Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tipovacka parádní práce smekam klobouček 👍
🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Tipovačka
Páni tvůrci - hlavně asi <av69> - profesionální design. Řekl bych, že tohle by mělo mít offiko Dynamo. To jsou ty drobnosti pro fanoušky. Na to by se dal prodat sponzor. A možná ne jeden...
Obdiv.
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Zaregistroval jsem se do tipovačky. Je to vážně super. Vypadá to skutečně naprosto profi. Museli jste na tom chlapi nechat mraky času.

Mám jen jeden dotaz. Když dám výsledek třeba 3:4 tak je to myšleno po základní hrací době nebo finálně, tedy po prodloužení či penaltách?
Možná jste to psali, ale sorry, nestíhám všechno číst.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PCE.MAN píše: 09 zář 2022 23:09 Zaregistroval jsem se do tipovačky. Je to vážně super. Vypadá to skutečně naprosto profi. Museli jste na tom chlapi nechat mraky času.

Mám jen jeden dotaz. Když dám výsledek třeba 3:4 tak je to myšleno po základní hrací době nebo finálně, tedy po prodloužení či penaltách?
Možná jste to psali, ale sorry, nestíhám všechno číst.
Je to finální výsledek, čili po prodloužení, penaltách. Remíza sice jde zadat, ale u tipu se objeví upozornění, že to bude za nula bodů. Remízy se využijí v listopadu u fotbalu, pokud bude zájem o zpestření z "toho druhého sportu" :whistle:
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

To abych jel vlakem :) Nebo dojde už před zápasem :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Elliot už má taky angažmá...
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Za skvělou tipovačku autorům moc děkuji. Kam mám poslat vložné?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

havlitom píše: 10 zář 2022 12:23 Za skvělou tipovačku autorům moc děkuji. Kam mám poslat vložné?
Vložné žádné není, leda věnovat nějakou cenu :-)

A pokud myslíš nějaký příspěvek na chod fóra a tipovačky, tak vydrž. Bude se měnit transparentní účet.
Obrázek Za Dynamo!
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dnes ve Sportu dobrý rozhovor s Radilem...
.... #zadynamo
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

digitalmouse píše: 10 zář 2022 12:27 Vložné žádné není, leda věnovat nějakou cenu :-)

A pokud myslíš nějaký příspěvek na chod fóra a tipovačky, tak vydrž. Bude se měnit transparentní účet.
OK, chápu, že vložné není, ale abych hrál o ceny a sám nepřispěl? A zas mi přijde lepší poslat peňauze, abyste mohli pořídit něco zajímavějšího třeba i z více příspěvků... Tak sem pak hoď ten novej účet :pivko:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

havlitom píše: 10 zář 2022 19:33 OK, chápu, že vložné není, ale abych hrál o ceny a sám nepřispěl? A zas mi přijde lepší poslat peňauze, abyste mohli pořídit něco zajímavějšího třeba i z více příspěvků... Tak sem pak hoď ten novej účet :pivko:
Hned jak bude nový transparentní účet, dám sem info. Na ceny a na chod fóra se bude příspěvek určitě hodit, i když je to čistě dobrovolné.

Ale děkujeme mnohokrát ☺️😉
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

digitalmouse píše: 10 zář 2022 19:36 Hned jak bude nový transparentní účet, dám sem info. Na ceny a na chod fóra se bude příspěvek určitě hodit, i když je to čistě dobrovolné.

Ale děkujeme mnohokrát ☺️😉
Také si tedy počkám na to číslo účtu, protože všichni si případný finanční příspěvek zasloužíte. Stále to zde pociťuji jako nezávislé fórum, to je asi hlavní důvod, nejspíše nejen můj..

Oproti tomu jiní fanoušci s jejich cenzurou a adminy/insajdry, co jsou už skoro po boty zanoření v mezi půlkami majitelů jejich klubu, jsou chudáci. Tam bych nepřidal ani korunu..

Snad se to tady udrží bez mazání příspěvků co nejdéle. :clap:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pcehockeyfan25 píše: 10 zář 2022 16:52
Po té epizodě s Plzní.. No tomu asi mohou věřit jen T+H.. :-))

V každém případě, podle jmen už by měla mít Sparta kvalitnější útok než my. Ideální vítěz základní části.. ;-)
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 409 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nemá někdo celého Radila z iSportu??
Kuba11
Příspěvky: 30
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

