Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

David007 píše: 20 led 2022 10:11 Ahoj, příští týden nám vyprší PREMIUM ISport, přidá se opět k nám někdo? Jako vždy mi pište do soukromé zprávy. Vidím to tak na 100 max 200kc na rok. Nové přihlašovací údaje pošlu také do SZ
Kdo ještě není rozhodnut, napište, večer to uzavřeme
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Dassty píše: 20 led 2022 13:11 Upřímně si myslím, že stačí nahradit Romana Radilem. Víc bych do toho útoku nešťoural.

Kdybychom měli: Kousal, Camara, Musil, Blümel, Poulicek, Paulovic, Cienciala, Říčka, Radil, Hecl, Rohlík, Andel, Matys, Koffer + mladý Urban a Heřcik
S tím, ze Musil, Blümel, Andel, Rohlík a Koffer mají potenciál byt ještě lepší. A Camara, Radil, Kousal, Říčka a Cienciala, Poulicek už svoji útočnou kvalitu mají.

Spis obrana bude potřeba posílit. Tam po odchodu Nakladala je díra.
Já bych to viděl na dva útočníky a dva obránce. Stejně by pak určitě chtěli posílit na playoff a sehnat kvalitního hráče před sezónou je snazší než na konci ledna.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Prodlouzeni Tondy je super zprava.

Resi se tady posileni pro pristi sezonu, tak ja bych taky pridal svuj nazor. Pokud utok zustane tak jako ted (mimo Romana, ten predpokladam odejde), posilil bych o 1/2 utocnika/y (Radil teda asi jeste zahranici, Zohornu bych bral), presvedcili jsme se ze dokazeme klubum pretahnout i jejich kvalitni hrace v ramci extraligy, libil by se mi napr. Kousal z Bolky, teprve 23 let a cisla nema spatny (realny to ale asi tolik nebude, spise prani), vic bych se ale zameril na obranu. Volny bude Mozik, toho bych bral vsemi deseti. Spatny by nebyl ani Pavelka ze Sparty, to ale asi bude stejny priklad jako u P. Kousala, spise moje prani. Jsem zvedavy, jak to poskladaji.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Možná půjdu trochu proti proudu, ale i kdyby kádr zůstal úplně stejný, tak mi bude stačit jen uzdravení Hrádka s Količem a budu spokojený i bez posil. Tým v aktuálním složení mě baví, při pohledu na tabulku to i objektivně funguje a někoho dalšího bych zapojoval jen když se objeví na trhu vyloženě nějaké eso :-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

To je jak podepsat odchovance, ne? :clap:

Střela bez přípravy z pokleku .... here we go....

Jasnej vzkaz hopkejovýmu prostředí ....

Tondo, příště chci Jardův dres..... :-)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pardubak1923 píše: 20 led 2022 13:54 Prodlouzeni Tondy je super zprava.

Resi se tady posileni pro pristi sezonu, tak ja bych taky pridal svuj nazor. Pokud utok zustane tak jako ted (mimo Romana, ten predpokladam odejde), posilil bych o 1/2 utocnika/y (Radil teda asi jeste zahranici, Zohornu bych bral), presvedcili jsme se ze dokazeme klubum pretahnout i jejich kvalitni hrace v ramci extraligy, libil by se mi napr. Kousal z Bolky, teprve 23 let a cisla nema spatny (realny to ale asi tolik nebude, spise prani), vic bych se ale zameril na obranu. Volny bude Mozik, toho bych bral vsemi deseti. Spatny by nebyl ani Pavelka ze Sparty, to ale asi bude stejny priklad jako u P. Kousala, spise moje prani. Jsem zvedavy, jak to poskladaji.
Dva Koláře jsme tu už měli. Dva Kousaly? :)
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Ty přestupy v Boleslavi jsou letos dost zvláštní a moc jim to nevychází. Berou zpět hráče, kterého na začátku nechtěli a obránce, kterého se asi ve Zlíně rádi zbavili. Fořt s Pospíšilem se už teď jeví jako dost velký omyl.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Skvělá zpráva, skvělá práce, díky!!!

