Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kuba11 píše: 11 dub 2022 13:55 V útoku bych v našem dresu strašně rád znovu viděl Tomáška, ale něco mi říká, že ho jen tak neuvidíme. U něho je to zvláštní, myslel jsem, že ze Sparty neodešel loni zrovna v nejlepšíma navíc kolovalo, že si úplně nerozumí s Jandačem, ale velkým překvapením pro mě bylo, že se tam znovu vrátil v lednu (nevím jestli v tom nebyla nějaká klauzule/práva), ale věřím, že jsme mu byli schopni nabídnout stejné podmínky, jako mu nabídla Sparta a on šel raději tam a stejně si myslím, že kdyby zůstal v extralize další ročník(y), tak pokud by jsme mu dali stejné podmínky jako Sparta, zůstane tam. Mě by se u nás strašně líbil, líbil se mi už když tu hrál, ale nevidím to moc reálně, i když bych rád.
On snad měl ve Spartě smlouvu...
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Propulse píše: 11 dub 2022 14:34 Kde mas Musila? Tomasek taky nic.
Adama Musila jsem nepsal, protože se říkalo že nestihne začátek sezóny.
Jestli jsem to dobře pochopil,tak Tomášek, určitě nebude,škoda taky bych ho u nás ještě rád viděl
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Obrana bude super, o tom zadna. Zacina to naplnovat ambice na horni pricky a navrat k lepsim zitrkum ...ale i za Kusaje se toho spousta nepovedla a casto to skoncilo ctvrtfinalem.
Ono nekdy staci 2-3 poblazneni kluci ala letos Vozuch (kloboucek pred nim) a tym hvezd se sype.

Co je na tom dobre: Davida tata tu hral, Dvorka je z HavlBrodu (tradicne sem chodi kluci odtamtut hrat). Koste - Kolin. Vsichni jsou v dobre veku, bud v repre, nebo na ni dosahuji.

Nebudou pak hraci jako Robertson pendlovat do Vrchlabi?
Otazkou je ted trener, utok, role mladych ...

Apropos: Zohy me mrzi, dle meho si sve odehraje a je to preci jen typ vudce - nevim kdo z hracu se teto role ujme, protoze ta tady chybi uz dlouho.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Jinak pardon za ten sumar tady, ale je tam videt ze to bude hlavne pro mlady dost vyzva byt pravidelne nasazovan:
Budu verit, tem prichodum, proto tam ta jmena jsou. Celkove mi to opravdu pripada, ze se stavi v podstate "dva" tymy pro Pardubice a Vrchlabi.

Ale hlavne, opet ten - nejen letosni - pristup Vozucha me inspiruje: Zajima me - kdo z mladych se s tim nesmi smirit a mel by mit na to a chtit do toho "hodit vidle"?

Frodl - Kloucek - Soukup - Will | Matecha, Kadlc?

Kostalek - Dvorak, Ceresnak - Musil D., Hradek - Kolar, Robertson - Vala, Jelinek - Mikus | Kubicek, Kastanek, Chabada, Nedelka?

Hyka - Sedlak - Kaut M., Ricka - Poulicek - Kousal, Blumel - Musil A. - Cienciala, Radil - Rohlik - Matys, Urban - Koffer - Paulovic | Kaplan, Pavlata, Costa, Hercik, Formanek, Zeman, Rouha, Stetka, Kusy?

Co vubec ten draftovany Mazura, kam on se posouva?
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Tak ja doufam že Vala a Hrádek budou hrát, kurva nedeljme Spartu a vychovavejme ty hráče to že je teď hodime do Vrchlabí tak tyhle dva jen zabrzdí v kariéře ja bych klidně kvuli nim Mikuše a Robertsona obětoval....
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Samozřejmě bych taky viděl Hrádka rád v sedmičce beků...myslim, že spoustu zápasů odehraje, řekněme půl na půl u nás a ve Vrchlabí.. Vždyť nikde není napsáno, že když se Mikušovi nebo Robertsonovi nebude dařit, aby se šli vyhrát do Vrchlabí a naskočil Hrádek ke Količovi(třeba).. Příští sezonu je jasné, že určitě skončí Mikuš + někdo z dvojice Robo, Količ...Ve vrchlabí může Hrádek s Válou dostávat velké porce prostoru a hrát i přesilovky.. teď je sice nehrajou(u nás), ale časem je budou třeba někdy hrát.. Navíc stačí jedno dvě zranění a jeden z dvojice Hrádek, Vála půjde z Vrchlabí nahoru.. Taky Dědek loni říkal, že Vrchlabí by mělo sloužit pro rozehrávání hráčů po delších zraněních..což se doteď kvůli personální nouzi moc nedělo..skákalo se za pochodu..a nejlíp to zvládnul určitě Říčka..