Za me pánové, kteří jste se podíleli na tipovačce, klobouček... Rad bych se take nejakou formou podilel na chodu, pripadne cenach, takze dejte vedet, zda je lepsi prispevek nejak financne na ucet, nebo treba nejakou cenu zakoupit a predat, rad to udelam a mozna by se hodilo, abychom se zde nejakym zpusobem domluvili a neco poeidili i pro Vas za cas, ktery jse tomu venovali a budete venovat. Paradni prace a vazim si takovych lidi, kteri neco umi a ve svem case se tomu bez naroku na cokoliv venuji.
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Kloubouk dolů za tipovačku, kdo by si chtěl přečíst tady je rozhovor s Ráďou

Radil řeší, jak být co nejvíc užitečný: Šest brzd v rohu? Klíčové jsou jiné věci

Vypadá pořád stejně, vysoký chlap, přemýšlivý, na ledě vás dostane do šance. Přesto se do české extraligy vrací úplně jiný Lukáš Radil (32). „Klíčové není, jestli udělám v rohu šest brzd, ale musím být platný pro tým,“ odnesl si poznatky z dvouletého působení v organizaci San Jose Sharks. Sedm let hrál v KHL, v NHL a v AHL, nyní je jednou z hlavních tváří Pardubic. Pro deník Sport a iSport.cz mluvil o svém pohledu na hokej, i kde se „polámala“ jeho reprezentační kariéra.

Ve čtvrtfinále 2015 přes jeho tým prošel Litvínov s Pavlem Francouzem nebo Martinem Ručinským a nadechl se až k bájné titulové jízdě. Tehdy bylo Lukáši Radilovi 25 let, pořád se zlepšoval a z Pardubic odešel do Spartaku Moskva. „Tak co tam máte?“ usmál se, když přišel po tréninku na rozhovor. Vrátil se, aby patřil k lídrům týmu, kde vyrostl.

Velká změna, v jaké pozici jste teď v Pardubicích?
„Je, vyrůstal jsem tady, probojovával se nahoru od čtvrté lajny. Postupně jsem začínal hrát přesilovky, dřív to bylo spíš takové překvapení, že jsem poskočil výš. Teď mi je jasný, že to bude trochu jiný. Ale já se cítím pořád stejně, takže se na to snažím tak nemyslet. No a navíc se ukáže třeba až po polovině sezony, kdo na tom jak je, kdo je ta hvězda.“ (usměje se)

Viděl jsem vás v přípravě, pořád jste hodně silný u mantinelu, jen mi přijde, že se dovedete od něj dostat snadněji před branku než dřív. V čem jste se za roky v KHL a NHL změnil?
„V první řadě jsem ženatý.“ (směje se)

Fajn, fanynky pálí vaše dresy. A dál?
(usmívá se) „Možná se mi to v sezoně párkrát vrátí, když to teď řeknu. Ale dřív jsem dělal v rohu strašně moc brzd. Jezdil jsem tam a zpátky, až jsem se nedostal vůbec k brance. Na tom se snažím od nějaké doby pracovat. Tady jsem se, myslím, zlepšil. Snažím se soustředit na věci, které jsou důležité, na střelbu nebo jak se pohybovat před brankářem. Chtěl bych být lepší a lepší v detailech.“

Tohle jste si přinesl z dvouletého působení v San Jose?

„Jo, tam jsem poznal věci, které mi daly nejširší obzor do kariéry. Zjistil jsem tam, na čem bych měl pracovat, na co se soustředit, že není klíčové, jestli udělám v rohu šest brzd, ale musím být platný pro tým. Vybojujete nějaký puk, připravíte gól, zařídíte něco v obranném pásmu. Uvědomíte si, že byste měli být hlavně ve své roli, kterou máte, co nejužitečnější.“

Jak s tím pak třeba koresponduje, když najednou přijde bodové sucho, ale třeba víte, že detaily děláte dobře...
„Občas je to tak, že cítíte, jak se vám hraje dobře, dovolíte si různé věci, ale chybí góly i nahrávky. To je věc, která k hokeji patří, i když ne každý ji v tu chvíli chápe.“

Jasně, třeba zápas nevidím, kouknu na výsledky, Radil zase ani bod, takže blbé...

