Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Georgre píše: 30 čer 2022 07:57 a pokud se potvrdí, že jim zakážou startovat v repre (za mě správně), tak abych zachvilku nehráli Slováci s Litvou III divizi MS
Uvidíme, jestli jim taky zakážou reprezentovat. Například ten Jurčo se tady ani netají tím, že pro něj je nejdůležitější, že to co v KHL jinde nedostane.
https://www.idnes.cz/hokej/evropske-lig ... evropa_ivt
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Od jara se zdálo, že nejstarší člen hokejové rodiny půjde do Brna, Kometa měla být favorit. Majitel Libor Zábranský se nikdy netajil přáním mít pod sebou všechny tři Zohorny. Když ne tři, tak aspoň dva. A když ne dva, minimálně jednoho. Letos se to rýsovalo, Tomáš je volný. Jenže jednání podle informací iSport.cz rychle ztroskotala na hráčových finančních požadavcích. Pokud výrazně nesleví, je to passé.
Takže další v řadě, kdo stojí o zkušeného centra? Velký zájem o něj má Plzeň. Důvod je jasný, trenér Miloš Říha ho vedl v reprezentaci, má se Zohornou dobrý vztah, i v národním týmu v něm viděl víc než jen centra do čtvrté formace. Dovede ho využít tak, aby se cítil na ledě dobře. To je věc, na kterou slyší každý hráč. Navíc zkušený borec Zohornova formátu by plzeňskému útoku dost pomohl a klub by měl mít podle informací iSport.cz mít ještě místo na jednoho rozdílového útočníka. Tomáš Vlasák se poslední dobou umí trefit v cizině, ale reprezentant je slušné lákadlo.
Má to ale háček.

Dá se předpokládat, že když už by se Tomáš Zohorna rozhodl pro návrat do Česka, preferoval by nabídky blíž ke svému bydlišti. Usadil se v Pardubicích, odkud pochází i rodina jeho manželky a kde mají zázemí. Proto už má delší dobu nabídku z Hradce. Mountfield stejně jako Plzeň jednoho rozdílového hráče dopředu shání. Jenže zároveň je pryč doba, kdy se tady nabízely silně nadstandardní extraligové gáže, na které klub nalákal dřív i Jaroslava Bednáře nebo Petra Koukala. Nabídka z Hradce by nebyla určitě nejvyšší, na druhou stranu, dojezdová vzdálenost od domu je velký benefit.
Pardubice o svého bývalého útočníka stály před minulou sezonou, než odešel do Švédska. Teď o něj původně zájem neměly, protože hlásily plno, když ulovily trio z Čeljabinsku ( Lukáš Sedlák , Tomáš Hyka , Roman Will ).

Ovšem situace se změnila ve chvíli, kdy Sedlák podepsal smlouvu v Coloradu. Najednou jim centr schází a i Dynamo se prý mělo probrat a začalo sondovat terén. Tím by tak nejspíš padla varianta Hradec, a pokud by se s klubem domluvil na podmínkách, bude mít smůlu nejspíš i Plzeň.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pcehockeyfan25 píše: 30 čer 2022 18:22 Od jara se zdálo, že nejstarší člen hokejové rodiny půjde do Brna, Kometa měla být favorit. Majitel Libor Zábranský se nikdy netajil přáním mít pod sebou všechny tři Zohorny. Když ne tři, tak aspoň dva. A když ne dva, minimálně jednoho. Letos se to rýsovalo, Tomáš je volný. Jenže jednání podle informací iSport.cz rychle ztroskotala na hráčových finančních požadavcích. Pokud výrazně nesleví, je to passé.
Takže další v řadě, kdo stojí o zkušeného centra? Velký zájem o něj má Plzeň. Důvod je jasný, trenér Miloš Říha ho vedl v reprezentaci, má se Zohornou dobrý vztah, i v národním týmu v něm viděl víc než jen centra do čtvrté formace. Dovede ho využít tak, aby se cítil na ledě dobře. To je věc, na kterou slyší každý hráč. Navíc zkušený borec Zohornova formátu by plzeňskému útoku dost pomohl a klub by měl mít podle informací iSport.cz mít ještě místo na jednoho rozdílového útočníka. Tomáš Vlasák se poslední dobou umí trefit v cizině, ale reprezentant je slušné lákadlo.
Má to ale háček.

