Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

in-spyder píše: 17 čer 2022 16:52 Však si někde na to svoje Lambo nebo Ferarri nebo co vlastně má teďka, musí vydělat …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Na pralesní díru má slušně navoněnej instáč, to zase jo. I osobní motto.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »



Vysvětlí někdo toto mému, ne zcela bystrému rozumu?
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

digitalmouse píše: 17 čer 2022 17:35 Vysvětlí někdo toto mému, ne zcela bystrému rozumu?
já ten Záhubův tvít chápu asi takhle: hombutu lupitu karameta hvee, bobutu beeee....
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tau píše: 17 čer 2022 16:15 Tak ale díky kvalitnímu finančnímu ohodnocení se může i z trenéřiny dětí a mládeže stát atraktivní zaměstnání. A trenéři, aby o ně byl na trhu zájem a udrželi si dobrou a dobře placenou práci, pak budou mít sami zájem se vzdělávat, dávat tomu všechno, mít výsledky (tím myslím vychovat z dětí kvalitní hokejisty a slušný lidi, nikoliv hrát jen s tím nejlepším a vyhrávat zápas od zápasu)....
Ani "ň" proti tomu, co říkáš, ale já si vždycky myslel, že trénovat v hokeji u nás je absolutní výsada a čest. Že trenér nekouká vlevo nebo vpravo a snaží se vždycky o 100% výkon, i když jsou to malé děti. Peníze jdou za tím výkonem. Každý trenér by se měl snažit dostávat výš a výš. A měl by postupovat ne kvůli svému jménu (jako že jsem slavný hráč, Franta Uzenáč), ale kvůli výsledkům. Pět let úspěšně vedeš třeba druhou ligu, tak na tebe ukáže prstem extraliga, protože o tobě má informace.
Tak jsem si to vždycky představoval, ale není to tak...
Znovu opakuji - souhlasím s tebou, v podstatě jsem provokoval...
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Nemám žádné velké preference k budoucímu předsedovi svazu. Zároveň si však nemyslím, že by bylo něco napevno domluveno dopředu. Snad nejsem ve svém věku naivní. Přiznám se bez mučení, že bych kvůli kontinuitě k pořadatelství MS preferoval Břízu. Leč vzdal se. Ono asi uklidit po "zubařovi" v IIHF není zrovna moc jednoduché.
Takže za mě. Líbil by se mi pan Alois. I s hendikepem věku - ale překlenovací období dvou let by zvládnul. I se všemi chybami i omyly z minulosti. Má jednu základní přednost. On nemusí nic, jen může. Živnost si ze svazu neudělá, nepotřebuje ji. Už se jednou spálil a poučil. Tedy snad.
Asi se silně lobuje, leč shoda asi zatím není. Pokud by to mělo být jen divadlo, pak by to vypadalo jinak. Bafuňáři nejsou profesionální herci, navíc je jich šedesát a někdo by se dozajista prokecl.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Plán na MS 2023 bez televizního stěhování z Tampere začíná dostávat trhliny. Rýsuje se výměna dvou týmů, na což má pořadatel právo ... a zdá se, že český NT bude součástí této výměny. Takže místo v Tampere základní skupina v Rize a noví soupeři: CAN-SUI-SVK-LAT-NOR-KAZ-SLO.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše: 17 čer 2022 17:17 Na pralesní díru má slušně navoněnej instáč, to zase jo. I osobní motto.
Chlapec musí být velmi populární v kolektivu spoluhráčů.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pcehockeyfan25 píše: 17 čer 2022 18:43 Plán na MS 2023 bez televizního stěhování z Tampere začíná dostávat trhliny. Rýsuje se výměna dvou týmů, na což má pořadatel právo ... a zdá se, že český NT bude součástí této výměny. Takže místo v Tampere základní skupina v Rize a noví soupeři: CAN-SUI-SVK-LAT-NOR-KAZ-SLO.
A já se těšil na zápas s Maďarskem 🙄😃
🔴⚪
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Jestli vyhraje někdo ze svazu, tak hrajeme zase baráž 😀
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sali67 píše: 17 čer 2022 19:57 Jestli vyhraje někdo ze svazu, tak hrajeme zase baráž 😀
:goodpost: :nanana: :beer: :vlna: :hit:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše: Na pralesní díru má slušně navoněnej instáč, to zase jo. I osobní motto.
Hele někde nějaký rok zpátky to někde, když se ho zeptali, kde na to vzal, obhajoval tím, ze mají prosperující rodinnou firmu a ze on má jakoby nízké náklady, takže všechno vydělané dává do toho koníčku, tuším. No za měsíční standardní gáži v prvni náruči si nevydělá ani na pojištění toho auto.Ja tomu úplně nerozumím, ale to Lambo nebo co to bylo par milionu stojí.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/41 ... dedka.html

