Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Dominik47
Příspěvky: 76
Registrován: 23 bře 2021 19:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dominik47 »

Propulse píše: 25 lis 2021 10:42 Tady nejde nic jineho, nez souhlasit. Krale si popsal naprosto presne a tohle je realita. Tohle proste nedokazu pochopit, to jeho chovani a jednani s hraci.

A k Vondrkovi. To je presne ten hrac, co nam dneska chybi. Zkusenej borec co by si vzal v kabine slovo. Vi, kdy to uklidnit a jak se chovat v krizovych situacich.
Rok nehral a i tak v Budejkach boduje. Hrac do presilovky. Bohuzel, s Kralem se nikam neposunem a za tim si stojim. Muzem tady mit sebelepsi hrace, ale on je schopnej jim to tady znechutit.
Souhlas, po tom loňském play-off mě překvapilo, že tady Král zůstal, jen nevím koho místo něho, z trenérů co tu jsou, mě snad nikdo nenapadá, snad jen Prospal
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pida11 píše: 25 lis 2021 10:51 Já jsem jenom zvědavej co by bylo s takovým Winter classic, který se pořádá kvůli lidem a byl by teda slušně prodělečnej ( i když nejsem naivní, že rozpočet tý akce stojí na vstupným)...nebo ten zákaz by platil jen pro sporty v uzavřených halách?
Pokud to bude, tak jako je to teď a budou klekat nemocnice, tak půjdou ke dnu všechny hromadný akce bez výjimky. Města ruší i adventní trhy na náměstích... Bohužel si to vyžereme až do hořkýho dna.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 25 lis 2021 10:42 Tady nejde nic jineho, nez souhlasit. Krale si popsal naprosto presne a tohle je realita. Tohle proste nedokazu pochopit, to jeho chovani a jednani s hraci.

A k Vondrkovi. To je presne ten hrac, co nam dneska chybi. Zkusenej borec co by si vzal v kabine slovo. Vi, kdy to uklidnit a jak se chovat v krizovych situacich.
Rok nehral a i tak v Budejkach boduje. Hrac do presilovky. Bohuzel, s Kralem se nikam neposunem a za tim si stojim. Muzem tady mit sebelepsi hrace, ale on je schopnej jim to tady znechutit.
S obema prispevky souhlasim 100%, neni mozne mit trenera, ktery neumi resit spory/odlisne nazory a individuality jinym zpusobem, nez ze je chce vyhazovat nebo nepodepise, to nefuguje nikde a v nicem, kdo bude dalsi? Dle me to svedci akorat o tom, ze to proste nedava, jsem presvedcenej, ze Camara najde obratem praci, a odvede dobre sluzby, pod trenerem, ktery si ho srovna, neverim, ze by byl tak rusivej element, jak ho tu rada lidi popisuje, ale nejsem tam tak to je pouze moje domneka,nerozumim totiz tomu, proc ho tu vedeni ocividne chtelo/chce pokud by napr. netrenoval nebo nejak hrube porusoval rad/chod teamu, to se me opravdu nechce verit. Ale to je ted tedy asi pase, pokud to zabalil a nechce tu uz hrat..
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Z trenérů je volný Šejba, ale nevím jestli by to byla lepší volba.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

