Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Peter Čerešňák a David Musil podle informací Sport.cz potvrzeni do Pardubic.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Gumid píše: 11 dub 2022 11:51 Můžete se hlásit.

JJ , nahlásím jim , ať se mnou nepočítají :)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ampersand píše: 11 dub 2022 12:03 Peter Čerešňák a David Musil podle informací Sport.cz potvrzeni do Pardubic.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
To bych si nechal líbit 👍
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Ampersand píše: 11 dub 2022 12:03 Peter Čerešňák a David Musil podle informací Sport.cz potvrzeni do Pardubic.

https://www.sport.cz/clanek/hokej-extra ... .seznam.cz
:)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 343 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Smil Flaška z Pce píše: 10 dub 2022 17:26 Kdyby Jihlava postoupila do ligy, kde bude hrát? V Pelhřimově jsem na zimáku nebyl, ale pochybuji, že bude na nejvyšší ligu, na Change možná. Hraje tam Rohlik, Panna a trénuje Marek, tak jestli někdo má info jak to tam vypádá?
Taky jsem nikdy v Pelhřimově na zimáku nebyl, ale jedno vím jistě. Všichni jmenovaný borci jsou už tři roky v Příbrami, zrovna nedávno jsem se tu o nich zmínil (viewtopic.php?p=198515#p198515).
OnPce
Příspěvky: 267
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Obrana bude jak víno :-).
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pec92 píše: 11 dub 2022 12:20 To bych si nechal líbit 👍
Takže Mikuš, Zdráhal a Robertson konec? Pokud budou levorucí beci Dvořák, Musil, Količ + Vála, tak tam pro ně místo nějak nevidím.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

lucas003 píše: 11 dub 2022 12:57 Takže Mikuš, Zdráhal a Robertson konec? Pokud budou levorucí beci Dvořák, Musil, Količ + Vála, tak tam pro ně místo nějak nevidím.
Prave, ze Mikus ani Robertson koncit nemaji. Tri novi obranci jsou fajn, ale jak to chteji poskladat? Pochopil bych, kdyby Mikus nebo Robertson koncili, tak podepisou tri nove obrance.

Jinak mit v presilovkach na modre Kostalka a v druhe pp Ceresnaka neni uplne marny.

Kostalek - Dvorak
Ceresnak - Musil
Kolar - Mikus/Robertson
Hradek
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

OnPce píše: 11 dub 2022 12:53 Obrana bude jak víno :-).
jj vypadá to tak, + 3 Dvořák, Musil, Čerešňák....a to se mluvilo o Elliotovi z Frolundy...ale ten asi padnul,

já jsem hlavně zvědavý, kdo tomu bude velet, tohle nebude žádná sranda
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 11 dub 2022 12:59 Prave, ze Mikus ani Robertson koncit nemaji. Tri novi obranci jsou fajn, ale jak to chteji poskladat? Pochopil bych, kdyby Mikus nebo Robertson koncili, tak podepisou tri nove obrance.

Jinak mit v presilovkach na modre Kostalka a v druhe pp Ceresnaka neni uplne marny.

Kostalek - Dvorak
Ceresnak - Musil
Kolar - Mikus/Robertson
Hradek
To jde čekal jsem že minimálně jeden z těch dvou skončí..
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

lucas003 píše: 11 dub 2022 12:57 Takže Mikuš, Zdráhal a Robertson konec? Pokud budou levorucí beci Dvořák, Musil, Količ + Vála, tak tam pro ně místo nějak nevidím.
Nechci kecat, ale Dvořák, i když levorukej, tak hraje teď ve Spartě vpravo. Takže ten bude určitě využitelnej na obou stranách.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Velet Franta Musil :grinning:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Stars píše: 11 dub 2022 13:01 jj vypadá to tak, + 3 Dvořák, Musil, Čerešňák....a to se mluvilo o Elliotovi z Frolundy...ale ten asi padnul,

já jsem hlavně zvědavý, kdo tomu bude velet, tohle nebude žádná sranda
Tak Mikuš snad přijme roli bez přesilovky doufám teda... Jinak Musil a Dvořák je přesně to co potřebujeme to jsem říkal celou sezónu
🔴⚪
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Tak ještě, aby dopadl ten útok a i trenér.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Mno...tak obrana je hezká, podle gusta.. dá se říct hotová.. V Třinci se docela bojí a nadávají že po odchodu Varadi se jim rozpadne koncepce.. Já bych to tak dramaticky neviděl..ale je pravda že Třinci trvalo drahně let, než dokázalo využít výhody svého rozpočtu.. od roku 2011 čekali 8 let na titul..a měli tam dost provařených sezon.. Jako my v letech 2001-2009. I když to byla trochu jiná situace.. Strašně hezky to popsal Tomaso25..jak to tenkrát s koncepcí a trenéry u nás v těchto letech bylo..

