Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

jimmypop píše: A je to. Takze jsme prave v TV videli mozna ctvrtinu/tretinu vyberu pro OH.
Ano, Řepík, Sobotka, Chlapík. Nejnebezpečnější lajna cele extraligy, která vynáší Spartu prozatím na bezkonkurenční 8 místo se ztrátou bezmála 30 bodů na čelo


Sent from my iPhone using Tapatalk
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Kolic se zranil nebo copak? Snad bude dobrý, Hrádek je na MS, museli bysme sáhnout do Vrchlabí nebo juniorky
.... #zadynamo
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

První třetina mně přišla z naší strany slabší. Pak už jsme hráli dobře a zaslouženě vyhráli.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Sejcek spokojen za tři body k narozeninám, Fortuna spokojená jako úspěšná premiéra, fanoušci spokojený a výraz smutného #PepyMourinhaNicNevyhraju k nezaplacení...
.... #zadynamo
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

subris píše: 21 pro 2021 21:08 ... Kolic se zranil nebo copak? Snad bude dobrý, Hrádek je na MS, museli bysme sáhnout do Vrchlabí nebo juniorky
Hrál vůbec? V TV říkali, že nehraje od druhé třetiny, ale na hokej.cz nemá žádný ice-time..
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Poula jak při power-play nedal čuchnout Sobotkovi s Horákem na buly :))
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

lucas003 píše: 21 pro 2021 21:17 Hrál vůbec? V TV říkali, že nehraje od druhé třetiny, ale na hokej.cz nemá žádný ice-time..
Hrál, byl jako poslední u puku na konci druhý třetiny myslím
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Průměr dva body na zápas je velká paráda

Daří se, dlouho jsme čekali a letos si to fakt užívám

Blíma začne ještě letos pálit, přijde to...to je prostě výhoda silného týmu, že nemusí spoléhat na pár hráčů... však si vzpomeňte, jak tu byl Musil ještě nedávno posílán do Vrchlabí, že...
Tesla
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. jinak zajímavý metr rozhodčích dnes.. Bylo vidět, že oba týmy chtějí hrát hokej, tak tomu asi nechali metr, i přesto, že oboustranne tam byly zákroky, které by se běžně trestali. Jen je blbe, že jeden zapas je volný metr, pak zas pískání vše. Jinak mě tyhle zápasy s rudochama baví, oni nezalezou, chtějí hrát aktivně a vznikají tam prostory pro protiútoky a čas na kombinaci v pásmu...
.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

woe píše: 21 pro 2021 21:21 Průměr dva body na zápas je velká paráda

Daří se, dlouho jsme čekali a letos si to fakt užívám

Blíma začne ještě letos pálit, přijde to...to je prostě výhoda silného týmu, že nemusí spoléhat na pár hráčů... však si vzpomeňte, jak tu byl Musil ještě nedávno posílán do Vrchlabí, že...
Velka vyhoda, ze se tym nemusi spolehat na jednoho strelce. Vyborne se rozehral utok Camara - Musil - Kousal. Ja jsem maximalne spokojeny.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Ona se Kanada neodhlasila ze Spenglerova poharu, ze CT laka na zapas SPA-CAN?
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Mimo nás super večer......Ten Jank má v hlavě nasráno 🤦 a když pak Hlava sejmul hradecaka tak se debílek Klíma mohl posrat a mlatil mu do hlavy když se vůbec nebránil je to hrozná verbež 😀
🔴⚪
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Je to dobrý - vyhráváme i do kopce 😀
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

