Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 661 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Nechápu buď Plzen nebo Dynamo?
Nově příchozí Juraj měl jít do Plzně jestli je to pravda jako náhrada za Čerešňáka kterej mí bodů habakuk a sem jde jako čistě defenzivní obránce
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Popp26 píše: 15 led 2022 09:08 S Kolicem si dost pravděpodobně nezahraje - je po operaci se zlomenou čelisti......
🤦🤦🤦 Dík za info
🔴⚪
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

Pec92 píše: 15 led 2022 09:27 🤦🤦🤦 Dík za info
No, v tomto případě není za co....
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

zajímalo by mě, jestli hokejový všemurozumím Ryšavý, některý z jiných všeználků deníku Sport, nebo zenit Záhuba budou mít koule rozebrat Jarynův styl "co zákrok, to faul" Jaryn hraje hokej 90. let. Už nebruslí, je to samej háček, přitažení hokejkou, přidržení rukama....kterýkoliv jiný hráč by s takovou hrou měl čtyři dvojky za zápas.... přizdisráčský rozhodčí ale nemají odvahu Jaryna brát u huby.....
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak to je s prominutím dobře domrdaný konec velmi nadějně rozjeté sezóny. Budeme ji dohrávat na tři beky původního základu, to se na play-off vyloženě hodí.. :think:
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

tau píše: 15 led 2022 09:41 zajímalo by mě, jestli hokejový všemurozumím Ryšavý, některý z jiných všeználků deníku Sport, nebo zenit Záhuba budou mít koule rozebrat Jarynův styl "co zákrok, to faul" Jaryn hraje hokej 90. let. Už nebruslí, je to samej háček, přitažení hokejkou, přidržení rukama....kterýkoliv jiný hráč by s takovou hrou měl čtyři dvojky za zápas.... přizdisráčský rozhodčí ale nemají odvahu Jaryna brát u huby.....
https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... ouzit.html
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Snad bude Količ schopen dohrát sezonu s celoobličejovým krytem. Ale je to v hajzlu no. Zkusil bych povolat Linharta z Vrchlabí. Sice už je to dlouho, co hrál extraligu naposledy, ale bek s jeho zkušenostmi by se teď sakra hodil.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Popp26 píše: 15 led 2022 09:08 S Kolicem si dost pravděpodobně nezahraje - je po operaci se zlomenou čelisti......

Tak to je slušný. Mohl by pak někdo nasdílet video, jak kokot Heřman prosí Kubu podepsat novou, lepší smlouvu? :)
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 278 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

tau píše: 15 led 2022 09:41 zajímalo by mě, jestli hokejový všemurozumím Ryšavý, některý z jiných všeználků deníku Sport, nebo zenit Záhuba budou mít koule rozebrat Jarynův styl "co zákrok, to faul" Jaryn hraje hokej 90. let. Už nebruslí, je to samej háček, přitažení hokejkou, přidržení rukama....kterýkoliv jiný hráč by s takovou hrou měl čtyři dvojky za zápas.... přizdisráčský rozhodčí ale nemají odvahu Jaryna brát u huby.....
Přesně

Hra pana Ikony je ubohá ... A stále si myslí, že je největší Bůh. Cam velká pochvala, nebojí se. Pan Jágr, to je prostě zombie, fosilie...

Ad sudí...pan Hradil, to je evergreen...a líp už nebude

Od nás zápas bída, podcenění. Nadno chtělo víc. Měli jsme kliku. Nerozumím, proč jsme padesát minut nehráli....
Tesla
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Uvidíme, jak bude Kazach vypadat. Hrát bude, to je jasný. Něco za sebou má, proč letos neměl smlouvu v KHL, to nevíme.

Na trhu asi moc hráčů není...

Kluby střídá dost, několikrát ho jeho klub trejdoval. Mohli se zeptat, a asi i zeptali Zohyho, před lety hrál i s Radilem.

Snad už se nikdo nezraní a Količ s Hrádkem se ještě v sezoně vrátí.