Ještě jedna věc: To že se tady bojíte návratu Krále a že by to byl nelogický krok... souhlas... ale ono snad něco takovýho je na pořadu dne?? Já myslim že vůbec, že to je jen výplod tady.. Já bych byl radši i za toho Jandače, nebo Zadinu hlavního.. Kurňa..ale když tady bude Zadina.. tak by tady mohl bejt Varaďa s ním...To by ale musel Dědek slíbit Heřmanovo zvládnutí na uzdě..

Ale jak psal Tomaso25 výše..kolikrát sem chodili trenéři k hotovému kádru..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Propulse píše: 11 dub 2022 12:59 Prave, ze Mikus ani Robertson koncit nemaji. Tri novi obranci jsou fajn, ale jak to chteji poskladat? Pochopil bych, kdyby Mikus nebo Robertson koncili, tak podepisou tri nove obrance.

Jinak mit v presilovkach na modre Kostalka a v druhe pp Ceresnaka neni uplne marny.

Kostalek - Dvorak
Ceresnak - Musil
Kolar - Mikus/Robertson
Hradek

Já jsem rád za tolik kvalitních obránců..tady přišlo poučení.. Nevěřím tomu že se zase žádnej nezraní..ty zranění budou a je fajn, že budeme mít takovou základnu...

Košťálek - Dvořák
Čeřešnák- Musil
Kolář-Robertson
Mikuš

Hrádek, Vála. - Vrchlabí, další rok už v základu.. protože 2 obránci odejdou... Teď se to valí prostě na to finále..
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Jako obrana vypadá fakt luxusně . :goodpost:

Košťálek - Musil
Čerešňák - Kolář
Mikuš - Dvořák
Hrádek - Robertson
Vála

Fakt super
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tomaso25 píše: 11 dub 2022 13:04 Nechci kecat, ale Dvořák, i když levorukej, tak hraje teď ve Spartě vpravo. Takže ten bude určitě využitelnej na obou stranách.
Tak vpravo místo taky nevidím pokud bude Košťálek, Čerešňák a Hrádek
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

lucas003 píše: 11 dub 2022 13:26 Tak vpravo místo taky nevidím pokud bude Košťálek, Čerešňák a Hrádek
Hrádek nebude, jsi nejmladší máš padáka.. bohužel

Vála DTTO
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Tak ještě se zasnít nad útokem

Hyka - Sedlák - Blumel
Řeka - Tomášek - Činel
Radil - Poula - Kousal
Paulovič - Rohlík - Matýs
Koffer
bránu nechat Frodl,Klouček
trenér Rulík
a v dubnu 2023 se sejdeme na Perštýňáku
Kuba11
Příspěvky: 35
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

Jirka. píše: 11 dub 2022 13:16 Já jsem rád za tolik kvalitních obránců..tady přišlo poučení.. Nevěřím tomu že se zase žádnej nezraní..ty zranění budou a je fajn, že budeme mít takovou základnu...

