Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Třeba Pasta přijede, dá přes hubu Hronkovi, ten pojede domů a atmosféra bude zase v pohodě
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tomaso25 píše: 17 kvě 2022 20:14 Krejčího nájezd tomu nasadil dnes korunu a jeden Fin toxický prostředí, kde si jedou různý partičky to svoje, nezmění.

Špenát na střídačce, to je vtip. I asistent u repre má být o nějaký prestiži a ne že si tam někdo postaví frajera, kterej nikdy nekoučoval.
Tvl presne …

Chudák Jalovec, kterej zhodnotil match naprosto trefně. Je mi ho fakt líto…

Po tom incidentu nechat v týmu Hronka s cela jistou dvoumístnou hodnotou IQ, to volá po historickým nepostupu.

Jako aby táhnul repre 36 letej kořen a 21letej kořen na křídle a nikdo jinej, tak to nebylo ani za spratka z Libe.

A upřímně Krejčoch by se měl probudit. Působí jak jak Jaryn když začal bejt za zenitem…
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nevím, co vedlo Krejčího k ruskému blafáku, ale je to zcela normální řešení a v případě osmi (???) neúspěšných pokusů o zašmodrchanou kličku to byl pokus o jiné řešení. Nebyl přesný. Ale to nebylo ani osm jiných.
Pokud někdo chce hodnotit hru Krejčího, tak, doufám, vidí jeho absolutní vhled do hry. Jeho řešení bývá většinou dokonalé. To, že se týmu nedaří by nám nemělo zatemnit mysl. Stále o nic nejde a možná, že příjezd Pastrňáka to může celé obrátit. Já bych nechal Bluemela s Krejčím a Pastrňákem a k Červenkovi bych dal Hertla a Vránu. Ve třetí lajně bych k Černochovi a Smejkalovi šoupnul Kaempfa.
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Krejčoch na mne působí o dvě oktávy namistrovane, ale jemu porad věřím ze se srovná.

Vránu toho bych dal do 4 lajny nekompromisně.

Hronek Vrána neměli bejt nominováni, pokud bylo v úmyslu uhrát placku kolektivním bojovným výkonem. To radši 3 krát naklonovat Fleka …

A beci parodie na dnešní moderní hokej, ale to se dalo předpokládat….
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 235 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 17 kvě 2022 20:14 Krejčího nájezd tomu nasadil dnes korunu a jeden Fin toxický prostředí, kde si jedou různý partičky to svoje, nezmění.

Špenát na střídačce, to je vtip. I asistent u repre má být o nějaký prestiži a ne že si tam někdo postaví frajera, kterej nikdy nekoučoval.
Fin to srovna, verim mu, Spenatu v Pardubicich bylo plno a furt jsme verili a fandili ne, se musej ucit, nebo jak to bylo? :)
Hronek je koren co by mel vyletet jako prvni, hresi se akorat na to, ze je malo dobrych beku obecne, tenhle blbecek, co pravidelne konci -35 v kazdy sezone je dle me neskutecne nadhodnocenej hrac, a pokud jeste rozmrdava team?? Jsem zvedavej jak dlouho ho budou v Detroitu drzet, myslim, ze jim take dochazela trpelivost...
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Danik23 píše: 17 kvě 2022 22:10 Fin to srovna, verim mu, Spenatu v Pardubicich bylo plno a furt jsme verili a fandili ne, se musej ucit, nebo jak to bylo? :)
Hronek je koren co by mel vyletet jako prvni, hresi se akorat na to, ze je malo dobrych beku obecne, tenhle blbecek, co pravidelne konci -35 v kazdy sezone je dle me neskutecne nadhodnocenej hrac, a pokud jeste rozmrdava team?? Jsem zvedavej jak dlouho ho budou v Detroitu drzet, myslim, ze jim take dochazela trpelivost...
Fin nesrovná nic. Ten nic takovýho ve svý trenérsky kariéře nezažil a nepůsobí impulsivne, že by ty mrdky z Detroitu serval na tři doby.

