Hokej - Archiv 18.06.2019 - 12.09.2022

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Novotného pojistka je samozřejmě totalshit. Dle mě to jen ukazuje jaký jsou Salfa se Šebkem blbci, když se pod takovouhle smlouvu podepíšou. Pro BARTH je samozřejmě hezký, když tam má odstavec, dle kterého může vypovědět smlouvu bez sankcí pro něj. Čili já myslím, ale nevidím do toho, že ten bod si tam napsal Novotný, Barthu to pochopitelně nevadilo a ty dvě hovádka to podškrábli, celý. Třeba to Novotný udělal jako proradný správce v pohádce: „Číst to nemusíte Jasnosti, kdepak, stačí podepsat.“
Dodám jen, že osobně pochybuju, že podpora klubu ze strany Barth stojí a padá s osobou obchoďáka Novotnýho, ale třeba jo, třeba tam jsou blízký vazby ala, buď tam bude Míra, nebo nic.
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

car píše:Novotného pojistka je samozřejmě totalshit. Dle mě to jen ukazuje jaký jsou Salfa se Šebkem blbci, když se pod takovouhle smlouvu podepíšou. Pro BARTH je samozřejmě hezký, když tam má odstavec, dle kterého může vypovědět smlouvu bez sankcí pro něj. Čili já myslím, ale nevidím do toho, že ten bod si tam napsal Novotný, Barthu to pochopitelně nevadilo a ty dvě hovádka to podškrábli, celý. Třeba to Novotný udělal jako proradný správce v pohádce: „Číst to nemusíte Jasnosti, kdepak, stačí podepsat.“
Dodám jen, že osobně pochybuju, že podpora klubu ze strany Barth stojí a padá s osobou obchoďáka Novotnýho, ale třeba jo, třeba tam jsou blízký vazby ala, buď tam bude Míra, nebo nic.
Ale houby Míra je čtvrtý zm.d do party on neni v žádné straně tak musí mít jinou pojistku...
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

mach píše: Ale houby Míra je čtvrtý zm.d do party on neni v žádné straně tak musí mít jinou pojistku...
Tak kazdopadne to ukazuje na pokriveny charakter Novotneho , ze mu jde o vsechno jine nez o klub... na takovychto postech by meli byt lidi co by za Dynamo dejchali , a ze takovych je... bohuzel tam nejsou
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Squadra azzura v kancelářích je to světlo na konci tunelu? :silent:

Obrázek
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše:Squadra azzura v kancelářích je to světlo na konci tunelu? :silent:

Obrázek
Nedivil bych se, kdyby pan Salfický na zasedání zastupitelstva nedorazil...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

tomaso25 píše: Nedivil bych se, kdyby pan Salfický na zasedání zastupitelstva nedorazil...
Hošani si dělají co chtějí. Na mikrofon mluví o srdíčku a ono tak není. Prý má koule, říkal. A ten hlavní povídal, že odpolitizace dopadla dobře.
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Nezapomente ze mezi ně patří i zde opěvovaný čáslava...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

torrent píše:Nezapomente ze mezi ně patří i zde opěvovaný čáslava...
Přesně tak, Čáslava, Šuda a Salfický. Ale jinak by se pro klub rozkrájeli, stejně jako Novotný. Zde se jasně ukazuje, že není v klubu žádný šéf. Kamarádíčci, trafikanti a co nejvíce urvat pro sebe. Proč, ptám se, proč tento klub musí být zasažen tímto morem. Věřím, že všichni co sem chodí pokecat si přejí řešit pouze hru a tvorbu kádru. :sadd: A pan GŘ trénuje s Áčkem, o tomto pravděpodobně ještě ani netuší.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 18 čer 2019 20:03, celkem upraveno 2 x.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: Přesně tak, Čáslava, Šuda a Salfický. Ale jinak by se pro klub rozkrájeli, stejně jako Novotný.

Že by uražené ego, Dušana, že už neni nejvyšší a nebo .....
Uživatelský avatar
PARDUBICKEJ.MANIAK
Příspěvky: 553
Registrován: 03 říj 2016 22:12

Re: Hokej

Příspěvek od PARDUBICKEJ.MANIAK »

Salfa koupil podíl a bušil si do hrudi.
Když se to sralo, tak si začal bušit ještě víc.
Když se to sralo ještě víc, tak začal bušit ještě víc a rozdávat hrníčky s kličenkama..

Když se to posralo nejvíc, tak dal hlavu do písku a nedělal nic.

Leden 2017 koupený..
Cerven-Cervenec 2019 prodaný/prodávaný?..

Nějakejch cca +- 30 měsíců na krásným placeným místečku v teple.

Takhle se to dělá. :salfa:
Lubina v ZČ
18/19 - 28 zápasů - 15 bodů - 52:99
19/20 - 7 zápasů - 3 body - 12:22
Bělohlav v ZČ
19 zápasů - 24 bodů - 46:62
Razým v ZČ
18 zápasů - 18 bodů - 40:60
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:
Nějakejch cca +- 30 měsíců na krásným placeným místečku v teple.

Takhle se to dělá. :salfa:
Místečka se rozhodně nevzdá, tomu věř. Dokud bude moci sosat, bude.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak Machala prý dnes nejlepší ve výbězích sjezdovky. Kua, ať už ho podepíší!!!
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše:Tak Machala prý dnes nejlepší ve výbězích sjezdovky. Kua, ať už ho podepíší!!!

