Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Blbý je, že ten špatej bude zase Dědek.... Nikdo se nebude pídit po tom, že bez hráčů a peněz z Pardubic by Vrchlabí na první ligu nemělo.... Teď to zase média a neinformovaní fanoušci hodí na to, "že Dědek todleto támdleto...."
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

tomaso25 píše: 08 čer 2022 13:19 Mně se líbí, jak jsou všichni šťastní.

Jedni, že ho přivedli, protože "takového hráče chce každý klub" (kromě klubů, který ho nechtěly...) a druzí jsou nakonec taky šťastní, že odešel a snad si dokonce jeho odchod tajně přáli.

Tak nejak to je, vidim to stejne:) s tim, ze my bychom na tomto foru nebyli ve finale az tak moc odlisni...:)
za me urcite lepci varianta s nasimi nove prichazejicimi, nez mit Mullera a pak mozna jeste 1 nadstandartniho hrace a zacit kontrolovat budget,
v Brne to takto fungovalo a on neslezl z ledu, zapasy dohraval ve 2 lajnach a bylo to k hovnu, protoze se k nemu nikdo moc nepridal, mozna Holik, kterej mel minulou sezonu vykonostni sinusoidy, ale jinak Brno slo/jde s kadrem dolu a dolu, tak jak se LZ darilo trefovat hrace a mel penize tak ted mu to uz jaksi nejde..
Ja verim, ze mame a budeme mit poskladanej team velmi vyrovnane a presne tento tip nakupu by do toho hodil vidle,
Muller je mimoza, trochu jako kvetinove dite i s celou rodinou, vseobecne se to vi, a rekl bych, ze nebude ani moc borcu z brnenske kabiny se kterymi si i po tech sezonach bude volat...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 08 čer 2022 16:23 Blbý je, že ten špatej bude zase Dědek.... Nikdo se nebude pídit po tom, že bez hráčů a peněz z Pardubic by Vrchlabí na první ligu nemělo.... Teď to zase média a neinformovaní fanoušci hodí na to, "že Dědek todleto támdleto...."
Já pán, ty pán, a kdo má peňauze, je ešte větší pán..

No a Dědek ty peníze má, což spoustě lidí vadí. Taky se bojím, jak to média podají. Pak se toho chytí Bomby k tyči a většina národa bude mít zase o všem jasno, aniž by si zjistili informace. Že tam Dědek dva roky platil půl toho kvalitnějšího kádru, aby neměli starosti se sestupem, to nikdo vnímat nebude. Prostě Dědek má miliardy, tak měl dál solit a být zticha, aby měli Chance ligu a ještě na nás nadávali, jak tam naši kluci zabírají místo jejich oblíbencům. A polovina lidí na ten hokej ani nechodí, protože ztratili s týmem identitu. Takovou "spolupráci" vyloženě chceš. :-)

Edit: A ještě jedna věc. Cerman řekl, že to ještě rok zkusí, čili další rok by se licence řešila zase. Ale jaká licence? Už letos byly starosti s udržením (pravda, dolů šlo více klubů). A při představě, jaká by v klubu panovala během další sezóny atmosféra, se obávám, že by to hodně smrdělo sestupem.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Dědek kandiduje do výkonného výboru ČSLH
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 08 čer 2022 16:53 Dědek kandiduje do výkonného výboru ČSLH
Tak dobrá odpověď všem, co si myslí, že akorát kritizuje. :thumbup:

Jen aby ho mezi sebe chtěli, on se nedá ochočit ani uplatit.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Sweník píše: 08 čer 2022 16:54 Tak dobrá odpověď všem, co si myslí, že akorát kritizuje. :thumbup:

Jen aby ho mezi sebe chtěli, on se nedá ochočit ani uplatit.
Tak pro me je to prekvapiva/dobra zprava, protoze tim ukaze, ze se chce pridat...to je urcite fakt, ja jsem vzdy rikal, ze pokud bude jen kritizovat a vykladat ze on ne, urcite ne, to proste alespon pro me nefunguje,
problem trochu je, ze pro me se vsim repektem, p. Dedek trpi tak trochu syndromem Babis..respektive, pro me je to clovek, ktery se podobne chova premysli a je tak nastavenej, vim, ze to tady schytam, ale to si myslim a me tohle me nekonvenuje, jeho potencial pro normalni spolupraci a hledani konsensu je asi dosti nizky, cimz nerikam, ze nema v mnoha vecech pravdu, ale dle me je potreba trochu ubrat tak, aby s nim lidi vlastne vubec mohli nejak delat,
a abych se nestal tercem, ano take dekuji, ze zachranil klub, investuje a muzem se tesit na snad uspesnou sezonu s kvalitnim kadrem- a nemyslim to nejak pejorativne..:)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Danik23 píše: 08 čer 2022 17:05 Tak pro me je to prekvapiva/dobra zprava, protoze tim ukaze, ze se chce pridat...to je urcite fakt, ja jsem vzdy rikal, ze pokud bude jen kritizovat a vykladat ze on ne, urcite ne, to proste alespon pro me nefunguje,
problem trochu je, ze pro me se vsim repektem, p. Dedek trpi tak trochu syndromem Babis..respektive, pro me je to clovek, ktery se podobne chova premysli a je tak nastavenej, vim, ze to tady schytam, ale to si myslim a me tohle me nekonvenuje, jeho potencial pro normalni spolupraci a hledani konsensu je asi dosti nizky, cimz nerikam, ze nema v mnoha vecech pravdu, ale dle me je potreba trochu ubrat tak, aby s nim lidi vlastne vubec mohli nejak delat,
a abych se nestal tercem, ano take dekuji, ze zachranil klub, investuje a muzem se tesit na snad uspesnou sezonu s kvalitnim kadrem- a nemyslim to nejak pejorativne..:)
Tak nemusíme jen chválit. :thumbup: Babiše bych asi neřešil, nevím. Ale jinak máš pravdu, že když chceš něčeho dosáhnout a potřebuješ k tomu ostatní, není dobré si je znepřátelit. Dědek je zkrátka střelec, občas by mu trocha diplomacie neuškodila. Ale pokud v hokejovém prostředí vydrží těch avizovaných 15 let (na zbylých 10 to chce předat synovi, jak tehdy říkal, ne?), tak on to pozná. Zkrátka tohle není klasický byznys, politikaření je bohužel také nutnost.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Sweník píše: 08 čer 2022 16:38Prostě Dědek má miliardy, tak měl dál solit a být zticha,...
Já bych to rozšířil: „Prostě KDOKOLI má miliardy, tak by měl solit a být zticha,...“ :star_struck:
Naposledy upravil(a) Holly833 dne 08 čer 2022 17:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 08 čer 2022 16:38 Já pán, ty pán, a kdo má peňauze, je ešte větší pán.. .
Já se těším na komentáře Vrchlabských srdcařů po první sezoně bez sponzorských peněz a kádru Dědka. Letos na výplaty nebylo, ale bez podpory to bude určitě lepší.
dejv27
Příspěvky: 22
Registrován: 19 led 2021 21:50
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dejv27 »

Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tak můj tip vyšel, máme B tým :clap: :clap: :clap: :clap: , nejlepší možné řešení :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Zase bych spolupráci s Vrchlabím nehaněl. Ty dvě sezony byly prospěšný pro oba kluby. Nám se tam ohrávali mladí a v Dynamu nevytížení hráči, díky tomu si Vrchlabí dvě sezony zahrálo první ligu.... Škoda, že to skončilo takovým divočejším rozchodem....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 08 čer 2022 17:52 Já se těším na komentáře Vrchlabských srdcařů po první sezoně bez sponzorských peněz a kádru Dědka. Letos na výplaty nebylo, ale bez podpory to bude určitě lepší.
Nevím, jakou návštěvnost měli třeba před pěti nebo šesti lety. Ale v sezónách před postupem tam určitě byla parádní atmosféra a často skoro plný stadion. Jenže jak už u nich jeden nick psal, chodilo se na Sejčka, Hlaváče, Bedýnku, Rolase. K tomu několik fakt prestižních zápasů (derby?). Musela to být pro jejich fanoušky fantazie.

