Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 19 kvě 2022 01:56 Jako sorry, ale do údajných galacticos má ten náš tým hodně daleko. Tedy krom brány, tam vznikla největší konkurence..

Zbytek? Sotva doplnění postů, abychom neměli dvě lajny pralesáků (mladých kluků)..

Kurnik, už si to někdo zkusil složit? A teď si představit zranění, která stoprocentně budou? Ostatně třeba Adam rovnou do sezony nezasáhne. A po přípravě možná nebude jediný..

Jen mě překvapuje, že i tolik hokejek má v hlavě vymeteno, když se vyjadřují jak papoušci. U nich bych čekal, že té hře a tvorbě kádru rozumí.. My jsme fanoušci, amatéři.. A stejně už si tu pár lidí dokázalo spočítat příchody a odchody..

No nic, dál si opakujte hloupé řeči expertů a redaktorů..

Za mne ten tým bude tak akorát, aby hráli i mladí kluci. Ale před play-off by se tam určitě ještě top hráč vešel.. Tedy pokud chceme k výročí medaili.. ;-)
Tak on jeden z těch expertů Koreis s námi má evidentně nějaký problém, když už nemůže kritizovat, že ten kádr za nic nestojí, tak to vzal z opačné strany.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

A já si budu stát za tím, ze tohle složení mne nedává logiku. Z první skvělé lajny se udělala dneska ještě skvelejsi, ale bylo to třeba? Krejčí s Pastou a Blüma s Červusem. Vždyť Romana dneska ty dva vůbec nepotřebovali, a ačkoliv udělal body, tak byl poloviční, ne ze by hrál špatně, ale proste pozornost a puk si vzali oprávněně ty dva.

Krejčí, Pasta a někdo k nim, Cervus, Matěj a Hertlik a mohli by být dvě skvele lajny. Dnes to stačilo, ale bude to stačit proti Finum a Amikum?


Sent from my iPhone using Tapatalk
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

JirkaPCE píše: Tak on jeden z těch expertů Koreis s námi má evidentně nějaký problém, když už nemůže kritizovat, že ten kádr za nic nestojí, tak to vzal z opačné strany.
Koreis jenom jede na senzacich, je jednoduché říci, ze Pardubice rozprášili tým, když odejdou 4 hraci, kteří v podstatě nehráli a pak říci, ze přeplací vše, přičemž opomene to, ze se maximálně dorovnavaji na nejvyšší úrovni třeba Spartě. Sobotka, Horák, Hudáček, Chlapík, Tomášek a ja nevím kdo ještě tam hráli letos za párek a pivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 19 kvě 2022 22:43 Tak on jeden z těch expertů Koreis s námi má evidentně nějaký problém, když už nemůže kritizovat, že ten kádr za nic nestojí, tak to vzal z opačné strany.
Nemyslím si, že s námi má problém. Opravdu není potřeba vidět za vším div ne spiknutí. Koreis má prostě přirozenej obchodní talent, prořízlou hubu a umí říkat to, co lidi rádi slyší. A umí to zabalit do provokativního balení, který lidi upoutá. Třeba i negativně.

Občas ho s Tesařem poslouchám jako kulisu. Často je to jen takový plkání, občas docela zábavný, občas nudný. Rozhovory s hosty ale mají většinou zajímavý a jsou v nich mnohem umírněnější.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

super rozhovor s Ráďou :-)

