Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

PL8 píše: 01 pro 2021 13:08 Trochu mimo: včera jsem koukal na holčičí MS ve florbale a fascinovalo mě, když komentátor (asi Zamazal?) říká: "Centryně......" Tak jsem si říkal - obránkyni ještě zkousnu, ta centryně je ale zoufalá.
Mám dotaz: jak vy byste oslovili dámské křídlo: Křídelkyně nebo Křídelnice nebo třeba Křídlovka?
Centračka a Křídelňačka - vše podle vzoru bramboračka
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

speedmetal píše: 01 pro 2021 13:30 Já bych poprosil vysvětlení jiného. Když jely ženy cyklokros tak jela Kateřina Nash a .. Brandová (např.) Čili Češce příjmení nepřechylovali, ale cizinkám ano. Proč? Proč nejela Nashová anebo Brand.
Brand je nesmrtelnej, ten pojede vzdycky…
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

PL8 píše: 01 pro 2021 13:08 Trochu mimo: včera jsem koukal na holčičí MS ve florbale a fascinovalo mě, když komentátor (asi Zamazal?) říká: "Centryně......" Tak jsem si říkal - obránkyni ještě zkousnu, ta centryně je ale zoufalá.
Mám dotaz: jak vy byste oslovili dámské křídlo: Křídelkyně nebo Křídelnice nebo třeba Křídlovka?

Křídlo je střední rod, tam by to mělo zůstat stejný, ať má pero, nebo nemá…
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Běžte si kecat do hospody,jo? 😂🙂
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

To si dělají srandu, že to dali zase jen pro Jih… žejo ?
#zpatkydosedla
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

To jako vazne?
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1535 krát
Obdržel "To se mi líbí": 950 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Klidně se do mě pusťte, že fňukám a nějak to nastavit museli, ale tohle mi opravdu nepřijde fér. Zvýhodnění skupiny, která si kupuje ty vůbec nejlevnější permanentky. Žádné zohlednění kritérií jako využití programu PomohlJsem, délky držení permice a dalších věcí. Někdo, kdo si první rok koupil permici za 2600 Kč jde na hokej a někdo, kdo si 20 let kupuje permici do áčka za čtyřnásobek a nechal peníze klubu v rámci PomohlJsem, má peška. Jasně, pojďme se opět zaklínat atmosférou...
https://hcdynamo.cz/clanek.asp?id=Infor ... kani-11797
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Stojíme a čumíme.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Sponzory jsem čekal, ale že to umožní navíc jenom těm co mají stání. To je teda velké zklamání. A já myslel, že my co jsme pomohli, že jsme taky partneři klubu.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Místo sofistikovanějšího systému nakonec zvolili ten asi nejjednodušší. Nejspíš se upínají k myšlence/naději, že se kapacita časem zvýší aspoň tak, že budou moci chodit aspoň všichni permanentkáři.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tyurin dnes za Vrchlabí
Superpardubák
Příspěvky: 1
Registrován: 01 pro 2021 17:27
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Superpardubák »

Tak s námi pan Dědek opět úspěšně vyjeb*l, díky moc!
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Koffer dnes za Vrchlabí v první lajně, za mě doufám, že bude v pátek zpátky v sestavě. Pochobradský za mě na extraligu nemá a ani včera mě nepřesvědčil, že by to mělo být jinak. Že není technik a puk mu někdy ujede, nebo ho honí pod nohama, je hendikep, ale kdyby to byl aspoň řekněme pes obranář, který to odehraje dobře dozadu a bude platný v oslabení. Na oslabení ho trenéři včera radši ani nedávali stejně jako loni a on je kolikrát úplně pozičně mimo i při té hře bez puku. Já třeba kolikrát nechápu to jeho napadání v útočném pásmu, všímal jsem si toho už loni a včera několikrát taky. On k tomu hráči dojíždí pozdě, když už ten puk ani nemá, pak se tam někde zasekne u mantinelu a úplně se tím vyřadí ze hry, když už je puk dávno za ním. Ta čtvrtá lajna si sedla jak při hře 5 na 5 a hrají výborně i oslabení a pokud nepřijde zranění, tak není důvod místo žádného z těch tří cpát nějakého svého oblíbence.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Superpardubák píše: 01 pro 2021 17:29 Tak s námi pan Dědek opět úspěšně vyjeb*l, díky moc!

