Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Je to sranda.. Pro všechny 70+ MHD zadara.
Pak se žádá 4 mio. dotace pro MHD kvůli zvýšení energíí. :rock:
Rozhazuje se, kde se dá.
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
in-spyder
Příspěvky: 1738
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Vyky píše: Hugo Haas ať jde do prdele!!!!!! Až bude pro pardubickej hokej dělat aspoň desetinu toho co dělá Čáslava, tak potom ať žvaní blbeček
S tím bych i souhlasil, ale pokud se jim opravdu vytvořili uměle funkce, a navíc to schválili, tak je to špatně. Měli se jim dat jasně dane funkce, kde by byly zodpovědní za svou práci a měli by mít nějaké očekávané výsledky. To povídání co dělají opravdu sklouzava k tomu “kam s nimi”. Asi tohle je větší problém Salfy než Casyho, který nějaké výsledky své “pozice” má. Pokud by bylo jasné ten bude dělat to a ten zase toto a toto dělají a tady jsou výsledky (vím, brzo), tak pak tyhle kecy věčně kritika Haase by byly ještě větší kecy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

in-spyder píše: S tím bych i souhlasil, ale pokud se jim opravdu vytvořili uměle funkce, a navíc to schválili, tak je to špatně. Měli se jim dat jasně dane funkce, kde by byly zodpovědní za svou práci a měli by mít nějaké očekávané výsledky. To povídání co dělají opravdu sklouzava k tomu “kam s nimi”. Asi tohle je větší problém Salfy než Casyho, který nějaké výsledky své “pozice” má. Pokud by bylo jasné ten bude dělat to a ten zase toto a toto dělají a tady jsou výsledky (vím, brzo), tak pak tyhle kecy věčně kritika Haase by byly ještě větší kecy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ono by možná bylo dobrý, kdyby tyhle Haasovi blbý kecy Časyho konečně vyprovokovaly k tomu, aby konečně řekl všechno na plnou"hubu" jak se věci mají. To by se na radnici hodně lidí kroutilo jak žížala pod proudem
O Jaké umělé funkci mluvil? O té že dělá SM nebo že jel na soustředění místo asistenta za ODS Otakárka?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7691
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 766 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Vyky píše: Ono by možná bylo dobrý, kdyby tyhle Haasovi blbý kecy Časyho konečně vyprovokovaly k tomu, aby konečně řekl všechno na plnou"hubu" jak se věci mají. To by se na radnici hodně lidí kroutilo jak žížala pod proudem
O Jaké umělé funkci mluvil? O té že dělá SM nebo že jel na soustředění místo asistenta za ODS Otakárka?
Třeba by to pročistilo vzduch a třeba by to ukončilo aspoň část taškařice.
Tedy že PČ dělá de facto sportovního manažera a asistenta trenéra. Ale v neveřejný struktuře je jeho pozice pojmenovaná jinak prostě proto, že oficiálně pozice, který vykonává on, zastávají (polo)političtí nominanti

Zároveň mi přijde, že PČ v týhle "kauze minoritních akcionářů" jede jako pasažér. Hlavní pifku mají všichni na Salfickýho, protože ten na rozdíl od jiných trafikantů navíc ještě dělá píčoviny, což je při jeho bezvýsledný a marný činnosti pro klub ještě navíc vidět.
in-spyder
Příspěvky: 1738
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Je to tak, nevím proč se to neřekne na plnou hubu, co vlastně děla, pze pod oficiálním pojmem spojka mezi kabinou a vedením si opravdu predstavis trafiku. Kdežto když by byl skaut, SM či asistent trenéra, pak by tyto politické keci těžko mohl u nej použit. Případ Salfy je ovšem věc jiná, nicméně oficiálně stejně jako u Casyho nevíme nic. I u Casyho to tady píšete pouze vy a veřejne ho nyní vidíme “pouze” trénovat s týmem. Neříkám, ze věřím nebo nevěřím, ale tohle je proste cele špatně.


