Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Sweník píše: 29 dub 2022 21:52 Jinak Elliot tedy asi bude, když vyřadili Robertsona. Nebudu předem rejpat, švédská liga má vysokou kvalitu, možná Elliot překvapí.

Ale Robertsona jsem měl docela rád, v extralize by určitě svou roli našel (Vary, Cheza, Olmik, Plzeň, Kladno a plno dalších klubů), velmi spolehlivý a univerzální bek.. Hrát proti němu nebude snadné. Navíc sympaťák..

Ta přestavba obrany je obrovská, snad ji pan Rulík zvládne. V útoku to bude mít možná ještě těžší. Najít hráče, co se podřídí kolektivu, dlouhodobě budou za klub dýchat a hrabat.. Jak zpívá M+Ž, "Tak to bych chtěl"... :-)

Ta další sezóna bude neskutečně těžká a může dopadnout jakkoliv..
Pochybuju, že se sem bude tahat nějaký zahraniční hráč někde do třetí obrany..
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

kdyby byla možnost vzal bych T.Zohornu je sice starší , ale věřím , že chce vyhrávat a tak by se podřídil taktice atd
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 29 dub 2022 22:08 Pochybuju, že se sem bude tahat nějaký zahraniční hráč někde do třetí obrany..
Tak jestli už podepsal smlouvu... :-)

Já budu hlavně rád za setrvání Zdráhala. Pokud bude šefovat obranu ve Vrchlabí a kdykoliv pomůže áčku, tak to je geniální tah vedení. Možná Heřmana, a už si klidně nadávejte.. :-))
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

snorry píše: 29 dub 2022 22:08 kdyby byla možnost vzal bych T.Zohornu je sice starší , ale věřím , že chce vyhrávat a tak by se podřídil taktice atd
Jako sorry, ale kam by ho Rulík dal? Pokud přijdou na dlouhodobé smlouvy Radil, Sedlák, Hyka a na rok možná i Kaut, asi vědí, koho podepisují..
A jestli mají dostat šanci Rohlík a spol, Zohy je pro nás nesmysl. Při vší úctě k němu, on tu šanci stát se jádrem nového týmu měl. Hodil na to bobek, tak bude dál žoldákem..
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Sweník píše: 30 dub 2022 00:30 Jako sorry, ale kam by ho Rulík dal? Pokud přijdou na dlouhodobé smlouvy Radil, Sedlák, Hyka a na rok možná i Kaut, asi vědí, koho podepisují..
A jestli mají dostat šanci Rohlík a spol, Zohy je pro nás nesmysl. Při vší úctě k němu, on tu šanci stát se jádrem nového týmu měl. Hodil na to bobek, tak bude dál žoldákem..
Radil kdyz Extraliga tak Sparta. O tomhle jsem presvedcenej 100%.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Štenkovan píše: 30 dub 2022 00:36 Radil kdyz Extraliga tak Sparta. O tomhle jsem presvedcenej 100%.
Upřímně řečeno, vůbec by mi to nevadilo. Ten kluk je velmi inteligentní, ale jako hokejista příliš málo "hladový", hraje to v rukavičkách do tanečních, když to trochu přeženu. I když v roce 2012 nám hodně pomohl. Nicméně vývoj nelze zastavit, podle mne už by tak "hladový" nebyl..

Edit: To přesně odpovídá strategii Sparty. Buď na chvíli, nebo to tam jít "doprdět" za mega prachy.. :-) Vůbec se Košťálkovi a spol nedivím, když mají skutečný sen něco vyhrát a přestoupí. Ostatně ani David Musil si sem nejde hrát hokej s bráchou. Cítí šanci na úspěch, když se Třinec rozpadá..

Jasně, možná to nebude hned, ale ten tým a jádro už se rýsuje.. ;-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Já jsem Radila za poslední roky prakticky hrát neviděl, tak moc nevím, proč tady upadl u některých v nemilost. Jestli na základě těch pár zápasů loni v reprezentaci kde v rozloženém týmu pod arogantním Pešánem hráli špatně skoro všichni.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 30 dub 2022 01:07 Já jsem Radila za poslední roky prakticky hrát neviděl, tak moc nevím, proč tady upadl u některých v nemilost. Jestli na základě těch pár zápasů loni v reprezentaci kde v rozloženém týmu pod arogantním Pešánem hráli špatně skoro všichni.
No v repre to fakt byla už bída..

Ale tady jde spíš o ten jeho velký návrat, který se sune cca dva roky..A ani letos nejspíš natvrdo nechce. Dědkovi se potom vůbec nedivím, protože on se snaží dát dohromady tým kluků, co tady chtějí hrát a něco dokázat. Jestli má kolega výše pravdu, tak Sparta bude pro Ráďu jako ulitá, tam už si oddychne.. :-)

Jasně, asi mi vynadáte, ale je to jen můj pocit. Napsal jsem ho a uvidíme, rád bych se mýlil.. ;-)
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 30 dub 2022 03:06 No v repre to fakt byla už bída..

