Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pobavil mne nakonec ten jeden neplatný hlas. Asi nějaký člen napsal na papírek špatně Hadamczikovo příjmení.. Jestli to byl ten samý, co neuměl mačkat, těžko říct. :-))

Úplně si umím představit ten papírek s nápisem Hadamčík..
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak sem rad za vseobecne nadseni, Had to je krok ke svetlym zitrkum :) cista osoba a leader, vlasne u toho ani nebyl...!
Jako volilo se hovno a jeste vetsi hovno....
p. Dedek je pro me osobne velke zklamani, vic to nechci rozebirat ( pravnici poradili at do volby nejde atd..), snaj jen doufam,ze ho HC Pce neprestanou bavit tak jako Vrchlabi (tam bydli..),
jinak, nez si tady vyslechnu naloz,koupil jsem 2 permice, dam tak max 30 % zapasu ( vic nemuzu, cestuju kvuli praci a bydlim na Morave) a fandil jsem Tesle pred zachrancem sportu a hokeje Dedkem a budu i potom, mym rodnym Pardubicim.. takze dam 36 rok na stadionu, ale z korena typu Dedka zadnou velkou radost nemam, jsem rad, ze velka cast fora jo, snad se nam ty trestni oznameni nebudou hromadit at uz z minulosti nebo pro pomluvu z casu nadchazejicich..
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Danik23 píše: 18 čer 2022 19:33 Tak sem rad za vseobecne nadseni, Had to je krok ke svetlym zitrkum :) cista osoba a leader, vlasne u toho ani nebyl...!
Jako volilo se hovno a jeste vetsi hovno....
p. Dedek je pro me osobne velke zklamani, vic to nechci rozebirat ( pravnici poradili at do volby nejde atd..), snaj jen doufam,ze ho HC Pce neprestanou bavit tak jako Vrchlabi (tam bydli..),
jinak, nez si tady vyslechnu naloz,koupil jsem 2 permice, dam tak max 30 % zapasu ( vic nemuzu, cestuju kvuli praci a bydlim na Morave) a fandil jsem Tesle pred zachrancem sportu a hokeje Dedkem a budu i potom, mym rodnym Pardubicim.. takze dam 36 rok na stadionu, ale z korena typu Dedka zadnou velkou radost nemam, jsem rad, ze velka cast fora jo, snad se nam ty trestni oznameni nebudou hromadit at uz z minulosti nebo pro pomluvu z casu nadchazejicich..
Taky jsem platil nektere z tech Billbordu proti predchozimu vedeni, jake prekvapeni, ze Slegr atd. vadi a Salficky u nas ne, chvili jsme super kamaradi s 68 a pak je zas pro nas velke zklamani, a tohle se Vam jako libi?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 18 čer 2022 19:42 Taky jsem platil nektere z tech Billbordu proti predchozimu vedeni, jake prekvapeni, ze Slegr atd. vadi a Salficky u nas ne, chvili jsme super kamaradi s 68 a pak je zas pro nas velke zklamani, a tohle se Vam jako libi?
Já v tom vidím pouze obchod. Dědek chtěl využít Jágra jako lákadlo na ty Krkonoše. Padlo to kvůli nařízením a všichni vidíme, že Jarda není zrovna ideální obchodní partner..

Vrchlabí? Nevím, co bylo před mnoha lety. Ale pokud jde o současnou situaci, zjisti si více informací. Víceméně to bylo tady již napsáno, i na vrchlabském fóru..

Mně to zatím celé přišlo jako velké divadlo. Skutečný vliv bude mít Dědek až teď. Ale určitě ne neomezený..

A setrvání nebo minimální vliv Salfy? Taky jednoduché počty. Víme, kde stále sedí. Taková light varianta Gumy.. ;-)
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

tomaso25 píše: 18 čer 2022 18:20 Určitým zvykem je, že když jako člen vedení prohraješ bitvu o post předsedy, tak rezignuješ na post ve vedení a zůstaneš jen řadovým členem.