Jenže po postupu do toho řízla opatření proti Covidu, k tomu plno nových pro fanoušky neznámých hráčů, největší hvězda vlastně "jen" Linhart (kéž by ještě dal sezónu v Chrudimi), euforie vyprchala, ztráta identity, takže chodilo vlastně jen pár hokejových fanatiků, kterým nevadil Matýs a další naši kluci. Zkrátka jen ti, co mají rádi hokej jako takový. To asi majitele zamrzí, ostatně v tom Deníku to řekl na plné plíce.. Tam to asi fakt jinak skončit nemohlo. A taky mne to mrzí, zbytečně je na sebe rozezleno hodně lidí, kterým na hokeji záleží. Včetně fanoušků..

Na první pohled možná smutný konec, ale přeji jim ve 2. lize co nejvíc úspěchů. A hlavně více lidí na stadionu, šikovné hráče... Vždyť i ten Cerman je nadšenec, co do hokeje dává peníze. Tak ať z toho má aspoň radost. A hlavně jejich fanoušci, když už se s námi většina nedokázala ztotožnit.

Ono v Chrudimi to taky určitě nebude v prvních letech nějaká idylka..
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Jen pro zajimavost Cermanuv synovec starsi zak dva roky talent pro Dynamo brali ho na vsechny zapasy kde muze hrat hrac jinyho klubu. Takze DTS ,pratelaky a letni liga. Ovsem od brezna uz zacal nastupovat za Liberec. V tomhle kontextu to je celkem zajimava zprava.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Sweník píše: 08 čer 2022 18:25 Nevím, jakou návštěvnost měli třeba před pěti nebo šesti lety. Ale v sezónách před postupem tam určitě byla parádní atmosféra a často skoro plný stadion. Jenže jak už u nich jeden nick psal, chodilo se na Sejčka, Hlaváče, Bedýnku, Rolase. K tomu několik fakt prestižních zápasů (derby?). Musela to být pro jejich fanoušky fantazie.

Jenže po postupu do toho řízla opatření proti Covidu, k tomu plno nových pro fanoušky neznámých hráčů, největší hvězda vlastně "jen" Linhart (kéž by ještě dal sezónu v Chrudimi), euforie vyprchala, ztráta identity, takže chodilo vlastně jen pár hokejových fanatiků, kterým nevadil Matýs a další naši kluci. Zkrátka jen ti, co mají rádi hokej jako takový. To asi majitele zamrzí, ostatně v tom Deníku to řekl na plné plíce.. Tam to asi fakt jinak skončit nemohlo. A taky mne to mrzí, zbytečně je na sebe rozezleno hodně lidí, kterým na hokeji záleží. Včetně fanoušků..

Na první pohled možná smutný konec, ale přeji jim ve 2. lize co nejvíc úspěchů. A hlavně více lidí na stadionu, šikovné hráče... Vždyť i ten Cerman je nadšenec, co do hokeje dává peníze. Tak ať z toho má aspoň radost. A hlavně jejich fanoušci, když už se s námi většina nedokázala ztotožnit.

Ono v Chrudimi to taky určitě nebude v prvních letech nějaká idylka..
Podle me Chrudim si uzije dva tri roky. A kdyz se postavi nova hala tak druhou prestehuje do Pardubic. Ziska tim vyuziti pro starej zimak. Propad ve stupnem nebude zadna tragedie. A jsem presvedcen, ze tohle bude pouzito i jako jeden z podpirnej argumentu pro rozhodovani co ze starou halou.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Prima. Ve Vrchlabí nás nemohou vystát, nastal čas nas4at další město :)
Je to trapný Vrchlabí připomínat, že za Dědkovi prachy hráli první ligu. Trapný. Akorát se to tam dojebalo a budou se tam z toho těžko hrabat do podoby starýho dobrýho echtpralesa. Za to jim to určitě nestálo. Samozřejmě jsou na tom vinní i oni, cpali se tam, kam nepatří....

V Česku se na farmy jen hraje, nikde to dlouhodobě nefungovalo...

