Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Propulse píše: 12 zář 2022 18:00 Fotbal by mel prevzit Radoslav Kovac..
Až volba číslo tři klapla, a sice Radoslav Kováč. Překvapení? Z toho pohledu, že Táborsko převzal teprve v létě, ano. Nicméně Jihočechům úvod sezony ve F:NL nevyšel a nůž na krku měl kouč od vedení už před šestým kolem v Karviné.

Výhra 1:0 jej udržela ve funkci, ale pozice zůstala nejistá. Tím spíš po víkendovém debaklu 0:5 od Prostějova.
Emil Havránek
Příspěvky: 859
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Moc se mi nelíbí, že jsme pasováni do role vedoucího.
Raději bych tam viděl Spartu, ti už vyhlašují útok na titul snad více jak deset let. Bude to na nás zcela zbytečný tlak navíc, který jsme si mohli odpustit. Totiž. Jestli nebudeme hrát okamžitě nahoře, bude vítr z hor.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tomaso25 píše: 12 zář 2022 19:09 Až volba číslo tři klapla, a sice Radoslav Kováč. Překvapení? Z toho pohledu, že Táborsko převzal teprve v létě, ano. Nicméně Jihočechům úvod sezony ve F:NL nevyšel a nůž na krku měl kouč od vedení už před šestým kolem v Karviné.

Výhra 1:0 jej udržela ve funkci, ale pozice zůstala nejistá. Tím spíš po víkendovém debaklu 0:5 od Prostějova.
Hraje se na góly a v týmu, kterej nemá prakticky žádnýho útočníka a má obranu děravou jako cedník se může trenér třeba postavit na hlavu. Třeba bude Kováč hrající trenér a zároveň vyztuží obranu :grinning:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak zítra jsem zvědavý na tiskovku + na dresy doufám že se povedou
🔴⚪
Zamčeno