Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ardy75
Příspěvky: 142
Registrován: 18 úno 2020 21:25
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 26 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ardy75 »

Perníkář píše: No podle mě bylo o dooost víc
Já mám pocit že taky jich bylo víc než 1000, tipoval bych tak cca 1500 Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Žij tak,aby Ti v pekle bylo dobře
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Perníkář píše: 07 pro 2021 21:52 No podle mě bylo o dooost víc
Bylo přítomno 1000 jmen. :wave:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Gumid píše: 07 pro 2021 21:55 Bylo přítomno 1000 jmen. :wave:
Přesně tak 😇
#zpatkydosedla
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Gumid píše: 07 pro 2021 21:55 Bylo přítomno 1000 jmen. :wave:
Přesně tak. Víc bych do toho nešťoural. Tečka :thumbup:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Docela mne překvapilo, že se volně procházelo turniketem. Prošel bych tedy zřejmě i bez pozvánky :wave:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Muf píše: 07 pro 2021 22:07 Docela mne překvapilo, že se volně procházelo turniketem. Prošel bych tedy zřejmě i bez pozvánky :wave:
Fakt jo? Tak to já úplně klasicky dával permanentku k turniketu. A samozřejmě ukazoval certifikát o očkování.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
depresive
Příspěvky: 87
Registrován: 06 srp 2014 08:42
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od depresive »

Muf píše: 07 pro 2021 22:07 Docela mne překvapilo, že se volně procházelo turniketem. Prošel bych tedy zřejmě i bez pozvánky :wave:
Kdyby si chodil včas :grinning: , tak víš, že nefungovali turnikety a okolo 17.15 se rozhodli to pustit dovnitř bet turniketů. Již tam byla docela fronta a napnelismus...
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ten tlak na konci, to bylo peklo... Jinak mi Plzeň přišla, že nic moc nehrála. Nebýt rozhodčích, možná by ten zápas celý vypadal jinak... Pochobradsky sice zazdil něco neuvěřitelného, ale jinak tam měl několik zisku kotouče při napadání, důrazem docela platil, na těch pár střídání, co tam byl, myslím že ho plzenaci docela cítili..
Bob1900
Příspěvky: 539
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 135 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Jakub82 píše: 07 pro 2021 21:48 To jsem se chtěl zeptat. Bylo tam 1000 a nebo o trochu více?
Vylosovany kamarad nemohl jet. Bylo tam presne 999 osob. Pocital jsem to. :-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

od trápení k euforii....

Na konci tam nebyl tlak, ale přetlak :-)

Při sranda mačích jsme říkali, že je listopad a je čas začít hrát do těla. Něco se tady sakra děje a borci objevují taje důrazu? Evidentně tam přišel v druhý třetině příkaz a bylo to tam vidět od celý pětky. To mně baví..... A myslím, že je to nakoplo pro ten finiš.

Říčka mněl i lepší zápasy, ale je sympatický, jak bojuje za každý situace.

Poula nám tu roste před očima. Ve vzduchu nad ním poletuje céčko nebo co to je :-)
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

K dnešnímu "tématu" nemám nic, ale s těmi diváky jsem si vzpomněl na loňský podzim. To se dohrával fotbal bez diváků a povolena byla pouze pořadatelská služba a realizační týmy. U vstupu jsme místo vstupenek rozdávali rozlišováky všech našich celků a na jedno derby utkání bez diváků "dohlíželo" stopadesát pořadatelů(lek) všech věkových skupin.
Pokud někdo z vás nebude moct mezi svátky (26. nebo 30.prosince) na hokej tak bych si rád půjčil za úplatu dvě permanentky, ale o tom později.
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Těžkej zápas. Honit zápas s Plzní není sranda.

O to víc dnešní výhru beru. Reakce na třetí plzeňskej gól byla perfektní. Vyrovnání jsme si zasloužili.

A k tomu jih na severu a mávající Darina :smiley:
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Líbil se mi v rozhovoru golman Svoboda. Zase tam do něj hustili, že gól na 3:3 neměl platit a on odpověděl ve stylu “smůla ale stejně je to jedno…Pardubice nás posledních 5 minut k ničemu nepustili a to vyrovnání si zasloužili”
#zpatkydosedla
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Perníkář píše: 07 pro 2021 22:53 Líbil se mi v rozhovoru golman Svoboda. Zase tam do něj hustili, že gól na 3:3 neměl platit a on odpověděl ve stylu “smůla ale stejně je to jedno…Pardubice nás posledních 5 minut k ničemu nepustili a to vyrovnání si zasloužili”
Před Svobodou smekam...
vh9913
Příspěvky: 391
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Vím, že Chomutov je daleko, ale kdo chce letos na hokej (nemá permici nebo nebude vylosován), tak si můžete v pohodě koupit lístky na pátek.

