Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Av69

Přesně tak...akorát že mě se to nechtělo vypisovat pro někoho jako je Voldemort, kterej napíše takový příspěvek jaký napsal....protože ten to, co jsi tady vypsal stejně nepochopí....

Ono nejde o to jestli někdo nahlas a oficiálně říká že chce prodat, ale spíš o to jak se neoficiálně chová...a pokud se chová tak že vytváří podmínky díky kterým je klub neprodejný, tak může nahlas říkat, že prodat chce ale bohužel není komu....a typy jako Voldemort mu to budou papat i s navijákem...

Proč to rozepisovat...stačí napsat že je pitomec :whistle:
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

To je hic dneska ...
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

frysta píše:
Souhlas. Respekt je důležitý.
Je tohle ukázka respektování nazoru? :)
"A zaverem meho moralniho prispevku: chodit radsi na prebor nez na elh je super tvrzeni. Tak to Dynamo clovece nech bejt a chod se divat na Hc Road Cafe nebo zavodni hokejovou jestli hrajou jeste."

Když někdo má jiný nazor, tak ať fandí jinému týmu. Aspoň v rámci příspěvku by se snad mohla udržet názorová páteř rovná,ne? :) Nevadí, příště.
Vždyt je to zase totálně vytržený z kontextu. Achjo


Já se žádným kádrováním a invetktivy nezačal. Jen jsem nastavil zrcadlo. Nemám tak kritický názor, nemyslím si, že je politická garnitura úplně nečinná s prodejem a zastávám názor že to, že nic není vidět hned neznamená, že se nic neděje. Ono tomu, že jsou všichni zlí a chtějí položit hc dynamo je snažší věřit, ale nemusíme tomu věřit všichni ne? Jestli dovolíte.

A jak říkal Forrest Gump, pro hlupáka každý hloupý Františku. Nereaguj na mě, jak píšeš, nemá to cenu, akorát tu zaplácneš prostor nějakou hloupou urážkou.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dizzy píše:To je hic dneska ...
teprve se to žene (doufám)..

https://www.sport.cz/hokej/1liga/clanek ... tml#hp-sez
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

lord Voldemort píše: Vždyt je to zase totálně vytržený z kontextu. Achjo


Já se žádným kádrováním a invetktivy nezačal. Jen jsem nastavil zrcadlo. Nemám tak kritický názor, nemyslím si, že je politická garnitura úplně nečinná s prodejem a zastávám názor že to, že nic není vidět hned neznamená, že se nic neděje. Ono tomu, že jsou všichni zlí a chtějí položit hc dynamo je snažší věřit, ale nemusíme tomu věřit všichni ne? Jestli dovolíte.

A jak říkal Forrest Gump, pro hlupáka každý hloupý Františku. Nereaguj na mě, jak píšeš, nemá to cenu, akorát tu zaplácneš prostor nějakou hloupou urážkou.
Klidně tam těch pár zbylých vět dopiš a vysvětli, nikdo ti nebrání. Na způsobu respektování jiných názorů to nic nemění. Psát
o vytržení z kontextu a mít nad tím citací vlastních slov...z toho se blbě vykrucuje, že zrcadlo? :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

PCE.MAN píše: To je jiná věc. Že nefunguje z klubu komunikace ven je jasná věc. Kvůli tomu ale není někdo jiný pitomec. Každý to může vidět jak chce a to, že si někdo nemyslí to samé co někdo jiný, tak kvůli tomu mu nemusím nadávat.
To je to, co mě na místním fóru štve, že tady nejde diskutovat. Málokdo tady umí respektovat názor někoho jiného, i když s ním nesouhlasí.
S respektem souhlasím. Naprosto.

Mimo respektu, o čem fantastickým si tady dnes psát?

Jasně, většina je ráda za Koláře, Tybora a asi i Kindla. Dělají na Kousalovi a asi i na Koukalovi?

Já jsem třeba nastavením spíš optimista, ale neumím zkousnout úplně všechno. Klub zbobtnal ale co se v reálu změnilo? Ke sponzorům, fanouškům, sobě interně?

Kde je účet za minulej rok a co z toho plyne?

Třeba se věci dějí, někteří rádoby manažeři mají jen vyšší poločas rozkladu (doufejme ne déle než do roku 2060) a budeme překvapeni.

Nicméně jistý skepsi s ohledem do budoucna rozumím. Zoufalá komunikace je jen střípek.

