Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: Neprovokuj Ovčáčka z Volče, aneb jak by řekl Jindřich Šídlo, "bezvýznamnou nulu".
Volčáček :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

zeno píše:
Jdou řeči o dohodě ANO - ODS, že prodávat se ještě 5 sezón nebude.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Gumid píše: Jdou řeči o dohodě ANO - ODS, že prodávat se ještě 5 sezón nebude.
Někdy je lepší nevědět,co? Nechce se mi tomu věřit, ale pokud by to opravdu udělali, lynči bych teda fakt nebránil. :)
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: Někdy je lepší nevědět,co? Nechce se mi tomu věřit, ale pokud by to opravdu udělali, lynči bych teda fakt nebránil. :)
To chtějí dotáhnout do totálního bankrotu nebo do okresního přeboru?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše:Jdou řeči o dohodě ANO - ODS, že prodávat se ještě 5 sezón nebude.
Vůbec bych se tomu nedivil. Lemplové z obou partají mají v klubu teplý místečka, v případě prodeje by se museli pakovat.... Navíc mají partaje svý lidi v dozorčí radě, kterou by nový majitel taky určitě rozprášil....

Je to prolezlý skrz naskrz.... Charvát se tváří jako Mirek Dušín, ale přitom je křivej, že kdyby sežral hřebík, vysere vývrtku.....
Naposledy upravil(a) tau dne 14 čer 2019 13:05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

FOGLIK píše: To chtějí dotáhnout do totálního bankrotu nebo do okresního přeboru?
Ne oni jednoznačně chtějí dojit klub jako běžnou městskou firmu. Jen mám pocit, že by to chtělo zaměstnat ještě více známých a kamarádů.

Tímto způsobem lze celkem jednoduše tahat prachy z eráru. Jen by mne zajímalo, kdo je hlavou chobotnice. :ruleta:

Kvalifikace není důležitá rozhodující je loajálnost :whistle: Slogan "Společně to zvládneme" je zřejmě jen synonym, správně má být řečeno "Společně to podojíme".
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Pokud opravdu takovy plan je, a ja uz se nedivim nicemu, tak bych se nedivil, kdyby se zastavil lehce i priliv odchovancu ...Pocet permanentek by pak taky mohl neco naznacit. Nicmene, politika znamena, ze vlastnikum nezalezi v prve rade na lidech, ale na sobe samych.

Demonstraci jsem vypustil kvuli praci, jako jednu z mala. Nicmene neskutecne smekam pred lidmi treba z Usti, ci Decina, ktery jdou na namesti v desitkach a rekl bych ze dost riskuji.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Starší článek, ale výborný.

Marci a Čína.

vhttps://www.bezfrazi.cz/made-in-china/
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Jak by si komunální politici mohli plácnout na něco v časovým horizontu pěti let? Vždyť se politika mění po čtyrech, to tu opravdu rozjede klasickej ano hejt takováhle lichá informace z nepodloženého zdroje(vlastně ze žádného zdroje)??


Ok, tímpádem já sem zase slyšel, že Piráti se domluvili se sdružením pro pardubice, že GM se budou krátkej/dlouhej týden střídat Rohlík a Šebek a nebudou to prodávat deset roků.
sanchezz
Příspěvky: 457
Registrován: 01 srp 2014 16:56
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Dal "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od sanchezz »

lord Voldemort píše: Ok, tímpádem já sem zase slyšel, že Piráti se domluvili se sdružením pro pardubice, že GM se budou krátkej/dlouhej týden střídat Rohlík a Šebek a nebudou to prodávat deset roků.
:goodpost:
Ale tak to je přeci v pohodě, ne? Není to navrhnuté od ANO, takže je všechno v pořádku a nikdo proti tomu neřekne ani popel.. běda jak by to navrhl někdo od ANO :clap: :crazy:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Tak ono jde spíš o princip. Jak něco erár začne vlastnit, začne se podle toho chovat. V podstatě bez rozdílu partají. Z postů v erárních firmách se stávají pašalíky pro jinde neuplatnitelný kámoše a partajníky.

Poprvé to město vlastnilo mezi roky 99 a 08. Taky se to původně nemělo vlastnit dlouhodobě a prodávalo se to v nouzi nejvyšší, kdy konšelé už vůbec nevěděli, jak s tím dál. Pro fanouška bylo tenkrát klíčový, že v klubu dělal malej diktátor, kterej to povětšinou uměl skoulet s konšely a klub dokázal být sportovně úspěšnej.

Druhá éra erární majority začala v roce 17. Ano, hlavně pod vedením Ano (neříkali na začátku, že to budou dělat jinak?). K tomu se časem připojila ODS. Tyto strany mají momentálně v klubu nejvíc dosazených lidí (Šebek, Hrabal, Janecký, Drahokoupil, Salfický). Proto je primární pozornost určena na ně. Navíc je klub sportovně velmi neúspěšnej.

Konkrétní doba, kterou to město bude chtít držet, je nedůležitá. Bude se to držet, dokud to půjde. Bude se furt debatovat o potřebě investora, o tom, jak město nemá klub vlastnit a než se otočíme, budou další komunální volby.

