Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jinak k našim hráči NHL si myslím že budou lepší a lepší... Dnes nic moc ale trochu jiné hřiště a jiný hokej... Hertl a Vrána to v sobě mají.... Co mě ovšem co mě zaráží neustálá nominace Stránského to je hrozný dřevo v repre a ještě hraje první přesilovku 🤦 nechápu to v Davosu hraje celkem dobře, ale celkově třetí lajna největší bída Špaček taky strašný výkon...jsem zvědavý zítra na třetí lajnu, ale jak se říká každý zápas je jiný třeba to bude lepší
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 14 kvě 2022 21:00 Jinak k našim hráči NHL si myslím že budou lepší a lepší... Dnes nic moc ale trochu jiné hřiště a jiný hokej... Hertl a Vrána to v sobě mají.... Co mě ovšem co mě zaráží neustálá nominace Stránského to je hrozný dřevo v repre a ještě hraje první přesilovku 🤦 nechápu to v Davosu hraje celkem dobře, ale celkově třetí lajna největší bída Špaček taky strašný výkon...jsem zvědavý zítra na třetí lajnu, ale jak se říká každý zápas je jiný třeba to bude lepší
Neřešil bych útoky po prvním zápase, ještě ke všemu s Británií..

Tak se třeba chytí zítra, dal bych tomu čas. Dnes taky bylo zaděláno na problém, odšpuntovala to první lajna, Blüma dnes úplně top, ale bez Červenky s Krejčou by si asi ani neškrtl..

Ti dva, to je nádhera sledovat, elegance, rychlost, co tomu dokáží jednou myšlenkou dát, neskutečné..

Do hodnocení máme ještě daleko. Mně se třeba dnes moc nelíbil Hronek (jak jinak?), ale ten borec pak dá v nějaké přesilovce megadůležitý gól, a budu z něj nadšený.. Viz dnes Jiříček.. Chyby v počátcích, ale podle mne našel sebevědomí, dal gól a bude super. To samé potřebuje i Hronek..
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Hecl do Zvolenu. Čekal jsem, že ho vezme někdo tady v extralize..
Georgre
Příspěvky: 4909
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Kezbychom videki spolupraci Pasta Krejci..ale pry jr Pasta zraneny, tak s nim asi nemuzeme pocitat..ale Nosy by se hodil..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Georgre píše: 15 kvě 2022 01:25 Kezbychom videki spolupraci Pasta Krejci..ale pry jr Pasta zraneny, tak s nim asi nemuzeme pocitat..ale Nosy by se hodil..
Mě by se líbil i Kampf měl dobrou sezónu ... Ale už by to bylo asi moc
🔴⚪
Georgre
Příspěvky: 4909
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pec92 píše: 15 kvě 2022 08:29 Mě by se líbil i Kampf měl dobrou sezónu ... Ale už by to bylo asi moc
Tusim, ze v utoku jsou 3 volna mista ne? Tak si myslim, ze na 90% ho uvidime...a pak zapsat Musila a soupisku uzavrit..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

tak Musila vyřadili.. aspoň si po náročné sezoně odpočine

fansDKnL
Příspěvky: 1677
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 220 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

mechanik píše: 15 kvě 2022 11:05 tak Musila vyřadili.. aspoň si po náročné sezoně odpočine

Musil jede domu a Sklenička s Jirickem se předhánějí, kdo udělá víc kopanců za zápas.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

fansDKnL píše: 15 kvě 2022 11:26 Musil jede domu a Sklenička s Jirickem se předhánějí, kdo udělá víc kopanců za zápas.
navíc věčně zraněný Kempný letos stabilně nehrál ani v AHL, ale Zábrana si tam ty svoje Brňáky vzít musí..
Georgre
Příspěvky: 4909
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

fansDKnL píše: 15 kvě 2022 11:26 Musil jede domu a Sklenička s Jirickem se předhánějí, kdo udělá víc kopanců za zápas.
Nevadí, aspoň si odpočine a bude k dispozici pro nás dřív, tak pro Skleničku rozhodlo, že dal pět branek v přípravě, Jiříček hrál taky dobře....trošku překvapivý byl Ščotka, i když asi nebyl, rozhodlo pro něj, že hrál ve Finsku....Musil se ještě v repre ukáže, až bude hrát u nás...toho bych se nebál...

