Ročenky, zajímavosti, statistiky

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Grimley »

Zdravím,
jistě už víte o mém plánu vytvořit databázi hráčů, kteří psali a kteří píší historii pardubického hokeje. Hodily by se mi proto ročenky, případně rovnou nějaké střípky, z kterých by šlo dohledat co nejvíce hráčů ... v blízké historii to problém není, bohužel čím více se historie prohlubuje, tím méně jsou k sehnání dokumenty.

Pokud byste to měli elektronicky, případně ve scanu, tak budu vděčný, pokud mi to zašlete na info@hcpcefans.cz . Materiály nesbírám za účelem zisku, ale pro vytvoření volně přístupné databáze pardubické historie :) Děkuji všem za spolupráci.
Pokud byste to měli jen v papírové podobě, tak bychom se dohodli na schůzce, sešli bysme se na kávici nebo pivku a já bych si to nafotil.

Databáze v současné době obsahuje 47 hráčů (zatím se jedná o velmi rannou verzi, která slouží hlavně k "šperkování" samotné databáze). Nahlédnout do databáze půjde někdy během letních prázdnin (je to práce na dlooooouho).
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Grimley »

Zatím mám sezónu 15/16 a část 14/15, takže pánove Sekyrové rozhodně nejsou v databázi :) .... případně bych ti vysvětlil, jak na to, a mohl bys něco doplnit, kdybys měl čas a chuť (jde vlastně jen o vytvoření nového hráče... nacvákání jména a pak už jen vybíráš z nabídky - navolíš danou sezónu (případně jich navolíš víc, když hrál ve víc sezonách) a je to, fotky apod. se pak doplněj, "karta hráče" ještě není úplně hotová co do obsahu informací :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Grimley »

No databáze hráčů bude komplet hráči co prošli pardubickou kabinou .... plus pak samozřejmě budou speciální "zlatý karty", to budou legendy, které se do historie klubu zapsaly tučnějším písmem :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Grimley »

Best of bude :) bude tam filtr, pomoci kteryho pujdou prochazet jednotlivy sezony a pak budou na vyber i urcity skupiny hracu (legendy pce hokeje napriklad prave)... plus samozrejme pujde vybrat i komplet databazi hracu od a do z ....s tim si pak pujde vyhrat ruzne jeste :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Boban
Příspěvky: 20
Registrován: 14 srp 2014 08:14
Bydliště: Choceň

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Boban »

Ahoj, měl bych asi něco k dispozici, ale když ti pošlu mail na info@hcpcefans.cz tak se mi to vrátí jako nedoručitelné. Nevím kde je chyba, zkus mi napsat jiný mail, klidně do SZ, díky
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Grimley »

Ahoj,tak to je paráda, za nefunkční mail se omlouvám, posílám tedy svůj: valek.zd@gmail.com :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Grimley »

Stále hledám použitelné materiály - zejména ročenky a případně i fotky. Momentálně jsem se dostal do roku 2005 a už teď mám občas problém sehnat fotku hráče - statistiky vstřelených gólů a asistencí naštěstí k dispozici stále jsou :) databáze hráčů má momentálně 147 hráčů . Dále můžu prozradit, že se pracuje na novém designu hlavního webu tak, aby byl přehlednější a přívětivější ke čtení. S tím také souvisí úprava struktury webu, hlavně tedy článků. Pokud se to vše podaří podle plánu, vznikne na této, troufnu si říct už známé, adrese taková centrála pardubického hokeje :)

Ještě prozradím, že na "kartě" každého hráče bude mimo jiné i přehled jím získaných "odznáčků" (badges), které hráč za své působení v klubu získal. Po kliknutí na daný odznáček se dostanete na seznam hráčů, kteří ho mají taky. Bude se jednat například o odznáček pro legendy pce hokeje... za účast v NHL....za 5...10...15 sezón v dresu Pardubic...pro odchovance pardubického hokeje...ale také třeba odznáček pro hráče, který tu byl jen na zkoušku či odehrál méně než 10 zápasů :)

Taky budou pravidelně vycházet články "Den před zápasem", v podobné, duchu jako vycházely zkraje loňské sezóny, akorát doplněné o grafy :) prostě Pardubický fanoušek bude ,tím další místo, kde si počet o svém klubu :))
Pardubice ole
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od Valda »

Ja se tu pripominam se svymi zapisy o utkani ze sezon 1986/87 - cca 2002/03 ...mam dojem, ze na klubu budou mit zbytek, HoH je v tomto rekl bych dobry zdroj.

Nevim jestli ovsem jestli si uchovaval podklady Bohous Stastny z dob, kdy delal vedouciho muzstva - to byla studnice dat, informaci a statistik.

Za me, mam archiv hracu za dobu extraligy s body (ale ty se ted na hokej.cz objevily, proste nekdo konecne ty zapisy o utkani vzal a preklepal do pocitace), ale myslim, ze by u kazdyho roku mely statistiky byt a u hracu i rodne mesto, bydliste (odkud pochazeji), pripadne aktualni fyzicke parametry ...od toho jsou rocenky a ty ja - bohuzel - nemam.

Nicmene hodne vstricne jsou v tomto smeru i kluby, kde treba byvali pardubaci hraji/hrali. Kontaktoval jsem i vzdalenou Vlasim s informacemi o Martinu Slabem.
zankyn82
Příspěvky: 1
Registrován: 22 bře 2021 15:20

Re: Ročenky, zajímavosti, statistiky

Příspěvek od zankyn82 »

Dobrý den jsem sběratel pardubického hokeje proto prosím všechny členy fóra kdyby jste doma něco našly co š týče pardubického hokeje prosím nabidněte foto na ceně se domluvíme.děkuji
Odpovědět