Bude se tím řídit bývalej Paroubkův bodyguard nebo se bude ve výkonným výboru držet jako hovno košile?
Hledej funkci, miluj funkci, braň funkci až do smrti. Když se učil Hus, guma byl na tréninku a má to jen z doslechu od Hrouzka. Jinak klientelusmus je na svazu pěkně rozbujelý, neměl jsem páru, že je to až tak zlé, a že parta bývalých hokejek si svaz drobet privatizovala. Proto jsem za dnešní protestní volbu docela rád.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

OnPce píše: 18 čer 2022 20:38 Hledej funkci, miluj funkci, braň funkci až do smrti. Když se učil Hus, guma byl na tréninku a má to jen z doslechu od Hrouzka. Jinak klientelusmus je na svazu pěkně rozbujelý, neměl jsem páru, že je to až tak zlé, a že parta bývalých hokejek si svaz drobet privatizovala. Proto jsem za dnešní protestní volbu docela rád.
Akorát mne trochu znervóznilo, že se tam Dědka zastával karlovarský Vaněk. Jestli se k případnému novému vedení nabalí tihle lidé, tak se vlastně nic nezmění..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Žádné nové vedení neexistuje. To jsou jen projekce tužeb a přání zejména pak u fanouškovské obce. Pan Alois je především byznysmen. A pro vlastní prospěch - viz ta aférka na katastrálním úřadě se zaměstnáváním jeho "schovanky". Tak jako se "přátelí" s Dědkem, má podobně i se Zábranským a mnoha dalšími. Třeba s Třincem - jeho majiteli i managementem, to je ještě jiná váhová kategorie, s olomouckým Fürstem i s pánem odvedle. S kým se asi moc nemusí jsou Kellnerovi pohrobci z PPF.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Sweník píše: 18 čer 2022 20:31 Já v tom vidím pouze obchod. Dědek chtěl využít Jágra jako lákadlo na ty Krkonoše. Padlo to kvůli nařízením a všichni vidíme, že Jarda není zrovna ideální obchodní partner..

Vrchlabí? Nevím, co bylo před mnoha lety. Ale pokud jde o současnou situaci, zjisti si více informací. Víceméně to bylo tady již napsáno, i na vrchlabském fóru..

Mně to zatím celé přišlo jako velké divadlo. Skutečný vliv bude mít Dědek až teď. Ale určitě ne neomezený..

A setrvání nebo minimální vliv Salfy? Taky jednoduché počty. Víme, kde stále sedí. Taková light varianta Gumy.. ;-)
Preju Ti tvuj optimizmus, da se to podavat tak jak pises, a treba ne..
Informace o Vrchlabi mam tak nejak z medii, ale dobre to na me nepusobi, mozna se mylim...
Samohul je odraz toho jak nas novy majitel pracuje...
Divadlo to je a p. Dedek k tomu prispiva svym dilem.. a neni nijak dobrej.. ovsem ucel sveti prostredky..
jak rikam, snad ho hokej po tom golfu neprestane bavit...
nebo pomahat k vyssim cilum:)
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Emil Havránek píše: 18 čer 2022 21:15 Žádné nové vedení neexistuje. To jsou jen projekce tužeb a přání zejména pak u fanouškovské obce. Pan Alois je především byznysmen. A pro vlastní prospěch - viz ta aférka na katastrálním úřadě se zaměstnáváním jeho "schovanky". Tak jako se "přátelí" s Dědkem, má podobně i se Zábranským a mnoha dalšími. Třeba s Třincem - jeho majiteli i managementem, to je ještě jiná váhová kategorie, s olomouckým Fürstem i s pánem odvedle. S kým se asi moc nemusí jsou Kellnerovi pohrobci z PPF.
Ano, ale to se nam nehodi do kramu...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 18 čer 2022 21:17 Preju Ti tvuj optimizmus, da se to podavat tak jak pises, a treba ne..
Informace o Vrchlabi mam tak nejak z medii, ale dobre to na me nepusobi, mozna se mylim...
Samohul je odraz toho jak nas novy majitel pracuje...
Divadlo to je a p. Dedek k tomu prispiva svym dilem.. a neni nijak dobrej.. ovsem ucel sveti prostredky..
jak rikam, snad ho hokej po tom golfu neprestane bavit...
nebo pomahat k vyssim cilum:)
Optimismus po těch letech bídy je, i když taky ne bezbřehý.. ;-)

Nějaké porodní bolesti ještě budou. Ale za mne je základ nová hala. Když majiteli vyjde, máme na minimálně dvacet let vystaráno. V opačném případě to bude pro Dědka věčný boj s radnicí. Netroufám si předvídat, jak dopadne. Ale určitě ne dobře pro hokej..