A otázka je co ještě Nedbal, jestli s ním do budoucna počítají....dostane časem druhou šanci? Není to hráč co by se nebál prát jako Hrádek.. ale v 19,20 letech na tom byl dost podobně hokejově, i když chyby dělal, rozehrávku měl dobrou a hrával pravidelně..otázka je co u něj hlava..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Ještě jedna věc na kterou se tady zapomíná a to je zranění.

Jak minulou, tak letošní sezónu se nám v klíčové fázi zranili, nebo odešli beci, byť na papíře jsme měli Válu, nebo Hrádka jako 7 beka. Nedělejme si iluze , že příští sezónu se nám zranění vyhne(byť by to bylo fajn).

Navíc nevíme v jaké formě bude Dennis a taky o rok starší Juraj. A nikde není psáno, že když se jim bude dařit, že nebudou hrát ne?
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Valda píše: 11 dub 2022 15:12 Obrana bude super, o tom zadna. Zacina to naplnovat ambice na horni pricky a navrat k lepsim zitrkum ...ale i za Kusaje se toho spousta nepovedla a casto to skoncilo ctvrtfinalem.
Ono nekdy staci 2-3 poblazneni kluci ala letos Vozuch (kloboucek pred nim) a tym hvezd se sype.

Co je na tom dobre: Davida tata tu hral, Dvorka je z HavlBrodu (tradicne sem chodi kluci odtamtut hrat). Koste - Kolin. Vsichni jsou v dobre veku, bud v repre, nebo na ni dosahuji.

Nebudou pak hraci jako Robertson pendlovat do Vrchlabi?
Otazkou je ted trener, utok, role mladych ...

Apropos: Zohy me mrzi, dle meho si sve odehraje a je to preci jen typ vudce - nevim kdo z hracu se teto role ujme, protoze ta tady chybi uz dlouho.
U toho Zohorny mě nejvíc štve, že jim tam nezájmem případně přihrajeme kvalitního prvního centra, kterého roky shání. Chápu, že je tady třeba loni jednáním naštval, ale mohli by si to vyříkat, i tady by se pro něj místo v sestavě určitě našlo.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

JirkaPCE píše: 11 dub 2022 16:15 U toho Zohorny mě nejvíc štve, že jim tam nezájmem případně přihrajeme kvalitního prvního centra, kterého roky shání. Chápu, že je tady třeba loni jednáním naštval, ale mohli by si to vyříkat, i tady by se pro něj místo v sestavě určitě našlo.
Nezájmem ?

Vymazlená smlouva byla na stole a jen a jen pro něj.

Hráč i klub byl domluvený. 3 dny před tiskovou se otevřela možnost hrát s bráchou a hodil na to bobek.

Dědkovi se nedivím, že o takového hráče nemá nyní zájem.

Ale Tomášovi přeji vše nej v jakémkoliv angažmá.

Spíše se obávám o další kolo přemlouvání našich bývalých odchovanců a jejich mimořádné požadavky. Z toho nejsem moc nadšený....

Na rovinu komu věřím, že se jednou opravdu rád vrátí a odvede zde kvalitní práci, tak tím je T. Nosek, Ale na to je ještě čas.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Muf píše: 11 dub 2022 17:09 Nezájmem ?

Vymazlená smlouva byla na stole a jen a jen pro něj.

Hráč i klub byl domluvený. 3 dny před tiskovou se otevřela možnost hrát s bráchou a hodil na to bobek.

Dědkovi se nedivím, že o takového hráče nemá nyní zájem.

Ale Tomášovi přeji vše nej v jakémkoliv angažmá.