Kempný bude posila, takže asi obrana ok, kdyby Sklenička nedal těch 5 branek, myslím, že by hrál Musil...pro nás říkám dobře, a jak říkám u nás bude patřit k nejlepším bekům, v repre ho uvidíme....tak bych to zakončil...

Z útočníků asi si tipnu Nosek, Kampt....ALe pokud bych si měl vybrat, asi Nosy a Pasta...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stars
Příspěvky: 6716
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tak Toronto opět, ano Johne to máš za tu zradu.....my fanoušci ostrovanů nezapomenem....jidáši


pro mě je mistrovství světa béčkový turnaj, každý rok, plno zbytečných zápasů....možná to má někdo jinak, ale chtělo by z toho udělat jiný produkt a aby tam mohli hrát nejlepší hráči.... a klidně jednou za 3 roky, ale věřím, že někdo má hokejovou horečku :thumbup: :thumbup: :thumbup:
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

fansDKnL píše: Musil jede domu a Sklenička s Jirickem se předhánějí, kdo udělá víc kopanců za zápas.
Tohle je asi jeden z prvních kroku, které moc nechápu, vyřadit jednoho z mála defenzivnejsich obránců …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3315
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 546 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Stars píše: 15 kvě 2022 11:40 tak Toronto opět, ano Johne to máš za tu zradu.....my fanoušci ostrovanů nezapomenem....jidáši
Můžeš mi vysvětlit proč Tavarese tak nenávidíte? Pokud si dobře pamatuji, tak mu skončila v NYI smlouva a rozhodl se jít do Toronta. Což byl už od dětství jeho sen. Navíc mezi Islanders a Maple Leafs žádná rivalita nepanovala. Jidáše si představuji jinak. Třeba jako pána s číslem 42:thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3315
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 546 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Stars píše: 15 kvě 2022 11:40 tak Toronto opět, ano Johne to máš za tu zradu.....my fanoušci ostrovanů nezapomenem....jidáši
Můžeš mi vysvětlit proč Tavarese tak nenávidíte? Pokud si dobře pamatuji, tak mu skončila v NYI smlouva a rozhodl se jít do Toronta. Což byl už od dětství jeho sen. Navíc mezi Islanders a Maple Leafs žádná rivalita nepanovala. Jidáše si představuji jinak. Třeba jako pána s číslem 42 :thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7693
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dynamík Jistič píše: 15 kvě 2022 12:22 Můžeš mi vysvětlit proč Tavarese tak nenávidíte? Pokud si dobře pamatuji, tak mu skončila v NYI smlouva a rozhodl se jít do Toronta. Což byl už od dětství jeho sen. Navíc mezi Islanders a Maple Leafs žádná rivalita nepanovala. Jidáše si představuji jinak. Třeba jako pána s číslem 42:thumbup:
To už je holt klasickej postoj fanoušků. Odcházíš, když jsme tě dál chtěli, tak jsi zradil. Je to vždy okořeněný o lehkou dehumanizaci toho hráče, protože na nějaký osobní názory, přání se nebere ohled. Je to figurka v dresu na ledě.

Já si osobně vážím loajálních hráčů. Ale kolik lidí stráví kariéru v jednom zaměstnání nebo jedný firmě?

Tavares si splnil přání. V dětství Isles asi nefandil, shodou okolností ho zrovna oni draftovali. Úspěch mu to asi nepřinese.
Ale i když se na kdyby nehraje, tak v Isles by to hitparáda taky asi nebyla.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3315
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 546 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jinak mi teď přijde systém NHL takovej zvláštní. Toronto a Tampa byl druhý a třetí tým na východě po základní části a přesto na sebe narazili hned v prvním kole.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7693
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Duda řekl, že kdyby byl skaut nějakýho klubu v NHL, tak už by se Blümel zpátky do hcpce nevracel.