„Přesně, ale když po delší době něco hodnotíte, sčítáte, tak je nejdůležitější, jak se člověk cítí. Většinou všechno tím dobrým pocitem začíná, pak přicházejí body. Málokdy je to tak, že dáte nějaké lehké góly, posbíráte lehké nahrávky a tak to jede delší dobu. Abyste byli produktivní delší dobu, musíte se hlavně dobře cítit.“

Pro vás je zásadní co, abyste se cítil dobře?
„Potřebuji na tom být dobře fyzicky, přijde mi, že když cítím takový náskok před ostatními, že si připadám v soubojích silný, dodává mi to sebevědomí a tady všechno začíná. Je to jiné, než když se vrátíte z každého střídání zadýchaný, takhle totiž máte chuť hrát dál, klidně každé druhé střídání. S tím pak přijde sebedůvěra, nabaluje se to na sebe.“

Pak přichází i ty body zdarma...
„Jasně, hokejem se hrozně bavíte a sem se chce každý dostat.“

Před sezonou s vámi trénuje v Pardubicích ještě Tomáš Nosek, najednou jste v kabině zase s ním, s Robertem Kousalem , Tomášem Zohornou , chybí z vaší party Jan Buchtele, který zůstal ve Spartě. Změnili jste se nějak za roky v cizině?
„Jako lidi jsme pořád stejní, nebo si to myslím, smějeme se stejným věcem, děláme si ty samé naschvály. Jsme tedy starší, bohužel, jinak tam není nic jinak.“

Na tohle jste se těšil?
„Na českou kabinu stoprocentně, náš humor je specifický, v zahraničí mu nikdo moc nerozumí. Když máte těžší období, klidně i těžší tréninky, tak tohle je věc, která vás může zvednout. Venku na vás věci někdy padají.“

A až se v dresu Sparty přižene svalovec Buchtele, někde s vámi práskne o mantinel, na to se taky tak těšíte?
(usměje se) „Jo, hrozně. Ještě než jsem odešel a on byl ve Spartě, tak jsme na sebe vždycky něco pokřikovali při buly. Tohle bude taky stát za to.“

Angažmá venku jste už nadobro uzavřel?
„Všechno jsem si už promyslel, se ženou jsme to taky probrali. Kdyby nebyla válka na Ukrajině, v Rize bych klidně ještě rok byl, pak bych asi usiloval o návrat do Pardubic. Stejně bych skončil tady, kdyby mě chtěly, jen to byla otázka času.“

A je to definitivní návrat?
„To vždycky záleží na dvou stranách. Já tady mám delší smlouvu, nezlobil bych se, kdybych ji dojel až do konce. Nikam se už netlačím, vždycky jsem si chtěl zkusit ještě Švýcarsko, to je taková poslední věc, která nevyšla a už asi nedopadne.“

Leda, kdyby vás Davos někdy pozval na Spengler Cup...
„To by nebylo špatný.“ (usměje se)

Národní tým? V Rize se to nějak polámalo...
Reprezentaci máte aktuálně v sobě nastavenou jak?
„Nebráním se jí, ale těžké říct. Vůbec nevím, jak pan Jalonen přemýšlí, jaké typy hráčů tam chce, jestli shání i, řekněme, dříve narozené hráče. (usměje se) Uvidíme v sezoně. Ani vlastně nevím, jestli a kolik bere kluků z extraligy.“

Jak jsem poznal jeho styl, rozhodně se několikrát zjeví na vašem zápase s notýskem a bude si pečlivě zapisovat, o to bych se nebál, že by mu dělal problém věk, nebo extraliga.
„Aha, no nikdy jsem neřekl, že bych reprezentovat nechtěl. Jen vůbec nevím, jaká je šance se tam zase dostat.“

Neřekl jste, ale tak nějak jste se z národního týmu vypařil...
„Nějak se to v Rize (na MS) polámalo.“ (usměje se)

Vzpomínám si, moc jste pod Filipem Pešánem na covidovém šampionátu nehrál, jako pozitivum jste aspoň bral hezký výhled z okna na pokoji.
(směje se) „To je paměť! V reprezentaci jsem si užil skvělé časy, velké turnaje včetně olympiády v Jižní Koreji. Nikdy mě nenapadalo, že tam bych si mohl zahrát i na takové akci. Toho si ohromně vážím, jestli přijde něco víc, je to jen bonus.“

Jak se říká, že těžké zápasy posouvají. Pozorujete to na sobě taky, když se ohlédnete zpátky?
„Stoprocentně, nejvíc zkušeností jsem posbíral v Americe, tam se určuje trend hokeje. Vidíte kolem sebe všechny ty nejlepší hráče, hlavně můžete sledovat, co dělají i mimo led. Tohle je ohromná inspirace, hlavně trenéři vám říkají další informace. Hodně se tam pracuje na systému a individuálně pak na detailech, které rozhodují.“

Co jste podle toho změnil?
„Vypíchnul bych asi, že jsem začal víc chodit sám střílet na led. Dřív jsem si před sezonou chodil u rodičů taky zastřílet venku na branku, to se dá natrénovat. Ale třeba tenhle rok jsem to posunul i v tom, že mi chodila nahrávat manželka.“ (usměje se)

