Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Nemám ve zvyku komentovat vedení zápasu, ale v tomto případě udělím sám sobě výjimku - zdálo se mi, že Rakušani byli cílevědomě vedeni celým zápasem. Zdálo se mi, že se viditelně (lehkou destrukcí) snaží udržet stav 0:1 co nejdéle a že když se jim to opravdu podařilo, nastoupili do třetí třetiny s jiným hokejem. Postupně se víc a víc tlačili k nám do brány a vytvořili si opravdu tři čtyři šance k vyrovnání. A rozhodně to nebyly náhodné šance, bylo to vyloženě z tlaku do brány. Co mě překvapilo, byli jejich beci. 80% z Ebel ligy a nebáli se dávat si riskantní přihrávky podél modré, nezmatkovali a nebojím se říct, že ovládali střed hřiště. O rakouské U18 Kasperovi ani nemluvím. My jsme si ani neškrtli a hráli jsme pořád to samé dokola, aniž to mělo význam. Vzpomeňte si na komentáře ohledně Pešána. Mylím, že Jalonen tam taky stál jako vyřezaný. Neříkám, že jsem příznivec amoku na střídačce...
Znovu říkám: Bluemela jsme v Pardubicích připravili o dvě sezóny. S tou teorii o zkušenostech. Ten Kasper, ten se s tím vůbec nepáral. Hraje ve Švédsku. To je typické. Ale brankář Starkbaum chytá ve Vídni!
Proberme se už konečně s naším hokejem!
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Propulse píše: 17 kvě 2022 18:27 Hronek arogantni picus.
Hlavně si všimněte, že ztratil absolutní většinu své výhody - pohyb po hřišti. Připadá mi vedle. Nesledoval jsem to moc ve statistikách, ale on asi v DET letos neodehrál to, co mohl???
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

PL8 píše: 17 kvě 2022 18:30 Nemám ve zvyku komentovat vedení zápasu, ale v tomto případě udělím sám sobě výjimku - zdálo se mi, že Rakušani byli cílevědomě vedeni celým zápasem. Zdálo se mi, že se viditelně (lehkou destrukcí) snaží udržet stav 0:1 co nejdéle a že když se jim to opravdu podařilo, nastoupili do třetí třetiny s jiným hokejem. Postupně se víc a víc tlačili k nám do brány a vytvořili si opravdu tři čtyři šance k vyrovnání. A rozhodně to nebyly náhodné šance, bylo to vyloženě z tlaku do brány. Co mě překvapilo, byli jejich beci. 80% z Ebel ligy a nebáli se dávat si riskantní přihrávky podél modré, nezmatkovali a nebojím se říct, že ovládali střed hřiště. O rakouské U18 Kasperovi ani nemluvím. My jsme si ani neškrtli a hráli jsme pořád to samé dokola, aniž to mělo význam. Vzpomeňte si na komentáře ohledně Pešána. Mylím, že Jalonen tam taky stál jako vyřezaný. Neříkám, že jsem příznivec amoku na střídačce...
Znovu říkám: Bluemela jsme v Pardubicích připravili o dvě sezóny. S tou teorii o zkušenostech. Ten Kasper, ten se s tím vůbec nepáral. Hraje ve Švédsku. To je typické. Ale brankář Starkbaum chytá ve Vídni!
Proberme se už konečně s naším hokejem!
Můžu se zeptat, čím jsme připravili Blümela o dvě sezóny, že jsme k němu nekoupili hráče jako Červenka nebo Krejčí? Protože málo rozhodně nehrál, i když mu to i třeba úplně nešlo. Teď pokud neodejde, tak třeba příležitost vedle dvou špičkových hráčů dostane, tak uvidíme, co případně předvede.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

frysta píše: 17 kvě 2022 18:04 Když dají Rakousku jeden gól, tak mi další defenzivní hráč ani nedává smysl. :))
Treba bychom od trekronor nedostali bůra a třeba by to umlátil v PP Rakusaku na nulu. A treba taky ne. A treba by dal hattrick. A treba by dal Hronkovi do drzky :))
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