A tak vypadá i to fórum dneska....
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Mě by spíš zajímalo, jestli konečně představí nějaké nové hráče. Už se to opravdu táhne...

Jinak o postoji města nechť si každý myslí svoje. Je jasné, že se asi všichni neshodneme. To snad není ani nutné. Jen je to námět k zamyšlení. Hlavně ty argumenty, co psal kolega Av69..
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Kdo ma premium na isportu muze mi prosim poslat clanek do sz s Vuchem? Dekuji.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Je pravda, že tady často a podle mě právem kritizujeme vedení města. Charváta a jemu podobnou sebranku.... Druhá věc ovšem je, že minimálně stejnou kritiku si zaslouží opozice.... A ta si kritiku zaslouží možná ještě větší, protože nedělá vůbec nic... Co dělají velcí "hubou" kritikové jako Franta Brendlů nebo Haas (ten sice není v opo straně, ale před volbama byla jeho kritika vedení klubu slyšet)? Co dělají Piráti, kteří dokonce mají svýho člověka v dozorčí radě? Jak to, že i pirátský zástupce zvedl ruku pro estébáka v čele DR? Pitátskej zástupce v DR je vymetač dozorčích rad městských společností. Jeho manželka sedí v DR městskýho rozvojovýho fondu. Oba tam určitě nesedí zadara, nějaká ta kačka za to nicnedělání je příjemným zpestřením rodinnýho rozpočtu....
Proč opozice nerejpe do uměle vytvořený funlce pro Salfickýho?

Protože zastupitelé na hokej serou. Je to pro ně horkej brambor se kterým si nevědí rady. Ve výsledku to teda ti vládnoucí nějak pytlíkují a ti opoziční jsou rádi, že si s tím nemusí zatěžovat hlavu....
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Itchy píše: S respektem souhlasím. Naprosto.

Mimo respektu, o čem fantastickým si tady dnes psát?

Jasně, většina je ráda za Koláře, Tybora a asi i Kindla. Dělají na Kousalovi a asi i na Koukalovi?

Já jsem třeba nastavením spíš optimista, ale neumím zkousnout úplně všechno. Klub zbobtnal ale co se v reálu změnilo? Ke sponzorům, fanouškům, sobě interně?

Kde je účet za minulej rok a co z toho plyne?

Třeba se věci dějí, někteří rádoby manažeři mají jen vyšší poločas rozkladu (doufejme ne déle než do roku 2060) a budeme překvapeni.

Nicméně jistý skepsi s ohledem do budoucna rozumím. Zoufalá komunikace je jen střípek.

A tak vypadá i to fórum dneska....
Skepsi k některým věcem už si asi zaznamenal i u mě a to já byl vždycky optimista :))) komunikace klubu je skutečně zoufalá, doufám, že tohle se si Sýkora změní, protože v tom by měl být kovaný. Nečekám to hned, ale nejpozději se začátkem sezóny rozhodně ano. Věcí, kterým se musí věnovat je asi poměrně dost. Zatím až na několik tweetů je neviditelný, ale přesně jak tady padlo. To, že něco teď hned nevidím, to neznamená, že se to na pozadí neděje.
Co třeba docela chápu je, že nezveřejnili účet za loňský rok. Nedělají to ani ostatní kluby, tak proč si pořád všichni myslí, že můžou vědět všechno o všech. Nemusí. Já bych to taky nezveřejnil. Když to udělají i ostatní kluby, nechť to udělá i náš.
Taky třeba nerozumím tomu, proč je asistentem Janecký. Podle mě tam bude jenom na okrasu. Nevím, jestli to tak je a nebudu tady jako ostatní okamžitě hejtovat, že ho tam někdo nasadil a že je to parazit apod. Nevím, jestli si ho Lubina vybral nebo ne. Místní klasika je, že si někdo něco vymyslí, tady to prohlásí pravdou, protože tak to přece je a teď se to začne strašně řešit.
Kdybych já byl ve vedení klubu, nepochybně bych dělal hodně věcí jinak, než to dělají ti co tam jsou. Ale nejsem tam. Kdybych tam chtěl, nemusím jenom kecat na webu, ale mohl jsem jít do výběrového řízení a vidět pod pokličku víc. To mohl klidně kdokoli. Těch věcí, co nefunguje dobře bych dokázal taky vyjmenovat docela dost.