Nejlepší by bylo, kdyby nám konšelé vytřeli zrak a do roka do prodali. Ale nevěřím tomu ani za mák. Vždy jde vytvořit podmínky, do kterých nikdo soudnej nepůjde.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Gumid píše: Jdou řeči o dohodě ANO - ODS, že prodávat se ještě 5 sezón nebude.
Tak to je v pr.... pod vedenim slizkych politiku typu Charvata se v Pcich muzeme s poradnym hokejem, slusnym a pruhlednym jednanim a znovuzuskanim respektu v homejovych kruzich rozloucit. No snad to je jen fama. Tos mi zas zkazil vikend.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

zeno píše: Tak to je v pr.... pod vedenim slizkych politiku typu Charvata se v Pcich muzeme s poradnym hokejem, slusnym a pruhlednym jednanim a znovuzuskanim respektu v homejovych kruzich rozloucit. No snad to je jen fama. Tos mi zas zkazil vikend.
Myslet...
Tyhle řeči můžou mít váhu jakoustakous před volbama. Stačí aby ANO nebylo v koalici budoucí ne...
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

https://www.hokej.cz/o-cinany-se-postar ... um/5040304

Rostu z tohohle Krále. To je echt mastná huba od Brambůrků.

“Jarda zařídil vsechno a já dohlédnu na to, aby škvára dorazila na oučet, jinak mají kucí čínští smolika, říkám ja Král první”
Ještě si krknout, prdnout a je to vsechno Tome, parádní práce...!!
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Maxwell na svem IG... trenuje na lede v USA v trenikovem drese Dynama ... ja ho tu moc teda nechci..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dizzy píše:
Uvažuj jako politik, ať volby dopadnou jak dopadnou.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Gumid píše: Uvažuj jako politik, ať volby dopadnou jak dopadnou.

Jakože například koalice Pardubák, Nezavislej a Pirát budou tvrdošíjně u koryt i když tomu jejich zastupitelé rozumějí jako kůň kafi?

Doba se vyvíjí i voličstvo se nějakým způsobem vyvíjí..

Odhadovat to, co bude po roce a pul po novych volbách, kdy na rathausu muže sedět úplně někdo jinej, nevim nevim...

Notabene pád do pralesa by asi hodně zamíchál tu jejich plánovanou pětiletku...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Od doby, co město vlastní klub se o podmínkách prodeje jenom mluví. Na stole nejsou žádné podmínky. Roky.

Nainstaluješ svůj materiál do klubu. Tento materiál se k takto placené práci těžko dostane. Bude přisátý min. do voleb.
Prodáš klub? Že máš podmínku setrvání materiálu? Na to zapomeň. Pokud to někdo koupí, tak bez materiálu. A co teď s materiálem, kterému jsem nasliboval kde co,který opustil práci, kterou měl?
Prohraješ volby? Ok, kdo nahradí materiál v klubu hned po volbách? Ze dne na den to nepůjde. Stále jsme přisátí a sosáme.
Být přisát a sosat je pro materiál důležité, ne prodej a konec.
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

denyip píše:Maxwell na svem IG... trenuje na lede v USA v trenikovem drese Dynama ... ja ho tu moc teda nechci..
Co vím, tak Lubina ho z Pce vyhodil a že ho tady nechce vidět. Několikrát byl před kabinou. Ale stát se může vše.
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Já vím, že je okurková sezóna, ale poslední článek na webu z 10.6. to je smutný, kdyby nějaký rozhovor nebo něco.. Buď má p. Marketingovy hodně práce nebo je zas na dovolené...
.... #zadynamo
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Omlouvám se všem nepardubickej a i ostatním, ale bohužel mi situace kolem hokeje otevřela oči o celkové politice asi ne jen Pardubic. Naivně jsem si myslel, že máme politiky (alespoň některé) s vizí. Ale máme jen svině, kterým jde o koryta a prachy z akciovek, jedinej, kterej mohl něco změnit (Hass), rezignoval.
Spadla na mě bezmoc a beznaděj. Noříme se hlouběji a dno v nedohlednu.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

lord Voldemort píše:Jak by si komunální politici mohli plácnout na něco v časovým horizontu pěti let? Vždyť se politika mění po čtyrech, to tu opravdu rozjede klasickej ano hejt takováhle lichá informace z nepodloženého zdroje(vlastně ze žádného zdroje)??


Ok, tímpádem já sem zase slyšel, že Piráti se domluvili se sdružením pro pardubice, že GM se budou krátkej/dlouhej týden střídat Rohlík a Šebek a nebudou to prodávat deset roků.
Je to spekulace a podle toho je potřeba k tomu přistupovat, ale vzhledem k tvé vytrvalé obhajobě Ano, ačkoli nejsi jejich volič, si shrňme pouze fakta. :)
Už necelé tři sezóny neprodali, že? Kdyby se dohodli, to jen teoreticky, tak až do podzimu 2022 neprodaj. To jsou další 3 sezóny. Volby budou na podzim, takže už v rozjeté 4. sezoně. Pokud by náhodou Ano a Ods neměly většinu, tak nová koalice bude vznikat komplikovaně a na hokej přijde řada v roce 2023. Než domluví podmínky a kupce, i kdyby to šlo po másle, tak máš 5. sezónu. Dohromady tedy 7-8 sezón.
A jen tak mimochodem, je docela jedno, zda se bavíme o Ano, Ods nebo dalších. Však Charvát je typický přeběhlík z Ods a ti zkušenější se na městě znaj už roky, tykaji si, jezdí spolu na rodinné dovolené...není důležité, která partaj, ale že se to může stát, proto se musí ti zmetci hlídat. Respektive nemusí, to je každého věc, klidně jim věřte. :)
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

Mohu Vas ujistit, ze Maxwell zde pristi sezonu 100% pusobit nebude :-)
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Nevyhral jste nekdo ten eurojackpot? :D kupte to konecne a vyhazejte ty srace :)
Pardubice ole
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

Grimley píše:Nevyhral jste nekdo ten eurojackpot? :D kupte to konecne a vyhazejte ty srace :)
Bohužel ne, jinak mě to taky napadlo :thumbup:
Zamčeno