Hrozná fraška... Otázky tragický
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pec92 píše: 18 čer 2022 07:27 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/41 ... dedka.html

Hrozná fraška... Otázky tragický
Hašek ale moc dobré odpovědi. Stručné a jasné.. Zato všichni ti panáci ze svazu, na několik odstavců, ale myšlenka jen jediná: Aneb děláme to dobře. Úspěchy máme ekonomické i sportovní..
Hanba by mne fackovala..
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

digitalmouse píše: 17 čer 2022 17:35

Vysvětlí někdo toto mému, ne zcela bystrému rozumu?
Nesmíš být součástí hokejového hnutí, nesmíš ho ovlivňovat a nesmíš o něm spolurozhodovat. Takže tím p. Jsempravda vyřadil naprosto všechny okolo hokeje. Hokej tak teoreticky mohou kritizovat např. zahrádkáři, modeláři, houbaři, rybáři a pod.
#elementary #Watson :wink:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 18 čer 2022 08:05 Hašek ale moc dobré odpovědi. Stručné a jasné.. Zato všichni ti panáci ze svazu, na několik odstavců, ale myšlenka jen jediná: Aneb děláme to dobře. Úspěchy máme ekonomické i sportovní..
Hanba by mne fackovala..
Přesně tak .. jinak ta otázka na Dědka pěkně trapný... viděl jsem teď i nějak rozhovor s Pastrnakem jak říkal že ve Švédsku si nedovolil nic ožulit a u nás to bylo běžné... Pak je asi chyba v mládeži přístup a hlavně špatní trenéři...my se divime že nevozime medaile ale kdo je má vozit když mládež dostává už dvacet let kotel na MS ... Za mě ať tam bude kdokoliv největší průser je práce s mladými a nikdo to nezmění... Místo aby se v extralize zkoušel mladý kluk tak se raději pořídí průměrný cizinec...
🔴⚪
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Pcehockeyfan25 píše: 17 čer 2022 18:43 Plán na MS 2023 bez televizního stěhování z Tampere začíná dostávat trhliny. Rýsuje se výměna dvou týmů, na což má pořadatel právo ... a zdá se, že český NT bude součástí této výměny. Takže místo v Tampere základní skupina v Rize a noví soupeři: CAN-SUI-SVK-LAT-NOR-KAZ-SLO.
To by bylo super, aspoň bych nejel znova do Tampere
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... ku-3437581

Tak kluci z KHL mají jen na rok přerušenou smlouvu
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Smil Flaška z Pce píše: 18 čer 2022 09:04 https://www.sport.cz/clanek/hokej-konti ... ku-3437581

Tak kluci z KHL mají jen na rok přerušenou smlouvu
Jaký rozdíl oproti Krištofovi a spol.. Vážím si jeho postoje. Zkrátka člověk, který vyznává i jiné hodnoty než jen peníze a slávu. Klobouk dolů.

Snad bude Traktor vstřícný i za rok. Tohle není stávka v NHL, to se jen tak nevyřeší.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Hlavatý i Helešic na 4 roky. To se Pitter nějak rozvášnil. Hodně dobré posily.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 18 čer 2022 09:20 Jaký rozdíl oproti Krištofovi a spol.. Vážím si jeho postoje. Zkrátka člověk, který vyznává i jiné hodnoty než jen peníze a slávu. Klobouk dolů.

