Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
fansDKnL
Příspěvky: 1673
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 207 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Tak to vypadá, že casovku družstev vyhráli Koffer, Matys, Látal a Mikus
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dynamo-forever píše:Tady je čím dál tím víc nablito :sick: No asi jsem dle někoho blázen, ale zítra si jdu pro dvě permice a těšim se na novou sezónu. Ale to se tady poslední dobou nenosí....ať to tady správce přejmenuje na diskuzní fórum antiDynama. Kolář je vám málo, Tybor je vám málo, po Kindlovi se tady volalo dlouho....hnus to tady poslední dobou číst....sorryjako.
Si to tak neber, třeba nejsi blázen, ale spíš fanoušek, co psal torrent, že bys chodil i na krajský přebor.. :-))

Samozřejmě to byla nadsázka, ať si každý dělá se svými penězi, co chce..

Já jen připomněl, co všechno se v klubu "změnilo".. :wave:

A to nejsem žádný "antidynamo", pokud neberu teda název klubu.. :-D Lubinu a spol jsem zatím za posily spíš chválil. Vedení chválit bohužel zatím nejde. Ale jak psal kolega PCEMAN, třeba si to nějak do září sedne a Sýkora ukáže, že má i koule.. ;-)
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Sweník píše: Si to tak neber, třeba nejsi blázen, ale spíš fanoušek, co psal torrent, že bys chodil i na krajský přebor.. :-))

Samozřejmě to byla nadsázka, ať si každý dělá se svými penězi, co chce..

Já jen připomněl, co všechno se v klubu "změnilo".. :wave:

A to nejsem žádný "antidynamo", pokud neberu teda název klubu.. :-D Lubinu a spol jsem zatím za posily spíš chválil. Vedení chválit bohužel zatím nejde. Ale jak psal kolega PCEMAN, třeba si to nějak do září sedne a Sýkora ukáže, že má i koule.. ;-)
Ale tak to neni nijak posmesne. Svym zpusobem obdivuji lidi ktery v teto situaci koupi permici. Obzvlast ty co jich koupi vice. Vsechna cest. Ja na to nervy, penize a cas uz nemam nebo spise uz do toho investovat nechci.

Takze dynamo-forever vsechna cest. Opravdovy srdcar
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

fansDKnL píše:Tak to vypadá, že casovku družstev vyhráli Koffer, Matys, Látal a Mikus
Látal je určitě nadupaný hráč, dle mne druhý Vondrc.. ;-) Ale u těch mladých to potěší. Jen aby nám tady zůstali..

Stále chybí smlouvy třeba s Machalou nebo Kloučkem.. Koffer se asi vidí za oceánem, bude těžké ho udržet.. I kdyby tady letos zůstal, další rok asi uteče. Leda by se s ním pracovalo jako třeba kdysi ve Slavii s Hertlem..
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Sweník píše: Si to tak neber, třeba nejsi blázen, ale spíš fanoušek, co psal torrent, že bys chodil i na krajský přebor.. :-))

Samozřejmě to byla nadsázka, ať si každý dělá se svými penězi, co chce..

Já jen připomněl, co všechno se v klubu "změnilo".. :wave:

A to nejsem žádný "antidynamo", pokud neberu teda název klubu.. :-D Lubinu a spol jsem zatím za posily spíš chválil. Vedení chválit bohužel zatím nejde. Ale jak psal kolega PCEMAN, třeba si to nějak do září sedne a Sýkora ukáže, že má i koule.. ;-)
To nebylo mířený na tebe, ale na celkovou atmosféru tohodle fóra poslední dobou. Aby se člověk bál napsat že si jde pro permici, aby to tady neschytal. Seru na Hrabala, Šebka a Salfickýho....já budu chodit NA DYNAMO asi jako spousta dalších "bláznů a magorů" tak jako posledních 35 let.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Dynamo-forever píše: To nebylo mířený na tebe, ale na celkovou atmosféru tohodle fóra poslední dobou. Aby se člověk bál napsat že si jde pro permici, aby to tady neschytal. Seru na Hrabala, Šebka a Salfickýho....já budu chodit NA DYNAMO asi jako spousta dalších "bláznů a magorů" tak jako posledních 35 let.
Jenomze Hrabal, Sebek a Salficky jsou vředy na těle Dynama a dokud ty vředy nějakej chirurg nevyřízne, bude to tělo nemocný a ty vředy budou to tělo neustale oslabovat (vysavat). A to nemluvim o povesti a renome klubu, vyvozeni zodpovednosti za ty prusery minulych sezon, o ignoranci fanousku (srovnej s urovni komunikace v jinych klubech), o mlzeni, politikareni a tajnustkarstvi ze strany Charvata aspol.... atd........ Takze se nediv, ze pro spoustu lidi (vcetne me) proste je klub i nadale nemocnej, byt je videt alespon ve sportovni casti kus pozitivni prace. Nekdo holt vidi pod pojmem KLUB pouze hrace na lede a permici koupi, nekdo ho vidi globalne vcetne kancelari, etiky, moralky a povesti a nedokaze se s nim ztotoznit. Ale to nema s antiDynamem nic spolecnyho, jde jen a sirsi ci uzsi chapani souvislosti.... Tak si tu permici uzij, ja se bez ni zatim do doby ocisteni klubu od minulosti obejdu.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

tau píše:Je pravda, že tady často a podle mě právem kritizujeme vedení města. Charváta a jemu podobnou sebranku.... Druhá věc ovšem je, že minimálně stejnou kritiku si zaslouží opozice.... A ta si kritiku zaslouží možná ještě větší, protože nedělá vůbec nic... Co dělají velcí "hubou" kritikové jako Franta Brendlů nebo Haas (ten sice není v opo straně, ale před volbama byla jeho kritika vedení klubu slyšet)? Co dělají Piráti, kteří dokonce mají svýho člověka v dozorčí radě? Jak to, že i pirátský zástupce zvedl ruku pro estébáka v čele DR? Pitátskej zástupce v DR je vymetač dozorčích rad městských společností. Jeho manželka sedí v DR městskýho rozvojovýho fondu. Oba tam určitě nesedí zadara, nějaká ta kačka za to nicnedělání je příjemným zpestřením rodinnýho rozpočtu....
Proč opozice nerejpe do uměle vytvořený funlce pro Salfickýho?

Protože zastupitelé na hokej serou. Je to pro ně horkej brambor se kterým si nevědí rady. Ve výsledku to teda ti vládnoucí nějak pytlíkují a ti opoziční jsou rádi, že si s tím nemusí zatěžovat hlavu....
:rock: :clap:
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

zeno píše: Jenomze Hrabal, Sebek a Salficky jsou vředy na těle Dynama a dokud ty vředy nějakej chirurg nevyřízne, bude to tělo nemocný a ty vředy budou to tělo neustale oslabovat (vysavat). A to nemluvim o povesti a renome klubu, vyvozeni zodpovednosti za ty prusery minulych sezon, o ignoranci fanousku (srovnej s urovni komunikace v jinych klubech), o mlzeni, politikareni a tajnustkarstvi ze strany Charvata aspol.... atd........ Takze se nediv, ze pro spoustu lidi (vcetne me) proste je klub i nadale nemocnej, byt je videt alespon ve sportovni casti kus pozitivni prace. Nekdo holt vidi pod pojmem KLUB pouze hrace na lede a permici koupi, nekdo ho vidi globalne vcetne kancelari, etiky, moralky a povesti a nedokaze se s nim ztotoznit. Ale to nema s antiDynamem nic spolecnyho, jde jen a sirsi ci uzsi chapani souvislosti.... Tak si tu permici uzij, ja se bez ni zatim do doby ocisteni klubu od minulosti obejdu.
Napsal si to trefně a se vším souhlas! :goodpost:
Jen mi vadi, ze se tady do myho milovanyho klibu spis kope, si nekdy pripadam jak na strankach nenáviděnýho rivala. Nekdo tu psal, ze cokoliv negativniho (treba nepravdivyho) se tady vypusti, vetsina se toho chytne, prihreje si polivcicku a uz to jede. Ono totiz zdaleka neni pravda vsechen ten hnuj, co se tady kydá. Nikoho se nezastávám, ale treba drobna informace k Novotnymu co tu probehla. Barth jako jeden z nejvetsich sponzoru si primo VYŽÁDAL! ! ten dodatek ve smlouve, ze nebude odejit Mira Novotny z klubu, jinak by ty miliony do klubu Barth nedal. To ze jsou kamarádi je věc jiná...
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