Kokainista Zabranskej a hodnej učeň Erat, ty už jsou podle me rozpartovaný s jednou z několika frakci primadon….
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 235 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Dizzy píše: 17 kvě 2022 22:17 Fin nesrovná nic. Ten nic takovýho ve svý trenérsky kariéře nezažil a nepůsobí impulsivne, že by ty mrdky z Detroitu serval na tři doby.

Kokainista Zabranskej a hodnej učeň Erat, ty už jsou podle me rozpartovaný s jednou z několika frakci primadon….
Tak jo:)
Ty ses vostrej, myslis, ze tam jedou na koksu vsichni nebo jen ty z Brna? asisten vedouciho muzstva je asi Caslava vid?
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Danik23 píše: 17 kvě 2022 22:20 Tak jo:)
Ty ses vostrej, myslis, ze tam jedou na koksu vsichni nebo jen ty z Brna? asisten vedouciho muzstva je asi Caslava vid?
Nene, chutna i mezi hraci :)) ale to neni zadne tajemstvi. V NHL uz vubec ne.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tak Robertek už ví, co se stalo se Simonem, ale nepoví, takže konečně už všichni víme, ze to Robertek ví, vlastně strašně důležitá informace, stejná jako kdyby nepsal nic

https://twitter.com/robertzaruba/statu ... fV7Gv_ejcw


Sent from my iPhone using Tapatalk
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jestli Sparta udrzi Tomaska a dotahne prichody Simona a Frka, tak to bude hooodne zajimava extraliga :)
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 17 kvě 2022 23:38 Jestli Sparta udrzi Tomaska a dotahne prichody Simona a Frka, tak to bude hooodne zajimava extraliga :)
Jestli dotáhnou Frka tak lituju brankáře 😃 bruslař nic moc ale dělo má jako kráva
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 17 kvě 2022 23:38 Jestli Sparta udrzi Tomaska a dotahne prichody Simona a Frka, tak to bude hooodne zajimava extraliga :)
Tak musíme Blümovi dotáhnout Červuse, ne? :-)

Ale vážně, musíme udržet Blümu, pak to s nimi budou opravdu zajímavé zápasy.. ;-)

Edit: Tomáška ale dle mne neudrží..

A fakt se Simon rval s Hronkem? Proč zrovna s ním? Takový už od pohledu inteligentní sympaťák.. :-)))
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Sweník píše: 18 kvě 2022 01:50 Tak musíme Blümovi dotáhnout Červuse, ne? :-)

Ale vážně, musíme udržet Blümu, pak to s nimi budou opravdu zajímavé zápasy.. ;-)

Edit: Tomáška ale dle mne neudrží..

A fakt se Simon rval s Hronkem? Proč zrovna s ním? Takový už od pohledu inteligentní sympaťák.. :-)))
S Blumelem nesouhlasim, ale ja ho nemam rad. Ja si delim dobry hrace na dve kategorie. Jedna hraje bozsky kdyz ma stejne dobry spoluhrace a kdyz ma prumerny tak vykon prumernejch zveda. A pak je druha kategorie s kvalitnima hraje bozsky a s prumernejma zapadne taky do prumeru a cela lajna je nic moc. A to je podle me Blumel.
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše: 18 kvě 2022 01:50 Tak musíme Blümovi dotáhnout Červuse, ne? :-)

Ale vážně, musíme udržet Blümu, pak to s nimi budou opravdu zajímavé zápasy.. ;-)

Edit: Tomáška ale dle mne neudrží..