Ale tady jde spíš o ten jeho velký návrat, který se sune cca dva roky..A ani letos nejspíš natvrdo nechce. Dědkovi se potom vůbec nedivím, protože on se snaží dát dohromady tým kluků, co tady chtějí hrát a něco dokázat. Jestli má kolega výše pravdu, tak Sparta bude pro Ráďu jako ulitá, tam už si oddychne.. :-)

Jasně, asi mi vynadáte, ale je to jen můj pocit. Napsal jsem ho a uvidíme, rád bych se mýlil.. ;-)
Vidím to stejně. Není čas na city

Ráďa je sázka na nejistotu...Sparta dává smysl

U Varadi se mi líbí ten jeho vývoj. Pamatuji ho v NHL a vida, po kariéře hráče takové úspěchy v roli trenéra. Velká persona je z něj, jeho působení mělo v Třinci velkou přidanou hodnotu

Ad tvorba našeho týmu... snad budou naši "dělníci" vhodně začlenění a budou úspěšně doplňovat hvězdy. Bez "týmu" se titul dělá těžko. Imponuje mi, co udělali v Třinci s odloženými hráči, Kácou, Sváčou. To je kumšt vydolovat z loserů hrdiny. Třeba se to tu časem také podaří. Zatím se utrácelo a cíle splněny nebyly. Utrácet není těžké, když to někdo platí. Ještě se tu mají hoši co učit

Válu, Zdráhala, Hrádka....nepouštět, maximálně na střídavé starty do pralesa, ale ať tu jsou
Tesla
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Štenkovan píše: 30 dub 2022 00:36 Radil kdyz Extraliga tak Sparta. O tomhle jsem presvedcenej 100%.
A tuhle informaci si vzal kde? Neříkám, ze ta spekupalce je 100% pravda. Ale myslím si, ze o Radila Dynamo hodně stoji.
Přílohy
70F878D3-3866-4CA6-9774-C7AE203DD402.jpeg
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Štenkovan píše: 30 dub 2022 00:36 Radil kdyz Extraliga tak Sparta. O tomhle jsem presvedcenej 100%.
Už to nehul..
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Moje hodnocení odchodů.

Matt Petgrave - Svůj nejvýraznější výkon podal paradoxně hned zřejmě ve svém prvním zápase proti Kometě. V zápase v Třinci byl vlastně u všeho špatnýho. A takových zápasů bylo více. Chybět mi nebude. Podle mě ho někdo v extralize zkusí.

Jurij Sergijenko - Takový pan neviditelný. Poctivej obránce, kterej nic extra nezkazil. Líbil se mi. Postupně vypadl ze sestavy. Těžko říct z jakých důvodů. Nicméně nejvíc si na něho budu pamatovat kvůli tomu, že si sám málem zlámal vaz o mantinel.

Dennis Robertson - Do odchodu Nakládala to nebylo z jeho strany nic moc. Byl pomalej, nestíhal a dost chyboval. Po odchodu Nakliho to bylo z jeho strany úplně něco jiného. Pak bohužel přišla zlomená ruka. Cikán Lakatoš mu tady dost možná ukončil předčasně angažmá.

Jurajko Mikuš - Pamatuji si na jeho příchod z Komety. Pomalej a neohrabanej. No ty vole jsem si říkal. To bude tak do konce sezony a sbohem. Nakonec se z něj stal jeden z našich nejvýraznějších beků posledních sezon. V příští sezoně bude v obraně zřejmě přetlak jako blázen a Juraje by byla někde ve 3. obraně škoda. Jurajovi patří velké poděkování za odvedené služby. Jestli si dobře pamatuji, tak šel i platem dolů, aby tady mohl zůstat. Juro díky za vše a přeji ti hodně štěstí v novém angažmá.

Anthony Camara - Enfant terrible. Zlobivé dítě, ale zároveň geniální hokejista. Když podepsal v lednu dvouletou smlouvu, tak asi nikoho z nás nenapadlo, že se s ním už na konci sezony rozloučíme. Po těch disciplinárních trestech nebyl vůbec ve své kůži. V play-off chvílema jako tělo bez duše. Král s ním zametal v sestavě, Bobby s ním odmítal hrát. Neměl to jednoduchý, ale podle mě se snažil. Budu ho určitě sledovat dál. Thank you Cam and good luck.