Je to bohužel obraz dnešní doby. Pár křiklounů v diskusích na netu (a tím nemyslím konkrétně tebe, ale když si to tu přečteš, tak to bezpochyby v pohodě poznáš o koho jde) si žije ve svých bublinách, tam pořád dokola hejtují jedno a to samý dnes a denně, tím otráví ostatní a ti přestanou diskutovat, myslí si svoje a podle toho se i chovají. Ti ukřičenci se potom hrozně diví, že realita je jiná, než si oni představovali a je úplně jedno, jestli se jedná o Zemana, Trumpa nebo Salfického. Světe div se, všichni nemají stejné názory.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dizzy píše:To je hic dneska ...
Přesně, dneska musí bejt vedro i Řepce v chládku
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

frysta píše:
Klidně tam těch pár zbylých vět dopiš a vysvětli, nikdo ti nebrání. Na způsobu respektování jiných názorů to nic nemění. Psát
o vytržení z kontextu a mít nad tím citací vlastních slov...z toho se blbě vykrucuje, že zrcadlo? :)
Nemyslím si, že bych ti tu měl polopaticky vysvětlovat příspěvky jak jsou myšleny, ale protože k tobě žádnou zášť vůči agresivním slovům necítím. Rád to udělám. Jen doporučím si je příště číst pořádně, třeba pak vynecháš nesmyslný útoky :)

Kolega torrent zde včera v 20:18 napsal, že by radši chodil na přebor a nestrachoval se co rok o extraligu. Já jen napsal, že na ten přebor chodit může a dokonce i fandit týmu z Pardubic a nemusí se každý rok trápit extraligou. Já se klidně budu každý rok trápit než aby tu hokej spadl do nižší ligy. Jak psal kolega Stars já a dalších 99% lidí. Není to žádné kádrování dokonce ani máš jinej názor, nefandi, jak si mylně myslíš. Ty si vzal ten úrývek, vytrhl z kontextu a přidal k tomu nějaké nesmysl typu, je to respektování názoru? Ano, respektuju jeho názor a to velice, ale řeči o tom, že bychom radši měli být v přeboru bez politiky prostě neberu. :)

Obyčejně bych se k tomu nevyjadřoval, ale když pak tohle napíšeš, spousta lidí si vážně bude myslet, že někomu beru názor na základě toho tvého vytržení. Tak to prosím nedělej. Ani když Sýkora ve srandě řekl, že synovi slíbil titul. Ty sis zase vzal jen to, co si chtěl a udělal z toho haló. Rád bych to ukončil, jestli tu budeš kopat kolem sebe, že ty máš pravdu, že víš přesně jak jsem to myslel, takže si to napiš, já už reagovat nebudu. Ať si každý udělá vlastí obrázek.

---------
Abychom se nechápali blbě s mojí nekritikou města. Zkusím to s tím městem ještě z jiného soudku. Mně třeba tolik nevadí, že to vlastní město. Ba dokonce si myslím, že nebýt toho odkupu, tak ten hokej tu není v takové podobě. Je to vidět na budějovicích, jež město vlastně nemohlo nic udělat s tím, když Schon s kostkou odjížděl do Hradce, je to vidět na Chomutovu, který měl supr mládež a mají fajn stadion a Veverka jim tam z toho udělal díru do vesmíru. To, že minulá sezona byla strašidelná nedávám úpllně za vinu městu, spíš tomu, kdo tu firmu vedl, ano, Dušan, Šebek, Vlezdoprdelníka jejich jistá provázanost do politiky tu je a dokonce si myslím, že nebejt toho vlastnění města, tak by tu tihle tři nebyli. Chápu spoustu diskutérů, jež nadávají na město a dávají jim to za vinu. Ta provázanost vedení klubu s vedením města se nesmí bagatelizovat.