Jak píše Daník23, pan skoromajitel (nebo už jím je i defacto?) si myslí, že se asi dá vše řídit jako firma, proto ten odkaz na Bureše. A kdo má prachy, může se chovat jako ... uvidíme, bojuje na více frontách...kdo si na něj troufne a kdo ho sejme. Nezná míru, kdy už stačilo...
Tesla
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Špryňaros Mindrakowski :)) On je fakt špatnej tvl :ruleta:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Co jsem pochopil, muži HC Chrudim jedou dál v Krajské soutěži, + tam bude hrát naše B....takže veškeré náklady jdou za námi.....
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

woe píše: 08 čer 2022 18:58 Prima. Ve Vrchlabí nás nemohou vystát, nastal čas nas4at další město :)
Je to trapný Vrchlabí připomínat, že za Dědkovi prachy hráli první ligu. Trapný. Akorát se to tam dojebalo a budou se tam z toho těžko hrabat do podoby starýho dobrýho echtpralesa. Za to jim to určitě nestálo. Samozřejmě jsou na tom vinní i oni, cpali se tam, kam nepatří....

V Česku se na farmy jen hraje, nikde to dlouhodobě nefungovalo...

Jak píše Daník23, pan skoromajitel (nebo už jím je i defacto?) si myslí, že se asi dá vše řídit jako firma, proto ten odkaz na Bureše. A kdo má prachy, může se chovat jako ... uvidíme, bojuje na více frontách...kdo si na něj troufne a kdo ho sejme. Nezná míru, kdy už stačilo...
Já ty tvoje věčný nářky na našeho majitele nechápu, tobě by fakt vyhovoval Pitter Benýšek....a podobní....ve Vrchlabí do rozpočtu šlo 11 milionů + hráči....sami na 1. ligu neměli, ještě jsme jim zařídili 2. ligu....chápu, že jsou zklamání, ale co kdo čekal? Lidi nechodili, jak psal jejich majitel tuhle věc těžko zkousával...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Když vidím kandidáty na předsedu svazu je jasný, že se v tom smradlavým pelechu nic nezmění.... Změna by nastala možná s Haškem nebo Hadem.... Ani jeden z nich podle mě nemá na zvolení šanci.... Zvolej Břízu nebo Ščerbana....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

„Mohu potvrdit, že jsem nominaci obdržel a byl jsem požádán, abych ji přijal. V současné době se tím zabývám,“ uvedl pro hokej.cz Bříza.

Břízka se s těžkým srdcem obětuje
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Stars píše: 08 čer 2022 19:37 Já ty tvoje věčný nářky na našeho majitele nechápu, tobě by fakt vyhovoval Pitter Benýšek....a podobní....ve Vrchlabí do rozpočtu šlo 11 milionů + hráči....sami na 1. ligu neměli, ještě jsme jim zařídili 2. ligu....chápu, že jsou zklamání, ale co kdo čekal? Lidi nechodili, jak psal jejich majitel tuhle věc těžko zkousával...
Bud rad za jiny nazor ne? ;) To vis, nekdo by si zas mohl myslet, ze 100% souhlas a neustala adorace by zas mohla zavanet sektarstvim, :thumbup: politicke primery teda vynecham, ikdyz jsou po ruce...:)
ze to Vrchlabi tak trochu jako odsralo a ze to tam vidi trochu asi z jineho pohledu, to myslim je, alespon pro me celkem jasne..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Štenkovan píše: 08 čer 2022 18:41 Podle me Chrudim si uzije dva tri roky. A kdyz se postavi nova hala tak druhou prestehuje do Pardubic. Ziska tim vyuziti pro starej zimak. Propad ve stupnem nebude zadna tragedie. A jsem presvedcen, ze tohle bude pouzito i jako jeden z podpirnej argumentu pro rozhodovani co ze starou halou.
Hlavně být blízko, chodil bych fandit i těm klukům v "pralese". Má to logiku. I do Chrudimi určitě dost fanoušků Dynama zajede třeba v sobotu na zápas. Fandit našim klukům, být poblíž, neváhal bych ani chvilku dát si hokejového "tupláka" o víkendu.. :pivko:
speedmetal
Příspěvky: 1178
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Kdyby mně někdo před plus mínus třema rokama řekl, že pojedu na hokej Zlín - Pardubice B tak se zeptám jesli to není naopak (Zlín B - Pardubice).
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Je pravda, že sen řady dezolátů se splnil. Pardubice budou hrát prales.

Akorát si to asi představovali kapánek jinak. :think:
Zamčeno