Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

vh9913 píše: 07 pro 2021 23:27 Vím, že Chomutov je daleko, ale kdo chce letos na hokej (nemá permici nebo nebude vylosován), tak si můžete v pohodě koupit lístky na pátek.

Pátek 17:00, Chomutov, Rytíři

https://hckladno.enigoo.cz/online/#/290 ... sektor/392

Zas 200 Kč lístek :)
To je tajné, nezveřejňuj to tu :-) Já bych chtěl vyrazit z Prahy s rodinou, tak doufám, že mi to nevykoupíte. Kupovat chci až v den zápasu, s malými dětmi člověk nikdy neví.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dan605 píše: 08 pro 2021 12:36 Jasný tak oni avizovali před sezónou že budou mít 2 hlavní trenéry Říhu a Baďoučka. Pokud si to správné pamatuji ale proč ukazovali jen jednoho to nevím.
Asi bych v tom nehledal konkrétně u záběrů kamery nějakou vědu. Režie zápasů jede podle jasných pravidel. Prostřihy na střídačku se dělají na hlavního trenéra a skoro bych si tipnul, že to klidně udělají podle abecedy nebo věku, když jsou tam hlavní na papíře dva. :smile: On je vůbec vtipnej koncept dvou hlavních trenérů. Vždy z nich musí být jeden aspoň o kousek hlavnější. Možná je to v Plzni skutečně Baďouček...

Ve Spartě mají oficiálně (už zase) dva rovnocenný trenéry a Hořák po svým konci po minulý sezoně bezelstně řekl, že hlavní byl Jandač...

Mě spíš zaujala ta úplná ignorace Říhy v komentáři. Třeba ve včerejším zápase tam bylo hned několik vazeb. S tátou tady trénoval, snad tady trvalou adresou furt bydlí. S Baďoučkem si tady už jednou spolupráci vyzkoušeli. Tenkrát neuspěli, napodruhý jim to jde mnohem líp.
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

tomaso25 píše: 08 pro 2021 13:09 Asi bych v tom nehledal konkrétně u záběrů kamery nějakou vědu. Režie zápasů jede podle jasných pravidel. Prostřihy na střídačku se dělají na hlavního trenéra a skoro bych si tipnul, že to klidně udělají podle abecedy nebo věku, když jsou tam hlavní na papíře dva. :smile: On je vůbec vtipnej koncept dvou hlavních trenérů. Vždy z nich musí být jeden aspoň o kousek hlavnější. Možná je to v Plzni skutečně Baďouček...

Ve Spartě mají oficiálně (už zase) dva rovnocenný trenéry a Hořák po svým konci po minulý sezoně bezelstně řekl, že hlavní byl Jandač...

Mě spíš zaujala ta úplná ignorace Říhy v komentáři. Třeba ve včerejším zápase tam bylo hned několik vazeb. S tátou tady trénoval, snad tady trvalou adresou furt bydlí. S Baďoučkem si tady už jednou spolupráci vyzkoušeli. Tenkrát neuspěli, napodruhý jim to jde mnohem líp.
Jasný mě to je ve výsledku úplně jedno koho ukazují jako hlavního. Já tedy nejsem zastánce toho aby byli na lavičce 2 hlavní. Podle mě má být normálně jeden a ten tomu velet a mít k sobě 2 asistenty a to bohatě stačí.

Jinak co myslíte v pátek ? Snad je zadupeme do země ale čekám tvrdou bitvu o každý kousek ledu.
Bob1900
Příspěvky: 540
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

V patek to bude o tom, zda jim brzy odskocime nebo ne. Pokud se to podari, oslabime faktor Jarinova vlivu na zebry. Staci hrat na zacatku 10 minut jako vcera posledni dve minuty treti tretiny. :-)
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Ahoj, prosím nemá někdo celé....

Bukačův manuál: V kanclu víme vše, v reálu jsme mimo. Chce to jiné kouče........na isportu

Děkuji
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/40 ... kouce.html

Na mezinárodní scénu uváděl hráče, jako jsou David Pastrňák, Dominik Kubalík nebo Jakub Vrána. Ty nebo tandem Kaše, Kämpf vedl v juniorských národních týmech. Luděk Bukač mladší zná domácí i zahraniční hokejovou scénu ze všech možných pozic. Jen málokterý člověk z branže ví o problematice mládežnické výchově v Česku víc. A je zděšený, kam až se zdejší hokej zbortil. Bukač komentuje průšvihy domácího zacházení s mladými hráči, ale co je klíčové, nabízí i detailní řešení těžké krize. Před sebou máte druhý díl manuálu, kudy jít a kam. A co už provždy neopakovat…