Ale pokud bychom měli to schopné vedení, což třeba teďka máme, tak bychom měli plno peněz od sponzorů, které by nešly do nesmslných kroků typu dušanovo-rohlíkovy hostovačky a můžeme být konkurence schopní i s městem v zádech. Prodat za každou cenu nějakýmu typu Veverka/Pitter, analogie ve fotbale ten co koupil před lety Baník nebo ten Řebíček se Slávií a mohl bych určitě pokračovat, si nemyslím, že je správný řešení. Asi tu po pardubicku nechodí moc Zábranských nebo Moderů, kteří by do toho topili vlastní nebo firemní money. Myslím, že je třeba prvně vyřešit věci jak píše av69 jako odlužení, narovnání nájmu, nějaký silný partner. V tom je naše kritika stejná a že se nic neděje mě samozřejmě trápí! A pak až bude tohle vyřešeno, tak se může hledat třeba Čáslava, který asi nemá takovej kapitál, ale zase by to mohl dělat Zábranovsky. Teď by to musel koupit mecenáš s milionama v kapse. Takže mě nemrzí, že město neprodává, mrzí mě, že se veřejně nesnaží ty podmínky rovnat(jestli se snaží neveřejně nevím, a rád si to budu v hloubi duše aspoň myslet).
Naposledy upravil(a) lord Voldemort dne 17 čer 2019 14:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Do „velkého hokeje“ Radila vyprovodily Pardubice, na které jistě nezapomněl. Přiznává ovšem, že z poslední sezony na jednu stranu moc potěšený nebyl. „Zklamaly mě některé věci mimo led. Když se nedaří, je třeba být spíš potichu a tvrdě pracovat, ale co už. Je potřeba se dívat dopředu,“ nabádá Radil. Náladu mu jeho bývalý zaměstnavatel spravil zvládnutou baráží.

„Trochu jsem se jí bál, ale překvapilo mě, jak ji kluci odehráli, to byla pecka. Od druhého zápasu jsem věřil, že to zvládneme, nedokázal bych si představit Pardubice bez extraligy,“ říká.

Je zvykem, že nejen s Dynamem chodí v létě „jeho lidi“ rozesetí po světě na led. Radil však možná letos vynechá.„Ještě se musím rozhodnout, kde na něj půjdu, protože trávím víc času v Praze.“
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

lord Voldemort píše: Nemyslím si, že bych ti tu měl polopaticky vysvětlovat příspěvky jak jsou myšleny, ale protože k tobě žádnou zášť vůči agresivním slovům necítím. Rád to udělám. Jen doporučím si je příště číst pořádně, třeba pak vynecháš nesmyslný útoky :)

Kolega torrent zde včera v 20:18 napsal, že by radši chodil na přebor a nestrachoval se co rok o extraligu. Já jen napsal, že na ten přebor chodit může a dokonce i fandit týmu z Pardubic a nemusí se každý rok trápit extraligou. Já se klidně budu každý rok trápit než aby tu hokej spadl do nižší ligy. Jak psal kolega Stars já a dalších 99% lidí. Není to žádné kádrování dokonce ani máš jinej názor, nefandi, jak si mylně myslíš. Ty si vzal ten úrývek, vytrhl z kontextu a přidal k tomu nějaké nesmysl typu, je to respektování názoru? Ano, respektuju jeho názor a to velice, ale řeči o tom, že bychom radši měli být v přeboru bez politiky prostě neberu. :)

Obyčejně bych se k tomu nevyjadřoval, ale když pak tohle napíšeš, spousta lidí si vážně bude myslet, že někomu beru názor na základě toho tvého vytržení. Tak to prosím nedělej. Ani když Sýkora ve srandě řekl, že synovi slíbil titul. Ty sis zase vzal jen to, co si chtěl a udělal z toho haló. Rád bych to ukončil, jestli tu budeš kopat kolem sebe, že ty máš pravdu, že víš přesně jak jsem to myslel, takže si to napiš, já už reagovat nebudu. Ať si každý udělá vlastí obrázek.

---------
Abychom se nechápali blbě s mojí nekritikou města. Zkusím to s tím městem ještě z jiného soudku. Mně třeba tolik nevadí, že to vlastní město. Ba dokonce si myslím, že nebýt toho odkupu, tak ten hokej tu není v takové podobě. Je to vidět na budějovicích, jež město vlastně nemohlo nic udělat s tím, když Schon s kostkou odjížděl do Hradce, je to vidět na Chomutovu, který měl supr mládež a mají fajn stadion a Veverka jim tam z toho udělal díru do vesmíru. To, že minulá sezona byla strašidelná nedávám úpllně za vinu městu, spíš tomu, kdo tu firmu vedl, ano, Dušan, Šebek, Vlezdoprdelníka jejich jistá provázanost do politiky tu je a dokonce si myslím, že nebejt toho vlastnění města, tak by tu tihle tři nebyli. Chápu spoustu diskutérů, jež nadávají na město a dávají jim to za vinu. Ta provázanost vedení klubu s vedením města se nesmí bagatelizovat.