Pátek 17:00, Chomutov, Rytíři

https://hckladno.enigoo.cz/online/#/290 ... sektor/392

Zas 200 Kč lístek :)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Perníkář píše: 07 pro 2021 22:53 Líbil se mi v rozhovoru golman Svoboda. Zase tam do něj hustili, že gól na 3:3 neměl platit a on odpověděl ve stylu “smůla ale stejně je to jedno…Pardubice nás posledních 5 minut k ničemu nepustili a to vyrovnání si zasloužili”
Já jsem na to dneska celý měl ve sluchátkách a díval se na mobilu a jak člověk vnímá spíše řeč a když se něco děje, tak se mrkne, tak můžu říct, že to komentování od Robího a Hostáka bylo strašný. Vím že by řekli, že fanoušci nemohou být nestranní a vždy ten pocit bude subjektivní, což je i pravda, ale prostě v tom pocitově cítíš to že "byly na padáka a nebýt prachů Dědka, který přeplatil všechny hráče v extralize ..." (on to i takhle v tom jeho šíleným podcastu i říkal, že dle "jeho" informací přeplatil všechny snad násobně). Škoda že se hoši na nestranně na konci nepodivovali třeba nad tím, jak tam Svoboda objímal a tahal na zem Kousyho. Jinak Svoboda to řekl dobře, pokorný pohled, oceňuji.
Zapchan
Příspěvky: 215
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Minule Dostál, Nosál, Jindřich Nakládal, dnes měl zase Zenit Radoslava Hecla. Asi mu připomíná Rada Tybora před 8-10 lety a mě tedy trochu taky.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

vh9913 píše: 07 pro 2021 23:27 Vím, že Chomutov je daleko, ale kdo chce letos na hokej (nemá permici nebo nebude vylosován), tak si můžete v pohodě koupit lístky na pátek.

Pátek 17:00, Chomutov, Rytíři

https://hckladno.enigoo.cz/online/#/290 ... sektor/392

Zas 200 Kč lístek :)
Super :) já jedu ve čtvrtek do Špindlu :) Hokej zrušili , ubytování ne :) a za 6 min mi končí izolace :rock:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

in-spyder píše: 07 pro 2021 23:41 Já jsem na to dneska celý měl ve sluchátkách a díval se na mobilu a jak člověk vnímá spíše řeč a když se něco děje, tak se mrkne, tak můžu říct, že to komentování od Robího a Hostáka bylo strašný. Vím že by řekli, že fanoušci nemohou být nestranní a vždy ten pocit bude subjektivní, což je i pravda, ale prostě v tom pocitově cítíš to že "byly na padáka a nebýt prachů Dědka, který přeplatil všechny hráče v extralize ..." (on to i takhle v tom jeho šíleným podcastu i říkal, že dle "jeho" informací přeplatil všechny snad násobně). Škoda že se hoši na nestranně na konci nepodivovali třeba nad tím, jak tam Svoboda objímal a tahal na zem Kousyho. Jinak Svoboda to řekl dobře, pokorný pohled, oceňuji.
Tak v tomhle se nepohne nic, dokud se nezveřejní hráčské smlouvy jako jinde ve světě. Myslím si, že Dědek by s tím neměl problém. Ale například v Třinci nebo na Spartě by řvali jak malé děti.. :-))

Naopak jiné kluby, potažmo jejich manažeři, by možná získaly obrovský kredit, jak pracují.. Například právě Plzeň..

Mimochodem Hostáka dnes měli občas nějak vypnout, byl až příliš věrný svému ne moc vznešenému původu..:-)
Uživatelský avatar
Perníkář
Příspěvky: 536
Registrován: 16 úno 2021 17:22
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 99 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Perníkář »

Sweník píše: 08 pro 2021 00:42 Tak v tomhle se nepohne nic, dokud se nezveřejní hráčské smlouvy jako jinde ve světě. Myslím si, že Dědek by s tím neměl problém. Ale například v Třinci nebo na Spartě by řvali jak malé děti.. :-))

Naopak jiné kluby, potažmo jejich manažeři, by možná získaly obrovský kredit, jak pracují.. Například právě Plzeň..

Mimochodem Hostáka dnes měli občas nějak vypnout, byl až příliš věrný svému ne moc vznešenému původu..:-)
To byl tenkrát v HDP jako host Činel a tam to na něj zkoušeli, proč ten přestup do Dynama a že určitě i o hodně lepší peníze a on je utnul tím, že peníze má defacto stejné jako v MB ale šel spíš kvůli ambicím hrát o titul….Darinka se pak zakoktala
#zpatkydosedla
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jsme 3 a na 5 máme 10 bodů...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1188
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1081 krát
Obdržel "To se mi líbí": 346 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Včera povedený hokejový podvečer, fandilo se na maximum, kluci makali, vyhrálo se... Bylo fajn tam zase na stadionu vidět známé tváře na tribunách... Moc jsem si to užil ! Díky :dance: :dance: Držíme třetí flek a je čas se podívat nad sebe... :whistle:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

To je mezi betony pod víko? :thumbup:

Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Myslim, ze na to, jak nase zapasy kolikrat vypadaji, tak muzem byt spokojeni, kde se v tabulce nachazime. Treti misto ja uprimne necekal. Videl jsem nas nekde 5-7 misto, ale treti ne.

Tri body pred Plzni a dva zapasy mene, 10 bodu na Boleslav je celkem dost.

Vcera opet obrat, i to ukazuje o sile muzstva. Ze jako prvni vcera se pojede k Cinelovi radovat usmavavy a radujici se Cam bych taky netipoval. Hold kdyz to tam pada, je zas vsechno ok :-)))

V patek to potvrdit s Kladnem.
Zamčeno