„Pokud budeme chtít zase vychovávat hráče, musíme naše prostředí zásadně změnit, jsem přesvědčen, že v našem mládežnickém hokeji je obrovský potenciál. Neustále mě v tom utvrzuje nespočet nadaných dětí i jejich zapálení rodiče. Rodiče výchově svých dětí obětují neuvěřitelně mnoho času a financí. Stejně tak, jako to dříve dělal otec Connora McDavida, tomu však v Kanadě nikdo nic nezakazoval, nepřikazoval, nechtěl po něm nikdo finanční kompenzaci,“ porovnává dva odlišné světy Luděk Bukač mladší.

METODIKA

„O naše trenéry byl v minulosti zájem, ti nejlepší trenéři se uchytili v Německu, Rusku, Švýcarsku, naši trenéři byli zváni na mezinárodní sympózia. Měli jsme skvělou metodiku, ostatní kopírovali od nás. Dnes sice nabízíme trenérům mnoho seminářů, mají mnoho materiálů. Jednou chceme kopírovat Švédy, pak Finy, Kanadu atd… V kanceláři víme vše, jenže ve skutečnosti jsme úplně vedle.

Český hokej mládeže je narkotizován amatérským přístupem k hokeji mládeže a ke školení koučů. Místo abychom šli cestou nových poznání a vlastní tradice, opisujeme soupeře, dětem a rodičům nabízíme – jak čtu na reklamách – finskou a švédskou hokejovou školu.

Copak jsme zapomněli, jak jsme vychovali Hlinky , Martince, Jágra , Pastrňáka a mnoho dalších? Na otázku, zda český hokej mládeže má dostatek talentů, odpovídám ano – má. Naši předkové nám zanechali bohatý herní genofond. Klíčovým problémem progrese hokeje mládeže je ovšem kvalita koučování, respektive způsob vzdělávání koučů.

Vzdělávání trenérů není založeno na „sebe řízeném“ učení, v němž je kladen důraz na motivaci a aktivitu učících se. Nepociťují-li koučové praktický přínos nových vědomostí, těžko ve své práci mohou něco změnit. Školsky pojaté vzdělávání nemůže produkovat chytré kouče, myslím tím sebevědomé trenéry s praktickým herním rozumem.

Hlavním nedostatkem současného systému vzdělávání je zaměření na osvojování obsahu tréninku a výkonu, nikoliv na problémy spojené s učením, tréninkem a výkonem. Chceme-li, aby koučové uměli pracovat s novými informacemi, nemůžeme je zaplavovat nesmyslnými a všeobecnými informacemi. To, co koučové potřebují, je, aby byli seznamováni s případovými studiemi a zkušenostmi. Musíme je naučit o tréninku a výkonu věcně mluvit, dávat jim prostor pro rozumový rozvoj a popřípadě jejich myšlení korigovat fakty nikoliv domněnkami katedrových pedagogů.

Netrénujeme-li dobře, nemůžeme ani dobře hrát. Skutečností je, že na poli mládeže ztrácíme se světovou špičkou krok. Tak například současný trend učení hokejové mládeže za nejdůležitější princip herní způsobilosti považuje přihrávku, nikoliv střelbu a kondici. Jinými slovy aktivace rozhodování z možností a kombinační hra jsou z pohledu učení více než bušení a střelba. Vytváření střeleckých příležitostí a kombinační kontrola kotouče jsou dnes hlavními rysy pojetí nejlepších světových týmů.

Současný trénink mládeže se shlédl ve všestrannosti, všeobecné kondici, taktické disciplíně a metodicky řízeném nácviku. Místo toho, abychom děti a mladé hráče vedli k samostatnému rozhodování z volby možností a spolupráci, jejich mozek aktivujeme hity, doděláváním soubojů, střelbou, dorážením, tečováním atd…

K tomu všemu svazujeme jejich herní myšlení kasárensky prezentovanou taktickou disciplinou. Ve svém důsledku se jedná o trénink podlamující sebedůvěru a psychickou odolnost. Typickou kulisou hokeje dětí je direktivní řízení jejich činnosti. Hlasité povely koučů a pokřikování rodičů se na mozek dětí valí ze všech stran. Výsledkem je, že děti přestávají hrát, natož tvořit, pouze plní požadované. Tváří v tvář soupeře jsou bezradní a herní problémy se snaží řešit bojovností. Nejsou-li děti od prvních krůčků na ledě vedeny k důvěře v sama sebe a rozhodování z možností, těžko se z nich stanou tvořiví jedinci – v dospělosti „boří a buší“.