Obrázek

Dva roky... to bych ho moh' ještě někdy vidět v akci naživo. Kéž by.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 20 led 2022 16:17 Ty přestupy v Boleslavi jsou letos dost zvláštní a moc jim to nevychází. Berou zpět hráče, kterého na začátku nechtěli a obránce, kterého se asi ve Zlíně rádi zbavili. Fořt s Pospíšilem se už teď jeví jako dost velký omyl.
Kvedlají s tím dost a taky mi přijde, že trochu bezradně. Do loňska několik sezon v kuse postupně rostli, loni měli nejspíš vrchol cyklu a letos se to snaží oživovat výměnami se Zlínem. Tahle poslední mi přijde vyloženě udělaná jen proto, aby zase něco změnili.

Rusák do Kladna, pokud je to pravda, dost připomíná Stěpana. Roky na výborný adrese, v jeho případě dokonce občas i reprezentace a pak úpadek. Jak jsme ale viděli, na pár týdnů změnou prostředí to může zafungovat.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tomaso25 píše: 20 led 2022 16:26 Kvedlají s tím dost a taky mi přijde, že trochu bezradně. Do loňska několik sezon v kuse postupně rostli, loni měli nejspíš vrchol cyklu a letos se to snaží oživovat výměnami se Zlínem. Tahle poslední mi přijde vyloženě udělaná jen proto, aby zase něco změnili.

Rusák do Kladna, pokud je to pravda, dost připomíná Stěpana. Roky na výborný adrese, v jeho případě dokonce občas i reprezentace a pak úpadek. Jak jsme ale viděli, na pár týdnů změnou prostředí to může zafungovat.
U Rusaku je problem ze proste lejou. Kor tyhle, co maji hromadu zapasu v KHL a pak jdou takhle mimo Rusko a vedi, ze uz si KHL nezahraji. Na rok asi ok. Zacharcuk se na to pak uplne vyje*al pres leto
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tonda👍👍👍👍👍

Z ligy se stává mezinárodní soutěž, těch cizinců už začíná být opravdu dost.....co to znamená? Náš hokej je v prdeli....těžce
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Posilu ohlásil i kanál Nova Sport.... Hokejovým odborníkem je Sláva Lener.... :-)
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Tony#36 to je majstrštyk🇨🇦 :nanana:
Naposledy upravil(a) Rahmed dne 20 led 2022 16:58, celkem upraveno 1 x.
Život jde dál...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Řešili jste s Filipem Neusserem i problematiku návratu diváků na stadiony?
„Ano, to je téma číslo jedna. Kvůli mutaci omikron navrhovalo ministerstvo zdravotnictví zpřísnění opatření na 100 lidi na hromadných akcích, a to ještě za podmínky posilovací očkovací dávky. Jsem rád, že se tento týden podařilo Národní sportovní agentuře vyjednat, že ke zpřísnění nedojde a může se sportovat i nadále podle stejných pravidel i návštěvnosti. Pro kluby z F:L, pro které je vstupné od diváků ekonomicky podstatné, je to i tak likvidační. Hrozí jim mnohamilionové ztráty. Proto úzce spolupracujeme s NSA a společně připravujeme pro ministerstvo zdravotnictví návrh bezpečných podmínek, za kterých by mohla liga pokračovat s vyšší povolenou návštěvností. Současná plošná opatření nedávají smysl, když v uzavřené sportovní hale pro tisíc diváků může být stejně lidí jako na otevřeném stadionu pro dvacet tisíc fanoušků. Nová pravidla by měla reflektovat velikost hal a stadionů. Minulý týden bylo domluveno na jednání NSA s ministerstvem zdravotnictví, že se připraví podrobný návrh pro významné sportovní akce a soutěže, mezi které samozřejmě profesionální fotbalové ligy patří. Předpokládám, že ještě tento týden NSA odešle návrh na ministerstvo a věřím v jeho schválení. FAČR se samozřejmě na procesu bude podílet, protože nás čekají nejen ligová, ale později i reprezentační utkání a i tam stojíme o co nejvyšší návštěvnost.“