Spíše se obávám o další kolo přemlouvání našich bývalých odchovanců a jejich mimořádné požadavky. Z toho nejsem moc nadšený....

Na rovinu komu věřím, že se jednou opravdu rád vrátí a odvede zde kvalitní práci, tak tím je T. Nosek, Ale na to ještě čas.
Já jsem myslel nezájmem letos. Ale pokud se to loni pokazilo tak, že se ty vztahy už nedají urovnat, tak se nedá nic dělat. Co se týká těch odchovanců, tak Radil doufejme dopadne letos a pak už kromě Noska zbývá snad akorát Špaček a do obrany případně Budík. Kaut se asi úplně za odchovance pokládat nedá.
Naposledy upravil(a) JirkaPCE dne 11 dub 2022 17:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Muf píše: 11 dub 2022 17:09 Nezájmem ?

Vymazlená smlouva byla na stole a jen a jen pro něj.

Hráč i klub byl domluvený. 3 dny před tiskovou se otevřela možnost hrát s bráchou a hodil na to bobek.

Dědkovi se nedivím, že o takového hráče nemá nyní zájem.

Ale Tomášovi přeji vše nej v jakémkoliv angažmá.

Spíše se obávám o další kolo přemlouvání našich bývalých odchovanců a jejich mimořádné požadavky. Z toho nejsem moc nadšený....

Na rovinu komu věřím, že se jednou opravdu rád vrátí a odvede zde kvalitní práci, tak tím je T. Nosek, Ale na to je ještě čas.
Jestli je to jak píšeš, tak žádná škoda, že se nevrátí. Ať si to u mešugů užije. Zas taková hvězda není aby se z něj každý posral. Hvězdné manýry v kabině nepotřebujeme, stačilo letos co se šuškalo a dělo v kabině.
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Obrana bude parádní

Ale co ten útok. Zajímáme se o krajánky v KHL ale ti mají smlouvu do 22/23. Co když budou muset smlouvu dohrát? Top hráči v rámci extraligy už asi budou rozebraný, Zohy do Mechu a Cam pryč. Abychom pak nemuseli z nouze brát nějaké cizince jako letos HK.
Nezbývá než doufat že borci z Čeljabinsku a Rigy budou moct dorazit.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Liboros píše: 11 dub 2022 17:59 Obrana bude parádní

Ale co ten útok. Zajímáme se o krajánky v KHL ale ti mají smlouvu do 22/23. Co když budou muset smlouvu dohrát? Top hráči v rámci extraligy už asi budou rozebraný, Zohy do Mechu a Cam pryč. Abychom pak nemuseli z nouze brát nějaké cizince jako letos HK.
Nezbývá než doufat že borci z Čeljabinsku a Rigy budou moct dorazit.
Tak u Radila by to snad být problém neměl, když nebudou hrát KHL, u těch ostatních to ale asi bude o dost složitější.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Nemyslím si, že Tomáš má nějaké hvězdné manýry typu rozesírač kabiny. Mně vždycky přišel jako inteligentní člověk, který to má v hlavě srovnané. S velkou vazbou na rodinu a bratry. Jejich touhou bylo napodobit bratry Šťastné a zahrát si extraligu v jedné formaci. To se jim nepovedlo a už asi nepovede. I když?
Zahrát si s bráchou ve Švédsku pro něj byla priorita, navíc poněkud nešetrné hodnocení jeho působení u nás od pana majitele tomu rozhodně napomohlo. A jeho údajné podmínky smlouvy - podepsat i Hynka, tak propírané zde na fóru, byla jen pouhá obranná lež v době, kdy se celé jeho budoucí účinkování u nás neodvratně chýlilo ke konci. On si nepotřebuje diktovat, vždyť přijmul bez mrknutí oka pod Pešánem roli ve čtvrtém útoku i po předchozí zkušenosti s ním a jeho nesystémem.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2381
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 188 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

https://www.idnes.cz/hokej/evropske-lig ... evropa_hrj


Fuj hnus... doufam, ze tohohle vocase uz v repre dresu neuvidim.... hlavne, ze se muze podivat svejm spoluhracum z Omsku do oci...nebejt problem s rublama, hraje pristi rok zas KHL....
Pardubice ole
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Pokud Tomáš Zohorna nedostal z Dynama nabídku a podepsal v mechově, tak bych ho už neřešil. Z obrany jsem fakt nadšený.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Grimley píše: 11 dub 2022 18:26 Fuj hnus... doufam, ze tohohle vocase uz v repre dresu neuvidim.... hlavne, ze se muze podivat svejm spoluhracum z Omsku do oci...nebejt problem s rublama, hraje pristi rok zas KHL....
Až tak? :smile: :smile: :smile:

Například výplaty musí být placeny v dolarech,“ navrhuje.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Grimley píše: 11 dub 2022 18:26 https://www.idnes.cz/hokej/evropske-lig ... evropa_hrj


Fuj hnus... doufam, ze tohohle vocase uz v repre dresu neuvidim.... hlavne, ze se muze podivat svejm spoluhracum z Omsku do oci...nebejt problem s rublama, hraje pristi rok zas KHL....
Nedělej si iluze. Přesně tohle říká víc jak 50% hráčů. Je to jenom o penězích. Pokud v Rusku dostanou to co jim smlouvy zaručovaly a bude jim to vyplaceno v EUR nebo USD, tak tam jedou ani nemuknou. Víc jak polovině hráčů je to úplně jedno. Chtějí prachy, který by jinde nedostaly.
Jenom Hrubec to řekl do novin. Ostatní to říkají taky, jenom to netroubí novinářům.
Myslet si o tom může každý svoje, ale to je realita.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2381
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 188 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Prijde mi to absolutne nechutny... chapu, ze je treba zajistit rodinu, ale za kazdou cenu? :/ .... asi jsem naivni zasadovec
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

PCE.MAN píše: 11 dub 2022 18:30 Nedělej si iluze. Přesně tohle říká víc jak 50% hráčů. Je to jenom o penězích. Pokud v Rusku dostanou to co jim smlouvy zaručovaly a bude jim to vyplaceno v EUR nebo USD, tak tam jedou ani nemuknou. Víc jak polovině hráčů je to úplně jedno. Chtějí prachy, který by jinde nedostaly.
Jenom Hrubec to řekl do novin. Ostatní to říkají taky, jenom to netroubí novinářům.
Myslet si o tom může každý svoje, ale to je realita.
Kde je jistota, že nějaké peníze i ruble, vůbec dostanou?
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Gumid píše: 11 dub 2022 18:33 Kde je jistota, že nějaké peníze i ruble, vůbec dostanou?
To je sice správná otázka, ale hráči takhle nepřemýšlí. Věř nebo ne. Slyšel jsem to osobně od několika z nich.
Ale otázku pokládáš správně. První je, zda ty prachy vůbec uvidí - ať už v rublech nebo jiné měně a druhá otázka, jak to potom převedou do Evropy.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

JirkaPCE píše: 11 dub 2022 17:11 Co se týká těch odchovanců, tak Radil doufejme dopadne letos a pak už kromě Noska zbývá snad akorát Špaček a do obrany případně Budík. Kaut se asi úplně za odchovance pokládat nedá.
Začni tam pomalu počítat i Vožucha, jestli se na nás teda taky nenaštval..možná udělá nakonec velkou kariéru..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

"Je tu první šance Sparty!... Tomášek!... a Sparta vede 1:0!"
První střela - gól...
Život jde dál...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

PCE.MAN píše: 11 dub 2022 18:41 To je sice správná otázka, ale hráči takhle nepřemýšlí. Věř nebo ne. Slyšel jsem to osobně od několika z nich.
Ale otázku pokládáš správně. První je, zda ty prachy vůbec uvidí - ať už v rublech nebo jiné měně a druhá otázka, jak to potom převedou do Evropy.
To je pravda, do Slovanu Bratislava taky svého času chodili za lukrativními pěnezi.. přitom museli vědět, že jsou jen na papíře a stejně šli..smlouvy uzavřeli a za soudy jim to stálo..Vidina peněz je mocná..

Nejlíp jsou na tom borci co už KHL pomalu opouštějí kvůli věku.. ti si to můžou dovolit, peníze mají a jedna sezona je nevytrhne.. Ti pak mohou být do novin největšími správňáky... Tím ale nezpochybňuju, že někteří jsou i tak, i takoví se určitě najdou..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Zamčeno