Naše hokejové prostředí disponuje mnoha kouči majících za sebou bohatou hráčskou karieru. Řada z nich koučování považuje za novou životní výzvu, bohužel mnozí mají klamnou představu o učení tvořivého hokeje. Hráčské zkušenosti a koučování jsou si blízké nikoliv identicky přenosné.

Koučování je též kreativní činností, závislé na znalostech herního prostředí, děje utkání a navíc na vědomostech o fungování lidského organismu jako celku. Nad to herní spolupráce a mezilidská komunikace jsou zcela odlišné odbornosti. Mnoho bývalých hráčů dobře ví, jak se má dobře hrát, při čemž nemají ani tušení, jak se této dovednosti naučili. Nevědí, že o jejich hře nerozhodovala vědomá rozhodnutí, nýbrž emoční mozek a nevědomí – jejich mozek v činnosti se soupeřem věděl dříve, co udělá, nežli si to hráč uvědomil.

Z tohoto faktu je zřejmé, že tvořivá činnost se nedá učit instruktivně ani scénářově, nýbrž obrazně řečeno pokusem a omylem, tedy podněty, které asociují výběr z možností a vstupují do nevědomí. Vytrénovat emoční tj. nevědomou herní paměť je hlavním klíčem tréninku herní způsobilosti. Z tohoto důvodu slavným hráčům majícím opravdový zájem o koučování by měly být poskytnuty informace objasňující propojení hráčských a trenérských zkušeností. Jedná se o diskusi ozřejmující funkci učení a korigující klamné představy o koučování.

Hráči, kteří nám za posledních 10 – 20 let vyrostli, jsou produktem koučů, jež dlouhodobě mylně školíme. V posledních letech jsme trenéry začali i kontrolovat, trestat. Výsledek se přesto dlouhodobě nedostavuje. Školení trenérů je zralé na velkou revizi, náš hokej potřebuje zcela jiné trenéry mládeže, než máme. Jde o trenéry „developery“, ne o kouče. Naše metodika se musí postavit na dřívějších základech a obohatit se o nové poznatky a poznání. Metodiku mládeže musíme oddělit od seniorského hokeje a musí ji vytvořit odborníci, kteří se v mládeži dlouhodobě pohybují a vychovali hráče. V současnosti nikoho takového nemáme!“

REPREZENTACE

„V rámci juniorských reprezentací a transparentnosti nominací nám chybí nominační komise, chybí nám skauting, přehled o hráčích. Je nutné, aby stejně jako dříve reprezentační trenér zdůvodnil, proč bere hráče X a ne hráče Y. Po každé větší akci by měla reprezentační komise zhodnotit nominaci trenéra, ten musí být schopen svoji volbu obhájit.

Musíme nastavit etický kodex, není možné, aby si reprezentační trenéři v rámci reprezentačního výběru koučovali své děti. Nikde na světě něco podobného neexistuje. Současní kluboví trenéři si žijí v pohodlí naší domácí ligy, mezinárodní hokej je však jiný a my potřebujeme spoluzodpovědnost klubových trenérů. Týden po každé větší reprezentační akci by měli reprezentační trenéři uspořádat seminář, ukázat klubovým trenérům, jak si jejich hráči vedli, co jim chybí, co chybí našemu hokeji. Jde o nesmírně důležitou zpětnou vazbu. Jen tak zapojíme klubové trenéry k větší aktivitě, k větší spoluzodpovědnosti.“

TVORBA PROSTŘEDÍ-RODIČE, KLUBY, SVAZ

„Pro výchovu je naším největším problémem naše prostředí. Nejde jen o odlišné představy, jež jsou mezi kluby a svazem, jak konstatoval za akademii zodpovědný Pavel Geffert. Základní rozpor je mezi rodiči dětí a kluby. Narovnat prostředí není žádná kosmická věda. Vždy začíná od shora. Jako rodič mám přání, aby se moje dítě realizovalo, bylo šťastné. Může tak být pouze pokud uvidí, že výchovný proces je férový, stimulující a jako rodič mám volnost. Jako rodič chci vidět, že moje dítě má kvalitní trénink, kde se zlepšuje, je tam řád, má dostatečnou zápasovou praxi.

Náš momentální systém je takový, že rodiče hledají zlepšení jinde než v klubech, zápasovou praxi dohánějí jinde než v klubech, když chtějí změnit klub, tak je jim to buď zamítnuto, nebo je po nich požadováno finanční odstupné.