Košťálek - Dvořák
Čeřešnák- Musil
Kolář-Robertson
Mikuš

Hrádek, Vála. - Vrchlabí, další rok už v základu.. protože 2 obránci odejdou... Teď se to valí prostě na to finále..
Přesně tak, naprosto s tebou souhlasím, letos a myslím, že i loni nám to naprosto přesně ukázalo, že jsme měli v obraně dost úzký výběr a když se někdo zranil těžko jsme ho nahrazovali.
Letos se dá říct, že jsme na obranu doplatili úplně, protože od ledna jsme postupně byli -4 obránci (Nakládal, Kolář, Robertson, Hrádek) a v předkole se prakticky dá říct 2 zápasy nehrál Košťálek a naprosto souhlasím s názory, které zde zazněli, že ostatní obránci, především to bylo vidět na Mikušovi, byli dost přetížení a pak se to podepsalo na výkonech v Play-off. Za mě jaké zde Mikuš odvádí služby, musím řít klobouk dolů a moc jsem nerozuměl tomu, proč byl vyhazován
Za sebe musím říct, že pokud opravdu bude naše obrana takhle vypadat + budeme moct sáhnout do Vrchlabí pro Hrádka s Válou nezlobil bych se a přesně, oboum to do další kariery jenom pomůže, protože následující rok věřím budou oba již pevnou součástí Pardubické kabiny. Musím říct za sebe, že se mi výkony Hrádka opravdu líbí a na to kolik mu je let odehrál Play-off s ohromným přehledem. Vála nikdy nebyl můj oblíbenec, ale objektivně musím říct, že jeho progres v této sezoně mě velmi mile překvapil a myslím, že z něho může vyrůst nadprůměrný extraligový obránce, zde ještě podotknu, že i na něm bylo dost vidět, že byl leden/únor přetížený, ale zvládl to dle mého skvěle a opravdu mě dost překvapil.
Zdráhal si zde odehrál svoje a jeho výkony vždy překazilo vážné zranění, ale myslím si, že v rámci extraligy nebude mít problém sehnat angažmá, protože je to spolehlivý a levný obránce, kde poměr cena/výkon u něho zaujme, ale v tomto týmu, který chce mířit za titulem pro něho místo nebude a hrát v jeho věku ve Vrchlabí mi logiku nedává a ani nezapadá do mozaiky :-)
A co ten útok pánové, jak ho poskládáme???
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nevím chápu, že chceme úspěch, ale pokud se Robertson a Mikuš nejsou schopni dostat do prvních dvou pětek, tak bych se rozloučil. Ve třetí pětce at hraje Hrádek s Količem jako ted nebo někdo defenzivní. Hrádek ted měl pomalu nejvyšší ice-time z beků a má sedět na úkor jednoho z nich? A Válu posílat na trvalo do Vrchlabí po dobrém konci sezony je taky blbost. Možná na nějakou střídačku jako měl letos, ale natrvalo hrát první ligu mu už nic nedá..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kuba11 píše: 11 dub 2022 13:43 Přesně tak, naprosto s tebou souhlasím, letos a myslím, že i loni nám to naprosto přesně ukázalo, že jsme měli v obraně dost úzký výběr a když se někdo zranil těžko jsme ho nahrazovali.
Letos se dá říct, že jsme na obranu doplatili úplně, protože od ledna jsme postupně byli -4 obránci (Nakládal, Kolář, Robertson, Hrádek) a v předkole se prakticky dá říct 2 zápasy nehrál Košťálek a naprosto souhlasím s názory, které zde zazněli, že ostatní obránci, především to bylo vidět na Mikušovi, byli dost přetížení a pak se to podepsalo na výkonech v Play-off. Za mě jaké zde Mikuš odvádí služby, musím řít klobouk dolů a moc jsem nerozuměl tomu, proč byl vyhazován
Za sebe musím říct, že pokud opravdu bude naše obrana takhle vypadat + budeme moct sáhnout do Vrchlabí pro Hrádka s Válou nezlobil bych se a přesně, oboum to do další kariery jenom pomůže, protože následující rok věřím budou oba již pevnou součástí Pardubické kabiny. Musím říct za sebe, že se mi výkony Hrádka opravdu líbí a na to kolik mu je let odehrál Play-off s ohromným přehledem. Vála nikdy nebyl můj oblíbenec, ale objektivně musím říct, že jeho progres v této sezoně mě velmi mile překvapil a myslím, že z něho může vyrůst nadprůměrný extraligový obránce, zde ještě podotknu, že i na něm bylo dost vidět, že byl leden/únor přetížený, ale zvládl to dle mého skvěle a opravdu mě dost překvapil.
Zdráhal si zde odehrál svoje a jeho výkony vždy překazilo vážné zranění, ale myslím si, že v rámci extraligy nebude mít problém sehnat angažmá, protože je to spolehlivý a levný obránce, kde poměr cena/výkon u něho zaujme, ale v tomto týmu, který chce mířit za titulem pro něho místo nebude a hrát v jeho věku ve Vrchlabí mi logiku nedává a ani nezapadá do mozaiky :-)
A co ten útok pánové, jak ho poskládáme???
Pokud nemá v plánu Hrádek Ameriku, tak by teda podle mě měl být nahoře v sedmičce beků.

Z toho plyne i nejasnost ohledně Juraje. Tři nový beci seberou IT především jemu. A je pro něj dobrá pozice sedmýho beka? Já myslím, že to není dobrý vůbec pro nikoho. Ani pro něj, ani pro klub.
Kuba11
Příspěvky: 35
Registrován: 01 dub 2022 18:31
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba11 »

V útoku bych v našem dresu strašně rád znovu viděl Tomáška, ale něco mi říká, že ho jen tak neuvidíme. U něho je to zvláštní, myslel jsem, že ze Sparty neodešel loni zrovna v nejlepšíma navíc kolovalo, že si úplně nerozumí s Jandačem, ale velkým překvapením pro mě bylo, že se tam znovu vrátil v lednu (nevím jestli v tom nebyla nějaká klauzule/práva), ale věřím, že jsme mu byli schopni nabídnout stejné podmínky, jako mu nabídla Sparta a on šel raději tam a stejně si myslím, že kdyby zůstal v extralize další ročník(y), tak pokud by jsme mu dali stejné podmínky jako Sparta, zůstane tam. Mě by se u nás strašně líbil, líbil se mi už když tu hrál, ale nevidím to moc reálně, i když bych rád.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

kedar píše: 11 dub 2022 13:40 Tak ještě se zasnít nad útokem

Hyka - Sedlák - Blumel
Řeka - Tomášek - Činel
Radil - Poula - Kousal
Paulovič - Rohlík - Matýs
Koffer
bránu nechat Frodl,Klouček
trenér Rulík
a v dubnu 2023 se sejdeme na Perštýňáku
Kde mas Musila? Tomasek taky nic.
Zamčeno