Ale jsem moc rád, že ty a woe jedete svou notu a stále se jen nechválí a nestaví vzdušné zámky potažmo haly.. :thumbup:
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

V tomhle je řečeno vše - Alois Hadamczik v kostce.

Tušíte, jak budete vycházet a spolupracovat se současnými členy výkonného výboru?

Jsem přesvědčený, že si k určitým lidem najdu cestu. A když nenajdu, tak nenajdu. To přináší život. Ale musí to být tak, že to neublíží hokeji.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Sweník píše: 18 čer 2022 21:26 Optimismus po těch letech bídy je, i když taky ne bezbřehý.. ;-)

Nějaké porodní bolesti ještě budou. Ale za mne je základ nová hala. Když majiteli vyjde, máme na minimálně dvacet let vystaráno. V opačném případě to bude pro Dědka věčný boj s radnicí. Netroufám si předvídat, jak dopadne. Ale určitě ne dobře pro hokej..

Ale jsem moc rád, že ty a woe jedete svou notu a stále se jen nechválí a nestaví vzdušné zámky potažmo haly.. :thumbup:
Jedem a pojedem:) aleson za me... a ja jsem rad, ze ty jsi optimista a vyvazujes tu obecne negativni naladu...
ja mam jen problem s tema vsema zachrancema co to mysli dobre..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tomaso25 píše: 18 čer 2022 17:49 Guma dostal 16 hlasů. Takže Kladno, Plzeň, Liberec, Sparta. Těžko říct, jestli Bolka dál drží s PPF grupou.

Morava asi hodně pro Aloise.

Dědek to v debatě rozvířil solidně. Docela establishment přitlačil ke zdi. Viz blekotání Urbana a Břízy...
Nedávno Vrbata v rozhovoru sice nepřímo, ale celkem jasně naznačil, že nikoho z profláklýho vedení Bolka ve volbě nepodpoří.....
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tau píše: 18 čer 2022 21:33 Nedávno Vrbata v rozhovoru sice nepřímo, ale celkem jasně naznačil, že nikoho z profláklýho vedení Bolka ve volbě nepodpoří.....
Skoda jen ze nas majitel mel potrebu urazet vsechny okolo a explicitne Boleslav...
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Vážím si názory <Danik23>. Díky za ně...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Něco jako Ideální pravda neexistuje. Pravda je to, na cem se dohodneme.

Tu frašku jsem dnes nesledoval, ale vzhledem k okolnostem to na funus za mne rozhodne není.

Naopak.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Interpretovat se dnešní výsledky dají různě. Nadšení z Hadamczika necítím vůbec. Nabídka však byla tak špatná, že jeho volba byla nejlepší varianta. Kandidaturu oznámil jistě až s vědomím, že má šanci vyhrát, jinak by do toho nešel. Opozice proti části Králova křídla byla větší, než se zdálo. Náš majitel ochotně splnil úlohu, kterou si možná zvolil svévolně (její rozsah teda určitě), v podobě mediálních ataků. Při svojí impulzivnosti se do toho pustil s chutí. Jak moc ovlivnil dnešní výsledek, nevíme a nemyslím, že nějak zásadně. Nějaký dohody před volbou jistě byly uzavřeny. Ale svou dnešní kanonádou zatlačil Gumu jako zástupce establishmentu do defenzivy. Možná i díky jeho aktivitě bylo po prvním kole hotovo. Před volbou už určitě přeběhli někteří na druhou stranu (Pavlík?) a jistě se s tím pojí určitý dohody.

Poměr hlasů u obou voleb je přibližně stejnej. A docela jasnej. Osobně jsem tipoval druhý kolo.

I tak jsem ale zvědavej na fungování VV. Je to Renátin výbor, kterej doznal jen dvě změny. Jak asi bude vypadat spolupráce s frajerem z Litoměřic, jehož projekt byl trhanej na cucky? U některých zase ale tipuju, že jak strojově hlasovali za Renáty, budou strojově hlasovat i teď. Hlavně ti, který to nebaví a jen tam jsou.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Koukali jste v noci někdo na hokej? Neskutečný koncert od Lavin.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