Sent from my iPhone using Tapatalk
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 80 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Vyky píše: Ono by možná bylo dobrý, kdyby tyhle Haasovi blbý kecy Časyho konečně vyprovokovaly k tomu, aby konečně řekl všechno na plnou"hubu" jak se věci mají. To by se na radnici hodně lidí kroutilo jak žížala pod proudem
O Jaké umělé funkci mluvil? O té že dělá SM nebo že jel na soustředění místo asistenta za ODS Otakárka?
Souhlas. Taky mohl Haas začít u svého spolustraníka Šebka, z jakého důvodu tam pořád sedí, za kolik a jaký má výsledky. A umělá fce u Čáslavy bylo těch 10 sezon co tu odehrál v extralize na beku, jo? Fakt ubožák.
Nesna93
Příspěvky: 164
Registrován: 24 říj 2017 21:44

Re: Hokej

Příspěvek od Nesna93 »

Stars píše: Pokud se nepletu nájem se pro letošek snížil o cca 16mio na necelých 5. Někdo tu smlouvu sdílel tak mě může doplnit

kdyby radši, někdo přišel s návrhem snížení nájmu haly, a dalších věcí, co jsou pro klub důležité, nikdo to neudělal....a nikdo se k tomu ani nemá

pana Haase jsem zmínil, je jeden z celého zastupitelstva, ne, že on za to může, ale že má stejný díl, jako ostatní

tyhle žabomysí války, klub strašně poškozují
Nesna93
Příspěvky: 164
Registrován: 24 říj 2017 21:44

Re: Hokej

Příspěvek od Nesna93 »

Nesna93 píše:
Pokud se nepletu nájem se pro letošek snížil o cca 16mio na necelých 5. Někdo tu smlouvu sdílel tak mě může doplnit
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 127 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Muf píše:Děkuji Woemu a Ronbinzonu za názor k Říhovi - 100% souhlas.

Již při jeho posledním návratu jsem říkal, že jeho "kouzlo" již dávno vyprchalo.

Šmidberský mu nabízel lukrativní post v klubu, ale on tu zodpovědnost na sebe vzít nechtěl (tehdy mne docela zklamal), a tak to on měl vždycky.

Tomuto trenérovi do ideálu chybí hodně.
Mufe, ty si budeš určitě pamatovat, že Šmidberský nebyl první, kdo mu podobnou pozici (a podobnou odpovědnost) nabízel. I tehdy to nevzal.
Jsem rád, že jsem se na to jeho plačtivé video doposud nepodíval. Nevím, co bych si o tom měl myslet. Plačící Miloš Říha??????
To je z nějakého nového amerického sci-fi? Tohle jméno se za časů, které pamatuji, s tímhle slovesem nikdy potkat nemohlo........
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5336
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 156 krát
Obdržel "To se mi líbí": 456 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

J14 píše: Jsem rád, že jsem se na to jeho plačtivé video doposud nepodíval. Nevím, co bych si o tom měl myslet. Plačící Miloš Říha??????
To je z nějakého nového amerického sci-fi? Tohle jméno se za časů, které pamatuji, s tímhle slovesem nikdy potkat nemohlo........
tak nějak...
frysta
Příspěvky: 3416
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 267 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Teda, to bylo plodné odpoledne. :)

Někdo se nám otřel o legendy a hned je takové neklidno. Je dobře, že atmosféra trochu houstne. Jen ať dál kroutí Haas a další hlavami a sem tam prozradí něco dalšího o umělých pozicích. Poslední dva roky sleduju záznamy ze zastupka pravidelně, to je zásluha Dušana a Jenika, a z celé ODS mám pocit, že jsou hodně ve stínu Ano. Ani nemají žádnou osobnost v čele, prostě slabota. Haase moc neznám, ale z těch x záznamů je jasně vidět, že je zkušený, připravuje se na zasedání a svoje argumenty podklada fakty a zdroji. Ve věcné rovině tam nemá konkurenci. Proč je stále v ODS? Těžko říct. Proč nechtěl větší zodpovědnost? Taky záhada. Ale budiž, jeho život i rozhodnutí. Není to arogant jako Charvát, není lekla rybka jako Mazuch, ani neblekotá jako Salfa, Lejhanec nebo občas teatrální Brendl. Urážky na něj jsou spíš věci úsměvnou, ale i to je každého věc a úroveň.