Ale pokud bychom měli to schopné vedení, což třeba teďka máme, tak bychom měli plno peněz od sponzorů, které by nešly do nesmslných kroků typu dušanovo-rohlíkovy hostovačky a můžeme být konkurence schopní i s městem v zádech. Prodat za každou cenu nějakýmu typu Veverka/Pitter, analogie ve fotbale ten co koupil před lety Baník nebo ten Řebíček se Slávií a mohl bych určitě pokračovat, si nemyslím, že je správný řešení. Asi tu po pardubicku nechodí moc Zábranských nebo Moderů, kteří by do toho topili vlastní nebo firemní money. Myslím, že je třeba prvně vyřešit věci jak píše av69 jako odlužení, narovnání nájmu, nějaký silný partner. V tom je naše kritika stejná a že se nic neděje mě samozřejmě trápí! A pak až bude tohle vyřešeno, tak se může hledat třeba Čáslava, který asi nemá takovej kapitál, ale zase by to mohl dělat Zábranovsky. Teď by to musel koupit mecenáš s milionama v kapse. Takže mě nemrzí, že město neprodává, mrzí mě, že se veřejně nesnaží ty podmínky rovnat(jestli se snaží neveřejně nevím, a rád si to budu v hlouby duše aspoň myslet).
Abych to take upresnil. To co jsem napsal byla urcita nadsazka. Ale promitni si take do toho vseho verejne finance. Mesto stoji hokej desitky milionu rocne. Jsou to penize ktery by se uplatnily jinde - domy senioru, skolky skoly apod. Uz jen kvuli tomuhle je spatne ze klub vlastni mesto. Prijdej k tomu ty politicky hratky ktere zacinaji a konci u Charvata. A je jedno jestli je GM Sykora, Salfa, Hrabal nebo nekdo uplne neznam. Vzdy bude za nitky tahat krivak Charvat. Vzdyt i na lavku se musel vratit janecky aby srovnali pocty mezi ODS a ANO. O opozici ani nebudu mluvit. Ty me prijdou ze jsou jedna ruka s koalici. Pred volbama krici a ted zaryte mlci.
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

torrent píše:
Abych to take upresnil. To co jsem napsal byla urcita nadsazka. Ale promitni si take do toho vseho verejne finance. Mesto stoji hokej desitky milionu rocne. Jsou to penize ktery by se uplatnily jinde - domy senioru, skolky skoly apod. Uz jen kvuli tomuhle je spatne ze klub vlastni mesto. Prijdej k tomu ty politicky hratky ktere zacinaji a konci u Charvata. A je jedno jestli je GM Sykora, Salfa, Hrabal nebo nekdo uplne neznam. Vzdy bude za nitky tahat krivak Charvat. Vzdyt i na lavku se musel vratit janecky aby srovnali pocty mezi ODS a ANO. O opozici ani nebudu mluvit. Ty me prijdou ze jsou jedna ruka s koalici. Pred volbama krici a ted zaryte mlci.
Nadsázku jsem neodhalil, asi sem se měl taky snažit o trochu víc :) v tom se omlouvám a snad se můj chybný úsudek nebude opakovat. S takovou bych tu větu ani nepřidaval :)
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

lord Voldemort píše: Kolega torrent zde včera v 20:18 napsal, že by radši chodil na přebor a nestrachoval se co rok o extraligu. Já jen napsal, že na ten přebor chodit může a dokonce i fandit týmu z Pardubic a nemusí se každý rok trápit extraligou. Já se klidně budu každý rok trápit než aby tu hokej spadl do nižší ligy. Jak psal kolega Stars já a dalších 99% lidí. Není to žádné kádrování dokonce ani máš jinej názor, nefandi, jak si mylně myslíš. Ty si vzal ten úrývek, vytrhl z kontextu a přidal k tomu nějaké nesmysl typu, je to respektování názoru? Ano, respektuju jeho názor a to velice, ale řeči o tom, že bychom radši měli být v přeboru bez politiky prostě neberu. :)

Obyčejně bych se k tomu nevyjadřoval, ale když pak tohle napíšeš, spousta lidí si vážně bude myslet, že někomu beru názor na základě toho tvého vytržení. Tak to prosím nedělej. Ani když Sýkora ve srandě řekl, že synovi slíbil titul. Ty sis zase vzal jen to, co si chtěl a udělal z toho haló. Rád bych to ukončil, jestli tu budeš kopat kolem sebe, že ty máš pravdu, že víš přesně jak jsem to myslel, takže si to napiš, já už reagovat nebudu. Ať si každý udělá vlastí obrázek.
- Názor nikomu nebereš, ale fandit je posíláš jinam. Mně osobně to neuráží, ale respekt z toho cítit není.