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Koreis další z mnoha rádoby odborníků, to je lepší pokecat o hokeji tady než poslouchat tyhle tlučhuby alá elektronická tužka....
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Stars píše: 20 kvě 2022 09:24 Koreis další z mnoha rádoby odborníků, to je lepší pokecat o hokeji tady než poslouchat tyhle tlučhuby alá elektronická tužka....
Tak nějako se zviditelnit musí, nestačí už jen v TV....tak musí předvést, že je king a že tomu rozumí...i když je to jinak
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Nebuďte na Koreise tak přísní. Jejich podcast je z hokejového prostředí na našem trhu rozhodně ten nejlepší, často tam mají zajímavé hosty (nejen hráče, ale například i agenta atd.) a člověk se toho ze zákulisí hodně dozví. Navíc si ani nemyslím, že trpí nějakou nevraživostí vůči nám. Nebuďme tak přecitlivělí a nekňourejme pokaždé, když o nás někdo něco řekne.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stars píše: 20 kvě 2022 09:24 Koreis další z mnoha rádoby odborníků, to je lepší pokecat o hokeji tady než poslouchat tyhle tlučhuby alá elektronická tužka....
"rádoby odborníkem a tlučhubou" bych ho rozhodně netituloval... Neříkám, že byl nějaká velká hvězda.. ale v hokeji něco odehrál a myslím, že ví o čem mluví.... rádoby odborníci a tlučhubové jsou všichni ti zlinští, rampové a jim podobní, kteří kdovíjestli umí bruslit, ale keců mají plnou klávesnici....
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Jelikož se mě na to nechce koukat, mohl by me někdo prosim říct co ten Koreis udelal nebo co tak strasneho řek? Děkuji..
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Stars píše: 20 kvě 2022 09:24 Koreis další z mnoha rádoby odborníků, to je lepší pokecat o hokeji tady než poslouchat tyhle tlučhuby alá elektronická tužka....
Koreis je naprosto ok. Vzdycky rikal veci, tak jak jsou. To, ze se nam to nelibilo je uz vec druha. Ja s nim treba nesouhlasim v tom, ze nase posilovani je az moc. Jinak vetsinou dokaze veci nazvat dost presne..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Souhlas. Taky bomby k tyči poslouchám rád a Koreis rozhodně není žádný blbec, navíc i on sám si ze sebe dokáže udělat srandu a často sám například připomíná svoji produktivitu v kariéře.. vůbec s ním nemám problém. Někteří pisalci jsou daleko horší.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

mach píše: 20 kvě 2022 10:38 Jelikož se mě na to nechce koukat, mohl by me někdo prosim říct co ten Koreis udelal nebo co tak strasneho řek? Děkuji..
Na zvukovou křivku ani nekoukej :)
Ale abych odpověděl, já to taky neposlouchal :)
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Tomášek další tři roky rudej
.... #zadynamo
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

mach píše: 20 kvě 2022 10:38 Jelikož se mě na to nechce koukat, mohl by me někdo prosim říct co ten Koreis udelal nebo co tak strasneho řek? Děkuji..
Prostě jen vyjádřil názor, že titul se dnes už koupit nedá, některým hráčům se nemusí dařit a můžou pak být nervózní a podráždění i z menšího icetimu, protože všude jinde by neslezli z ledu. Takže podle něj už je těch posil až moc, bude složité vytvořit týmovou hierarchii a porovnával to se svým působením ve Spartě, kde z toho taky nic dobrého nevylezlo.
A protože si sám uvědomuje, že se jeho výroky tady už párkrát nelíbily, několikrát se omlouval a zmínil, že Pardubicím samozřejmě úspěch přeje... No, pro některé asi stále málo
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

subris píše: 20 kvě 2022 14:18 ... Tomášek další tři roky rudej
Hmmm, super podpis. Jestli udelaji jeste Frka a Simona, tak budou hoooodne silny.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Škoda, že se Tomášek zranil a kvůli tomu mu nejspíš padlo to Švýcarsko, jak se psalo. Pak to výrazně nahrálo Spartě, aby ho udržela.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

dtaire píše: 20 kvě 2022 14:26 ...že titul se dnes už koupit nedá, některým hráčům se nemusí dařit a můžou pak být nervózní a podráždění i z menšího icetimu, protože všude jinde by neslezli z ledu. Takže podle něj už je těch posil až moc, bude složité vytvořit týmovou hierarchii a porovnával to se svým působením ve Spartě, kde z toho taky nic dobrého nevylezlo....
A přesně to se nám klidně může stát... Samožřejmě nikdo z nás si to nepřeje, nebo nechce ani připustit.... Ale tak to prostě je... Hodně kohoutů na jednom smětišti... bude záležet na tom, jak je vrchní kohout ukočíruje....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