Dá se předpokládat, že když už by se Tomáš Zohorna rozhodl pro návrat do Česka, preferoval by nabídky blíž ke svému bydlišti. Usadil se v Pardubicích, odkud pochází i rodina jeho manželky a kde mají zázemí. Proto už má delší dobu nabídku z Hradce. Mountfield stejně jako Plzeň jednoho rozdílového hráče dopředu shání. Jenže zároveň je pryč doba, kdy se tady nabízely silně nadstandardní extraligové gáže, na které klub nalákal dřív i Jaroslava Bednáře nebo Petra Koukala. Nabídka z Hradce by nebyla určitě nejvyšší, na druhou stranu, dojezdová vzdálenost od domu je velký benefit.
Pardubice o svého bývalého útočníka stály před minulou sezonou, než odešel do Švédska. Teď o něj původně zájem neměly, protože hlásily plno, když ulovily trio z Čeljabinsku ( Lukáš Sedlák , Tomáš Hyka , Roman Will ).

Ovšem situace se změnila ve chvíli, kdy Sedlák podepsal smlouvu v Coloradu. Najednou jim centr schází a i Dynamo se prý mělo probrat a začalo sondovat terén. Tím by tak nejspíš padla varianta Hradec, a pokud by se s klubem domluvil na podmínkách, bude mít smůlu nejspíš i Plzeň.
Že by se přes tu loňskou "aféru" Dědek přece jen nakonec přenesl? Jako nevadilo by mi to :))
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pcehockeyfan25 píše: 30 čer 2022 18:22 Od jara se zdálo, že nejstarší člen hokejové rodiny půjde do Brna, Kometa měla být favorit. Majitel Libor Zábranský se nikdy netajil přáním mít pod sebou všechny tři Zohorny. Když ne tři, tak aspoň dva. A když ne dva, minimálně jednoho. Letos se to rýsovalo, Tomáš je volný. Jenže jednání podle informací iSport.cz rychle ztroskotala na hráčových finančních požadavcích. Pokud výrazně nesleví, je to passé.
Takže další v řadě, kdo stojí o zkušeného centra? Velký zájem o něj má Plzeň. Důvod je jasný, trenér Miloš Říha ho vedl v reprezentaci, má se Zohornou dobrý vztah, i v národním týmu v něm viděl víc než jen centra do čtvrté formace. Dovede ho využít tak, aby se cítil na ledě dobře. To je věc, na kterou slyší každý hráč. Navíc zkušený borec Zohornova formátu by plzeňskému útoku dost pomohl a klub by měl mít podle informací iSport.cz mít ještě místo na jednoho rozdílového útočníka. Tomáš Vlasák se poslední dobou umí trefit v cizině, ale reprezentant je slušné lákadlo.
Má to ale háček.

Dá se předpokládat, že když už by se Tomáš Zohorna rozhodl pro návrat do Česka, preferoval by nabídky blíž ke svému bydlišti. Usadil se v Pardubicích, odkud pochází i rodina jeho manželky a kde mají zázemí. Proto už má delší dobu nabídku z Hradce. Mountfield stejně jako Plzeň jednoho rozdílového hráče dopředu shání. Jenže zároveň je pryč doba, kdy se tady nabízely silně nadstandardní extraligové gáže, na které klub nalákal dřív i Jaroslava Bednáře nebo Petra Koukala. Nabídka z Hradce by nebyla určitě nejvyšší, na druhou stranu, dojezdová vzdálenost od domu je velký benefit.
Pardubice o svého bývalého útočníka stály před minulou sezonou, než odešel do Švédska. Teď o něj původně zájem neměly, protože hlásily plno, když ulovily trio z Čeljabinsku ( Lukáš Sedlák , Tomáš Hyka , Roman Will ).

Ovšem situace se změnila ve chvíli, kdy Sedlák podepsal smlouvu v Coloradu. Najednou jim centr schází a i Dynamo se prý mělo probrat a začalo sondovat terén. Tím by tak nejspíš padla varianta Hradec, a pokud by se s klubem domluvil na podmínkách, bude mít smůlu nejspíš i Plzeň.
Díky. Já bych Zohornu bral, ale po tom loňsku by mu měli dát nějaký konkrétní termín, do kdy se má rozhodnout. Aby se to zase netáhlo a nakonec nepodepsal jinde.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

A je ta zmínka o Dynamu vůbec založená na nějakým věrohodným zdroji nebo se v článku objevila jako spekulace Rašavýho?

