Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dizzy píše: 14 lis 2021 17:30 Oni se probudej až v tom momentě, když nás IHF vystrnadi z EHT a budou tam místo nás Švajcaři. Tímhle stylem to bude co nevidět …
Jenže pak bude prezident svazu Hnilička, který si jako prioritu svého prvního funkčního období dá za cíl aktualizovat Lenerovo desatero, říkat, že to sice není úplně nejlepší situace, ale díky tomu budeme hrát víc derby se Slováky. A i zápasy s Němci jsou přece atraktivní.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Dizzy píše: 14 lis 2021 17:30 Oni se koumesové probudej až v tom momentě, když nás IHF vystrnadi z EHT a budou tam místo nás Švajcaři. Tímhle stylem to bude co nevidět …
Zvykneme si.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 858 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Jakub82 píše: 14 lis 2021 16:54 Jinak k hokeji. Dnes bylo vidět jak moc špatní jsme a to hlavně ve střelbě. Dva momenty bych vypíchl. David Kaše sám před gólmanem a neuvěřitelně slabá střela a gólman v klidu chytá, i když to šlo nahoru...
Přesně v tom momentu jsem to vypnul... :thumbdown:
Strašidelné představení...
Život jde dál...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 14 lis 2021 17:35 A i zápasy s Němci jsou přece atraktivní.
To jsou. Pokud jim teda zrovna nepřijede Draisaitl, Stützle, Seider, Grubauer... Pak už máme docela zásadní problém.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

jimmypop píše: 14 lis 2021 18:05 To jsou. Pokud jim teda zrovna nepřijede Draisaitl, Stützle, Seider, Grubauer... Pak už máme docela zásadní problém.
To se smí? To jako oni můžou tohlecto? Je to vůbec fér? :astonished:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Holly833 píše: 14 lis 2021 18:08 To se smí? To jako oni můžou tohlecto? Je to vůbec fér? :astonished:
No není. Protože zrovna třeba toho Draisaitla tu "koncovku" někdo docela naučil. Nebo že by na tom pracoval sám? Tomu se mi nechce ani věřit.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kdo udělá na OH lepší výsledek: Kluci nebo kolky?
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 14 lis 2021 18:22 Kdo udělá na OH lepší výsledek: Kluci nebo kolky?
Kluci v holkách.
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Gumid píše: 14 lis 2021 18:22 Kdo udělá na OH lepší výsledek: Kluci nebo kolky?
Já to vidím na padáka klasicky ve čtvrtfinále a protože to bude proti favoritovi na zlato (třeba Kanadě?), tak to vlastně ani nebude neúspěch, i když úspěch taky ne, že. Každopádně další vlna debat, článků a rozhovorů na téma jak dál s českým hokejem nás nemine. :wave:
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Georgre píše: 14 lis 2021 16:34 Vím, že se teď řeší repre, atd...ale todle by myslím nemělo zapadnout, nevím jestli tady je nějaký fanda Moto GP, ale dneska skončil kariéru jeden legendární závodník...V. Rossi, za mě mi bude chybět, stejně jako když odcházel Max...klobouček, co tento borec dokázal...radost byla se na něj koukat...

Pardon jestli to vadí..
Valentino je bezesporu největší legenda Motogp a navždy jí i zůstane. Jsem moc vděčný, že jsem ho mohl několikrát vidět v Brně naživo a jednou se s ním i vyfotit, skvělý člověk. Dneska mi při dojetí do cíle ukápla slza, bez něj už Motogp nikdy nebude takové jako s ním, protože on je Motogp
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Pešulán znevažuje reprezentaci naší republiky. Šílený fantasmagor se dostal k moci a úřaduje. Nastal čas vyhnat tuto prašivinu od našeho nároďáku. Reprezentace je čest a měli by jet ti aktuálně nejlepší hráči. Třeba by to dopadlo podobně, nevím, ale nejde dělat z repre dresu hadr na podlahu. Vyžeňte toho žvejkavýho zmrda. Umí úplný houno
Tesla
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Nejhorší je , že Miloš to po něm asi už vzít chtít nebude :(
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... Dusa byl se svými kontakty v Rusku nadčasový. Třeba by v této době byla spolupráce s Omskem výhodná a on by byl skutečně ten Manažer roku :D :D
.... #zadynamo
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

woe píše: 14 lis 2021 20:18 Pešulán znevažuje reprezentaci naší republiky. Šílený fantasmagor se dostal k moci a úřaduje. Nastal čas vyhnat tuto prašivinu od našeho nároďáku. Reprezentace je čest a měli by jet ti aktuálně nejlepší hráči. Třeba by to dopadlo podobně, nevím, ale nejde dělat z repre dresu hadr na podlahu. Vyžeňte toho žvejkavýho zmrda. Umí úplný houno
¨
ne jenom jeho já bych pakoval i Straku a Špačka vemte si například Svoboda proč on jel reprezentovat?vloni když chytal za Vítkovice tak byl rád , že neskončil jako 2 , ale 1 také nebyl, když vemu například Zlínského Huffa , který toho pochytá každý zápas nebo u nás Froda tak mě tenhle výstřel do očí byl asi nejvíce samozřejmě toho bylo daleko více
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

snorry píše: 14 lis 2021 21:35 ¨
ne jenom jeho já bych pakoval i Straku a Špačka vemte si například Svoboda proč on jel reprezentovat?vloni když chytal za Vítkovice tak byl rád , že neskončil jako 2 , ale 1 také nebyl, když vemu například Zlínského Huffa , který toho pochytá každý zápas nebo u nás Froda tak mě tenhle výstřel do očí byl asi nejvíce samozřejmě toho bylo daleko více
Není to o tom kdo, jak chytá nebo hraje, ale kdo má jakého agenta.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

