Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od PetrS »

Pick píše: Míra tolerance je sice hodně individuální, ale stojím si za tím, že skutečně vulgárně nebyl napadán ani urážen žádný hráč.
Já vim,taky jsem to četl,kdysi se tam nádavalo mnohem víc(někdo tu jíž zmínil jističe,nebo když jsme na dresu měli bobra :D),jak říkám,podle mně vane vítr od Šebka,kterej neunesl to že mu každej nadáva za neschopnost(a co taky,když prohlásí že hokeji moc nerozumí)

Já bych nechal tohle forum takový jaký je teď,obecná diskuzi + diskuze k jednotlivým zápasům
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od selma11 »

Děkuji všem za gratulace...a snad vše bude v pořádku..Zatím je..

Páááárdubice....v uterý jdu na přátelák...už se těším:-)
Jedině tesla z Pardubic.
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od selma11 »

Hele co znamená,že jsou tady 3 návštěvníci????to už šmírují držky z mechu? :D
Jedině tesla z Pardubic.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

Kely píše:Ahoj sweníku,
Myslím ,že uzavření DF bylo unáhlené a neštastné.Pokud zavzpomínám jak chtěl jít klub blíže k fanouškům a po 2 letech je zavřené fórum.
Pamatuji hon na Snopka,po prohraném finále se Spartou na Havíře.Lašák to tady k posledku taky dostal sežrat.A nemluvě o Kusém.
Kusý a jeho zel. mužíček to byla kauza ,ale on to bral na DF jako zpětnou vazbu.
Ahoj, doufal jsem, že se tu brzy objevíš. Poslední dobou jsi mi psal celkem z duše. Bral jsi mi slova přímo z klávesnice.. :)

A samozřejmě i teď jsi trefil přesně. Kusý si mohl totiž dovolit kritiku přijmout. On byl schopný a úspěchy nám pak zacpal ústa. Současné vedení zatím schopné nebylo, takže nám je zacpalo "jinak".

Na Jističe pamatuji, on to pak pro nás podal tak, že ho nestáhli vlastně kvůli nám (ano, byl to ješita), ale pak u Šípa působil, že je na fanoušky skoro pyšný, jak mu dali do kožichu, když s tímhle přišel..

A napadání hráčů? Už jsem to psal včera, vulgární napadání Nahece se Špačkem si HoH vymyslel, nic takového neproběhlo a proto, ač jsem si jeho práce dosud vážil, u mě klesl na úroveň Šebka a spol. Normálně si vymyslel lež, je ho škoda.

Jediný, kdo teď snese přísnější měřítka, je sportovní sekce, tedy Venera s Dušanem. Samozřejmě se nemusí ty příchody povést (Pivko možná dlouhodobě nemocný, gólmany netušíme a Marcinko samozřejmě taky může zklamat), ale já věřím, že když všechny ty (staro)nové tváře zaberou, bude to letos dobré. ;) Hlavně Marcinko musí zapadnout, při dalším průseru s centrem bychom zase mlátili maximálně předkolo..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

PetrS píše:btw.to jste věděli,že se velmi nenápadně a potichu vrátil Heřman?
Jo, už je to delší dobu, ten pán nemá dobrou pověst, proto o tom nikdo neinformoval a vmísil se jak smrad. Je to asi kamarád RŠ..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

Pick píše: Míra tolerance je sice hodně individuální, ale stojím si za tím, že skutečně vulgárně nebyl napadán ani urážen žádný hráč. Jízlivost, posměšky a ironie je úplně jiná záležitost. A jo, občas to hranice slušnosti skutečně i překračovalo, nicméně stále to bylo v mezích. Nicméně, pokud už byl nějakej hráč či někdo z vedení na "pranýři DF", vždycky si za to mohl sám buďto svým výrokem, jednáním nebo výkonem. Nedá se nic dělat, ale prostě tak to je. Lupeny nejsou za hubičku a pokud se opakovaně tlučeme na hranici play-outu, rozpouštíme tým rychlejc než kyselina a to vše je navíc orámováno velkohubými (a při pohledu na tým i nesmyslnými) prohlášeními o úspěchu, tak se nikdo nesmí divit, že fans jsou kulantně řečeno nespokojení a dávají toto najevo. A pokud konkrétně takovej Nahodil třeba nedokáže kousnout, že vzhledem k jeho předchozímu působení zde je z pohledu fans oprávněně považován za überlempla, tak teď už to má blbý, žádnej Hrabal nezasáhne a nevymaže. Lukáš to bude muset ustát...... :ugeek:
Krásně napsáno, není co vytknout :!: I ten včerajší obrázek neměl chybu.

Vidím, jede to tu možná lépe než pod HoHem. Obrázek by asi smázl.. :)
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od PetrS »

Sweník píše: Jo, už je to delší dobu, ten pán nemá dobrou pověst, proto o tom nikdo neinformoval a vmísil se jak smrad. Je to asi kamarád RŠ..
Já jsem právě myslel ,že ten kvůli ŘS tenkrát odešel
Uživatelský avatar
Loki
Příspěvky: 340
Registrován: 02 srp 2014 12:09
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Loki »

Ahoj, jsem fanouškem Pardubického hokej již 20 let. Na staré diskuzní fórum jsem nepřispíval, i když jsem ho poměrně často (skoro denně) navštěvoval a jsem hrozně rád, že po nesmyslném zavření oficiálního fóra vynaložil někdo energii a čas a vytvořil toto nové fórum. Děkuji....
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Loki vitej mezi nami a at se ti tu libi :)) tady uz bez cenzury a bez prikras :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Loki
Příspěvky: 340
Registrován: 02 srp 2014 12:09
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Loki »