Taky se nebudu divit, když Matěje někdo zkusí.
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Takže ranní zápas i teď USA komentuje Jílek to se asi večer opět můžeme těšit na chrapot Robíka
🔴⚪
JirkaPCE
Příspěvky: 3548
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Uvidíme, co Blümel předvede dál proti lepším týmům, na úvod jsme měli jeden z nejslabších a jak už se tady psalo, taky hraje v útoku s top hráči. V extralize to letos taková sláva nebyla, tam se spíš momentálně NHL jevila jako hodně vzdálená realita.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

JirkaPCE píše: 15 kvě 2022 15:28 Uvidíme, co Blümel předvede dál proti lepším týmům, na úvod jsme měli jeden z nejslabších a jak už se tady psalo, taky hraje v útoku s top hráči. V extralize to letos taková sláva nebyla, tam se spíš momentálně NHL jevila jako hodně vzdálená realita.
s tím nemohu tak úplně souhlasit sice měl méně golu , ale byl jinak ve všem o dost lepší jen měl větší smůlu , že mu t tak nelepilo , ale pohybově vytváření šancí atd byl lepší než minulý rok kdy dal 17 golu tenhle rok sice "jenom" 12 , ale to měl opravdu smůlu
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7693
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 767 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 15 kvě 2022 15:28 Uvidíme, co Blümel předvede dál proti lepším týmům, na úvod jsme měli jeden z nejslabších a jak už se tady psalo, taky hraje v útoku s top hráči. V extralize to letos taková sláva nebyla, tam se spíš momentálně NHL jevila jako hodně vzdálená realita.
No, s ohledem na to, jací hráči z extraligy podepisují v NHL smlouvy (Pour, Chalupa nebo třeba i ten Kelemen), to zase tak překvapivý být nemusí. Samozřejmě záleží, jak moc to hráč chce zkusit. Určitě nesledují jen produktivitu, respektive trochu i trápení, který s ní letos měl.

V Pardubicích by to Matějovi na papíře se Sedlákem a Hykou mohlo sedět.
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 15 kvě 2022 18:07 No, s ohledem na to, jací hráči z extraligy podepisují v NHL smlouvy (Pour, Chalupa nebo třeba i ten Kelemen), to zase tak překvapivý být nemusí. Samozřejmě záleží, jak moc to hráč chce zkusit. Určitě nesledují jen produktivitu, respektive trochu i trápení, který s ní letos měl.

V Pardubicích by to Matějovi na papíře se Sedlákem a Hykou mohlo sedět.
Anebo s Radilem a Kousalem. On k sobě potřebuje fakt kluky, co umí s pukem a správně mu přihrají.. :-)
Emil Havránek
Příspěvky: 887
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Byl bych rád, kdyby hrál tak dobře, aby si jej v NHL všimli. Zároveň vůbec nemám problém to přát i jiným českým hráčům. I Slovákům, což někteří nedávají. Jen ať mu to na mistrovství lepí a posune se výš v kariéře.
Se zánikem KHL ubude pro hokejisty dost pracovních míst, bude větší tlak i kvalita.
JirkaPCE
Příspěvky: 3548
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Myslím, že jak spojení s Hykou a Sedlákem stejně tak s Radilem a Kousalem by mohlo fungovat, pokud Blümel zůstane. Uvidíme, jak to mají v plánu poskládat, útok máme výborný, akorát je škoda, že bude delší dobu mimo Musil, pak bychom těch variant měli víc. Pokud by se to poskládalo tak, že by Blümel doplnil jednu z tech dvojic, tak osobně moc nevím, koho dát k těm dalším dvěma. Cienciala s Říčkou budou hrát předpokládám v jedné lajně a i by byla škoda je trhat.
lucas003
Příspěvky: 2729
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 135 krát
Obdržel "To se mi líbí": 424 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 15 kvě 2022 19:02 Myslím, že jak spojení s Hykou a Sedlákem stejně tak s Radilem a Kousalem by mohlo fungovat, pokud Blümel zůstane. Uvidíme, jak to mají v plánu poskládat, útok máme výborný, akorát je škoda, že bude delší dobu mimo Musil, pak bychom těch variant měli víc. Pokud by se to poskládalo tak, že by Blümel doplnil jednu z tech dvojic, tak osobně moc nevím, koho dát k těm dalším dvěma. Cienciala s Říčkou budou hrát předpokládám v jedné lajně a i by byla škoda je trhat.
Poula jako třetí centr mezi Ciencialou a Říčkou a Musil s Radilem a Kousalem asi. Ono zas tolik možností není, když jsou celkem jasné ty tři dvojice. A snad to bude fungovat..
Zamčeno