av69 píše: 19 čer 2022 07:33 Koukali jste v noci někdo na hokej? Neskutečný koncert od Lavin.
Koukal jsem na celý zápas. Tampa absolutně nestíhala. Strašný díry v obraně. Až mi Vasila bylo líto. Naštěstí pro Tampu, ta jeho povaha je taková, že další zápas mu to bude úplně jedno, že dostal sedmičku. Je vidět, že Avs jsou ještě minimálně o stupeň rychlejší než byla Florida a Rangers a Tampa s tím má problémy. Makar- ten kluk je neuvěřitelný. Radost na něj koukat.
Teď se uvidí u Tampy doma. Pokud tam Avs vyhrají aspoň jednou, tak si troufám říct, že je hotovo. Ale jako fanoušek dobrého hokeje bych si přál, aby série byla co nejdelší (nejlépe 7 zápas overtime) :))
Naposledy upravil(a) acrylic dne 19 čer 2022 08:16, celkem upraveno 1 x.
Tesla a Devils
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

av69 píše: 19 čer 2022 07:33 Koukali jste v noci někdo na hokej? Neskutečný koncert od Lavin.
Jen highlight rano....v noci sem byl rad,ze sem byl rad po tom co sem dojel z nemocnice :)

Ale celym highlightu nebyla jedina sance Tampy😀..a nebejt Vasila,tak jich dostanou tak 12....takovou dominanci sem jeste snad v hokeji nevidel :)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 342 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Borek píše: 15 čer 2022 22:43 Přeju Tampě a Ondrovi od zavedení plat. stropu (2005/06) údajně nedosažitelnej hattrick. A jsem v klidu. Než Avs zjistí, jak se hraje finále, bude hotovo, na čtyři zápasy. Něco jako Red Wings s Flyers '97 s vydeptaným Lindrosem s legií vlastní zkázy.
Borek píše: 16 čer 2022 14:12 Tak 4:1 no... Tampa může bejt už jenom lepší.
Tak 4:2 no... Koukal jsem čtvrt hodiny, zbytek si vyžeru teď.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

acrylic píše: 19 čer 2022 08:15 Koukal jsem na celý zápas. Tampa absolutně nestíhala. Strašný díry v obraně. Až mi Vasila bylo líto. Naštěstí pro Tampu, ta jeho povaha je taková, že další zápas mu to bude úplně jedno, že dostal sedmičku. Je vidět, že Avs jsou ještě minimálně o stupeň rychlejší než byla Florida a Rangers a Tampa s tím má problémy. Makar- ten kluk je neuvěřitelný. Radost na něj koukat.
Teď se uvidí u Tampy doma. Pokud tam Avs vyhrají aspoň jednou, tak si troufám říct, že je hotovo. Ale jako fanoušek dobrého hokeje bych si přál, aby série byla co nejdelší (nejlépe 7 zápas overtime) :))
Můj názor je velmi podobný tvému...
Ještě jsem přemýšlel o tom, že by tu mohla být jedna možnost: po takové první třetině asi klesne adrenalin i když nechceš. Neměl jsem absolutně pocit, že by TBL něco vypustila, to ani náhodou, dokonce se mi zdálo, že začala aktivně vyhledávat a vyvolávat jakoukoliv možnost nějaké rvačky, aby COL rozhodila z rytmu... Ale přece jen podvědomí je podvědomí. Nezapomeňte, že první zápas rozhodlo až prodloužení poté, co ve třetí třetině nepadl ani jeden gól, takže TBL držela COL docela na uzdě... Myslím, že o všem rozhodne první zápas ve floridských Everglades...
Pokud ale dnešní zápas byl ukázkou normální výkonnosti, tak TBL nemá šanci. Jak píše <acrylic>, COL je ještě o stupeň rychlejší, než byla FLO a NYR...
To fakt není možný. Nežerou oves?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Borek píše: 19 čer 2022 08:51 Tak 4:2 no... Koukal jsem čtvrt hodiny, zbytek si vyžeru teď.
Trošku mi to připomíná vývoj tipování jednoho mýho dávnýho spolužáka v roce 2004, když prorokoval, že Lakers, za který hráli čtyři hall of famers, snadno sestřelí Pistons... :smiley:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

NHL vynikající hokej jako nestranný fanoušek si to užívám 👍 o trochu víc to přeju Coloradu přece jenom čekají dlouho proti Tampě 😃 jinak Makar není z téhle planety není to člověk to je stroj který má perfektně namazané kolečka 👍
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jo a jsem zvědavý na zápasy našich borců v Litvínově ty rozměry kluziště budou zajímavé
https://hokej.cz/jako-v-nhl-verva-diky- ... %21DOCTYPE
🔴⚪
Zamčeno