Co se týče klubů, tak pokud budou poskytovat dostatek tréninků, kvalitní zápasy, dostatek zápasů s dostatečným ice time, ubude jim většina problémů s rodiči. V současné době to funguje tak, že děti nemají dostatek tréninků, chybí výchovná kvalita, hráčům je zakazováno chodit trénovat navíc, zakazováno hrát navíc. Hráči nemají dostatečnou kvalitu, jež rodiče dohánějí mimo klub.

Pokud budeme chtít zase vychovávat hráče, musíme naše prostředí zásadně změnit, jsem přesvědčen, že v našem mládežnickém hokeji je obrovský potenciál. Neustále mě v tom utvrzuje nespočet nadaných dětí i jejich zapálení rodiče. Rodiče výchově svých dětí obětují neuvěřitelně mnoho času a financí. Stejně tak, jako to dříve dělal otec Connora McDavida, tomu však v Kanadě nikdo nic nezakazoval, nepřikazoval, nechtěl po něm nikdo finanční kompenzaci.

Nemůžeme se nikam posunout, pokud zásadně nezrevidujeme náš hokej, nepřestaneme zakazovat, omezovat, trestat. Pokud neodstraníme lenost, kterou jsme sami zavedli a teď ji hráčům vyčítáme. Jestliže nenastolíme od shora férový přístup a transparentnost.

Změnit pořádky je běh na dlouhou trať. Tento článek píši, jelikož nevidím, že bychom něco chtěli posunout, dělali jsme zásadní změny. Od zodpovědných jsem v poslední době slyšel jen nářky typu: Nevidím světlo na konci tunelu… Příkop mezi kluby a svazem… Hráči se chodí jen zúčastnit...

Podobné statementy nikomu nepomůžou a nikam nás nedostanou. Pokud je vysloví lidé, kteří mají v našem sportu důležitou pozici, tak bohužel musím říct, že tam nemají, co dělat!

Nemám sebemenší ambice, ale současný stav mne nenechává klidným.“
Obrázek Za Dynamo!
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

Moc děkuji
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Bukač by se mi u nás líbil, jako šéf mládeže
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Stars píše: 08 pro 2021 15:46 Bukač by se mi u nás líbil, jako šéf mládeže
Je úplně stejný, jako zbytek ostatních.
Já ho osobně zažil jako hlavního svazového školitele na doškolovacích kursech. Asi byste se divili, co se považovalo za "nový přístup" (kdo hrál hokej od šedesátých let, znal všechny ty "novinky" jako normální...). A na závěr jednoho z těchto doškolovacích kurzů normálně natvrdo řekl: "Vy si myslíte, že to tady absolvujete a stejně si to budete dělat po svém. Tak to ne, budete to dělat tak, jak vám tady říkáme. A budeme to kontrolovat. Netrvalo dlouho a skončil na svazu (ale určitě ne kvůli svým znalostem a dovednostem - tam šlo o normální konkurenční boj). Zdálo se mi, že ty doškolovací kurzy byly sledované kvůli třem stovkám, které jsem pokaždé vysolil (ze svého).
Víte, co je na tom všem nejlepší? Že vzpomíná na to, jak se vychovávali Martincové, Hlinkové, Jágrové...atd. a ptá se řečnicky: copak to nedovedeme? A v tom to je - všichni hráči minulosti se vychovávali intuitivně, díky přirozené inteligenci (a autoritě) trenérů, kteří se vybírali podle jejich vlastností a ne podle toho, že je to "dobrý džob" pro vysloužilého hokejistu, který nic jiného neumí... Jenže jejich "kvalita" je jinde, než by měla být. A narazíme znovu na staré dobré známosti a protekci. VŠICHNI jsou s tím smířeni. Nikdo se v klubu nepostaví a neřekne: "Děte do prdele, přestaňte kurvit děti a hokej." A že jich v klubech je... Tenkrát se trénovalo podle klubů. Pardubice vždycky byly zaměřené a pyšné na bruslení. Ať přišel Pardubák kam přišel, vždycky převyšoval ostatní v bruslení. Každý klub měl trochu jiné směřování (to se časem vžilo podle typu hráčů a trenérů). Kluby se pak zaměřovaly i na personální politiku podle svých požadavků. Proto jsme byli schopní hrát na mezinárodní úrovni prim. A já jsem si časem říkal, že možná kdyby nechali náš národní hokej v sedmdesátých letech vyloženě v rukách Máťů, Hlínů, Holíků, Aušusů, Soušků, Ebermannů, Čertů (omluva ostatním nezmíněným), že bychom Rusáky poráželi už dřív. Jenže jsme hráli příliš viditelné systémy, které se daly "naučit". Ale taková byla doba a asi to k ní patřilo.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Koukám na Třinec-Vítkovice a komentátor říkal, že probíhají jednání o návratu Romana do Vítkovic, takže je to snad blízko.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pokud Roman odejde, tak v tom útoku moc široký kádr nebude.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