Místo Tomáše Zohorny?
„Jo. (směje se) Když to vezmu vážně, snažil jsem se pracovat v pohybu na střelbě, dělat na detailech. Když se dostanete do šance, ať je úspěšnost, že ji proměníte, co největší.“

Uvidíme vás, že se budete prát o korunu střelců v extralize?
„Upřímně, na to asi nemám výběr místa. Vždycky jsem měl spíš radši nahrávky, ale pokud nějaké šance mám, chtěl bych je proměňovat. Snažil jsem se udělat maximum, aby to tak bylo.“
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K tipovačce a příspěvkům: určitě nic kvůli tipovačce neposílejte, nepříspívejte, proto jsem to určitě nedělal. Počkejte až digitalmouse dá transparentní účet a příspějte na provoz fóra (hosting, domény), určitě dá vědět částku co to ročně stojí.

Když jsem viděl, jak pracně av69 dělal poslední tipovačku MS a jak to měl perfektní, tak jsem mu řekl, že to naprogramuji. Protože to, co on časově věnoval jedné tipovačce a klobouk dolů, že se mu to vůbec chtělo dělat, tak ne o moc více jsem věnoval tomuto. Nicméně tohle můžeme použít opakovaně, jen se tam dají týmy, zápasy a přibudou tam ještě tipy "otázek" (například kolik zápasů skončí na nájezdy, či cokoliv podobného, určitě to bude vhodný doplněk třeba k mistrovství světa).

Ceny v típovačce si ošéfuje kolega av69, nicméně v principu nejde ani moc o ceny, je to jen takový bonus, spíše to berme jako zábavu a nějaký benefit k tomuto skvělému fóru a třeba i téma o kterém je možné diskutovat, jak se kdo trefuje či netrefuje. Nic to nestojí, časově je to nenáročné a berme to jako zábavu. Pokud nebudeme mít ceny a budeme chtít něco doplnit, tak se ozveme, ale není to o tom posílat peníze a něco za ně kupovat. Spíše by to mohlo být například nějaký firemní produkt některých uživatelů. Určitě to není o penězích, to opravdu ne.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jinak z tipovačky čas od času lze díky tomuto přinést i zajímavosti, jako například nyní, že je již zapojených 35 uživatelů a třeba první zápas tipovalo již 30 z vás a zatím jsou všichni pozitivní :-)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Já ještě jednou děkuji za tipovačku @in-spyder , @av69 a všem zde na fóru za podporu.

Co se odměn v tipovačce týče, je to opravdu jen pro zábavu, žádné že by za vítězství musela být nutně nějaká cena. Něco bude, ale opravdu hlavní je zábava, ne něco vyhrát.

Za příspěvky na chod fóra také děkuji. Aktuálně kdo bude chtít přispět, tak vydržte prosím na nový transparentní účet. Pak se bude dát přispět.

Provoz fóra, tipovačky atd. (doména a hosting) je aktuálně zajištěn a zaplacen do 27.10. 2023. Roční náklady na provoz všeho činí 3200 Kč (plus mínus nějaké drobné). Teď aktuálně jsme na nule, ale vzhledem k tomu do kdy to máme zaplacené není kam spěchat.

Opakuji, že příspěvky jsou zcela dobrovolné a všech si moc vážím(e).

A vše i nadále zůstane nezávislé, bez cenzury a transparentní, jako dosud.
Obrázek Za Dynamo!
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Trenér Kari Jalonen kvituje rozhodnutí @czehockey o reprezentačním zákazu pro Čechy, kteří po ruské invazi zamířili do KHL.
"Hluboce s tím souhlasím, měl bych stejný návrh,“ řekl pro @RampaRobert15 a MF DNES .
Na EHT nepovolá ani Šuláka a Jordána, kteří v Rusku podepsali už dřív
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Fotbalisté opět "zazářili". Jako bonus Černý zavinil zbytečným faulem gól. Opora a mentor... :-)

Jak už zde bylo psáno, záloha může být klidně top6, ale s těmi útočníky sotva na třetí nejvyšší soutěž nedáme gól asi nikdy.

Než se ten schopný útočník a trenér najdou, budeme jednou nohou ve 2. lize..
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4335
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 767 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Sweník píše: 11 zář 2022 19:47 Fotbalisté opět "zazářili". Jako bonus Černý zavinil zbytečným faulem gól. Opora a mentor... :-)

Jak už zde bylo psáno, záloha může být klidně top6, ale s těmi útočníky sotva na třetí nejvyšší soutěž nedáme gól asi nikdy.

Než se ten schopný útočník a trenér najdou, budeme jednou nohou ve 2. lize..
Už jsme tam i s druhou nohou.
Zamčeno