Různých protichůdných JPP o Zohornovi totiž běhalo před časem dost.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tomaso25 píše: 30 čer 2022 18:33 A je ta zmínka o Dynamu vůbec založená na nějakým věrohodným zdroji nebo se v článku objevila jako spekulace Rašavýho?

Různých protichůdných JPP o Zohornovi totiž běhalo před časem dost.
Pokud by to bylo jen od Ryšavého, tak bych tomu možná i věřil, ale je fakt, že ten článek s ním dělal Koštuřík, tak je to možná spíš blábol :))
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Mně by se Tomáš líbil, ne že ne. Třeba i panu majiteli.
Jen ten článek má jeden háček, spíše tedy pořádný hák. Že by totiž Straka přeplatil Zábranského, o kterém je známo, že když opravdu chce, tak hráče umí na poměry extraligy nadstandartně zaplatit se mi moc nezdá. Navíc Plzeň neustále prohlašuje jak je chudá a má nejmenší rozpočet na áčko v celé lize. Což vůbec pravda není. Netuším, zda má Zohorna agenta, ale někdo s jeho budoucností manipuluje pořádně. K jeho prospěchu samozřejmě.
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

JirkaPCE píše: 30 čer 2022 18:11 Nemáte to někdo prosím celé?

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... aligy.html
Jeee, Zohy získal hlavní stránky hokejových deníků a čtenáři jen hltaji, kdo ho získá. Já tipoval Kometu, takže jsem z tipovačky vypad :-).
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jinak odbočím na Kladno vím že je teprve konec června ale ta soupiska je celkem prázdná a ještě taky dost strašidelná... To vypadá že tam Jarda nahází zase pár Kanaďanů
🔴⚪
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... .seznam.cz

tak už i lotyš, brána je otevřena.....co se divím, stačí se rozhlédnout kolem nás...
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Stars píše: 30 čer 2022 21:59 https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... .seznam.cz

tak už i lotyš, brána je otevřena.....co se divím, stačí se rozhlédnout kolem nás...
Tohle je odpověď na návrhy Haška. Dobrý, zakázali to ofiko a borec tam stejně půjde. Co dál? Zůstane bez repre? Tak po 30 už si jméno na MS dělat nepotřebuje, má za sebou nějakou historii i tak. Nemluvě o tom, že amorální IIHF dál trapně mlčí a vůči SS lize neučinila žádné efektivní kroky. Stačilo by pár úkonů a v Rusku by zůstali z cizinců jen Kazaši a Bělorusové. Plivat na hráče je teď zbytečné, byť i oni dokazují absenci páteře.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Už se mi moc nelíbí ta atmosféra.
Plná huba demokracie a pak pod komunistickým heslem: "Kdo nejde s námi, jde proti nám".
Vy byste tam nešli, oni tam šli. No a co?
Jezdíte na ruskou naftu a vaříte na ruským plynu. To vám nevadí?
Nechte je být. Vydělat peníze, zabezpečit rodinu - na tom není nic divného.
Uvidíme všichni, jak se to nakonec vyvine.
Já bych tam taky nešel (nemám na to sportovně).
Znova opakuji - že tam borci chodili napříč světem posledních patnáct let, nikomu nevadilo. Navzdory igelitkám plným dolarů. To jste si všichni mysleli co? Že jde o charitu?
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Stars píše: 30 čer 2022 21:59 tak už i lotyš, brána je otevřena.....co se divím, stačí se rozhlédnout kolem nás...
Tak zrovna tady když se rozhlídneš, tak je to samej morální bezúhonec, co by šmahem odmítnul možnost x-násobnýho výdělku a manželku s dětma oblažil řečma o svým charakteru.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

