Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Typický Svaz, Pešán bude na deseti židlích... :thumbdown:

Jinak Pytlák dle mě mohl dostat šanci i v dalším roce, skládal úplně nový tým, měli ho s ním nechat pracovat i na dalším MS.

Edit: Aha, až za rok. Tak to se dá pochopit.. Pardon.
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Zrovna toto mě nadzvedlo ze židle, nechápu proč s tím takto šachují, pokud se bude měnit trenér u repre jako ponožky nikdy to nebude mít efekt a medaile nebudou, po dlouhý době byl na MS hokej od repre jaký si přectavuju, Říha tomu dal jasný řád....
Tím nechci kritizovat Pešána určitě svoje kvality má ale jeho čas by přišel....šaškárna
užijeme si to :pivko:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tady u nás to je prostě cirkus.....Král to je šašek, to se fakt nevidí, přímý sestup, pak extraliga juniorů, teď se staví do vševěda pan Pešán...., neříkám, že je špatný trenér, ale ...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak uvidíme, kolik příští rok přijede Říhovi hráčů z NHL. Pokud nevypadne Boston, tak se nic lepšího než co měl letos sestavit nedá. Letos se dalo vytěžit víc.
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

JirkaPCE píše:Tak uvidíme, kolik příští rok přijede Říhovi hráčů z NHL. Pokud nevypadne Boston, tak se nic lepšího než co měl letos sestavit nedá. Letos se dalo vytěžit víc.
Ikdyby udelal titul, nastoupi tam lestic prdeli Pesan. Az me to sere. Boston + SJ(Hertl)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Svazovýmu panstvu Říha už loni tak nějak zbyl. Nikdo se tím netají a on to sám moc dobře ví. Původně mu chtěli dát smlouvu jen na rok. To nakonec uznali za trapný a dali mu to na dva. Na MS příjemně překvapil a tak ho nechají i druhej rok. Od začátku bylo jasný, že Říha nebude trenérem repre třeba pět let...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"Je to velká osobnost a jako jeden z mála se vrátil ze zahraničí a začal budovat. Postavil se k tomu čelem, vzal to za své. Nebýt jeho, tak se stav a krize zejména v mládežnickém hokeji nikdy nevyřešila," tvrdí T. Král o Lenerovi.

Ona se krize v mládežnickém hokeji vyřešila?
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

tomaso25 píše:"Je to velká osobnost a jako jeden z mála se vrátil ze zahraničí a začal budovat. Postavil se k tomu čelem, vzal to za své. Nebýt jeho, tak se stav a krize zejména v mládežnickém hokeji nikdy nevyřešila," tvrdí T. Král o Lenerovi.

Ona se krize v mládežnickém hokeji vyřešila?
tomu se říká komedie jak za dob jima careyho nevyřešilo se nic .... ten svaz to je k zblití
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

A neříkal Mistr Král, že má repre trenér sedět jen na jedné židli? Jako nemám nic proti Pešánovi, ale jeho čas měl čas, to je trenér pro budoucnost...ale Pytlák měl dostat Olympijský cyklus....To jako za rok budou měnit šeftrenéra svazu? Nesouhlasím s tím rozhodnutí, ale dalo se to čekat, v naší zemi můžou dostat šanci jen Had, Růža viceletou smlouvu....a když se začne dařit, tak to Král pohřbí...neměli by vyměnit náhodou jeho? Neříkám, že Pytlák je bůh...ale šanci měl dostat víc jak dva roky....měnit každý dva roky trenéra nerozumím....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Že by se i kvůli tomuhle Říha na tiskovce uronil slzu? Třeba mu došlo, že takhle blízko k úspěchu v repre už nemusí být.
Jinak ale Kralovi a spol. děkoval, kolik toho pro český hokej udělali...Tak asi mají jeho důvěru a odchod vezme sportovně. Kam by tak mohl zamířit? :)
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