kedar píše: 25 lis 2021 11:08 Z trenérů je volný Šejba, ale nevím jestli by to byla lepší volba.
Jo, jo vyhazovy v pralese, šaškování s čínskými hokejovými kašpary, předtím Polsko, Jsou varianty, o kterých víme, že lepší skutečně nejsou...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Dá se říct, že končíme se sledováním zápasů přímo v halách.... Zápas ve Špindlu asi taky bez diváků, nebo jen s velice omezeným počtem.... Určitá skupina českýho národa to holt posrala....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 25 lis 2021 11:35 Dá se říct, že končíme se sledováním zápasů přímo v halách.... Zápas ve Špindlu asi taky bez diváků, nebo jen s velice omezeným počtem.... Určitá skupina českýho národa to holt posrala....
Ještě že máme hlavu státu, která nám dodá v emotivním projevu odvahu. Zrovna dnes podepsal reverz a nechal se odvézt vleže mobilní JIPkou...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tomaso25 píše: 25 lis 2021 11:44 Ještě že máme hlavu státu, která nám dodá v emotivním projevu odvahu. Zrovna dnes podepsal reverz a nechal se odvézt vleže mobilní JIPkou...
Klobouk dolů před Čaputovou.... Ten náš slinta ji nesahá ani po kotníky....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 25 lis 2021 11:52 Klobouk dolů před Čaputovou.... Ten náš slinta ji nesahá ani po kotníky....
Tak jako pozor, lidi oceňují, že se jako prezidentka šla podívat do nemocnice, aby viděla situaci. Ale ten náš kabrňák kontroloval nemocnici 24 hodin denně nepřetržitě už od října. :wave:
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše: 25 lis 2021 11:57 Tak jako pozor, lidi oceňují, že se jako prezidentka šla podívat do nemocnice, aby viděla situaci. Ale ten náš kabrňák kontroloval nemocnici 24 hodin denně nepřetržitě už od října. :wave:
A vlastně pak se ani nedivme, že to tady vypadá, jak vypadá, když vrchní velitel ozbrojených sil v 77 letech podepisuje revers s tím, že se o něj bude starat v podstatě hospicová péče v jeho "soukromé vilce" a za "soukromé peníze". A slovy jeho pucfleka je to morální autorita s hlasem více než 2,8mio hlasů ... Holt na hokej nejdříve po novém roce a kdoví jestli do konce sezóny vůbec. Poděkovat lze všem zainteresovaným v řadách občanů i ústavních činitelů.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tomaso25 píše: 25 lis 2021 11:57 Tak jako pozor, lidi oceňují, že se jako prezidentka šla podívat do nemocnice, aby viděla situaci. Ale ten náš kabrňák kontroloval nemocnici 24 hodin denně nepřetržitě už od října. :wave:
V této souvislosti jsem včera někde postřehl informaci, že v Lánech bude mít k dispozici neustále 5 zdravotních sester, ihned mne v tu chvíli naskočilo cimrmanovské "a není to málo Antone Pavloviči..." :wave:
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

kedar píše: 25 lis 2021 11:08 Z trenérů je volný Šejba, ale nevím jestli by to byla lepší volba.
Jen to ne, za ním jen řada neůspěchů od jeho působení u mládeže v Pce i u repre ČR do 18 let, když vybral hráče a poprvé v historii vypadli z A skupiny. Sám Kusý o něm říkal, že kdyby byly na střídačce hrabě, tak by to bylo stejné. Není o něj nikde zájem, jen to ne
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »



Vypada to skvele, ale….
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Propulse píše: 25 lis 2021 12:34

Vypada to skvele, ale….
Ještě nemám lupen...počkám co se vyhlásí a pak uvidím.
Obrázek Za Dynamo!
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

zdeněk píše: 25 lis 2021 10:28 Ke sporu Král x Cam. Kdyby to byl první případ tak jsem za Králem. Bohužel nás neochota Krále hrát s osobnostmi stála již moc. Hráči, kteří něco umí jsou osobnosti a tak se k nim musí přistupovat, využít jejich schopnosti a vyslechnout je. Tak jako Kusý využíval rychlost a střelu Sýkory a vůbec neřešil, že se nevrací. Dal mu prostor s kým chtěl hrát. Ti prudší řeknou svůj názor nahlas, aby ne např. Ďaloga - náš nejlepší bek, se jen dívá na naše marné přesilovky s MB, když jsme v 18 z nich dostali 3 branky a žádnou nedali a hrají to vše Královi vyvolení. Vypěnil, tak jako nyní Cam. I když se mu začíná dařit , tak následuje změna v sestavě. Jiní, mírnější povahy tu nechtějí hrát. Bohužel jsou to všechno hokejisté, kteří nás mohli posunout. Nemá cenu je tady všechny jmenovat od Clerá, přes Tybora, atd až po současnou kabinu. Další hráči, kteří tu chtěli hrát a Král je nechtěl. Nejsmutnější je Vondrka, který nás posunul výrazně k záchraně a bylo mu řečeno, že to chceme hrát s mladýma. Takový lídr nám chybí. K mladým nemá cenu se příliš vyjadřovat, není tady žádný, který by měl mít pevné místo v sestavě. Mohou být v budoucnu přínosem, ale nejdříve to musí dokázat ve Vrchlabí a občas tady jednoho zkusit. Dát juniora nebo Rohlíka k Říčkovi a Cincialovi, tak hrají ve čtyřech a zase odrovnáváme střelce. Všechny manšafty mají i ve 4 lajně starší hráče, občas zkouší 1 mladého. V HK jsou ve 4 lajně Orsava a 3 nejlépe placený Koukal. Všichni makají.
Daloga byl loni nasim nejlepsim bekem? To urcite ne. Juraj Mikus. Na Valentinovi a za zenitem Tyborovi se tedy fakt stavet nedalo. A to ze je nekdo do sebe zahledeny a neni schopen potlacit sve ego ve prospech kolektivu, neni rozhodne znamkou osobnosti v positivnim smyslu. A ctvrta lajna je v tom slozeni Rohlik- Andel- Koffer zcela v pohode.
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

zdeněk píše: 25 lis 2021 12:15 Jen to ne, za ním jen řada neůspěchů od jeho působení u mládeže v Pce i u repre ČR do 18 let, když vybral hráče a poprvé v historii vypadli z A skupiny. Sám Kusý o něm říkal, že kdyby byly na střídačce hrabě, tak by to bylo stejné. Není o něj nikde zájem, jen to ne
jj jasně taky si nemyslím,že by to bylo lepší řešení,
Ale některým fanouškům by se líbit mohl, má pardubické srdíčko aspoň oproti Královi....
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

kedar píše: 25 lis 2021 12:53 jj jasně taky si nemyslím,že by to bylo lepší řešení,
Ale některým fanouškům by se líbit mohl, má pardubické srdíčko aspoň oproti Královi....
Se srdíčkem jděte někam....
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Stars píše: 25 lis 2021 12:58 Se srdíčkem jděte někam....
Přesně tak,jen mě točí když někdo za srdcaře považuje právě Krále.
Jinak vhodný trenér zrovna bez angažmá se zřemně jen tak nenajde,prostě nedostatkové zboží.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Snažně prosím, pro vědecké objevy, magie a okultní vědy si prosím založte nové vlákno. Netahejte to prosím do hlavní diskuse o hokeji. Děkuji.