Čáslava: u něj mám pocit,že se k mnoha věcem nevhodně přimotá a pak nemá chuť rozmotavat, tak se občas sveze i do problému. Jen ať promluvi, co všechno se děje v klubu a na městě. Aspoň někdo by začal komunikovat. :) Třeba by i odpadly různé spekulace,že ofiko funkci v klubu nemá, protože stále není uklizena kokainova kauza nebo protože není politicky zajímavý. Stejně jako ostatní ale mlčí a mlčí...

Ještě k Šebkovi. Toho taky vybíral Haas? Kdo byl ve výběrové komisi? Kdo sedí v DR?

Ze všeho nejvíc tragikomická byla Dušanova zpověď, kdy uraženě naznačil, že město jako vlastník se k nim chovalo nepěkně a že i přes všechno, co zvládli (ano, opravdu zmínil 2 zvládnuté baráže), je teď ještě někdo napadá za nefér jednání. Snad se mu splní přání a bude mít brzy od klubu pokoj, chudinka. :)
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

frysta píše:Teda, to bylo plodné odpoledne. :)

Někdo se nám otřel o legendy a hned je takové neklidno. Je dobře, že atmosféra trochu houstne. Jen ať dál kroutí Haas a další hlavami a sem tam prozradí něco dalšího o umělých pozicích. Poslední dva roky sleduju záznamy ze zastupka pravidelně, to je zásluha Dušana a Jenika, a z celé ODS mám pocit, že jsou hodně ve stínu Ano. Ani nemají žádnou osobnost v čele, prostě slabota. Haase moc neznám, ale z těch x záznamů je jasně vidět, že je zkušený, připravuje se na zasedání a svoje argumenty podklada fakty a zdroji. Ve věcné rovině tam nemá konkurenci. Proč je stále v ODS? Těžko říct. Proč nechtěl větší zodpovědnost? Taky záhada. Ale budiž, jeho život i rozhodnutí. Není to arogant jako Charvát, není lekla rybka jako Mazuch, ani neblekotá jako Salfa, Lejhanec nebo občas teatrální Brendl. Urážky na něj jsou spíš věci úsměvnou, ale i to je každého věc a úroveň.

Čáslava: u něj mám pocit,že se k mnoha věcem nevhodně přimotá a pak nemá chuť rozmotavat, tak se občas sveze i do problému. Jen ať promluvi, co všechno se děje v klubu a na městě. Aspoň někdo by začal komunikovat. :) Třeba by i odpadly různé spekulace,že ofiko funkci v klubu nemá, protože stále není uklizena kokainova kauza nebo protože není politicky zajímavý. Stejně jako ostatní ale mlčí a mlčí...

Ještě k Šebkovi. Toho taky vybíral Haas? Kdo byl ve výběrové komisi? Kdo sedí v DR?

Ze všeho nejvíc tragikomická byla Dušanova zpověď, kdy uraženě naznačil, že město jako vlastník se k nim chovalo nepěkně a že i přes všechno, co zvládli (ano, opravdu zmínil 2 zvládnuté baráže), je teď ještě někdo napadá za nefér jednání. Snad se mu splní přání a bude mít brzy od klubu pokoj, chudinka. :)
:goodpost: :clap:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3962
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 59 krát
Obdržel "To se mi líbí": 508 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

J14 píše: Mufe, ty si budeš určitě pamatovat, že Šmidberský nebyl první, kdo mu podobnou pozici (a podobnou odpovědnost) nabízel. I tehdy to nevzal.
Jsem rád, že jsem se na to jeho plačtivé video doposud nepodíval. Nevím, co bych si o tom měl myslet. Plačící Miloš Říha??????
To je z nějakého nového amerického sci-fi? Tohle jméno se za časů, které pamatuji, s tímhle slovesem nikdy potkat nemohlo........
Video jsem také neviděl, ale pokud měl trenér Říha nějakou devízu, tak to byl dle mne jeho "zlý" obličej, teď ten kontrast z tou tiskovkou...