no ono by se tu možná do klubu ani tolik nekopalo kdyby byla lepší informovanost to je vcelku slušný problém již několik let kdyby se snažil klub aspoň trošku chovat k nám fanouškům s respektem
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

snorry píše:no ono by se tu možná do klubu ani tolik nekopalo kdyby byla lepší informovanost to je vcelku slušný problém již několik let kdyby se snažil klub aspoň trošku chovat k nám fanouškům s respektem
Já bych to nazval přímo arogancí.

Mimochodem, s jistou mírou nadsázky, dělá pro nás vůbec Kverka?
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Itchy píše: Já bych to nazval přímo arogancí.

Mimochodem, s jistou mírou nadsázky, dělá pro nás vůbec Kverka?
S jistou mirou nadsazky to vypada jak kdyby ho zapomeli v ty kancelari, kde byli zavreny nekolik dni
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

torrent píše: S jistou mirou nadsazky to vypada jak kdyby ho zapomeli v ty kancelari, kde byli zavreny nekolik dni
To uz je ta faze:

Posledni zhasne, zamkne (Kverku) a zahodi klice?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dynamo-forever píše: Jen mi vadi, ze se tady do myho milovanyho klibu spis kope, si nekdy pripadam jak na strankach nenáviděnýho rivala. Nekdo tu psal, ze cokoliv negativniho (treba nepravdivyho) se tady vypusti, vetsina se toho chytne, prihreje si polivcicku a uz to jede. Ono totiz zdaleka neni pravda vsechen ten hnuj, co se tady kydá. Nikoho se nezastávám, ale treba drobna informace k Novotnymu co tu probehla. Barth jako jeden z nejvetsich sponzoru si primo VYŽÁDAL! ! ten dodatek ve smlouve, ze nebude odejit Mira Novotny z klubu, jinak by ty miliony do klubu Barth nedal. To ze jsou kamarádi je věc jiná...
Nemyslím si, že se tu "kope" do klubu jako takovýho. Ten tu máme snad všichni rádi a přejeme si, aby na tom byl líp a aby se očistil. "Kope" se do lidí, kteří ho svým působením buď ničí nebo poškozují.

Barth/Novotný. Tam jde o to, že podobná klauzule asi není úplně standardní a podle všeho v předchozích letech ve smlouvě nebyla. Výhodnější je pro M. Novotného. Já umím i pochopit, že si tak obchodní manažer jistí záda, protože situaci v klubu zná. A koneckonců nikdo nechce být tím obětním beránkem, když jiný frajery vykopnout nejde. Že to nevypadá navenek moc vábně, je bohužel věc další a klubu to navenek kladný body určitě nepřidává.

Je to ale tak, že pokud by klub tak nějak v pohodě pobýval někde u šestýho sedmýho, osmýho fleku, občas s výkyvem k desátýmu fleku, občas s výkyvem k semifinále, tak by nikdo (přinejmenším ne v takový míře) nepitval dodatky smluv.