JirkaPCE píše: 20 kvě 2022 14:37 Škoda, že se Tomášek zranil a kvůli tomu mu nejspíš padlo to Švýcarsko, jak se psalo. Pak to výrazně nahrálo Spartě, aby ho udržela.
Proč škoda? Jen dobře že zůstal a nešel ven....Čím víc takových hráčů v extralize, tím líp pro nás diváky.... Extraliga bude v příští sezoně pořádně našlapaná...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

tau píše: 20 kvě 2022 14:39 Proč škoda? Jen dobře že zůstal a nešel ven....Čím víc takových hráčů v extralize, tím líp pro nás diváky.... Extraliga bude v příští sezoně pořádně našlapaná...
Hráč je to výborný, ale nevím, proč chtít, aby naši konkurenti měli co nejsilnější kádr a přát jim, aby udrželi klíčové hráče nebo jim vyšly všechny posily, co chtějí. Jinde z těch našich posil asi taky nebyli nadšení, pokud mají vysoké ambice.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2653
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Extraliga nadupaná borcema je řekl bych snem každého fanouška. Vysoká úroveň soutěže, atraktivní mače a pokud se v takový soutěži udělá titul o to je to sladší. Navíc Sralta je náš tradiční rival, takže za mě OK😉
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Chápu, že někteří pana Koreise máte rádi, já ne.....až bude trénovat, nebo pracovat pro klub tak by poznal realitu....tohle je jenom tlacháni...

To je jak, G. Neuvile, chytrej,jak radio tužka diskuze podcasty, pak šel trénovat do Valencie a po 7 zápasech letěl.....úplně to vidím, jak mu Mourinho vzkázal chlapče to je realita a ne nějaké kecy a tužka...

proto si neskutečně vážím pana Dědka, za ním je videt práce, i když si jede po svém a někomu se to nemusí líbit

D.Tomášek výborný hráč, i on má velkou zásluhu, že jsme v extralize....pro Spartu výborná zpráva
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Navíc asi tam nepodepsal za drobné, takže další klub s nejspíše ještě dražším kádrem, než máme teď my..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Spíš by mě překvapilo, kdyby Tomášek neprodloužil. Všechny okolnosti tomu nasvědčovaly, že zůstane, nakonec i on sám v rozhovoru řekl, že je situace na trhu jiná, než byla.

Zatím to vypadá, že liga bude mít nějakou kvalitu a ekonomicky silný kluby budou mít kvalitní soupisky. Třinec ještě určitě neskončil a Brno taky ne.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Stars píše: 20 kvě 2022 15:25 Chápu, že někteří pana Koreise máte rádi, já ne.....až bude trénovat, nebo pracovat pro klub tak by poznal realitu....tohle je jenom tlacháni...

To je jak, G. Neuvile, chytrej,jak radio tužka diskuze podcasty, pak šel trénovat do Valencie a po 7 zápasech letěl.....úplně to vidím, jak mu Mourinho vzkázal chlapče to je realita a ne nějaké kecy a tužka...

proto si neskutečně vážím pana Dědka, za ním je videt práce, i když si jede po svém a někomu se to nemusí líbit

D.Tomášek výborný hráč, i on má velkou zásluhu, že jsme v extralize....pro Spartu výborná zpráva
Tak třeba konkrétně v tomhle dílu ohledně posil u nás tam deset nebo kolik minut rozebírá, jak jsme to vlastně udělali zběsilým nakupováním špatně a že je to bez koncepce a hned po nás rozebírá Hradec, který dobře posílil. Brankářem náhradníkem, průměrným a podprůměrným útočníkem. Z toho objektivita přímo čiší.
Zamčeno