Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Jsem zvědavý, jak z toho radnice v Jihlavě vybruslí.

Přeci jen rozdíl oproti očekávání za cenu haly + 600 - 900 mil. Kč, to je ranec.

https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/hok ... -zpravy_mv
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Muf píše: 03 srp 2022 08:29 Jsem zvědavý, jak z toho radnice v Jihlavě vybruslí.

Přeci jen rozdíl oproti očekávání za cenu haly + 600 - 900 mil. Kč, to je ranec.

https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/hok ... -zpravy_mv
Ještě, aby fanoušci nemuseli vracet ty sedačky, co si mohli vzít....

Tady by šlo vše za panem Dědkem, a někteří stejně remcaji....
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Doufám že Brno nepotopí Šalého talent jako prase 👍
🔴⚪
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

No, sestava bude vyzva :)
Ale podle me skladame ne jednu sestavu, ale tu na hru 5-5/4-4 neboli vyrovnany stav, pak na presilovky, oslabeni a pak 3-3 ...
Souhlas, ze mame strelce Hyku a Reku. Pokud by jeden opet nedejboze vypadl, mame nahradu.
Hyka snad v mladezi i centra hral, ne? :)
Dvojicky jsou zaklad ...
Souhlas, ze Sedlak byl extra trida, mozna ala Chlapik, Tomasek atd.

Zohy hral s Marcim ...ano, napadlo me zkusit ho s Adamem Musilem. S Kousym holt Rada, jako nahrada za Tonyho.
Otazka je jakou roli budou hrat Poula a Paulovic, prvni ma urcite ambice a kvality hrat vic nez 3.centra, ten druhy je delnik, umi oslabeni a umi byt i produktivni, byt ne stabilne.

Mlady - spis bych se snazil je zapracovat do utoku, ale opet je otazka jak? Mame jich dost, kteri by meli jiz hrat stabilne: Matys, Urban, Koffer, Rohlik. Pak mozna Stetka, Hercik, Pavlata ...ani nevim kolik mladiku s ackem trenuje.

Pardubice B/Chrudim - dumam jak tento aspekt napomuze ve skautingu mladych nadeji z regionu/sveta.
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Valda píše: 03 srp 2022 15:33 Souhlas, ze Sedlak byl extra trida, mozna ala Chlapik, Tomasek atd.
Skoda ze nezustal, podle me by byl jeste o kus dal nez cela extraliga vcetne toho Tomaska atd., hrac co dela skoro bod na zapas v KHL a umi i branit jen tak do extraligy nechodi, a bohuzel nakonec tedy ani nesel.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tak podle očekávání Jordán také zůstává v ruSSku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sachalin byl vyloučen z Asijské hokejové ligy. :thumbup:



Čerepovec zastavil prodej pernamentek na novou sezonu. Oficiálně ohledně nestabilní epidemiologické situaci s koronavirem. Neoficiálně, železárny stojí, nejsou ruble.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.hcverva.cz/clanek.asp?id=Na ... ynek-10703

jsem zvědav na chemika....špatné mužstvo mít nebudou, Jarůška tipuji na Kladno
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://www.hcverva.cz/clanek.asp?id=Na ... ynek-10703

jsem zvědav na chemika....špatné mužstvo mít nebudou, Jarůška tipuji na Kladno
Ray
Příspěvky: 10
Registrován: 21 led 2019 13:45

Re: Hokej

Příspěvek od Ray »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kdo ví, co se vůbec podaří zrealizovat. Okolnosti těmhle plánům nepřejí vůbec.

Přál jsem všem třem halám. V Jihlavě to vypadá hodně nejistě. V Brně jsou aktuální odhady nákladů taky obrovský.

Je klidně možný, že přinejmenším dočasně k ledu půjdou všechny podobný projekty.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jak se stalo, že nová hala je označována jako megalomanská?
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Bohužel bez vizionářů a jejich uskutečněných projektů se tahle země nikdy dál neposune. Dnešní doba je šílená a jakákoliv investice je nejistá, ale i kdyby byla "normální" doba, tak vítězí přizdisráči a házeči klacků pod nohy.
Kde by byly Pardubice, kdy železnice vedla přes Chrudim, Mechov bez Gočárova okruhu, Zlín bez Bati, Tesla bez Kusého a dnes Dědka.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Podle mě to je v tuhle chvíli rozumný řešení... Všechno je drahý... stávající radní to stejně nestihnout projednat... Dát to na dva tři roky k ledu a pak se uvidí je rozumný řešení....
Dědek si taky uvědomil, že táhnout extraligovej klub a prvoligovej klub něco stojí.... A do toho výše zmíněný problémy....