Z tohoto pohledu je nakonec fajn, že nic úplně nedoháníme, že pozici v tabulce máme pevnou.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Danik23 píše: 15 led 2022 08:04 To si mozna nerozumime, pokud to je reakce na muj postreh :) Ja rikam jedno, jak na Camaru tak na Kousala se posledni dobu souperi cim dal vic zameruji (jijich dulezitost, forma a take to ze maji povest hracu, kteri by se mozna nechali vytocit..), oni se o sebe postaraj, ale podle me by to melo fungovat tak, ze pokud Ti neustale chodi do nejlepsiho utocnika/u, nebo ho celkem prasacky narazi na mantak, tak by proste mela prijit odveta a ta by mela byt od korenu typu Valy, Zdrahala atd., maj na to postavy, silu a pokud budou vylouceny je to asi lepsi nez kdyz Ti bude sedet prvni lajna cela nebo nekdo neustale z ni, protoze musi sam trestat zakroky na sebe, vcera me toho Kousala bylo az lito jak to bylo komicke, Melka ho napuli na mantak, Kousal kouka- rozhodci nic, spoluhraci nic, tak se sebere a jede Melku nahanet sam, tohle je dle me spatne, ale chapu ze to vidi kazdy jinak, dle me je jedno jestli tam je Andel, nebo mladej bek, maj na melku naskakt a hotovo, pripomelo me to zapas s Trincem, kdy Marcinko obratil v brankovisti Frodla do kotoulu, a nasi na to koukli, jak tam lezi a jeli stridat..tak asi tak a v PO bude hur..
p.s. a vubec nevycitam Antoninoj a Kousaloj, ze do toho sli, aby jsi me rozumel, snad Antonin nedostane kazensky mentalni trest od Richarda:))
To byla reakce všeobecná :) Za mě, je to strašně složité. Jsem pro bránit naše hráče. Ale průser je ten doslova zkurvený metr rozhodčích. Za prvé kdyby fungovali jak měli, tak to hráči nemusí řešit sami. Když už nefungují a hráči si to vyřeší, tak proč z toho ve většině případů vyjdeme hůře. Příklad myslím že to bylo s Olomoucí. Musil napálil na mantinel hráče. Druhý ho šel pomstít a Adam shodil rukavice a jednou nebo dvěma ranami ho poslal k ledu. Trest 5+ do konce. U nás Paulovič vytáhne to prase Smoleňákovo za flígr od bránkáře. On shodí rukavice a začne nahánět vzduch kolem Pauloviče. Paulovič až skoro do konce bitky v rukavicích pak mu jedna spadla. Trest oba 5 min. To pak asi chápu než aby hráli pořád oslabení, tak trenéři chtějí, aby drželi nervy na uzdě. Je to šílené co se děje. Hlavně , že mají zebry školení, jak mají pískat.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kula píše: 15 led 2022 09:17 Nechápu buď Plzen nebo Dynamo?
Nově příchozí Juraj měl jít do Plzně jestli je to pravda jako náhrada za Čerešňáka kterej mí bodů habakuk a sem jde jako čistě defenzivní obránce
A co na jít tak, že počet dostupných hráčů je hodně úzkej a musí se vybírat z toho, co je? A najít typologicky ideální náhradu v rozjetý sezoně je složitý.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 15 led 2022 09:41 zajímalo by mě, jestli hokejový všemurozumím Ryšavý, některý z jiných všeználků deníku Sport, nebo zenit Záhuba budou mít koule rozebrat Jarynův styl "co zákrok, to faul" Jaryn hraje hokej 90. let. Už nebruslí, je to samej háček, přitažení hokejkou, přidržení rukama....kterýkoliv jiný hráč by s takovou hrou měl čtyři dvojky za zápas.... přizdisráčský rozhodčí ale nemají odvahu Jaryna brát u huby.....
Včera teda Jarda těžce tahal nohy. Byl to fyzicky hodně náročný zápas.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: 15 led 2022 10:12 Tak to je slušný. Mohl by pak někdo nasdílet video, jak kokot Heřman prosí Kubu podepsat novou, lepší smlouvu? :)
Taky jsem si říkal, jestli už někdo zvonil u Nakládalu :)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

woe píše: 15 led 2022 10:21 Přesně

Hra pana Ikony je ubohá ... A stále si myslí, že je největší Bůh. Cam velká pochvala, nebojí se. Pan Jágr, to je prostě zombie, fosilie...