FOGLIK píše: 14 lis 2021 20:24 Nejhorší je , že Miloš to po něm asi už vzít chtít nebude :(
Také jsem si na něj dnes vzpomněl. Za poslední bídné roky áčka repre měl solidní výsledky, hokej jsme hráli fakt pohledný a od medaile z MS nás vlastně oddělila obrovská smůla a famózní výkon ruského brankáře. A další MS zrušil Covid.. Miloše je velká škoda. Ten byl na té lavičce úplně ve svém živlu. Navždy ideální trenér pro podceňované, méně kvalitní týmy. A to už naše reprezentace dávno je..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Jen by mě zajímalo, k čemu vlastně ta reprezentační akce byla? Já bych to ani nekomentoval, na reprezentaci stejně moc nekoukám, ale co je moc, toho je příliš. Jasně, Pešán je dobře schovaný v zákrytu za záda rentiéra Nedvěda. Ten ho asi na vítr nevystaví, i když by měl. Kamarádšoft stranou.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 14 lis 2021 22:08 Jen by mě zajímalo, k čemu vlastně ta reprezentační akce byla? Já bych to ani nekomentoval, na reprezentaci stejně moc nekoukám, ale co je moc, toho je příliš. Jasně, Pešán je dobře schovaný v zákrytu za záda rentiéra Nedvěda. Ten ho asi na vítr nevystaví, i když by měl. Kamarádšoft stranou.
Tyhle akce mají "obouchat" hráče, kteří by teoreticky mohli jet na MS. Bohužel Rusové se svou základnou už to tak dávno neberou. A naši, když nemáme mládež na úrovni Rusů, z toho dělají takového kočkopsa. Ani mladí, ani zkušení, ani kvalitní, ani ve formě.. Za mne takový slepenec úplný nesmysl. Buď mají jet ti nejlepší s top formou (ať je tedy vyzkouší), nebo jádro budoucího týmu pro MS, které pak doplní cca pět až osm borců z NHL..

Edit: OH neřeším, tam by stejně hráli úplně jiní kluci, z Evropy určitě půl týmu nebude. A co se kvality těch hráčů týká, budeme rádi za čtvrtfinále, pod tímto vedením určitě..
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Tak podle Fildy Camela by mohli repre na OH tahnout Repik s Jerabkem. To jako vazne? OH, my God...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Bob1900 píše: 14 lis 2021 22:49 Tak podle Fildy Camela by mohli repre na OH tahnout Repik s Jerabkem. To jako vazne? OH, my God...
to musel myslet jako vtip. Tak blbej snad bejt nemůže. Leda že tam Řepu protlačí jako kdysi Had zeťáka Barinku. Asi za zásluhy o titul v Liberci v tomto případě.

Jinak kde jsou ty doby, kdy GM repre delal nekdo fakt manazersky otriskanej a schopnej. Budiz mu zeme lehká. A ne takovej bonviván a mamvpičista jako Méďa. Ke Špágrově trenérský cestě až do repre se toho taky nedá moc zajímavýho popsat.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

A já vlastně jsem i rád, že Filda "zapomněl" na nejlepšího střelce extraligy, protože návrat těch statečných do reality, do klubů, určitě nebude takový, že by je reprezentace vybudila k ještě lepších výkonům. Snad to na Matějovi nebude znát, jejich lajna byla jedna z těch lepších.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

jimmypop píše: 14 lis 2021 23:17 Jinak kde jsou ty doby, kdy GM repre delal nekdo fakt manazersky otriskanej a schopnej. Budiz mu zeme lehká.
Tady jsem si vzpomněl rovnou na tři chlapíky! Zbyněk uměl jednat a zajišťoval komfort. Hlinka se s ničím nikdy moc nesral, skvělý praktik. A Miloš trenér, který by za kluky na té střídačce i dýchal, klidně vypustil duši..

Je mi jasné, koho jsi myslel, ale mně fakt naskočili rovnou tři..
A to nepočítám pana Bukače, který vlastně tu tzv. "zlatou partu" dal poprvé dohromady se všemi úspěchy i neúspěchy pod ním.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

20211115_055513.jpg
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

car píše: 14 lis 2021 19:31 Já to vidím na padáka klasicky ve čtvrtfinále a protože to bude proti favoritovi na zlato (třeba Kanadě?), tak to vlastně ani nebude neúspěch, i když úspěch taky ne, že. Každopádně další vlna debat, článků a rozhovorů na téma jak dál s českým hokejem nás nemine. :wave:
S Vladym si pojedeme pro zlato...doufám, že v Calgary bude jednička a dokáže Bostonu, o koho přišli.....za mě pokud bude Vlady pravidelně chytat, tak jasná jednička pro olympiádu...ale stejně i kdyby měl průměr 1,68 tak Filda bude trvat na svých oblíbencích....škoda toho Francouze, že byl zraněný, za mě by Francík a Vlady byly nejlepší varianta na jedničku na olympiádě...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
MARFI
Příspěvky: 54
Registrován: 03 pro 2018 20:15
Dal "To se mi líbí": 14 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od MARFI »

Zamčeno