“Pan Dědek”. To nikdy neomrzí ;))))
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Dizzy píše: 01 pro 2021 17:54 “Pan Dědek”. To nikdy neomrzí ;))))
Lidi po sezoně budou chtít vrátit peníze. Dědek bude muset díru zatáhnout sám a neškemrat po fanoušcích "pomohl jsem". :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Autobusák píše: 01 pro 2021 18:03 Lidi po sezoně budou chtít vrátit peníze. Dědek bude muset díru zatáhnout sám a neškemrat po fanoušcích "pomohl jsem". :wave:
Kdyby to tak bylo na první utkání tak mlčím , ale po celou dobu nouzového stavu? Jak dlouho zase bude trvat? Taky příště rád zase pomůžu :)
Ono se to myslím stejně upraví, protože zjistí , že přestřelili.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

FOGLIK píše: 01 pro 2021 18:08 Kdyby to tak bylo na první utkání tak mlčím , ale po celou dobu nouzového stavu? Jak dlouho zase bude trvat? Taky příště rád zase pomůžu :)
Ono se to myslím stejně upraví, protože zjistí , že přestřelili.
Na twittru už jim lidi nakládaj. :thumbup:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Veřejný nepřítel číslo jedna nalezen. Jakékoliv rozhodnutí by vyvolalo stejnou nevoli. Nemá to Šéf jednoduché.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1535 krát
Obdržel "To se mi líbí": 950 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše:Veřejný nepřítel číslo jedna nalezen. Jakékoliv rozhodnutí by vyvolalo stejnou nevoli. Nemá to Šéf jednoduché.
Proč by mělo vyvolat nevoli například rozhodnutí umožnit vstup lidem s nejdražší permicí, kteří se zároveň zapojili do programu PomohlJsem? Podotýkám, že ani tak bych se na hokej nedostal, ale neřekl bych ani popel, protože by to dávalo smysl.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Gumid píše: 01 pro 2021 18:32 Veřejný nepřítel číslo jedna nalezen. Jakékoliv rozhodnutí by vyvolalo stejnou nevoli. Nemá to Šéf jednoduché.
Souhlasím.

Osobně se díky pernamentkám na sezení na hokej nyní nepodívám, ale prostě mi nezbývá než se tomu podřídit. :sadd:

Na druhou stranu mohl se udělat pořadník a otevřená registrace na utkání, za cca. 5 domácích zápasů by se na každého pernamentkáře "dostalo" - to by za mne bylo spravedlivější.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

av69 píše: 01 pro 2021 18:36 Proč by mělo vyvolat nevoli například rozhodnutí umožnit vstup lidem s nejdražší permicí, kteří se zároveň zapojili do programu PomohlJsem. Podotýkám, že ani tak bych se na hokej nedostal, ale neřekl bych ani popel, protože by to dávalo smysl.
Pomohl jsem je kolik, 1000? Vždy bude určitá část nespokojena. Podle mého názoru se rozhodlo takto, aby byla v hale alespoň nějaká atmosféra a sponzory tam musí mít také, jinak se kroutí, že nemusí plnit. Co vím, řešilo se to dnes celý den. Neznám všechny argumenty, které museli zohlednit. Chápu, že člověk je naštvaný, když není zohledněno nějaké další kritérium v čase nebo objemu.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Muf píše: 01 pro 2021 18:40 Na druhou stranu mohl se udělat pořadník a otevřená registrace na utkání, za cca. 5 domácích zápasů by se na každého pernamentkáře "dostalo" - to by za mne bylo spravedlivější.
Pravdou je, že minimálně potvrzení, zda se partner nebo osoba z Jihu zůčastní, a místo nepropadlo, by pomohla. Nešlo by sice o stovky lidí, ale několik lidí by bylo potěšeno.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Superpardubák píše: 01 pro 2021 17:29 Tak s námi pan Dědek opět úspěšně vyjeb*l, díky moc!
Tohle ale nevymyslel Dedek.
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Mimochodem na sociálních sítích nikdo nenadává…spíše jsou dost zklamáni a rozčarováni majitelé těch nejdražších permic, kteří se ještě zapojili do programu PomohlJsem a ve finále se na hokej dostanou majitelé těch úplně nejlevnějších permic a třeba ani nemuseli klubu loni pomoct…
Nevím…sorry hoši, mě to prostě nasralo…máme v rodině permici už něco přes 20 let a sere mě, že my se na hokej nepodíváme ale nějakej Jouda, co si loni poprvé koupil permici na stání ano…
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Perníkář píše: 01 pro 2021 19:02 Mimochodem na sociálních sítích nikdo nenadává…spíše jsou dost zklamáni a rozčarováni majitelé těch nejdražších permic, kteří se ještě zapojili do programu PomohlJsem a ve finále se na hokej dostanou majitelé těch úplně nejlevnějších permic a třeba ani nemuseli klubu loni pomoct…
Nevím…sorry hoši, mě to prostě nasralo…máme v rodině permici už něco přes 20 let a sere mě, že my se na hokej nepodíváme ale nějakej Jouda, co si loni poprvé koupil permici na stání ano…
Permici mám také přes 20 let, teď se na hokej nedostanu. Ale pro mne osobně je každý fanoušek důležitý, i ten tebou zvaný "jouda", který má nejlevnějš pernamentku.

Každý nějak začínal :snooty:
Zamčeno