- S tím Sýkorou a jeho vtipem ohledně titulu žádné halo nebylo. Pozastavil jsem se nad tím, proč je potřeba každý rok mluvit o nějaké medaili nebo titulu, ačkoli jsme reálně tým na hraně baráže. Chybí mi tam pokora. Taky se zmínil,že si nechává radit od Dušana. To jsou věci, které nic dobrého nenaznacuji. Ale jo, mužem nad tím mávnout rukou a doufat, jako už 3 roky minimálně.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5784
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 817 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

jimmypop píše:Do „velkého hokeje“ Radila vyprovodily Pardubice, na které jistě nezapomněl. Přiznává ovšem, že z poslední sezony na jednu stranu moc potěšený nebyl. „Zklamaly mě některé věci mimo led. Když se nedaří, je třeba být spíš potichu a tvrdě pracovat, ale co už. Je potřeba se dívat dopředu,“ nabádá Radil. Náladu mu jeho bývalý zaměstnavatel spravil zvládnutou baráží.

„Trochu jsem se jí bál, ale překvapilo mě, jak ji kluci odehráli, to byla pecka. Od druhého zápasu jsem věřil, že to zvládneme, nedokázal bych si představit Pardubice bez extraligy,“ říká.

Je zvykem, že nejen s Dynamem chodí v létě „jeho lidi“ rozesetí po světě na led. Radil však možná letos vynechá.„Ještě se musím rozhodnout, kde na něj půjdu, protože trávím víc času v Praze.“
Trošku to vypadá, že kvůli blbečkům ve vedení klubu ztrácíme dalšího kvalitního odchovance....
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tau píše: Trošku to vypadá, že kvůli blbečkům ve vedení klubu ztrácíme dalšího kvalitního odchovance....
To spis vypada na tu jeho ne?
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: Trošku to vypadá, že kvůli blbečkům ve vedení klubu ztrácíme dalšího kvalitního odchovance....
Řekl bych, že to, že Radil bude trénovat asi v Praze, je způsobený tím, že jeho snoubenka dělá v ČT.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jak to tak vypadá, permice na dračku nejdou....
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak naštěstí všichni lidé neutrpěli ztrátu paměti a vidí, že si s nimi klub vytřel zadek.. Nezměnilo se skoro nic, komunikace nula, Hrabal dál píše nesmysly, Šebek dál "shání" generálního partnera, Sýkora naslouchá Salfickému.. Jako permici si může koupit s prominutím jen blázen..
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Sweník píše:Tak naštěstí všichni lidé neutrpěli ztrátu paměti a vidí, že si s nimi klub vytřel zadek.. Nezměnilo se skoro nic, komunikace nula, Hrabal dál píše nesmysly, Šebek dál "shání" generálního partnera, Sýkora naslouchá Salfickému.. Jako permici si může koupit s prominutím jen blázen..
..nepodceňuj Hrabala, dneska vydal článek, že brzy končí rezervace permic, to je potřeba vědět, určitě se s tím článkem potil celý den :)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Stars píše:Jak to tak vypadá, permice na dračku nejdou....
Divný. Přitom jsou Salfa, Šéba a Hraboš tak oblíbení a odvádějí už několik let skvělou práci...

Nejsmutnější je, když je člověk potká někde ve městě, tak se tváří krásně nadutě. Šebek žít v době první republiky, tak by očekával, že budou chlapi před ním uctivě smekat klobouk. Ta kombinace nadutosti a arogance je strašná. Jednání s ním musí být skvělej zážitek...
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Stars píše:Jak to tak vypadá, permice na dračku nejdou....
Přesně jak jsme říkal před několika dny. Pro permice přisli ty, co by si ji koupili i kdyby jsme hráli krajský přebor, teď už ti lidé došli a permice se neprodávají, ak čůřáček Hrabal čím machrovat. Teď to zase bude "končí rezervace honem přijdte" a podobný keci...
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Tady je čím dál tím víc nablito :sick: No asi jsem dle někoho blázen, ale zítra si jdu pro dvě permice a těšim se na novou sezónu. Ale to se tady poslední dobou nenosí....ať to tady správce přejmenuje na diskuzní fórum antiDynama. Kolář je vám málo, Tybor je vám málo, po Kindlovi se tady volalo dlouho....hnus to tady poslední dobou číst....sorryjako.
Zamčeno