JirkaPCE píše: 17 kvě 2022 18:43 Můžu se zeptat, čím jsme připravili Blümela o dvě sezóny, že jsme k němu nekoupili hráče jako Červenka nebo Krejčí? Protože málo rozhodně nehrál, i když mu to i třeba úplně nešlo. Teď pokud neodejde, tak třeba příležitost vedle dvou špičkových hráčů dostane, tak uvidíme, co případně předvede.
Protože se mu nepřidělila role č.1, ačkoli to byl (je) náš největší talent. Nebyl první v té řadě... Pořád se vedly řeči o získávání zkušeností. To, doufám, nikdo nepopře. Není potřeba mu kupovat spoluhráče, ale je potřeba mu jasně říct, jak na tom je v klubové hierarchii... Ten pocit jsem neměl...
P.S. Neměl jsem na mysli letošní sezónu, kdy už byl místy dokonce matný, ale jeho předchozí dvě sezóny v "A"...
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

PL8 píše: 17 kvě 2022 18:51 Protože se mu nepřidělila role č.1, ačkoli to byl (je) náš největší talent. Nebyl první v té řadě... Pořád se vedly řeči o získávání zkušeností. To, doufám, nikdo nepopře. Není potřeba mu kupovat spoluhráče, ale je potřeba mu jasně říct, jak na tom je v klubové hierarchii... Ten pocit jsem neměl...
P.S. Neměl jsem na mysli letošní sezónu, kdy už byl místy dokonce matný, ale jeho předchozí dvě sezóny v "A"...
Tak aby mu byla přidělena role č. 1, tak o to si hlavně musí říct výkony. Asi mu dopředu nikdo nebude nic slibovat.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

PL8 píše: 17 kvě 2022 18:51 Protože se mu nepřidělila role č.1, ačkoli to byl (je) náš největší talent. Nebyl první v té řadě... Pořád se vedly řeči o získávání zkušeností. To, doufám, nikdo nepopře. Není potřeba mu kupovat spoluhráče, ale je potřeba mu jasně říct, jak na tom je v klubové hierarchii... Ten pocit jsem neměl...
P.S. Neměl jsem na mysli letošní sezónu, kdy už byl místy dokonce matný, ale jeho předchozí dvě sezóny v "A"...
Jakoze mel dostat roli cislo 1 misto Camary, Ricky atd.? Za me mu tady nijak neskodime a naopak sanci dostava dost, hraje vyssi lajnu, presilovky, oslabeni...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Pardubak1923 píše: 17 kvě 2022 18:58 Jakoze mel dostat roli cislo 1 misto Camary, Ricky atd.? Za me mu tady nijak neskodime a naopak sanci dostava dost, hraje vyssi lajnu, presilovky, oslabeni...
Samozřejmě, protože je to náš hráč. Koneckonců Camara se projevil sám... Říčka má u mě absolutorium. Ale srovnávat ho s Bluemelem? To já bych nikdy neudělal.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Brněnský klan to vede nemlich jako Plzeňský. Změna žádná, pouze účinkující šašci jsou jiní.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 17 kvě 2022 19:13, celkem upraveno 1 x.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

JirkaPCE píše: 17 kvě 2022 18:57 Tak aby mu byla přidělena role č. 1, tak o to si hlavně musí říct výkony. Asi mu dopředu nikdo nebude nic slibovat.
To je argument podle té letošní sezóny, nikoli o těch sezónách, o kterých mluvím já. Ten Kasper z Rakouska za sebou nemá vůbec nic... Ani MS U20 A...
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) Bluemel
Chtěl bych to ukončit - střetávají se tady teorie o rozvoji hráče. Já jsem toho názoru, že hráč, který projeví talent a "schválí" to lidé v klubu, musí dostat tu roli č.1 - bez ohledu na dosud vykonané.
Vy chcete nejdřív potvrdit talent výkony, a pak tu roli.
V tom se lišíme a já to respektuji...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Gumid píše: 17 kvě 2022 19:08 Brněnský klan to vede nemlich jako Plzeňský. Změna žádná, pouze účinkující šašci jsou jiní.
Erat tak nějak kopíruje strmou trenérskou kariéru Špágra. Prakticky z ničeho hned do repre
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Krejčího nájezd tomu nasadil dnes korunu a jeden Fin toxický prostředí, kde si jedou různý partičky to svoje, nezmění.