Snad bude Traktor vstřícný i za rok. Tohle není stávka v NHL, to se jen tak nevyřeší.
Zatím to vypadá na salámovou metodu. Nejdřív manažer Čeljabinsku tvrdil, jak s nimi počítá i na příští rok, jak od nich nemá signály o odchodu, ale dal jim možnost to probrat s rodinami doma. I Čeljabinsk si oficiálně chce zachovat tvář. Respektive nechat to nenápadně vyšumět.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

lucas003 píše: 18 čer 2022 10:17 Hlavatý i Helešic na 4 roky. To se Pitter nějak rozvášnil. Hodně dobré posily.
Konečně nějaké příchody, které dávají smysl. Už začínám být na ty samý hostovačky alergickej. Nicméně Cadu odchod do Plzně. Tady už by se nikam neposunul. A udržet ho tady už asi ani nešlo. Snad jsme ho alespoň dobře zpeněžili.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dynamík Jistič píše: 18 čer 2022 11:00 Konečně nějaké příchody, které dávají smysl. Už začínám být na ty samý hostovačky alergickej. Nicméně Cadu odchod do Plzně. Tady už by se nikam neposunul. A udržet ho tady už asi ani nešlo. Snad jsme ho alespoň dobře zpeněžili.
Jen se u Míši Hlavatého trochu bojím, aby neměl taky doložku o zpětném odkupu jako Čihák (měl rovněž smlouvu na čtyři roky). Snad tady vydrží aspoň dvě sezóny, pak ho nejspíše taky budou chtít zpeněžit.

V každém případě zájem o naše současné nebo bývalé hráče svědčí o kvalitním skautingu. I když jde často jen o mladíky, které si na rok půjčíme. Nicméně kluby je chtějí obratem zpět. Takže je u nás čich na hráče s dobrým potenciálem. A trenéři s nimi umí výborně pracovat. Pan Krejčí je kouzelník. Nechápu podmínky FTVS, takový frajer by měl mít možnost studovat licenci přednostně. A oni ho třikrát vyhodí u přijímacích zkoušek..
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 18 čer 2022 11:08 Jen se u Míši Hlavatého trochu bojím, aby neměl taky doložku o zpětném odkupu jako Čihák (měl rovněž smlouvu na čtyři roky). Snad tady vydrží aspoň dvě sezóny, pak ho nejspíše taky budou chtít zpeněžit.

V každém případě zájem o naše současné nebo bývalé hráče svědčí o kvalitním skautingu. I když jde často jen o mladíky, které si na rok půjčíme. Nicméně kluby je chtějí obratem zpět. Takže je u nás čich na hráče s dobrým potenciálem. A trenéři s nimi umí výborně pracovat. Pan Krejčí je kouzelník. Nechápu podmínky FTVS, takový frajer by měl mít možnost studovat licenci přednostně. A oni ho třikrát vyhodí u přijímacích zkoušek..
Podle mého názoru trenér Krejčí nepotřebuje studovat licenci. To, co dělá, dělá velmi a nadprůměrně úspěšně a záleží jen na majiteli, jestli mu tým svěří. A teď mě napadá: pro majitele je taky podmínka pro vlastnictví klubu mít na to licenci?
Neříkám, aby se nestudovalo. Čím víc trenéři znají, tím pestřejší může být jejich trénování. Ale určitá míra náhody a chaosu je potřebná pro všechny lidské činnosti. Jsou patnáctiletí (a možná i mladší) programátoři, kteří mnohdy znají o oboru víc, než jejich profesoři... Bez licence, ale se zájmem.
Jo, a to vyhození u přijímaček je taky normální. Většinou je problémem anatomie, fyziologie, kineziologie... a bipední způsob pohybu... (vtípek).
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dynamík Jistič píše: 18 čer 2022 11:00 Konečně nějaké příchody, které dávají smysl. Už začínám být na ty samý hostovačky alergickej. Nicméně Cadu odchod do Plzně. Tady už by se nikam neposunul. A udržet ho tady už asi ani nešlo. Snad jsme ho alespoň dobře zpeněžili.
No nevím jestli Pardubice uvidí money, Šádek je zadluženej, bere si úvěry, (prý Slávii bude 10 milionů za Tijaniho stopera splácet 3 roky...a možná ani to nedodrží, pokud nepřijde nový investor. aspoň to psali insideři ze Slávie na webu slávistických novin) těžko říct, jsou na tom špatně...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

FVhmnWQWUAACxEx.jpeg.jpg
Zamčeno