V komunikaci klubu se nezměnilo nic, protože její šéfík si je jistej v kramflecích, že je nevyhoditelnej. Jistým oživením bylo (je) tweetování novýho ředitele, se kterým však web klubu zatím nedokázal přinést ani rozhovor.

A tady nejde zdaleka jen o tohle fórum. Stačí se mrknout na klubovej fb. Na tom ještě tak rok zpátky obvykle převládaly spíš pozitivní hlasy. Teď skoro pod každým statusem, kterej tam mistr komunikace hodí, je kritika, ironie, výzvy vedení, výpady proti tiskovýmu mluvčímu (tohle snad neexistuje v žádným jiným klubu, aby fandové většinově nesnášeli tak zástupnou figurku jako tiskovej mluvčí, přitom zrovna tenhle problém je řešitelnej snadno, najmutím novýho nezatíženýho kluka nebo holky).

A já určitě budu rád, když tým bude mít jakž takž slušný výsledky a bude hrát koukatelnej hokej a bude se reálně hrát o desátej flek.. Na hokej v nějaký míře chodit budu. Všem šmejdům v klubu navzdory. Ale pokud by to mělo sklouznout k tomu, co tady ve třech sezonách z posledních čtyř bylo, tak na to už nervy mít nebudu.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Pardubice ole
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tomaso25 píše: Nemyslím si, že se tu "kope" do klubu jako takovýho. Ten tu máme snad všichni rádi a přejeme si, aby na tom byl líp a aby se očistil. "Kope" se do lidí, kteří ho svým působením buď ničí nebo poškozují.

Barth/Novotný. Tam jde o to, že podobná klauzule asi není úplně standardní a podle všeho v předchozích letech ve smlouvě nebyla. Výhodnější je pro M. Novotného. Já umím i pochopit, že si tak obchodní manažer jistí záda, protože situaci v klubu zná. A koneckonců nikdo nechce být tím obětním beránkem, když jiný frajery vykopnout nejde. Že to nevypadá navenek moc vábně, je bohužel věc další a klubu to navenek kladný body určitě nepřidává.

Je to ale tak, že pokud by klub tak nějak v pohodě pobýval někde u šestýho sedmýho, osmýho fleku, občas s výkyvem k desátýmu fleku, občas s výkyvem k semifinále, tak by nikdo (přinejmenším ne v takový míře) nepitval dodatky smluv.

V komunikaci klubu se nezměnilo nic, protože její šéfík si je jistej v kramflecích, že je nevyhoditelnej. Jistým oživením bylo (je) tweetování novýho ředitele, se kterým však web klubu zatím nedokázal přinést ani rozhovor.

A tady nejde zdaleka jen o tohle fórum. Stačí se mrknout na klubovej fb. Na tom ještě tak rok zpátky obvykle převládaly spíš pozitivní hlasy. Teď skoro pod každým statusem, kterej tam mistr komunikace hodí, je kritika, ironie, výzvy vedení, výpady proti tiskovýmu mluvčímu (tohle snad neexistuje v žádným jiným klubu, aby fandové většinově nesnášeli tak zástupnou figurku jako tiskovej mluvčí, přitom zrovna tenhle problém je řešitelnej snadno, najmutím novýho nezatíženýho kluka nebo holky).

A já určitě budu rád, když tým bude mít jakž takž slušný výsledky a bude hrát koukatelnej hokej a bude se reálně hrát o desátej flek.. Na hokej v nějaký míře chodit budu. Všem šmejdům v klubu navzdory. Ale pokud by to mělo sklouznout k tomu, co tady ve třech sezonách z posledních čtyř bylo, tak na to už nervy mít nebudu.
Skvělé, výstižné a hlavně pravdivé. :clap:

Bohužel hlavní činovníci našeho klubu si přes svoje klapky na uších a na očích vůbec neuvědomují, že i pouhým jedním rázným krokem, lze

významně zlepšit především mediální obraz klubu, který s sebou přináší především pohled široké veřejnosti a partnerů našeho hokeje především.
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Já to mám tak, že Dynamo podporovat budu na hokej jezdit budu ale ty nýmandi v kanclu to kazí...
Celkově věřím, že snad budeme hrát střed tabulky, člověk by si i koupil pernamentku, i přes tu strašlivou sezónu ale to, že v klubu jsou stále nýmandi tak mě to odrazuje
užijeme si to :pivko:
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dynamo-forever píše: Napsal si to trefně a se vším souhlas! :goodpost:
Jen mi vadi, ze se tady do myho milovanyho klibu spis kope, si nekdy pripadam jak na strankach nenáviděnýho rivala. Nekdo tu psal, ze cokoliv negativniho (treba nepravdivyho) se tady vypusti, vetsina se toho chytne, prihreje si polivcicku a uz to jede. Ono totiz zdaleka neni pravda vsechen ten hnuj, co se tady kydá. Nikoho se nezastávám, ale treba drobna informace k Novotnymu co tu probehla. Barth jako jeden z nejvetsich sponzoru si primo VYŽÁDAL! ! ten dodatek ve smlouve, ze nebude odejit Mira Novotny z klubu, jinak by ty miliony do klubu Barth nedal. To ze jsou kamarádi je věc jiná...
Myslím,že většina lidí zde má ke klubu stejnou vazbu. Právě proto nám vadí, jak se s ním teď zachází. Právě proto se nechceme smířit s tím, že lidi, kteří ho dovedli do takové krize, jsou v klidu a nenesou za svoje výsledky žádné následky.

K Barthu. Opravdu má být tohle obhajoba nestandardní podmínky ve smlouvě? Novotný za to vlastně nemůže, ani to takhle snad nechtěl a Barth si to vydupal. No tak. :) Že jsou kamarádi není věc jiná. Proč mu potřebují kupovat fleka v klubu? Protože by si jinde práci nenašel nebo co? Vždyť mu to samotnému musí být trapné. Možná mám klapky ze své práce, ale tohle udělat nějaký náš obchoďák, tak to bereme jako varovný signál, že se o něj máme více zajímat. Partner by si neměl takto diktovat podmínky, protože příště mu může určit třeba i plat. A žádný šéf nemá rád koule v cizí dlani, rozumíš. :)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

frysta píše: Myslím,že většina lidí zde má ke klubu stejnou vazbu. Právě proto nám vadí, jak se s ním teď zachází. Právě proto se nechceme smířit s tím, že lidi, kteří ho dovedli do takové krize, jsou v klidu a nenesou za svoje výsledky žádné následky.

K Barthu. Opravdu má být tohle obhajoba nestandardní podmínky ve smlouvě? Novotný za to vlastně nemůže, ani to takhle snad nechtěl a Barth si to vydupal. No tak. :) Že jsou kamarádi není věc jiná. Proč mu potřebují kupovat fleka v klubu? Protože by si jinde práci nenašel nebo co? Vždyť mu to samotnému musí být trapné. Možná mám klapky ze své práce, ale tohle udělat nějaký náš obchoďák, tak to bereme jako varovný signál, že se o něj máme více zajímat. Partner by si neměl takto diktovat podmínky, protože příště mu může určit třeba i plat. A žádný šéf nemá rád koule v cizí dlani, rozumíš. :)
Máme zákazníky, kteří jsou vázaní na obchodního zástupce a to samé ve vzduchu je. Nicméně jsem za těch x let nikdy nezažil to, že by to bylo smluvně, kde smluvní vztahy máme na papíře. Samozřejmě je to jiný případ, kdy my zákazníků máme desetitisíce a klub "jenom pár". Nebál bych se říci, že tohle je normální veřejně podepsaný úplatek.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