Špenát na střídačce, to je vtip. I asistent u repre má být o nějaký prestiži a ne že si tam někdo postaví frajera, kterej nikdy nekoučoval.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Podobně to vypadá, když je na moc hráčů, málo dříčů.
Hvězdy obvykle takto propadají až k podprůměru, když se potkají s realitou v novém týmu, kde nemají své obvyklé nosiče vody, kteří na ně (pro ně) hrají.
Čím dříve pochopí, že musí sami a i pro druhé, tím může být blamáž menší.
Ale hlavně, čtvrtfinále a semifinále je to, kdy se určí jak budeme na mistrovství v budoucnu vzpomínat a hodnotit ho, takže šanci mají stále ještě kluci ve svých rukou.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Propulse píše: Hronek arogantni picus.
Ja bych řekl, ze jestli na tom něco je, tak trenéři ztratili jedinečnou možnost, jak se zbavit Hronka na tomhle šampionátu, pze to by dle mne aktuálně byla absolutní výhra a obranu by mohl hrát klidně Erat, horsi by to nebylo. A samozřejmě muže Hronek rozhodnout čtvrtfinále a bude veleben, nicméně za posouzením jeho výkonu si stojím. A ještě je po Kundratkovi prezentován jako obránce číslo 2. Ten chlap nezpracuje, nedá nahrávku, jen nahodi do rohu. Na tohle tam fakt muže být kdokoliv.


Sent from my iPhone using Tapatalk
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... neměl by Nedvěd volat někomu z našeho virtuálního týmu? :wave: :party: :thumbup:
.... #zadynamo
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... dentu.html

Věřil bych nakonec tomu že se fakt něco stalo hrajou hrozně a Hronek je opravdu píčus
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

stará hokejka píše: 17 kvě 2022 20:23 .Ale hlavně, čtvrtfinále a semifinále je to, kdy se určí jak budeme na mistrovství v budoucnu vzpomínat a hodnotit ho, takže šanci mají stále ještě kluci ve svých rukou.
Ještě můžeme napodobit historický úspěch Švédů z loňského MS
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Jakou má asi Krejča procentuální úspěšnost takhle zakončený penalty?
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

jimmypop píše: 17 kvě 2022 20:47 Ještě můžeme napodobit historický úspěch Švédů z loňského MS
Nebo Kanady:
1. zápas: 🇨🇦 🆚 🇱🇻 0:2
2. zápas: 🇨🇦 🆚 🇺🇸 1:5
3. zápas: 🇩🇪 🆚 🇨🇦 3:1.
😈 :wink: :upside_down:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

jimmypop píše: 17 kvě 2022 20:48 Jakou má asi Krejča procentuální úspěšnost takhle zakončený penalty?
Ruský blafák do diváků? :thinking: někde okolo 0 %? :innocent:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Že by se opakoval rok 2010, to jsme myslím historicky prohráli s Norskem, a jak to dopadlo, přijede Pasta, zvedneme se, stejně to je o tom jednom zápase čtvrtfinále....já klukům věřím, teď jedeme taktiku aby nás každý podcenil....vzpomeňte na Kanadu loni, přijel jeden hráč a jak se to otočilo, Pasta je stejně dobrý jako Mangiapane trofnu si říct, že ještě lepší...Křejča si ho zavolal na MS...takže já jsem v klidu...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Škoda Dostála, že se zranil, postavil bych to klidně na něm....i když neříkám, že Vejmelka a Landy jsou špatný, v přípravě chytali dobře, ale Dostál se mi v prvním zápase líbil....klidně teď v krizi kdyby byl zdravej, bych ho tam hodil...a snad se vyléčí, hodil bych ho na čtvrtfinále, tak si dáme Kanadu no, to nevadí...s Pastou je rozbijeme..
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Georgre píše: 17 kvě 2022 21:01 Že by se opakoval rok 2010, to jsme myslím historicky prohráli s Norskem, a jak to dopadlo, přijede Pasta, zvedneme se, stejně to je o tom jednom zápase čtvrtfinále....já klukům věřím, teď jedeme taktiku aby nás každý podcenil....vzpomeňte na Kanadu loni, přijel jeden hráč a jak se to otočilo, Pasta je stejně dobrý jako Mangiapane trofnu si říct, že ještě lepší...Křejča si ho zavolal na MS...takže já jsem v klidu...
Kamarád mi napsal: „Jen se bojím, aby Pasta nenarušil chemii v týmu...“ :face_with_hand_over_mouth:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Holly833 píše: 17 kvě 2022 21:04 Kamarád mi napsal: „Jen se bojím, aby Pasta nenarušil chemii v týmu...“ :face_with_hand_over_mouth:
Tak chemii bych pro jistotu nahradil fyzikou. :joy:
Zamčeno