:D Dobrá rád se k Vám všem připojím a budu rád když mě přijmete, už i na starém fóru jsem měl kolikrát chuť napsat svůj názor.... ale když jsem viděl jak to naše vedení vede, bylo mi jasné, že to nemá cenu..... :evil:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Pick »

Robinzon píše:Chtělo by to opravdu zjednodušit, nejlépe bez kolonek a přihrádek, diskuze se tak rozmělní a může to ledaskoho odradit. Prostě diskuzní tok bez hledání, v jednoduchosti je síla!
Dovolil bych si nesouhlasit. Tyhle fóra na phpBB jsou už dávno zajetý standard a je to jen otázka zvyku. Jakmile si všichni zvyknou a začnou využívat výhody tohohle systému, tak už nikdy nebudou chtít jinak. Dřívější DF byl ve svý podstatě takovej lepší chat a když člověk nebyl za kilo registrovanej, tak to moc funkcí nenabízelo. Tady jde vytvořit spousta tématickejch vláken, kde se dá pořešit výjezd, prodej nějaký relikvie, hospoda, politika prostě všechno bez toho, aby to plevelilo jedno fórum jak by to bylo v případě bývalého DF.

Takže teď už to bude jen o tom jak si to tady uděláme, takový to tu bude. Takže ještě jednou tvůrcům dík a prosím o citlivé moderování :P :P
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Souhlasim s Pickem :) je to o zvyku a v zaveru prijdete na to, ze v sekcich to je daleko prehlednejsi :)) ty zapasy urcite budou takhle udelany, bude v tom poradek a prehled :))

A jak uz jsem rikal, jsme tu rozumni lidi a tak nejaky mazani prispevku snad hergotsebekkrucinal nebude potreba :twisted:
Pardubice ole
papo 33
Příspěvky: 69
Registrován: 02 srp 2014 15:45
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od papo 33 »

Ahoj. Som rad ze som vas nasiel. :) Predchadzajuce forum som pravidelne citaval a sem tam prispel, tak snad to tu bude fungovat aspon podobne.. ;-) diky..
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Vitej :) tvuj nick si pamatuju :) pekne se nam to tu rozrusta :)) Zdravim i mechovske fandy co to tu sleduji z povzdali :shock: :shock: :D
Pardubice ole
romansahula
Příspěvky: 73
Registrován: 02 srp 2014 11:08

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od romansahula »

:ugeek: Zdravím nové forum
Uživatelský avatar
michalrysina
Příspěvky: 607
Registrován: 02 srp 2014 16:59
Bydliště: Pardubice

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od michalrysina »

Tak jsem tu také.
HC BRAND PARDUBICE
Uživatelský avatar
Dante
Příspěvky: 279
Registrován: 01 srp 2014 20:43
Bydliště: Pardubice

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Dante »

selma11 píše:Jinak jsem Vám všem chtěla oznámit,že budu maminkou a přivedu an svět další teslačku a nebo tesláka :)

a playoff budu trávit v porodnici :)

Šelmo gratulace.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Vitam nove prichozi :) zitra pridam nejaky ty navody s obrazkama jak si to tu zjednodusit a umet vyuzivat zajimavy funkce, ktery ulehcej orientaci na foru :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Muf »

Děkuji za expresní založení nového DF. Přijde čas, kdy Brand zalituje nad zrušením původního.
Ještě jednou díky. Jsem velmi rád, že po odehraném zápase budu moci sdílet svoji radost nebo vztek s předváděnou hrou. ;)
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Vitej :) rad te tu vidim, tvoje prispevky mely hlavu a patu ;) presne o podeleni se o radost / starost tady jde :))
Pardubice ole
Pilsner Urquell
Příspěvky: 2400
Registrován: 01 srp 2014 19:18

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Pilsner Urquell »

Sweník píše: To je chvályhodný počin, tak ať vše proběhne, jak má. ;)
Milá Míro-Šelmo,to ti gratuluju ale máš co dohánět,já rozšířil naše řady o tři fandy. .:)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Pick »

Muf píše:Jsem velmi rád, že po odehraném zápase budu moci sdílet svoji radost nebo vztek s předváděnou hrou. ;)
No když nic jinýho, tak se tu nebudeš muset veřejně omlouvat überlemplovi Nahodilovi za to. že je überlempl (což všichni víme). :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Pick »

Pilsner Urquell píše:já rozšířil naše řady o tři fandy. .:)
....a není to málo, Antone Pavloviči :?: :?: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od dreamingfish »

Pick píše: No když nic jinýho, tak se tu nebudeš muset veřejně omlouvat überlemplovi Nahodilovi za to. že je überlempl (což všichni víme). :mrgreen: :mrgreen:
Třeba za to můžeme my. Pořád ho pomlouváme, pořád o něm píšeme a on chudák pořád škytá a nemůže pořádně trénovat a pak to vypadá, jak to vypadá :lol:
tudor

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od tudor »

Brand nikdy neměl dělat manažera hokeje. Je úplně mimo mísu. Dokud tam bude tak nevěřím nevěřím nevěřím. Permici jsem si ale koupil, Brand nademnou vlastně vyhrál. NAPOSLEDY jest se něco nezmění. I swear!!!!
Zamčeno