jimmypop píše: 21 pro 2021 21:37 Ona se Kanada neodhlasila ze Spenglerova poharu, ze CT laka na zapas SPA-CAN?
Ještě jim nepřišla smska, že Kanada nebude hrát. :-)
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3379
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Gumid píše: 21 pro 2021 18:41
Tohle mi teda přijde hodně trapný a zbytečný i na Ryšavýho. Když někdo platí, tak chce být vidět. Evidentně mu to Dědkovo Déčko hodně leží v žaludku. Jo a za Zbyňka jsme měli i horší dresy než je tenhle.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Porazime tymy z vrchu tabulky a kolem nas. 2x Trinec, 2x Sparta, 2x Plzen, 2x Boleslav. Jen ten Mechov…
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Mrzí mne,že jsem tady nečetl ani jednu pochvalu na Romana. Hrál velice dobře a 4 lajna hrála celý zápas vyrovnanou partii se Spartou.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Útok Camara-Musil-Kousal je fantastický. Kousal tam měl ve druhé třetině moc hezký slalom.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3379
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Jakub82 píše: 21 pro 2021 22:16 Útok Camara-Musil-Kousal je fantastický. Kousal tam měl ve druhé třetině moc hezký slalom.
Když jsem viděl Kousyho jak jede, tak jsem si říkal, že to musí být gól. Ale sólo parádní. Kousyho to baví a pokud ho to baví, tak je radost na něj koukat. Jinak Camara dal pak cenu pro nejlepšího hráče nějakýmu malýmu klukovi. Já ho fakt žeru. Je to enfant terrible, ale když se ví jak na něj... Ta gólová střela dneska. Naprostej luxus. A ta nahrávka Musilovi na gól taky. V lóži byl dneska i Franta Musil.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Dynamík Jistič píše: 21 pro 2021 22:29 Když jsem viděl Kousyho jak jede, tak jsem si říkal, že to musí být gól. Ale sólo parádní. Kousyho to baví a pokud ho to baví, tak je radost na něj koukat. Jinak Camara dal pak cenu pro nejlepšího hráče nějakýmu malýmu klukovi. Já ho fakt žeru. Je to enfant terrible, ale když se ví jak na něj... Ta gólová střela dneska. Naprostej luxus. A ta nahrávka Musilovi na gól taky. V lóži byl dneska i Franta Musil.
Na té střele je vidět kde je český hokej. Neznám českého hráče v Evropě, který by toto dokázal. Bez přípravy rána jak z praku do víka. Být to ještě mezi nohy do víka, tak je to dokonalé.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pánové a snad i dámy, mě ten hokej letos baví. A nejen to, že vyhráváme. Má to šťávu.

"1000" lidí vidělo pěknej zápas s dobrými momenty na obou stranách.

Doufal jsem v tři body z aktuální dvojice zápasů. Takže cokoliv zítra chlapci získají, tak to pro mě bude předvánoční bonus. :slight_smile:

Souhlasím i s tím, že Roman s rychlými křídly tu čtvrtou lajnu ohrál s přehledem./color]
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Tak dnes jsem byl na starý kolena v kotli. Ale ne že bych šel do kotle já, ale kotel přišel za mnou 😂😂😂😂😂😂
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

acrylic píše: 21 pro 2021 21:20 Hrál, byl jako poslední u puku na konci druhý třetiny myslím
Ne to byl Nakládal, ale Jílek ho označil za Koláře. Vůbec jsem si dneska Honzy nevšiml a jsem si téměř jistý, že po konci první třetiny se na ledě neobjevil. Jinak dneska bylo v Jílkově komentáři strašně moc přeřeků ve jménech hráčů
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

killer46 píše: 21 pro 2021 22:43 Ne to byl Nakládal, ale Jílek ho označil za Koláře. Vůbec jsem si dneska Honzy nevšiml a jsem si téměř jistý, že po konci první třetiny se na ledě neobjevil. Jinak dneska bylo v Jílkově komentáři strašně moc přeřeků ve jménech hráčů
Jako já mezi kritiky komentářů zápasů moc nepatřím, spíš je mi to fuk. Ale plést si praváka a leváka je docela vtipný.

Z tribuny bych řekl, že statistiky na hokej.cz jsou dobře, že Honza vůbec nenastoupil do zápasu.
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dynamík Jistič píše: 21 pro 2021 22:29 Když jsem viděl Kousyho jak jede, tak jsem si říkal, že to musí být gól. Ale sólo parádní. Kousyho to baví a pokud ho to baví, tak je radost na něj koukat. Jinak Camara dal pak cenu pro nejlepšího hráče nějakýmu malýmu klukovi. Já ho fakt žeru. Je to enfant terrible, ale když se ví jak na něj... Ta gólová střela dneska. Naprostej luxus. A ta nahrávka Musilovi na gól taky. V lóži byl dneska i Franta Musil.
Camara ozil. Hraje vyborne. Je to zase ten Cam co v loni. A s Musilem jim to klaplo. Mozna ze Musil ma v sobe ten zamorsky styl.
I Musil je samej usmev a boduje. Je na tom, co v loni v Liberci. Jen mel pomalejsi rozjezd.
Jinak ke Camovi. Jeho pes ma kanysterapeuticky vycvik a udajne s nim navstevuje nemocnice. Takze 👍👍
Zamčeno