frysta píše:Že by se i kvůli tomuhle Říha na tiskovce uronil slzu? Třeba mu došlo, že takhle blízko k úspěchu v repre už nemusí být.
Jinak ale Kralovi a spol. děkoval, kolik toho pro český hokej udělali...Tak asi mají jeho důvěru a odchod vezme sportovně. Kam by tak mohl zamířit? :)
Myslím, že po repre už nezamíří nikam, to by se musel ozvat klub jeho srdce, třeba by pak nějakou nabídku přijal, ale jelikož se teď měnilo vedení, tak si myslím, že má smůlu, jedině by to tu fakt převzal Had a vzal si ho do týmu, byla by to zajímavá dvojka Had majitel a Pytlák třeba GM či SM....nebo trenér?
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

frysta píše:Že by se i kvůli tomuhle Říha na tiskovce uronil slzu? Třeba mu došlo, že takhle blízko k úspěchu v repre už nemusí být.
Jinak ale Kralovi a spol. děkoval, kolik toho pro český hokej udělali...Tak asi mají jeho důvěru a odchod vezme sportovně. Kam by tak mohl zamířit? :)
Myslím, že po repre už nezamíří nikam, to by se musel ozvat klub jeho srdce, třeba by pak nějakou nabídku přijal, ale jelikož se teď měnilo vedení, tak si myslím, že má smůlu, jedině by to tu fakt převzal Had a vzal si ho do týmu, byla by to zajímavá dvojka Had majitel a Pytlák třeba GM či SM....nebo trenér?
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Georgre píše: Myslím, že po repre už nezamíří nikam, to by se musel ozvat klub jeho srdce, třeba by pak nějakou nabídku přijal, ale jelikož se teď měnilo vedení, tak si myslím, že má smůlu, jedině by to tu fakt převzal Had a vzal si ho do týmu, byla by to zajímavá dvojka Had majitel a Pytlák třeba GM či SM....nebo trenér?
Tak nejsmutnejsi bude jednoznacne mladej Milos ....
Lukas
Příspěvky: 216
Registrován: 03 dub 2019 11:19

Re: Hokej

Příspěvek od Lukas »

To já bych maxwela teda určitě nechtěl udělal tady svoje a at si zustane kam šel :) takovýho nepotřebujeme to stejný odchytá kleky káca
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Maxe rozhodně ne, ale Káca taky není schopnej odchytal v klidu celou sezónu.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Pořád čekám na další zprávu o tom, jak jdou pernamentky na dračku, a ono nic. :wave:
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Muf píše:Pořád čekám na další zprávu o tom, jak jdou pernamentky na dračku, a ono nic. :wave:
Chystá oslavný článek, že už jsou vyprodané.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše:Pořád čekám na další zprávu o tom, jak jdou pernamentky na dračku, a ono nic. :wave:
Neprovokuj Ovčáčka z Volče, aneb jak by řekl Jindřich Šídlo, "bezvýznamnou nulu".
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tomaso25 píše: Neprovokuj Ovčáčka z Volče, aneb jak by řekl Jindřich Šídlo, "bezvýznamnou nulu".
Však to má být provokace :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše:
Však to má být provokace :wave:
Tak to se máme jistě nač těšit... :-)

I když paní Kvapilovou už asi nepřekoná. To byl zenit jeho "tvorby".
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Tak to vypadá, že Robin Patapuf nemá zájem a čeká na nějaké zahraničí, nebo co?
Uživatelský avatar
Ubuntu
Příspěvky: 126
Registrován: 02 zář 2017 02:43
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ubuntu »

smartin píše:Tak to vypadá, že Robin Patapuf nemá zájem a čeká na nějaké zahraničí, nebo co?

Kdo to? :wtf:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Uživatelský avatar
Rony60
Příspěvky: 94
Registrován: 26 lis 2018 20:22

Re: Hokej

Příspěvek od Rony60 »

Ubuntu píše:
Kdo to? :wtf:
Kousy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Rony60
Příspěvky: 94
Registrován: 26 lis 2018 20:22

Re: Hokej

Příspěvek od Rony60 »

Ubuntu píše:
Kdo to? :wtf:
Kousy


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno