Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

PCE.MAN píše: 10 srp 2022 00:22 Děkuji za věcnou připomínku, ale neměla by ta rovnice být jinak. Pokud je jeden za 18, tedy konstantně udané číslo, tak na pravé straně rovnice nemůže být 20, ale 18.
Fakticky bych k tomu měl poznámku, že pokud je něco bez 2 za 20, tak dvacet bez dvou = já si nemůžu pomoct, je to 18 :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Správně by asi mělo bejt jeden za 18 a druhej s dvouma za dvacet :D
Pardubice ole
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Stars píše: 09 srp 2022 21:22 Šimon Marha to bude asi dobrý materiál.....s Hradcem slušně vyjebal.......
Co udělal? Nikde jsem nic nenašel.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Smil Flaška z Pce píše: 10 srp 2022 07:02 Co udělal? Nikde jsem nic nenašel.
Koukni na stránky HK, Kmoníček ptejte se...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Danik23 píše: 10 srp 2022 06:09 No ohledne prichodu stareho Josefa, netlacil on na to tehda take tak trochu P. Sykora? ;)
Hele, to je klidně možný. :-) Ale od sportovního manažera bych čekal, že si toho zjistí trochu víc. Navíc v situaci, kdy už měl dost omezenej budget. A trenér pak žádal jednoho beka a pokud možno i gólmana, protože Růžu sezonu předtím přechytal Salfa. U beka měli nakonec docela dobrou ruku na Gregorce z dánský ligy. Brankář se řešil až na podzim a kalendářně se to dost shodovalo s odchodem právě Marhy...
Smil Flaška z Pce píše: 10 srp 2022 07:02
Co udělal? Nikde jsem nic nenašel.
Trénoval v létě u sousedů, tak nějak s nimi (ne)vyjednával a když to nedopadlo tak, jak si představoval, tak se sebral a beze slova odjel do Švajcu.
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Grimley píše: 10 srp 2022 06:47 Správně by asi mělo bejt jeden za 18 a druhej s dvouma za dvacet :D
Přesně tak :))
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Marha (family) je dlouholetý neřešený problém Hradečáka Marhy s hradeckým hokejem... Marhové mají asi i svoji pravdu. Ale nečetl jsem Kmoníčka, podívám se na něj...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Forbit píše: 10 srp 2022 10:04 Přesně tak :))
Mně se víc líbí tvoje rovnice...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Mladý včera jsem viděl jen poslední třetinu a moc se mně to nelíbilo.

Žádný soudy tady k tomu dělat nechci, jen si myslím, že proti top 4, plus Švajc máme jen pramalou šanci....

Netuším jestli je slovenskej hokej na vzestupu, nebo my tak špatní, ale já v té třetině velkej rozdíl neviděl....


Jinak díky za to, že na vláknu hokej budeme držet hokej...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Zatím to je takhle poskládaný, co jsem viděl na tréninku

Hyka, Zohorna,Radil
Kousal,Činel, Řeka
Paulovic,Poulíček,Rohlík
Koffer, Matýs a Štětka.. chyběl A.Musil

Obrana:
Čerešňák, Dvořák
Musil, Košťálek
Kolář,Hrádek
Vála/Bučko

přesilovkový lajny
Hyka,Zohorna,Radil, Paulovič, Čerešňák
Kousal, činel, Říčka, Poula, Koště
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

fansDKnL píše: 10 srp 2022 12:30 Zatím to je takhle poskládaný, co jsem viděl na tréninku

Hyka, Zohorna,Radil
Kousal,Činel, Řeka
Paulovic,Poulíček,Rohlík
Koffer, Matýs a Štětka.. chyběl A.Musil

Obrana:
Čerešňák, Dvořák
Musil, Košťálek
Kolář,Hrádek
Vála/Bučko

přesilovkový lajny
Hyka,Zohorna,Radil, Paulovič, Čerešňák
Kousal, činel, Říčka, Poula, Koště
díky. co se týče přesilovek, kdo byl za druhýno beka vzádu?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Itchy píše: 10 srp 2022 11:40 Mladý včera jsem viděl jen poslední třetinu a moc se mně to nelíbilo.

Žádný soudy tady k tomu dělat nechci, jen si myslím, že proti top 4, plus Švajc máme jen pramalou šanci....

Netuším jestli je slovenskej hokej na vzestupu, nebo my tak špatní, ale já v té třetině velkej rozdíl neviděl....


Jinak díky za to, že na vláknu hokej budeme držet hokej...
To s tou s top4 si myslí i trenér a nijak se tím netají. Bohužel je to střetnutí s jinými hokejovými světy, ve kterým jsme si vlastní nijak slavnou pozici ještě "vylepšili" dalšími deseti lety lenerovsko-pešánovských svazových zmatků s bobtnajícími počty klubů v mládežnických extraligách, bobtnajícími počty akademií a podobnými střelami do vlastní nohy.

Vrbata se nedávno vyjádřil k loňským patnácti klubům v dospělý extralize z pohledu stavitele jednoho z týmů: Loni bylo v extralize patnáct týmů, hráčský trh byl totálně přebraný a nejen my, ale i ostatní týmy, braly pro doplnění kádru vlastně každého volného hráče, který, když to přeženu, uměl aspoň trošku bruslit.
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Itchy píše: 10 srp 2022 12:43 díky. co se týče přesilovek, kdo byl za druhýno beka vzádu?
V první co jsem psal Paulovič se tam točil s Radilem, ve druhý Řeka, Kousy a i Činel, dost se točili, takže zjednodušeně Zohy a Poula před bránou
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tomaso25 píše: 10 srp 2022 12:54 To s tou s top4 si myslí i trenér a nijak se tím netají. Bohužel je to střetnutí s jinými hokejovými světy, ve kterým jsme si vlastní nijak slavnou pozici ještě "vylepšili" dalšími deseti lety lenerovsko-pešánovských svazových zmatků s bobtnajícími počty klubů v mládežnických extraligách, bobtnajícími počty akademií a podobnými střelami do vlastní nohy.

Vrbata se nedávno vyjádřil k loňským patnácti klubům v dospělý extralize z pohledu stavitele jednoho z týmů: Loni bylo v extralize patnáct týmů, hráčský trh byl totálně přebraný a nejen my, ale i ostatní týmy, braly pro doplnění kádru vlastně každého volného hráče, který, když to přeženu, uměl aspoň trošku bruslit.
Jenže to je právě nepochopení stavu. Ať jde Vrbata cestou NHL a nákupu nejlepších. Ať do toho pustí svoji škváru naplno. Bude mít super tým. Nechápu to, i když vlastně jo s ohledem na jejich (Vrbata a jemu podobní) Kádrikulum Vitae... Je to vlastně logické.
Pokud Bolka nebude produkovat kvalitní hráče, nebude mít žádné v kádru.
Stěžují si takhle Švédové? Nečetl jsem a jejich soutěže se hemží mladými kvalitními hráči. Tak jak to dělají? Podívejte se na soupisky Švajcu a třeba Germánů a koneckonců i Švéďáků a Fiňáků na U20. Kolik hráčů mají v zámořských soutěžích? Jak to tedy ve Švajcu dělají? Trenéři mládeže tam mají o mnoho víc peněz než trenéři u nás? A proto už dnes přiznáváme, že na ně nemáme?
Není to, náhodou, v něčem jiném?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Dolomiten Cup

Obrázek Za Dynamo!
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Další můj mládežnický vzor v nesnázích...
https://www.idnes.cz/hokej/nhl/borje-sa ... 36_nhl_rou
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Danik23 píše: 10 srp 2022 06:09 No ohledne prichodu stareho Josefa, netlacil on na to tehda take tak trochu P. Sykora? ;)
Tenkrát se říkalo, že ne tak trochu, ale docela dost...dokonce se říkalo, že si ho dal jako příbal Sejček do své podmínky k návratu. A dost jsme si tu od toho slibovali... levný asi nebyl a po odchodu do Mechau jim náš klub údajně spolufinancoval jeho smlouvu...
Tesla
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

woe píše: 10 srp 2022 16:29 Tenkrát se říkalo, že ne tak trochu, ale docela dost...dokonce se říkalo, že si ho dal jako příbal Sejček do své podmínky k návratu. A dost jsme si tu od toho slibovali... levný asi nebyl a po odchodu do Mechau jim náš klub údajně spolufinancoval jeho smlouvu...
Jo jo, takto ten pribeh znam i ja, byl to drahy spas (pokud je to ovsem pravda) a obrazek toho, jak to tenkrat fungovalo a kam nas to dovedlo kazdy zna... i ty legendy maji obcas nejake ty vrtochy...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pouze část rozhovoru, která se týká hokeje.

https://www.e15.cz/rozhovory/stavet-se- ... ek-1392110

Věnujete se sportovnímu byznysu, od města Pardubice jste koupil tamní hokejový klub, byť říkáte, že hokej v Česku vydělávat nemůže. S jakým rozpočtem jdete do blížící se nové sezony a z čeho ho financujete?

Rozpočet je řádově dvě stě milionů. Financujeme ho převážně penězi od partnerů, desetinu by mělo tvořit vstupné.

Kanadsko-americká NHL prolomila tabu, na dresech se začínají objevovat první reklamy. Pardubice jsou známé tím, že přes četné reklamy pomalu není vidět ledová plocha, natož puk. Neochabuje ale ochota partnerů dávat peníze do hokeje v dnešní náročné době?

Určitě je složitější partnery získávat. Dynamo ale má hodnotu. Snažíme se mít méně partnerů, ale velkých, a ne vícero malých.

Neodpuzujete od sebe potenciální partnery, když vedení českého hokeje nazýváte „mafií“ a pro ostrá slova nejdete daleko?

Mluvím narovinu. Nejsem z těch, kteří se spojují s podvodníky a vyvádí peníze ze sportu. Marketingová společnost BPA, která je vlastněná Tipsportem a měla práva na nejvyšší soutěž i reprezentaci, si koupila český hokej i některé lidi v něm. Šli jí na ruku a hokej likvidovali. Jen z něj cucali, co potřebovali.

Soud nicméně zatím nikoho pravomocně neodsoudil.

Nyní koná policie, pak bude konat soud. To může trvat roky.

Měl jste dobré vztahy s Jaromírem Jágrem, i jemu jste ale vyčetl, že nemá na to být pracovitým manažerem ve výkonném výboru českého hokeje. Jaké máte vztahy dnes?

Je úplně jedno, jestli je to Jaromír Jágr nebo kdokoliv jiný. Řeknu, co si myslím. Jestli se někdo nechá zvolit do výkonného výboru, nejvyššího orgánu českého hokeje, a nechodí tam, tak má rezignovat. Tím, že tam nechodí, nahrává lidem, kteří hokej likvidují.

Zklamal vás tím nebo i způsobem, jak se účastní veřejného života, případně politiky?

Ano, některé jeho kroky nedávají naprosto smysl. A výrok, že „nečte noviny“, to nezachrání. Když mu volám a ptám se, jaký má důvod podporovat Jiřího Šlégra na prezidenta hokejového svazu, přesto že je Šlégr součástí výkonného výboru, tak mi argumentuje tím, že to je jeho bývalý spoluhráč. Chápu to, ale nepodporuji. Nemyslím, že Jaromír Jágr úmyslně chtěl poškodit český hokej. Bohužel ale lidi, které on podporoval, jeho poškozovali. Ať už pan Šlégr, nebo šéf svazu Tomáš Král.

Hokejovou Spartu v roce 2019 koupila finanční skupina Kaprain Karla Pražáka. Čím to, že hokej přitahuje majetné Čechy?

Klubů, které jsou zajímavé, moc nemáte. Značky, které mají bohatou historii a marketingový význam, tu jsou tři: Kometa Brno, Sparta a Dynamo Pardubice. V druhé vlně je Liberec, Plzeň nebo Třinec.

Finančně zajištěné Spartě jste úspěšně přetáhl některé elitní hráče, přilákal je na lepší peníze. Jak štědře jsou měsíčně odměňováni ti nejlepší v extralize?

Okolo půl milionu korun.

Dříve jste oznámil, že chcete v Pardubicích postavit novou obří halu za tři až čtyři miliardy korun do srpna roku 2025 pro až patnáct tisíc osob. V jaké fázi je tento plán?

Je to hezký záměr. Projekt jsme prozatím pozastavili. Počkáme na podzimní volby a na nové zastupitelstvo, jestli bude dál pokračovat v projektu nové haly. Uvidíme, jestli i my budeme mít chuť v tom pokračovat. Definitivně se rozhodneme na podzim. I podle vývoje geopolitické situace. Nezdá se, že by měla válka rychle skončit.

Což má dopad i na náklady spojené s výstavbou haly. Platí dál odhad tří až čtyř miliard?

Ano, odvíjí se ale od čtvrt roku staré inflace. Od té doby jsme odhad neaktualizovali. Nedávalo by smysl stavět, pokud by měla být cena zásadně vyšší. Buď bychom stavěli za avizované 3-4 miliardy, nebo stavět nebudeme. Jsou tu i další vlivy, uvidíme, co udělá válka s našimi partnery. Situace není jednoduchá, nás ale nic netlačí.

Kritici vám namítají, že po městu chcete příliš vysoké investice do infrastruktury.

Jsou to jenom závistivci. Měli by si uvědomit, že když někdo investuje peníze do sportovní infrastruktury, tak je sám o sobě blázen. Když zastupitelka Dvořáčková říká, že by město muselo investovat miliardu do infrastruktury, je to lež a velká hloupost. Po městu jsme nic nechtěli.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dmitrij Jaškin

Vidíme ostrou reakci českých médií a Dominika Haška na podpis hráčů z České republiky v KHL. Byl na vás nějaký tlak, volali novináři?

Ne, jste první novinář, se kterým mluvím po podpisu smlouvy s SKA a návratu do Ruska. Každý člověk má svou hlavu a možná i svůj názor. Tlak? Možná existuje. Když mluvíme o mně, nechápu, jak se to projevuje. Do KHL jdu pracovat – dělat to, co miluji a hrát hokej. Sport nemá nic společného se současným stavem věcí ve světě. Všichni kluci, kteří se chystali hrát KHL - Shulak, Cherven, Jordan, dostali čepici a nepříjemné zprávy. Ale taková je nyní situace.

Chceš Haškovi něco říct?

Ne, ať si řekne, co potřebuje (smích).

Šéf Českého svazu ledního hokeje Alois Gadamczyk řekl, že je mu jedno, kde hokejista hraje. Hlavní je, že to odpovídá úrovni národního týmu.
Nekomunikoval se mnou. Ale myslím si, že v českém hokeji je osobní boj o moc a vliv, protože oba kandidovali na prezidenta svazu a vyhrál Gadamczyk. Hašek nebyl zvolen a nyní se snaží získat nějaké politické body.

Mluvil jste o situaci se známými českými hráči, kteří odešli z Ruska — s Grubetsem, Willem nebo někým jiným?

Nediskutoval jsem o tom. Mají mladé rodiny, děti. I to hraje roli. Možná se chtějí usadit v Česku a vystupovat tam.

Sedlakovi se v Čeljabinsku všechno líbilo.

Já vím, právě jsem s ním mluvil. Dotkli jsme se ale pouze toho, co plánuje v nejbližší době dělat, a nedotkli jsme se důvodů jeho rozhodnutí opustit Traktor.

Na internetu a na sociálních sítích vás po podpisu smlouvy kritizovalo mnoho lidí, včetně novinářů a lidí z médií.

To je jejich názor. Za ta léta jsem se naučil brát věci na lehkou váhu.

Jen Jágr nedělal politická prohlášení. Kdy plánuje ukončit kariéru?

Nedej bože, že nikdy (smích). Aktivně se angažuje ve svém týmu "Kladno". Jaromír oznámil, že dokud bude jeho otec naživu, bude nosit hůl. Jágr by se měl do Nového roku vrátit na led a hrát. Má velkou lásku k hokeji a závisí na něm tým i město. Jaromír řekl: "Když ne já, tak kdo?" Snaží se najít sponzory a udělat z Kladna konkurenceschopný klub.

Alexander Ovečkin vás kdysi aktivně doporučil do Dynama. Jste zklamaní, když jste se dozvěděli o svém přechodu?

Komunikujeme s ním. Chápe, proč jsem se rozhodl přejít do SKA, a popřál mi hodně štěstí.

Sledovala Arizona, co se dělo v Rusku?

Sledoval jsem šampionát KHL, protože jsem měl kvůli zranění dostatek volného času. Hodně se změnilo, týmy posílily. Ale uchazeči o Gagarinův pohár zůstali stejní - Ak Bars, SKA, CSKA , Lokomotiv .

Jste ohromeni výběrem Ak Bars?

„Byla tam velmi dobrá parta. Zkušený tým, se kterým bude zajímavé konkurovat.

Kdo na vás v SKA udělal dojem na prvních trénincích a zápasech?

Ti, kteří by měli. Například Zhafyarov . Solidně vypadají i zkušení kluci v obraně – Grant i Ozhiganov.

Znal jste dobře Nikishina před nástupem do SKA?

Na základnu v Novogorsku jsme dorazili ve stejnou dobu a zprvu jsem ničemu nerozuměl. Pak se podíval na telefon a viděl zprávy o své výměně. Velmi nadějný mladý obránce. V obraně máme velké kluky. Proti nim bude jakýkoli útok těžký.

https://www.sport-express.ru/hockey/khl ... o-1959769/
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ivan Fedotov's má soud zítra.

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 10 srp 2022 19:54 Dmitrij Jaškin

Vidíme ostrou reakci českých médií a Dominika Haška na podpis hráčů z České republiky v KHL. Byl na vás nějaký tlak, volali novináři?

Ne, jste první novinář, se kterým mluvím po podpisu smlouvy s SKA a návratu do Ruska. Každý člověk má svou hlavu a možná i svůj názor. Tlak? Možná existuje. Když mluvíme o mně, nechápu, jak se to projevuje. Do KHL jdu pracovat – dělat to, co miluji a hrát hokej. Sport nemá nic společného se současným stavem věcí ve světě. Všichni kluci, kteří se chystali hrát KHL - Shulak, Cherven, Jordan, dostali čepici a nepříjemné zprávy. Ale taková je nyní situace.

Chceš Haškovi něco říct?

Ne, ať si řekne, co potřebuje (smích).

Šéf Českého svazu ledního hokeje Alois Gadamczyk řekl, že je mu jedno, kde hokejista hraje. Hlavní je, že to odpovídá úrovni národního týmu.
Nekomunikoval se mnou. Ale myslím si, že v českém hokeji je osobní boj o moc a vliv, protože oba kandidovali na prezidenta svazu a vyhrál Gadamczyk. Hašek nebyl zvolen a nyní se snaží získat nějaké politické body.

Mluvil jste o situaci se známými českými hráči, kteří odešli z Ruska — s Grubetsem, Willem nebo někým jiným?

Nediskutoval jsem o tom. Mají mladé rodiny, děti. I to hraje roli. Možná se chtějí usadit v Česku a vystupovat tam.

Sedlakovi se v Čeljabinsku všechno líbilo.

Já vím, právě jsem s ním mluvil. Dotkli jsme se ale pouze toho, co plánuje v nejbližší době dělat, a nedotkli jsme se důvodů jeho rozhodnutí opustit Traktor.

Na internetu a na sociálních sítích vás po podpisu smlouvy kritizovalo mnoho lidí, včetně novinářů a lidí z médií.

To je jejich názor. Za ta léta jsem se naučil brát věci na lehkou váhu.

Jen Jágr nedělal politická prohlášení. Kdy plánuje ukončit kariéru?

Nedej bože, že nikdy (smích). Aktivně se angažuje ve svém týmu "Kladno". Jaromír oznámil, že dokud bude jeho otec naživu, bude nosit hůl. Jágr by se měl do Nového roku vrátit na led a hrát. Má velkou lásku k hokeji a závisí na něm tým i město. Jaromír řekl: "Když ne já, tak kdo?" Snaží se najít sponzory a udělat z Kladna konkurenceschopný klub.

Alexander Ovečkin vás kdysi aktivně doporučil do Dynama. Jste zklamaní, když jste se dozvěděli o svém přechodu?

Komunikujeme s ním. Chápe, proč jsem se rozhodl přejít do SKA, a popřál mi hodně štěstí.

Sledovala Arizona, co se dělo v Rusku?

Sledoval jsem šampionát KHL, protože jsem měl kvůli zranění dostatek volného času. Hodně se změnilo, týmy posílily. Ale uchazeči o Gagarinův pohár zůstali stejní - Ak Bars, SKA, CSKA , Lokomotiv .

Jste ohromeni výběrem Ak Bars?

„Byla tam velmi dobrá parta. Zkušený tým, se kterým bude zajímavé konkurovat.

Kdo na vás v SKA udělal dojem na prvních trénincích a zápasech?

Ti, kteří by měli. Například Zhafyarov . Solidně vypadají i zkušení kluci v obraně – Grant i Ozhiganov.

Znal jste dobře Nikishina před nástupem do SKA?

Na základnu v Novogorsku jsme dorazili ve stejnou dobu a zprvu jsem ničemu nerozuměl. Pak se podíval na telefon a viděl zprávy o své výměně. Velmi nadějný mladý obránce. V obraně máme velké kluky. Proti nim bude jakýkoli útok těžký.

https://www.sport-express.ru/hockey/khl ... o-1959769/
Díky za ten text. Inu spíše Rus..

Soudit by bylo nesnadné, ale já bych ho do repre už nikdy nepustil. Můj názor, sorry..
Z něj je člověku spíše zle než dobře. Ať si táhne ke svým, nezapřel se.. :sick:

Edit: Tenhle člověk pro mne fakt není překvapivý.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jinak malé slovo do pranice...MS20. Je jasné že naši z mnoha důvodů zaostávají, ale velkou slabinu vidím na postu gólmana. Bednář je prostě těžkej průměr, nechytne nic navíc. Je zajímavé že na tomto postu teď nemáme nikoho pořádného (v kategorii U20)
Obrázek Za Dynamo!
Zamčeno