Ondřej Roman - Rozhodně největší provar posledních sezon. Poměr cena výkon absolutně zoufalý. Chvílema mi připadalo jako když sem chlapec přišel dohrát kariéru za raketu. Na hráčském trhu vzhledem k platu asi nevyměnitelný, takže jsme to tady s ním nakonec museli vytrpět až do konce. Jsem zvědavej, kam se upíchne. Vítky? Nebo Poruba jako kámoš Sváča?

Lukáš Anděl - Poctivej hráč, který maká a odehraje si svoje. V předkole patři k nejlepším. Proti Motoru už moc vidět nebyl. Příští sezonu by byl zřejmě na hraně třetí, čtvrté lajny a možná i Vrchlabí. A to určitě nechce. Navíc nějak výraznější než odchovanci nebyl, takže jeho odchod chápu. Díky Lukáši a hodně štěstí v Olomouci.

Marek Hecl - Do sezony vlétl jako uragán a vypadal jako neskutečná posila. Rychlej, dravej, dával góly. Pak přišlo bohužel zranění a poté už to nebylo z jeho strany ono. Občas měl nějaké dobré momenty, ale podobně jako u Anděla, rozhodně nebyl výrazně lepší něž odchovanci. Každopádně díky Marku a hodně štěstí.

Igor Švyrjov - Tady není snad ani co hodnotit. Totální tragédie i jako doplnění kádru. Možná mu úplně nepomohl ani vůdce jeho státu. Budeme na něj vzpomínat maximálně jako na Kňazeva.

Michal Pochobradský - Velký oblíbenec Krále. Ale má už 23 roků a extraligových bodů nemá ani jako prstů jedné ruky.

Denis Kusý - Výborná technika, ale trochu horší hlava. Bohužel také dost náchylný na zranění. Evidentně o něj stále máme v organizaci zájem. Podle mě jsme mu nabídli Vrchlabí s možností občas nakouknout do áčka dle situace. Denis má ale zřejmě ambice hrát extraligu. No proč ne. Machala by na Kladně celkem vidět. Třeba půjde Denis podobnou cestou. Hodně štěstí.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

No uvidíme s tím Ráďou. Jak jsem psal, snad se pouze pletu a bude platný. :-)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Štenkovan píše: 30 dub 2022 00:36 Radil kdyz Extraliga tak Sparta. O tomhle jsem presvedcenej 100%.
Tak očividně hodně špatně přesvědčenej 😂
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jak to tedy bude? Ohledně kádru se chystá další tiskovka? Už třetí? Nebo první příchody klasicky oznámí zítra? David Musil by si taky možná zasloužil nějaké video, jako měl brácha. Ale to teď s ním asi za střízliva nenatočí.. :-))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Hraboš vždycky v mizerných časech sepsal a 1. května na web pověsil článek s titulkem "Dynamo trpělivě buduje kádr, jehož složení není konečné".

Vždy nás to hodně potěšilo. To byly časy... :grinning:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

viděl jsem cml pavlose v dodávce s potiskem "rtr group".... tak jsem kouknul do veřejně přístupných databází... firma poskytuje "tělovýchovné a sportovní služby"...sídlí v rodinným domě u Haldy, podle katastru nemovitostí pavlosovi dům nepatří.... pavlos uvádí trvalou adresu v jiném domě v Čivicích, dům patří také někomu jinému....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

https://www.hcplzen.cz/article/15697

Plzni se vraci Houdek. Kdyz vlitnul do extraligy tak myslim par hracu i zranil.

Ale tohle video patri k mym oblibenejsim… Narazil na ucitele …;-)

https://tv.isport.blesk.cz/video/599570 ... -krvi.html
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Itchy píše: 30 dub 2022 14:43 https://www.hcplzen.cz/article/15697

Plzni se vraci Houdek. Kdyz vlitnul do extraligy tak myslim par hracu i zranil.

Ale tohle video patri k mym oblibenejsim… Narazil na ucitele …;-)

https://tv.isport.blesk.cz/video/599570 ... -krvi.html
Taky jsem si na to vzpomněl. :-)
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Ta osmnáctka se úplně rozložila škoda no 🤷‍♂️🤔
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Tak Blíma už má další bod za repre 😁
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Tréňa už začal přípravu :))

lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Ton zas klasicky hraje divadlo na fanoušky, že dostal Dvořák finanční nabídku, které sparta odmítla konkurovat :))
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

lucas003 píše: 30 dub 2022 16:57 Ton zas klasicky hraje divadlo na fanoušky, že dostal Dvořák finanční nabídku, které sparta odmítla konkurovat :))
https://www.hcsparta.cz/clanek.asp?id=P ... dech-14937
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Mě zaujalo, jakým způsobem oznámili příchod nový jedničky. Tak nějak mimochodem v rozhovoru s sportovním manažerem.
Zamčeno