A fakt se Simon rval s Hronkem? Proč zrovna s ním? Takový už od pohledu inteligentní sympaťák.. :-)))
Mechovák co by jsi chtěl víc...asi mu dělal do manželky či přítelkyně :-) jak to v Mechově chodí....tak mu dal přes držku.
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Byg Zee
Příspěvky: 4
Registrován: 12 kvě 2022 12:09

Re: Hokej

Příspěvek od Byg Zee »

S tím Hronkem to podle mě vidím tak, že Hronek na to sral a tím, že v Detroitu není taková konkurence tak nemusel bojovat tolik o místo jako Simon, který musí furt dřít, aby vůbec se dostal do line-upu a když vidí Hronka co na to sere, tak se neudrží. Tak to vidím já.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

in-spyder píše: 17 kvě 2022 23:37 Tak Robertek už ví, co se stalo se Simonem, ale nepoví, takže konečně už všichni víme, ze to Robertek ví, vlastně strašně důležitá informace, stejná jako kdyby nepsal nic

https://twitter.com/robertzaruba/statu ... fV7Gv_ejcw


Sent from my iPhone using Tapatalk
Blond držák na mikrofon se do toho na sockách ještě nevložil? To je její parketa.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Štenkovan píše: 18 kvě 2022 06:40 S Blumelem nesouhlasim, ale ja ho nemam rad. Ja si delim dobry hrace na dve kategorie. Jedna hraje bozsky kdyz ma stejne dobry spoluhrace a kdyz ma prumerny tak vykon prumernejch zveda. A pak je druha kategorie s kvalitnima hraje bozsky a s prumernejma zapadne taky do prumeru a cela lajna je nic moc. A to je podle me Blumel.
Já jsem to měl stejný s Průchou....
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

jimmypop píše: Blond držák na mikrofon se do toho na sockách ještě nevložil? To je její parketa.
Už jo, to si nemohla nechat ujít ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

in-spyder píše: 18 kvě 2022 13:41 Už jo, to si nemohla nechat ujít ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Už to vidím. Z "osobních" důvodů udělala borka "rodinné". Asi ztraceno v překladu
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-si ... .seznam.cz

Nejspíš skvělá atmosféra. Hráči z NHL se playboyovi zatím povedli skvěle.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

útočník Anaheimu se necítil v dějišti turnaje psychicky dobře
..... že by došel koks a Hronek se nechtěl podělit? 😱🤫😁
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Fakt by docela zajímalo, jestli Jalonen všechny hráče z NHL skutečně chtěl (třeba konkrétně Simona) nebo mu je tam instaluje Nedvěd prostě proto, že to tak chce. Výsledek je zatím všeříkající. Pohoda z toho vyloženě sálá.
rozk39
Příspěvky: 629
Registrován: 13 zář 2016 19:15
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od rozk39 »

No, opět se nám letos potvrzuje, to co předchozí roky. "Hvězdičky" té nejlepší ligy na světě, versus, "evropský plácalové". Ten hokej co převádíme je příšerný, hnus.. a rok co rok horší, tohle celé je každopádně odraz i naší extraligy, hokej i trendy se mění, to samozřejmě, jenže..

Můžeme se srovnávat ještě vůbec se Švédskem, Finskem, nebo už jsme spadli do propasti, jako před lety Slováci, nutno podotknout, že jim neproudí tak velké množství "hvězd", jako nám. Vůbec tady nejde o letošní MS, tohle je dlouhodobý problém.

Problém ať už hokej, který my na tom MS předvádíme, nebo jaké hráče sem každý rok taháme, misto pracovitých a poctivých hráčů ELH, kteří furt mají zájem reprezentovat a pro toho hráče to něco znamená.. dotáhneme na MS hráče z NHL, který tam sice body má.. ale reprezentace jako taková je mu lhostejná. Pojem reprezentovat se pomalu, ale jistě vytrácí..

Prdím na výsledky, ale zajímá mě předvedená hra.. klidně s Rakouskem prohraju 2:1, ale chci vidět žrát led, obětavost a chtíč.

Možná se to zdálo jen mně samotnému, ale třetí třetina jasně patřila Rakousku, při nejmenším tím.. že chtěli. Nájezd D. Krejčího? Jak je mi David sympatický, tak to bylo pěkně na hovno.. "Už je pozdě, zhasněte."




Pardubice proti všem! :crazy: :wave:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Zamčeno