JirkaPCE píše: 08 pro 2021 18:31 Pokud Roman odejde, tak v tom útoku moc široký kádr nebude.
Místo Romana můžeš nechat hrát kohokoliv z Vrchlabí a horši než Roman nikdo nebude. :pivko:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Autobusák píše: 08 pro 2021 18:38 Místo Romana můžeš nechat hrát kohokoliv z Vrchlabí a horši než Roman nikdo nebude. :pivko:
Až takhle bych to zase neviděl. Roman je průšvih hlavně v poměru cena a výkon. Ale zároveň podle mě určitě nebude horší než to, co máme ve Vrchlabí.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Kusý, Koffer, Matýs, Urban, Zeman + na play off se určitě něco "nakoupí". Podle mě Roman chybět nebude a mě už vůbec ne. :smile:
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Tak mě tedy chybět bude, pokud nenastane varianta b). z poslední věty. I když už údajná jednání probíhají, tak v nich jde jen o to, kdo jakou část jeho fakturace bude platit. A tam asi taháme za notně kratší konec provazu a prostor pro manévrování asi není vůbec žádný nebo jen velmi velmi malý.
Ovšem to asi znamená, že máme od konce ledna patrně domluvené nějaké ty typově vhodné posily, které by jej byly schopny přinejmenším nahradit, ale spíše převýšit.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Jejda, slezkopolsky pratelacek?
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Itchy píše: 08 pro 2021 20:20 Jejda, slezkopolsky pratelacek?
Kurz byl před zápasem dobrý. :-)
PetrS
Příspěvky: 229
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 61 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Žoldáci z Hradce moc neunesli dnešní prohru :-)
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

:clap: :thumbup: Liberec hezky pěkně !
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... přečetl jsem si rozhovor s tím Svobodou z Plzně, respekt před ním, jak hovořil o nás a nevymlouval se na ten gól.. Ryšavý to je fakt zoufalec, že se musí takhle prezentovat. Nikde sem nenašel jeho články, když jsme byli poškození my. Od té doby, co povýšili s kolegou Sprynarem z regionálního Deniku do Sportu, tak ikdyz s některými články se dá souhlasit, tak jen když si můžou kopnout, tak to udělají. Když dělá al rozhovory se Zbynkem, tak byl strašně maličký .. Bohužel i Deník Sport má klesající úroveň, čím proslulejši média, tím horší. Jen pro větší čtivost a vyšší odbyt se novináři předhánějí, kdo napise větší senzaci, aby měl dost "like"
.... #zadynamo
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Přitom je zajímavé, že třeba z tv podcastu je jasně poznat, že nám PR fandí, asi na našem klubu i vyrůstal, má rád jeho osobnosti. Inu práce je práce. Já ho docela chápu..

Rozhovory má většinou připravené, asi je vděčný za kontakt s lidmi tolik blízko hokeje.
Jediné, co nikdy nepochopím, jsou jeho oslavy sousedovic Mirka a celého toho bakelitového klubu. I když jasné, má na starost tyhle dva kluby, Mirek sponzoruje, zadání měl Pavel jasné. A aby se v pozici udržel... ;-)

Milan Zlinský se s námi taky nikdy moc nemazal, ale klub má rád.. ;-)
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Autobusák píše: 08 pro 2021 20:28 :clap: :thumbup: Liberec hezky pěkně !
Franta Kocour v euforii :party: :party: :party: :party: :party:
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

mach píše: 08 pro 2021 23:16 Franta Kocour v euforii :party: :party: :party: :party: :party:
Tyvole, ten nám tu tak schází...
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak kam tipujete Kovyho? Za mě z ČR těžké tipovat, Liberec, Třinec, Sparta, Brno, Plzeň určitě out, k nám taky těžko půjde, Hradec? Olomouc? Vítkovice? Na play off to bude kauf sezony.....nebýt tu Kloudy, tak bych ho bral tady, dvojka Frodl, Kovy to by byla dvojice pro play off
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Zamčeno