Edit: Vlákno ohledně Covid-19

viewtopic.php?t=2424
Naposledy upravil(a) Gumid dne 25 lis 2021 13:55, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Bob1900 píše: 25 lis 2021 12:52 Daloga byl loni nasim nejlepsim bekem? To urcite ne. Juraj Mikus. Na Valentinovi a za zenitem Tyborovi se tedy fakt stavet nedalo. A to ze je nekdo do sebe zahledeny a neni schopen potlacit sve ego ve prospech kolektivu, neni rozhodne znamkou osobnosti v positivnim smyslu. A ctvrta lajna je v tom slozeni Rohlik- Andel- Koffer zcela v pohode.
S tímhle se dá souhlasit.
Klubu nestačí a nemůže stačit to, že se hráč umí prodat pouze pro diváka. Naopak přínos ve fungování hry celého týmu a bodového vyjádření je spíše negativní.
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Bob1900 píše: 25 lis 2021 12:52 Daloga byl loni nasim nejlepsim bekem? To urcite ne. Juraj Mikus. Na Valentinovi a za zenitem Tyborovi se tedy fakt stavet nedalo. A to ze je nekdo do sebe zahledeny a neni schopen potlacit sve ego ve prospech kolektivu, neni rozhodne znamkou osobnosti v positivnim smyslu. A ctvrta lajna je v tom slozeni Rohlik- Andel- Koffer zcela v pohode.
To je Váš názor na který máte nárok. Mikuš byl nejlepší v ZČ, ale už před jejím koncem a hlavně v PO byl zcela mimo. Tak jako odchází nyní i letos. A naše 4 lajna je jako tako dobrá na hru v oslabení, ale dát je k jiným hráčům tak to je mizérie jak předvádí Rohlík. Snad jen Anděl, ale to není oblíbenec a je stahován. Ostatní mohou být dobří, ale musí na tom pracovat a prosazovat se ve Vrchlabí. Tím, že tady mají jistý flek jim Král jen škodí. Ostatní manšafty mají i 4 lajnu údernou a to my dohráváme většinu zápasů na tři lajny, protože když se stupňuje tempo, tak naši mladí nestačí a jsou pod tlakem. Brankový přínos našich je jen v oslabení.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Danik23 píše: 25 lis 2021 13:41 mam medicinske vzdelani, pokud chcete prodiskutovat tak prosim soukromou zpravu, jak kolegove spravne navrhuji:)
znacne bych za sebe jen poprosil, nepodlehat doporucenim a propagande sirenou temito skupinami a politickymi partickami, ktera muze stat lidi daleko vetsi zdravotni problemy nez vlastni onemocneni, omlouvam se za tuto reakci, ketra sem nepatri..
Tuším tvé omluvenky netřeba, příspěvky laděné na tuhle notu tady, jak vidno výše, nepřekáží... ale s.át na to, hajdy ke sportu. Hrdinou dneška je pro mě každý sparťan, který vyrazil fandit do Glasgow, našel-li se vůbec kdo takový. Zvědavej jsem aj na zahajovací obřad. Počítám když si kvůli jednomu borcovi na Ostrovech klekaj, že teď si na nejmíň lehnou, když už je obětí útoku ve Waukesha šest, včetně děcka...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jsem doma prohrabával staré knížky a z jedné na mně vypadl poklad. Několikastránkový program k Memoriálu Jiřího Bartoně z roku 1987.
Na turnaji pro kluky desetileté a mladší se každý rok vyhlašoval nejmladší hráč. A Milan Hejduk byl vyhlášen jako nejmladší hned dva roky po sobě. Už jako sedmiletý v roce 1983 a o rok později... V třiaosmdesátým hrál s klukama o tři roky staršíma.....Holt talent už odmala....

Jsou tam i nejlepší hráči od prvního ročníku v roce 1970 do 17. ročníku v roce 1986... Tak třeba:
1972 - nejlepší útočník Jiří Šejba
1973 - nejlepší obránce (ano, obránce) Petr Rosol
1974 - nejlepší útočník(ano, útočník) Petr Rosol
1975 - nejlepší obránce František Musil
1976 - nejlepší obránce Bernd Trunschka
1978 - nejlepší obránce Petr Luštinec, nejlepší útočník Petr Koreček
1982 - nejlepší obránce Jan Vopat, nejlepší útočník Martin Straka
1984 - nejlepší útočník Milan Hejduk
1986 - nejlepší obránce Aleš Píša, nejlepší útočník Marek Melenovský
Naposledy upravil(a) tau dne 25 lis 2021 15:03, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

... kouknul jsem na tu fotku ze Špindlu, fakt paráda.... tribuny strmé a blízko ledu.... pro nás diváky by to bylo perfektní... Úžasný červenobílý kotel na tribuně "C", fantastická atmosféra. No hezká představa. Uvidíme, neuvidíme, uvidíme, neuvidíme... :modlitba:
Zamčeno