Už i fotbal se rozhoupal. Konečně. Fascinující je, jak si ministerstvo připravovalo další zpřísnění. Nejspíš jen proto, aby se něco dělalo. Představa, že omezením už tak zásadně omezených velkých akcí se nějak zásadněji zpomalí šíření viru, je za současný situace vlastně úsměvná. Pokud v tom nemáš prachy, pak je to k vzteku.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Super zprava, Antonin! Tomu jsem opravdu neveril...
tesim se na jeho negativni emoce i nadale:)
pokud se tyce posileni, nevim kdo odchazi, ale team je dobre postavenej,
vzal bych Fleka, kdyby byla moznost, nadstandartni utocnik, a doufam, ze dorazi Zohorna, nevim jak Bucko a Ivan, pokud jsou nasi tak bych s nemi pocital, rekl bych, ze hraji dobre a dobry vek, chybi me hrac typu Vlacha at uz v obrane nebo v utoku, nekdo kdo by tvrdil muziku
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

JirkaPCE píše: 20 led 2022 16:17 Ty přestupy v Boleslavi jsou letos dost zvláštní a moc jim to nevychází. Berou zpět hráče, kterého na začátku nechtěli a obránce, kterého se asi ve Zlíně rádi zbavili. Fořt s Pospíšilem se už teď jeví jako dost velký omyl.
Ten Hanousek ja taky zvláštní případ, Minulé dvě sezóny hrál v Liberci stabilně druhou nebo třetí obranu a dost solidně. Docela mě překvapilo proč šel pryč. Jestli chtěl ve Varech větší roli nevím. Každopádně celkem sešup letos. Ale třeba se v Bolce nastartuje
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 821 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Policisté dnes zasahovali na radnici v Pardubicích, řekla ČTK mluvčí policie. Podle ČT kriminalisté zabavili dokumenty a počítače na odboru dopravy.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 20 led 2022 18:10 Policisté dnes zasahovali na radnici v Pardubicích, řekla ČTK mluvčí policie. Podle ČT kriminalisté zabavili dokumenty a počítače na odboru dopravy.
Nebyl u nich HoH? :-)

Edit: Já doufám, že ne. On měl vlastně jinou funkci. Nic zlého mu nepřeji. To fakt ne.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tau píše: 20 led 2022 16:56 Posilu ohlásil i kanál Nova Sport.... Hokejovým odborníkem je Sláva Lener.... :-)
Kňourneuměl se asi moc neprehraboval nabídkama ;))
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1077 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jinak na počest Cama dnes půjdu do kanadské hudby. :-))

Rush asi netřeba představovat, ale například Brad Roberts (i s jeho údajným "třetím varletem", co mu dalo hloubku hlasu) z Crash Test Dummies, album o červících je nádherná záležitost, byť není moc komerční. Momentálně ho mám na uších, fakt povedené.

Ale konec samozřejmě obstarají Rush, však jsou z Toronta. I jako vzpomínka na jednoho z nejlepších bubeníků na světě, který nám nedávno (cca před rokem) zesnul..

Snad Cam "svou" nejslavnější kapelu taky zná.. :-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

já bych se zas na počest rád pomazlil s kanadskou holkou....

hmm.... tak aspoń s českou holkou v kanadskym triku....

hmm... s holkou....

hmm...
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Z podpisu Cama jsem fakt nadšený, vůbec jsem nečekal že by to mohlo dopadnout.
Na příští sezónu by se mě tady líbil Bulíř nebo oba Zohornové, každopádně minimálně jeden kvalitní obránce
Zamčeno