PL8 píše: 30 čer 2022 23:09 Už se mi moc nelíbí ta atmosféra.
Plná huba demokracie a pak pod komunistickým heslem: "Kdo nejde s námi, jde proti nám".
Vy byste tam nešli, oni tam šli. No a co?
Jezdíte na ruskou naftu a vaříte na ruským plynu. To vám nevadí?
Nechte je být. Vydělat peníze, zabezpečit rodinu - na tom není nic divného.
Uvidíme všichni, jak se to nakonec vyvine.
Já bych tam taky nešel (nemám na to sportovně).
Znova opakuji - že tam borci chodili napříč světem posledních patnáct let, nikomu nevadilo. Navzdory igelitkám plným dolarů. To jste si všichni mysleli co? Že jde o charitu?
Takhle jednoduchý to je? Nemám pro to žádný pochopení. Ale nikomu to vnucovat nebudu.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Borek píše: 30 čer 2022 23:16 Tak zrovna tady když se rozhlídneš, tak je to samej morální bezúhonec, co by šmahem odmítnul možnost x-násobnýho výdělku a manželku s dětma oblažil řečma o svým charakteru.
Tak evidentně je dost hráčů, co tohle odmítli, i když tam třeba měli i platnou smlouvu. Ale tak je to jejich věc, někteří to aspoň řeknou na rovinu, že tam jdou kvůli penězům a nedělají ze sebe kašpary, že tam určitě ne a za několik měsíců tam podepíší.
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Borek píše: 30 čer 2022 23:16 Tak zrovna tady když se rozhlídneš, tak je to samej morální bezúhonec, co by šmahem odmítnul možnost x-násobnýho výdělku a manželku s dětma oblažil řečma o svým charakteru.
Tak je fakt, že tam jdou většinou sotva dvacetiletí chlapci, kteří dosud brali maximálně 20k měsíčně a živí je manželka.. :-) Konečně jí to mohou vrátit a živit časem rodinu..

Natož mít barák bez hypotéky, to je jejich sen ve třiceti.. :-)))

Edit: Jinak Zohyho bych bral všemi deseti, když nejde hrát do Brna zadarmo. Někoho musíme zase preplatit. A PD by ukázal svůj nadhled. Který snad ukáže i s Mandátem.. ;-)
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Itchy píše: 30 čer 2022 23:25 Takhle jednoduchý to je? Nemám pro to žádný pochopení. Ale nikomu to vnucovat nebudu.
V pohodě, já s tím problém nemám (mám na mysli to pochopení = jiný názor). A rozhodně nechci probírat žádné historické lekce. Nevím, jak bych se rozhodl sám, kdybych stál před podobnou možností volby. Ve svém životě jsem se dokázal jak posrat, tak si zachovat tvář. A v obou případech jsem zjistil, že jsem pro smích... Ne všem, ale přece jen...
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

PL8 píše: 30 čer 2022 23:09 Už se mi moc nelíbí ta atmosféra.
Plná huba demokracie a pak pod komunistickým heslem: "Kdo nejde s námi, jde proti nám".
Vy byste tam nešli, oni tam šli. No a co?
Jezdíte na ruskou naftu a vaříte na ruským plynu. To vám nevadí?
Nechte je být. Vydělat peníze, zabezpečit rodinu - na tom není nic divného.
Uvidíme všichni, jak se to nakonec vyvine.
Já bych tam taky nešel (nemám na to sportovně).
Znova opakuji - že tam borci chodili napříč světem posledních patnáct let, nikomu nevadilo. Navzdory igelitkám plným dolarů. To jste si všichni mysleli co? Že jde o charitu?
Ehm ... Kde to mám podepsat
Máme podobný názor Politika do sportu nepatří to samé proč by ruský hráč nemohl hrát v Evropě víte kolik rusaku nesouhlasí s válkou stačí se podívat na kapitána fotbalové reprezentace Denisova
Třeba se nedivim že Ovečkin se k tomu nevyjadřuje v Rusku má rodinu a kdo ví co by s ní bylo
Se jenom podívejte jak dopadl Panarin ten už se v Rusku neukáže
Naposledy upravil(a) monfils88 dne 01 črc 2022 06:04, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

tomaso25 píše: 30 čer 2022 18:33 A je ta zmínka o Dynamu vůbec založená na nějakým věrohodným zdroji nebo se v článku objevila jako spekulace Rašavýho?

Různých protichůdných JPP o Zohornovi totiž běhalo před časem dost.
Je to pravda.
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Sweník píše: 01 črc 2022 00:13 Tak je fakt, že tam jdou většinou sotva dvacetiletí chlapci, kteří dosud brali maximálně 20k měsíčně a živí je manželka.. :-) Konečně jí to mohou vrátit a živit časem rodinu..