Jj, o něj bude zájem
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: Místečka se rozhodně nevzdá, tomu věř. Dokud bude moci sosat, bude.
Ja bych mu dal skvely doporuceni na cestu. I tem dalsim dvema ze svate trojice. Jednomu za manazersky dovednosti a brusleni (zapomel bych na vlastnaky,kterejch bylo na lede i v klubu dost), druhymu za novinarinu, ze by nam evropska pobocka CNN ruce urvala a tretimu za businessmana roku (zduraznil bych, ze se mu kazde rano v kozichu objevi zlatak).

No kdyby to nezabralo, pridal bych tabulkovne.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše:
Že by uražené ego, Dušana, že už neni nejvyšší a nebo .....
... se to snaží ještě zpeněžit, než jeho (jejich) podíl po jednostranným navýšení základního jmění majoritním akcionářem stane (skoro) bezcenným.

Přiznám se, že jsem dlouho považoval DS za trochu chaotickýho dobrosrdečnýho chlápka, kterej to myslí dobře, ale nestačí na to. Během posledního roku se jeho obraz hodně změnil a ukázal nejspíš realitu...
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

PARDUBICKEJ.MANIAK píše:Salfa koupil podíl a bušil si do hrudi.
Když se to sralo, tak si začal bušit ještě víc.
Když se to sralo ještě víc, tak začal bušit ještě víc a rozdávat hrníčky s kličenkama..

Když se to posralo nejvíc, tak dal hlavu do písku a nedělal nic.

Leden 2017 koupený..
Cerven-Cervenec 2019 prodaný/prodávaný?..

Nějakejch cca +- 30 měsíců na krásným placeným místečku v teple.

Takhle se to dělá. :salfa:
Dobrý zdroj povídá 30×cca 220.000,-

Odesláno z mého SM-G390F pomocí Tapatalk
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Sweník píše:Tak Machala prý dnes nejlepší ve výbězích sjezdovky. Kua, ať už ho podepíší!!!
Povahove to je trosku horsi a obavam se ze pokud mu Varada zacinka tak podepise tam, nebo kdekoliv jinde. Nicmene si myslim, ze to je hrac, ktery muze davat 20-30 golu za sezonu pokud bude dobre pracovat.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tady je zase naladicka :whistle:

Vi se, kdo trenuje ze zakladu v tech Krkonosich? Neda se cracknout nejaka NASA druzice nebo satelit? Ze svazaka zase nic nevypadne.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Propulse píše: Povahove to je trosku horsi a obavam se ze pokud mu Varada zacinka tak podepise tam, nebo kdekoliv jinde. Nicmene si myslim, ze to je hrac, ktery muze davat 20-30 golu za sezonu pokud bude dobre pracovat.
Tak musíme věřit, že to Kverka zvládne, pokud mu nabídnou dobrou smlouvu, tak snad šance je
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Ulrych je typická politická nula, která se na hokeji akorát zviditelňuje. Ten je tak průhledný, všechny jeho příspěvky a navrhovaná řešení jsou ve stejném duchu, aby byly u lidí populární a sbíral tím kladné body, jak třeba opakovaně vyzýval k odstoupení vedení, moc dobře ví, že tohle si přeje většina fanoušků.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Itchy píše:Tady je zase naladicka :whistle:

Vi se, kdo trenuje ze zakladu v tech Krkonosich? Neda se cracknout nejaka NASA druzice nebo satelit? Ze svazaka zase nic nevypadne.
GŘ na horách, tak se přeci nepřetrhne. Klídeček, klimoška, pohoda.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ještě mě napadlo, nechystá se nový majitel...proto to chtějí prodat? A cítí, že s klubu by stejně šli (pozor tento příspěvek, se nenachází v reálné rovině, je to pouze můj výplod fantazie)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Jestli Ulrych píše 16%, tak je to Salfický a Šuda nebo Časlava a Šuda. Všichni tři dohromady daji cca 25,5%


Sent from my iPhone using Tapatalk
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Muf píše: Právník nejsem, ale v praxi jsem se setkal s označením "neoprávněná výhoda". Spíše je to však průšvih z morálního hlediska. Schválně jsem se na toto zeptal kolegyně, která se v obchodních smlouvách pohybuje přes 30 let a jenom kroutila hlavou.
Dělám smlouvy podobně dlouhou dobu a nad touto klauzulí taky jen kroutím hlavou. Přijde mi to až nevěřitelný. Jak ze strany klubu, tak ze strany Bartha. Já bych takovouhle smlouvu nikdy v životě nepodepsal.

S tím prodejem klubu minoritářů za zády města mi to ale přijde divný. Kdo by kupoval 16% akcií, když s tímto podílem nemá šanci nic ovlivňovat a o ničem rozhodnout? Napadá mě jediná fabulace a podotýkám, že je to fabulace. Smysl by mi to dávalo, kdyby to koupil ten, kdo následně plánuje koupit majoritní podíl od města. Jinak to nemá logiku. Kdyby už nějaké akcie měl, tak by se mu i s městem mohlo lépe vyjednávat. Ale to je fakt jen moje fabulace. Ať se toho nikdo nechytá jako nějaké zaručené zprávy.
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

JirkaPCE píše:Ulrych je typická politická nula, která se na hokeji akorát zviditelňuje. Ten je tak průhledný, všechny jeho příspěvky a navrhovaná řešení jsou ve stejném duchu, aby byly u lidí populární a sbíral tím kladné body, jak třeba opakovaně vyzýval k odstoupení vedení, moc dobře ví, že tohle si přeje většina fanoušků.
100% souhlas.
Zamčeno