Jeho si vážím za to, jak pomohl Fryčerovi, dále jak se ujmul nově se rodícího týmu Pardubic v sezónách 1996 - 1998, ale tam mu zcela jistě pomohla řada vycházejících hvězd našeho hokeje.

Zlom v jeho kariéře bylo rozhodně jeho působení v Rusku, jeho ego vystoupalo na maximum a rozhodně mu uškodilo v jeho další kariéře. Už už se viděl jako trenér ruského nároďáku, potom slovenského atd...
Sweník
Příspěvky: 13942
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1126 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mě dostal Pytlák hlavně tím, že tehdy v Rusku vůbec neuměl využít Hašana. I když mu to zpočátku nešlo, ale sezonu před tím u nás Hašan taky nezářil hned. Naopak po odchodu Říhy sbíral jednu nulu za druhou a stal se hráčem měsíce, v podstatě nejlepším brankářem KHL.. A taky si na něj Miloš stěžoval, že musel odejít kvůli němu. Aby ne, když ho tehdy Spartak bral jako největší hvězdu.. Zkrátka Milošovi jeho ego už mnohokrát ublížilo.

Jinak souhlas s Mufem, vážím si Pytláka za stejné činy. Možná bych přidal i sezonu 2002/2003, byť ten konec byl smutný.
Stars
Příspěvky: 6712
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 598 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Bude dnes posila?
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 661 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Stars píše:Bude dnes posila?
Mozna dve
Stars
Příspěvky: 6712
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 911 krát
Obdržel "To se mi líbí": 598 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: Mozna dve
Myslíš, že to zveřejní?
Lukas
Příspěvky: 216
Registrován: 03 dub 2019 11:19

Re: Hokej

Příspěvek od Lukas »

Stars píše: Myslíš, že to zveřejní?
Tak to,nakousnete hosi :-D
top83
Příspěvky: 65
Registrován: 06 říj 2016 13:48

Re: Hokej

Příspěvek od top83 »

Jeste maly dodatek,najednou nam tady pan Riha breci,pokud se dobre pamatuju tak na trenera Kyhose udelal podraz podrazu,ten mel pred podpisem smlouvy ve Slovanu a najednou bum bac a to se jednalo o kamarada...
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Lukas píše: Tak to,nakousnete hosi :-D
Už to tu jednou zaznělo jsou to cizinci
Bude předčasně je soudit hned na začátku uvidíme na ledě ale oba dva mají u sebe ????
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7691
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 766 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

top83 píše:Jeste maly dodatek,najednou nam tady pan Riha breci,pokud se dobre pamatuju tak na trenera Kyhose udelal podraz podrazu,ten mel pred podpisem smlouvy ve Slovanu a najednou bum bac a to se jednalo o kamarada...
Těžko říct, jak to tenkrát bylo. Podle mě Kýhose (kterej je s Říhou v mnohém hodně podobnej) napálil Slovan, kterej rozeslal trenérský smlouvy několika kandidátům a zaregistroval samozřejmě jen jednu. Říha bezesporu projevil ostrý lokty. To umí a jako typickej macho si myslí, že na to má právo. Jak ale někdo použije ostrý lokty vůči němu (nebo to on tak vnímá), je zle...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2350
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 133 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Pardubice ole
mach
Příspěvky: 4367
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 271 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

No Jaroslav Obsut by asi taky mohl vyprávět...
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

monfils88 píše: Už to tu jednou zaznělo jsou to cizinci
Bude předčasně je soudit hned na začátku uvidíme na ledě ale oba dva mají u sebe ????
Nevím, jestli to bude dneska, ale tak během dvou dnů by mělo. Bude to jeden útoční a jeden obránce. Oba cizinci.
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

no nechci vypadat, že tu jenom vysírám, ale místo toho nebilo by lepší aby Sýkora dohlížel na ty netáhla v kancelářích a spíš se pokoušel shánět nové sponzory?
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Zamčeno