Natož mít barák bez hypotéky, to je jejich sen ve třiceti.. :-)))

Edit: Jinak Zohyho bych bral všemi deseti, když nejde hrát do Brna zadarmo. Někoho musíme zase preplatit. A PD by ukázal svůj nadhled. Který snad ukáže i s Mandátem.. ;-)
Ne, že "ukáže nadhled".. správně je "ukázal by, že má nadhled" :]
S Mandátem to samé... zbytečně ho navěky proklel.... teď se může prezentovat, že začíná dospívat a že je někdy lepší mlčet

Zohy. Kolik tomu klukovi už vlastně je? 34? Mělo být hafo hráčů a najednou je bída.... to se fakt čtvrtina ligy může nechat tahat takovým hráčem po sezoně za nohu? A co kabina? Zohy by případně určitě rád lídroval. Nezbořilo by to chemii kabiny? Mně se jeho uražený odchod po oprávněné kritice Opy prostě nelíbil, pokud se na ten hon na Zohyho vyprdne, budu s tím v pohodě
Tesla
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

PL8 píše: 30 čer 2022 23:09 Už se mi moc nelíbí ta atmosféra.
Plná huba demokracie a pak pod komunistickým heslem: "Kdo nejde s námi, jde proti nám".
Vy byste tam nešli, oni tam šli. No a co?
Jezdíte na ruskou naftu a vaříte na ruským plynu. To vám nevadí?
Nechte je být. Vydělat peníze, zabezpečit rodinu - na tom není nic divného.
Uvidíme všichni, jak se to nakonec vyvine.
Já bych tam taky nešel (nemám na to sportovně).
Znova opakuji - že tam borci chodili napříč světem posledních patnáct let, nikomu nevadilo. Navzdory igelitkám plným dolarů. To jste si všichni mysleli co? Že jde o charitu?
No jo, ale to Rusak a Rusko nezacalo valku v Evrope, nestrilelo lidi a decka a nevyhrozovalo atomovkama a 3 svetovou, jen takovej detail..
Cimz tedy nechci rict, ze by na to kazdy nemohl mit svuj nazor, a to se samozhrejme i deje..viz. toto formu...:)
Naposledy upravil(a) Danik23 dne 01 črc 2022 07:19, celkem upraveno 1 x.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

monfils88 píše: 01 črc 2022 06:00 Ehm ... Kde to mám podepsat
Máme podobný názor Politika do sportu nepatří to samé proč by ruský hráč nemohl hrát v Evropě víte kolik rusaku nesouhlasí s válkou stačí se podívat na kapitána fotbalové reprezentace Denisova
Třeba se nedivim že Ovečkin se k tomu nevyjadřuje v Rusku má rodinu a kdo ví co by s ní bylo
Se jenom podívejte jak dopadl Panarin ten už se v Rusku neukáže
No s Oveckinem jsi to trefil...:)
Panarin, to je pravda, ale ten se proti rezimu vymezuje a vymezoval jiz dlouho pred Ukrajinou..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Část pardubických politiků už to říká bez obalu, další se tváří, že stále doufají. Nicméně v této chvíli velkolepý projekt Dukla sportovní jde z valné části k ledu. Na akci za dvě miliardy nejsou peníze. Jistotu má zatím jen oprava stávající basketbalové haly za 127 milionů a příprava projektu nové haly pro míčové sporty za zhruba 750 milionů korun.

a já dodávám, že týpci v čele s primátorem počítají, že opravu stávající haly a novou halu z větší části pokryjí z dotací... asi stejný dotace jako na fočusovej stadion...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Danik23 píše: 01 črc 2022 07:03 No jo, ale to Rusak a Rusko nezacalo valku v Evrope, nestrilelo lidi a decka a nevyhrozovalo atomovkama a 3 svetovou, jen takovej detail..
Cimz tedy nechci rict, ze by na to kazdy nemohl mit svuj nazor, a to se samozhrejme i deje..viz. toto formu...:)
Když půjdeš na Východ, dojdeš na Západ...
Žádný rozdíl. Morálka na světě už asi 10.000 let neexistuje. Jen se o ní lidi naučili víc a "sofistikovaně" mluvit. Nakonec platí morálka "Colt Peacemaker".
Zamčeno