Ad sudí...pan Hradil, to je evergreen...a líp už nebude

Od nás zápas bída, podcenění. Nadno chtělo víc. Měli jsme kliku. Nerozumím, proč jsme padesát minut nehráli....
Za mě to vypadalo , že nehráli. Problém byl , že nevěděli co na ně hrát. Kladno tam má spoustu silových beků. Dokud to hráli v pásmu staticky tak je k ničemu nepustili, ale když to roztočili a pár rychlých přihrávek tak tam najednou byli mezery a šance. Samozřejmě, že se Kladnu povedl tah rozhodit naši nejlepší lajnu.
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 661 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

tomaso25 píše: 15 led 2022 10:28 A co na jít tak, že počet dostupných hráčů je hodně úzkej a musí se vybírat z toho, co je? A najít typologicky ideální náhradu v rozjetý sezoně je složitý.
Máš pravdu.
Takže teď to vypadá, že nemáme obránce tak vemem útočníka nebo brankáře ty třeba sou :rofl:
fansDKnL
Příspěvky: 1674
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

tomaso25 píše: 15 led 2022 10:28 A co na jít tak, že počet dostupných hráčů je hodně úzkej a musí se vybírat z toho, co je? A najít typologicky ideální náhradu v rozjetý sezoně je složitý.
Co stáhnout Bučka? Aspoň teď
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 15 led 2022 09:41 zajímalo by mě, jestli hokejový všemurozumím Ryšavý, některý z jiných všeználků deníku Sport, nebo zenit Záhuba budou mít koule rozebrat Jarynův styl "co zákrok, to faul" Jaryn hraje hokej 90. let. Už nebruslí, je to samej háček, přitažení hokejkou, přidržení rukama....kterýkoliv jiný hráč by s takovou hrou měl čtyři dvojky za zápas.... přizdisráčský rozhodčí ale nemají odvahu Jaryna brát u huby.....
Mně to přijde až neuvěřitelný. Řeší se, že hokejovej invalidní důchodce dostal kravatu. Tak nemá být na ledě a nezapojovat se jako třetí do potyčky. Příčinu potyčky v tv studiu shrnou do termínu "ostřejší zákrok" nebo něco v tom smyslu. Hokejovej invalidní důchodce, co má problém přejet hřiště, tam pak dává kázání hráči, kterýho jeho podřízenej málem poslal do špitálu. Ten Melka, to je taky dobrá ukázka toho, jaký hovno může hrát extraligu. Ten je rád, když se čtyřikrát za zápas trefí do puku. Přes 30 let, útočník, 15 gólů za 200 zápasů. To je, panečku, úroveň. Možná by ho Filouš mohl vzít do Pekingu.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

fansDKnL píše: 15 led 2022 10:47 Co stáhnout Bučka? Aspoň teď
Což o to, taky mě to tuhle napadlo, když jsem ho viděl proti Liberci...
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak pánové stínový obránci , hlavně ty hrající napravo. Ráno se hlaste na vrátnici :)
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Količovi přeji brzké uzdravení, bude chybět, hraje dobře.

Kazachovi přeji ať se mu daří. Jen si říkám, zda má za každou cenu sem tahat hráče, co tu třeba adi budou jen do konce sezony. Sem zvědav jak to vyřeší. Ideální varianta by byl Nakladal. Ale čekám, že se tu objeví Linhart, Bucko. Jinak teď se ukazuje, že v téhle h zápasech chybí týmu hráč typu Holland
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

FOGLIK píše: 15 led 2022 11:01 Tak pánové stínový obránci , hlavně ty hrající napravo. Ráno se hlaste na vrátnici :)
Nemáte někdo telefon na Aleše Píšu? :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

FOGLIK píše: 15 led 2022 11:01 Tak pánové stínový obránci , hlavně ty hrající napravo. Ráno se hlaste na vrátnici :)
Vzdávám se dopředu pozice v prvním obranném páru a přenechám mladším, ale brusle jsou připraveny :wave:
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

subris píše: 15 led 2022 11:05 ... Količovi přeji brzké uzdravení, bude chybět, hraje dobře.

Kazachovi přeji ať se mu daří. Jen si říkám, zda má za každou cenu sem tahat hráče, co tu třeba adi budou jen do konce sezony. Sem zvědav jak to vyřeší. Ideální varianta by byl Nakladal. Ale čekám, že se tu objeví Linhart, Bucko. Jinak teď se ukazuje, že v téhle h zápasech chybí týmu hráč typu Holland
Souhlasím Holland byla chyba
🔴⚪
Dan605
Příspěvky: 112
Registrován: 27 lis 2018 22:57
Dal "To se mi líbí": 17 krát
Obdržel "To se mi líbí": 6 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dan605 »

Vítej Ruji.
Za mě pokud to bude defenzivní bek tak nemám problém. Jasný vystřídal hodně klubů ale to třeba i Camara a jak teď si všichni přejeme aby tady pokračoval. Má spousty zkušeností z KHL tak uvidíme za mě v naší situaci to není špatný obránce a svoje si snad odehraje. Jasný není to TOP bek ale podle mě ani provar.

Jak tady někdo psal třeba Vítkovicím se Solovyem docela povedl
Zamčeno