Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gonzales277 píše: Bohužel ne, jinak mě to taky napadlo :thumbup:
Hezka predstava, ale uplne vidim ty nase politicky eskamotéry jak se privazali ke stridackam a sosaji, sosaji a sosaji...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dynamík Jistič píše:Tak kdo se ho ujme?
https://www.sport.cz/hokej/extraliga/cl ... tml#hp-sez
Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7443
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Juraj Valach :red:

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Georgre píše: Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...
Není rok 2015...

Za poslední tři roky odehrál snad 30 zápasů, dal jeden gól... Plácal se, kdo ví, kde. Loni v Mechu hodně rychle zjistili, co je to za dárečka.

Lubina nemá zázračný schopnosti. Ani léčitelský.

Reway je nespolehlivá dutá hlava, rozesrávač a jako bonus je zdravotně úplně v prdeli.

Horko těžko se zbavujeme problémových hráčů, takže asi nemáme zájem přivádět nový. Přivést Rewaye by snad nenapadlo ani Samohula.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Georgre píše: Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...
Loni ve druhé švédské lize za 10 zápasů jenom dvě asistence, před pár lety byla extraliga pod jeho úroveň a teď bude rád, jestli ho vůbec někdo vezme na zkoušku.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Gumid píše:Juraj Valach :red:

Zajímavé jsou i ty komentáře od některých hokejek. Např. Davo Skokan: výstižne napísané mne dlzia 3 vyplaty
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Bobek
Příspěvky: 82
Registrován: 11 pro 2018 18:25
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bobek »

Dynamík Jistič píše: Zajímavé jsou i ty komentáře od některých hokejek. Např. Davo Skokan: výstižne napísané mne dlzia 3 vyplaty

Reway nikdy....i kdyby měl náhodou nějakou kvalitu, tak to roz.rdá manšaft ještě víc než třeba Tronča a jemu podobný...
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Bobek píše:
Reway nikdy....i kdyby měl náhodou nějakou kvalitu, tak to roz.rdá manšaft ještě víc než třeba Tronča a jemu podobný...
Ok, je to pravda...asi je potřeba jít jinou cestou, než gaunery tahat
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-kh ... adymi.html
Mohl bych poprosit nekoho s premium uctem.. diky
Vyky
Příspěvky: 680
Registrován: 14 kvě 2018 21:00
Dal "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vyky »

Georgre píše: Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...
Za první 4 dny v Hradci přišel dvakrát pozdě na trénink. Takže asi tak....
Nesna93
Příspěvky: 164
Registrován: 24 říj 2017 21:44

Re: Hokej

Příspěvek od Nesna93 »

Adze píše:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-kh ... adymi.html
Mohl bych poprosit nekoho s premium uctem.. diky
Taky prosím své spolehlivé a tajné zdroje :dance: :pivko:
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Georgre píše: Asi budu jedinej, ale já bych ho bral, možná je to hajzl, ale hokej hrát umí...a Láda by ho ukočíroval myslím...
Rewaye bys bral? Hokej umi? Maximalne ma talent ale tim to koncil, jinak je uz uplne mimo a doslova silenej. A jeho pristup to je zbytecny mluvit
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jeho přístup je nula.. Ale jaký přístup je třeba od Salfického? Dle všeho prý mínus cca 90k měsíčně.. Takže z rozpočtu ukousne skoro mega, což by dalo na solidního hráče, pokud Kverka umí..

A co ten "borec Salfický" pro klub udělal? A co teď dělá? S Časym mají stejný podíl akcií.. A?
Časy pro klub dýchá i bez funkcí.. A Dušan? Jen sosá a doufá v kamarády na radnici, co tutlají dluhy, jaké se Šebkem nasekali.. :silent:

Mně je z nich zle.. Tfuj, takový hnus v klubu nebyl nikdy, to až teď za Charváta.. :sick: :thumbdown:
snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Tak Réwaie bych tu určitě nechtěl těch záporů je tolik, že se to nevyplatí ani zkusit a co se týče Salfickýho naprostý souhlas se Sweníkem
Naposledy upravil(a) snorry dne 16 čer 2019 08:34, celkem upraveno 1 x.
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 79 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Reálně snad Rewai, ani jeho agent, o návratu do extraligy nemůžou vůbec uvažovat. Kdyby si to srovnal v hlavě, jestli je tam teda co rovnat a dal se zdravotně do pořádku, tak podle mě jediná jeho šance návrat pod Tatry a tam udělat sezonu s bodem na zápas a bez průserů, další v jeho případě velkej problém.
Zajímali by mě ty nabídky ze Švédska jestli to byly hokejový nabídky, nebo na práci v lese.
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Na webu je u článku u pozvánky na srpnové sportování uvedeno u článku i jméno L. Diepold,nějaká posíla do marketingu??
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
sune2009
Příspěvky: 218
Registrován: 04 lis 2014 19:01