in-spyder píše: Máme zákazníky, kteří jsou vázaní na obchodního zástupce a to samé ve vzduchu je. Nicméně jsem za těch x let nikdy nezažil to, že by to bylo smluvně, kde smluvní vztahy máme na papíře. Samozřejmě je to jiný případ, kdy my zákazníků máme desetitisíce a klub "jenom pár". Nebál bych se říci, že tohle je normální veřejně podepsaný úplatek.
Právník nejsem, ale v praxi jsem se setkal s označením "neoprávněná výhoda". Spíše je to však průšvih z morálního hlediska. Schválně jsem se na toto zeptal kolegyně, která se v obchodních smlouvách pohybuje přes 30 let a jenom kroutila hlavou.
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Muf píše: Právník nejsem, ale v praxi jsem se setkal s označením "neoprávněná výhoda". Spíše je to však průšvih z morálního hlediska. Schválně jsem se na toto zeptal kolegyně, která se v obchodních smlouvách pohybuje přes 30 let a jenom kroutila hlavou.
Tak tady by mel vstoupit GM a vyjednat zmenu ... Podle schopnosti tohle udelat se ukaze top manager... ano je to citlive, slozite, v Barthu taky nejsou zadny jelimanci , ale GM neni jenom o psani tweetu .... vyvolat jednani a slusne , durazne a obratne naznacit , ze ciste jednani je ku prospechu vsech a pripadne ukonceni partnerstvi by melo pro obe strany negativni dopad.... jak jsem rekl ukol pro top schopneho managera...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

denyip píše: Tak tady by mel vstoupit GM a vyjednat zmenu ... Podle schopnosti tohle udelat se ukaze top manager... ano je to citlive, slozite, v Barthu taky nejsou zadny jelimanci , ale GM neni jenom o psani tweetu .... vyvolat jednani a slusne , durazne a obratne naznacit , ze ciste jednani je ku prospechu vsech a pripadne ukonceni partnerstvi by melo pro obe strany negativni dopad.... jak jsem rekl ukol pro top schopneho managera...
Osobně si myslím, že tato "vsuvka" do smlouvy se zakomponovala v době, kdy klub vedl Rohlík. Tímto si zřejmě Novotný kryl záda před případným vyhazovem a následně se mu tato pojistka vlastně hodila i nadále.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

denyip píše:Tak tady by mel vstoupit GM a vyjednat zmenu ... Podle schopnosti tohle udelat se ukaze top manager... ano je to citlive, slozite, v Barthu taky nejsou zadny jelimanci , ale GM neni jenom o psani tweetu .... vyvolat jednani a slusne , durazne a obratne naznacit , ze ciste jednani je ku prospechu vsech a pripadne ukonceni partnerstvi by melo pro obe strany negativni dopad.... jak jsem rekl ukol pro top schopneho managera...
No, ale náš klub už přece žádnýho GM nemá.....Máme přece GŘ!!!! ;-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Itchy píše: Já bych to nazval přímo arogancí.

Mimochodem, s jistou mírou nadsázky, dělá pro nás vůbec Kverka?
Pokud nemá podíl na příchodu Koláře tak zatím tedy opravdu žádná sláva. Uvidíme, jestli aspoň do konce června se to nějak pohne, pořád nám chybí dost hráčů a na důležité pozice.
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 125
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 17 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

JirkaPCE píše: Pokud nemá podíl na příchodu Koláře tak zatím tedy opravdu žádná sláva. Uvidíme, jestli aspoň do konce června se to nějak pohne, pořád nám chybí dost hráčů a na důležité pozice.

Nechte Kverku být, jednak je chudák stále zamčený v kanceláři, druhak má hospodařit s rozpočtem co svět neviděl... :whistle:
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Muf píše: Osobně si myslím, že tato "vsuvka" do smlouvy se zakomponovala v době, kdy klub vedl Rohlík. Tímto si zřejmě Novotný kryl záda před případným vyhazovem a následně se mu tato pojistka vlastně hodila i nadále.
Někde zpátky to tady bylo, že je to letošní dodatek s podpisy Salfického a Šebka.
Zamčeno