrát taky. S tím i souvisí, že musíte říct těm, kdo na soutěž nebudou mít, že končí... Ale znovu, tohle by se muselo opravdu dobře nachystat. V budoucnu to třeba někdy přijde, jen bych neřekl, že úplně brzy.“
Tak ke komunikacninu stylu Petra Dedka mame nejaky vyhrady myslim vsichni. Otazkou ale je, jak by dopadla volba predsedy, pokud by to nevyhrotil…
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Král podle Kmoníčka "spoustu věcí udělal dobře".... může být.... ale ve spoustě věcí taky jel malou domů. vekslácký kšeftařinky, kamarádšofty, různý poloprůhledný čachry.... a hlavně bejvalej estébák.... to je přece prapůvod toho, proč se začlo řešit Královo odstoupení....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

??

Obrázek Za Dynamo!
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

digitalmouse píše: 03 črc 2022 15:26 ??

Taky si drbu hlavu co to bude 😃 Česká televize tam asi oznámí že předala přenosy O2 😂
🔴⚪
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tau píše: 03 črc 2022 14:06 Král podle Kmoníčka "spoustu věcí udělal dobře".... může být.... ale ve spoustě věcí taky jel malou domů. vekslácký kšeftařinky, kamarádšofty, různý poloprůhledný čachry.... a hlavně bejvalej estébák.... to je přece prapůvod toho, proč se začlo řešit Královo odstoupení....
Kmonda svym zpusobem bagatelizuje tu “pujcku”. Videl jsem jak se podobny veci resi v korporatu. Naprosto nekompromisne, bez ohledu na dotycneho postaveni.

Naprosto neprijatelna vec v normalni spolecnosti.
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 283 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

digitalmouse píše: 03 črc 2022 15:26 ??

... že by tu chtěl Zenit okomentovat poslední zápas kariéry, když hokej v ČT skončí? Že by komentoval zápas acko- béčko?
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: 03 črc 2022 15:26 ??

Přenosák HD nepojede na TK klubu. Není zítra repre basket?
Zamčeno