Re: Hokej

Příspěvek od sune2009 »

L.Diepold spolupracuje na sportovním parku hned od jeho první sezóny, tak spíš jen dodal materiály, které tam HoH vložil :-)
Sejk a nic jiného než Sejk.:-)
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

sune2009 píše:L.Diepold spolupracuje na sportovním parku hned od jeho první sezóny, tak spíš jen dodal materiály, které tam HoH vložil :-)

... aha, já myslel, že dostal pomocníka, když dělá za 5 lidi :).. Tak ale asi to byla těžká práce ctrl c a ctrl v...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Rewaie určitě nebrat on nebude hrát pro tým.....kabinu nepotřebujeme rozesrat..... ten kluk měl dobře rozjetou karieru...bohužel hlavu má k ničemu
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adze »

Reway bude rad nekde za tryout.. smlouvu mu rozhodne nikdo neda. Extremni talent ale hlava uplne mimo. To nasi kluci experti to meli v hlave hodne v poradku oproti nemu..
Tak jak po nedeli? Dockame se nejakeho dalsiho prichodu? Ja doufam ze ano :-)
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 843
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... 90616.html

Z článku asi nejdůležitější:

Čáslava má stále v klubu svou roli
Minulou sezonu začal jako hráč, pak se přesunul do pozice asistenta trenéra. Jakou funkci má nyní Petr Čáslava? „Jeho role je spojena s mládeží i se skautingem. Funguje jako můj sportovní poradce, taková spojka dolů do kabiny. Láďa Lubina potvrdí, že každý den ráno řešíme, co je potřeba. Petr funguje a mám pocit, že ho to baví. Trenérskou licencí B pro něj nic nekončí, chce si udělat i áčko. To je signál, že chce v klubu být zapojený nejen jako minoritní akcionář, ale i jinak,“ uvedl generální ředitel Martin Sýkora.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Smil Flaška z Pce píše:https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... 90616.html

Z článku asi nejdůležitější:

Čáslava má stále v klubu svou roli
Minulou sezonu začal jako hráč, pak se přesunul do pozice asistenta trenéra. Jakou funkci má nyní Petr Čáslava? „Jeho role je spojena s mládeží i se skautingem. Funguje jako můj sportovní poradce, taková spojka dolů do kabiny. Láďa Lubina potvrdí, že každý den ráno řešíme, co je potřeba. Petr funguje a mám pocit, že ho to baví. Trenérskou licencí B pro něj nic nekončí, chce si udělat i áčko. To je signál, že chce v klubu být zapojený nejen jako minoritní akcionář, ale i jinak,“ uvedl generální ředitel Martin Sýkora.
Psal jsem to už párkrát. Časy by dle mne byl do budoucna ideální majitel, i kdyby to bylo zpočátku třeba napůl s Hadamczikem.. ;-)
Věřím tomu, že se i o něco podobného snaží. A moc jim držím palce..

Jenže Charvát je žába na prameni, ten to nikomu jen tak bez budoucího uplatnění jeho neschopných kámošů nepustí..
A teď si ten klub kupte.. Když vyhodí Salfu a další trafikanty, město má trumfy v ruce. Nesníží nájem za halu, nebudou dotace, přenechají novému majiteli dluhy po minulém vedení..

Zkrátka klub je v těch asi nejhorších rukou, co kdy mohl být. A nikdo ho jen tak nezíská.. Tahle garnitura si to vychutnává.. Fanoušci jsou jen nutné zlo, co by mělo platit a neremcat.. Pro Charváta jsou fanoušci banda primitivů.. Samozřejmě soudí asi podle úplatných DF..

To je pecka, ne? Jak se nám ten klub "uzdravuje".. :clap:
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Tak jak po nedeli? Dockame se nejakeho dalsiho prichodu? Ja doufam ze ano :-)[/quote]

.... chtěl bych tomu věřit, ale přijde mi, že je klid, na webu od té tiskovky nic moc. Nemáte Twitter?? Nemá tam Sýkora něco zajímavého?? Nebo zas víkend na chatě a Honzikuv lajk??
.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Nebýt města tak už tu na extraligu nechodíme...viz. Chomutov a mohl tady být krajský přebor....všichni víme, že problémy jsou, ale, lepší problémy v extralize než v nižší soutěži

Kde beretu jistotu, že to nechtějí prodat? Já si právě myslím, že to prodat chtějí , tady jsou to jenom osobni teorie některých fanoušků...
Zamčeno