Nová hala by byla super, ale teď holt není správná doba...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: 03 srp 2022 19:44 Podle mě to je v tuhle chvíli rozumný řešení... Všechno je drahý... stávající radní to stejně nestihnout projednat... Dát to na dva tři roky k ledu a pak se uvidí je rozumný řešení....
Dědek si taky uvědomil, že táhnout extraligovej klub a prvoligovej klub něco stojí.... A do toho výše zmíněný problémy....

Nová hala by byla super, ale teď holt není správná doba...
Souhlasím a je jasné, že se najde řada škarohlídů, která v tom bude hledat senzace a slabost investora.

Jak píše Tomaso, řada obdobných projektů v celé zemi se aktuálně potýká s obrovskými problémy, a někde bude zázrak, pokud se vůbec dokončí, za mne vůbec ta nejhorší varianta je představa zakonzervované stavby....

Tady má Dědek výhodu v tom, že zatím se jedná o koncept, takže to riziko není až tak veliké, současně musí být radní trochu nervózní, protože jim z akcionářské dohody plynou povinnosti, kterým by měli dostát a pokud Dědek nebude stavět tak půjde dle mne rázně do radních....

Vliv inflace sledujeme všichni kolem sebe. Za sebe jsem zvědav jak se to odrazí v návštěvnosti v celé ELH, dle mne to půjde citelně dolů. V jednom nejmenovaném klubu mají hlavu v pejru při pohledu na počet prodaných sezónních vstupenek v porovnání s minulými léty....
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

My to nejsme. U nás je už prodáno pět tisíc permic :))) to je super výsledek. Budu narváno :))))
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

S těmi permicema tipuji Plzeň a Hradec
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.. tak Vejvoda ml. trenér Kladna ofiko, sem na něj zvědav. A do obrany mají Cibuli...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

subris píše: 04 srp 2022 14:29 .. tak Vejvoda ml. trenér Kladna ofiko, sem na něj zvědav. A do obrany mají Cibuli...
A končí Machala. Do našeho Béčka bych ho bral.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dynamík Jistič píše: 04 srp 2022 14:36 A končí Machala. Do našeho Béčka bych ho bral.
Frýdek místek....
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Dynamík Jistič píše: 04 srp 2022 14:36 A končí Machala. Do našeho Béčka bych ho bral.
... taky bych ho do béčka vzal, ale už je ve Frýdku. Klidně bych tam nechal v becku hrát i Kusýho, ale ten je někde ve Skandinávii. Škoda, že tenhle projekt nebyl dřív.. Pokud by byli tahouni v první petcce, ještě by se mohli propracovat do extraligy. A kde je ten Australan Cale Costa?
.... #zadynamo
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Se to rozjelo s tema lotysema v extralize. Trinec, Vitky, Budejky, Litvinov, Kladno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jako počkat do začátku srpna a pak představit útok, kterej je s výjimkou dvou hráčů pralesní, to je taky slušný.

Jsem zvědavej na Sotniekse. Mění angažmá, protože ještě nechce končit a doma nemá kde hrát. Tak na mě zrovna tenhle přestup působí.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

subris píše: 04 srp 2022 14:50 ... taky bych ho do béčka vzal, ale už je ve Frýdku. Klidně bych tam nechal v becku hrát i Kusýho, ale ten je někde ve Skandinávii. Škoda, že tenhle projekt nebyl dřív.. Pokud by byli tahouni v první petcce, ještě by se mohli propracovat do extraligy. A kde je ten Australan Cale Costa?
Ústí nad labem
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

O Letních hokejových hrách hovořil majitel Dynama Petr Dědek: „Před startem loňské sezony jsme se rozhodli pro úpravu schématu přípravy, a po vzoru hokejové Ligy mistrů, do níž bychom se v následujících letech rádi znovu kvalifikovali, jsme se utkali s dalšími dvěma týmy systémem každý s každým. Jednou venku a jednou doma. Zkušenost s dvojzápasy se nám bude hodit a na tuto tradici chceme navázat.“

Tak příští rok už si dáme ligu mistrů i u nás snad 😎
Zamčeno