Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Hokej

Příspěvek od Grimley »

Tak se spekulace nakonec potvrdily :) co na to říkáte?... (Jsme asi zase vypálili rybník brandu s překvapením...jestli to nebyla ta pověstná kapka ) :D
Pardubice ole
Čufa
Příspěvky: 31
Registrován: 01 srp 2014 14:10

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Čufa »

Zdravím, ještě by mohlo dorazit to pravé křídlo o kterém se psalo na starém DF (RIP) :-)
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od selma11 »

Já se tady nemůžu nějak vyznat....Člověk než si zvykne zas...

Jak máme zaopatřený,aby sem nelezli držky z mechova??
Jedině tesla z Pardubic.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Grimley »

Design bude v blízké době víc "user-friendly"..... Jinak zatím je otevřená registrace....potom až tu bude víc lidí (připadně než se sem nacpou prudiči) uzavřeme registrace a bude jen na potvrzení adminem :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Deathwing2
Příspěvky: 455
Registrován: 01 srp 2014 14:24

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Deathwing2 »

Jo taky si budu na tohle muset zvyknout. Jsem byl zvyklej na jednoduchý typ fora typu toho starýho. Tohle členitý, kde se bude bavit o každým zápase či hráči zvlášť je docela pro mě novinka. Každopádně díky za snahu o založení fora.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Grimley »

Je to na domluvě, na tohle povídání jde založit zvlášť forum...myslel jsem , ze az si to sedne, lidi pak budou moct mít přehled k čemu se diskutuje a nebude se muset rolovat několika strankama textu...přijdu z matche tak si ho najdu na fóru a vim ze tam bude diskuze k tomu matche...to samy...budu nasranej na Šebka, zajdu do sekce Brand.... :D


Forum chápete jako název "plkání" třeba...ne ze bude zas jeste jiný forum :D
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Deathwing2
Příspěvky: 455
Registrován: 01 srp 2014 14:24

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Deathwing2 »

To je jen o síle zvyku. Každopádně pravda, že to bude přehlednější asi. Diskuze k jednotlivým zápasům může být, stejně jako diskuze k brandu. Snad sem dostanou lidi ze starýho fora, kteří tam chodili pravidelně diskutovat. Jiný forum není zas třeba zakládat, tohle bude stačit.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Grimley »

Ne myslel jsme jakože na tohle balení se o všem možným tu uz kategorie vytvořena je:)) jen založit "téma" :))
Pardubice ole
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od WalkingDude »

K novemu centru: nevim, zatim moc neznam, dam se prekvapit. Ale to i u brankaru. Myslim ze uz priprava napovi kdo umi vyhrat buly a kdo neni uplny kopyto v kase. Horsi nez Ruza a Marha to byt nemuze, takze vyhlizim svetle zitrky protoze uspech bude B-). Jo a Sebek je jitrnice, pokud ne rovnou p..a :-)
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Sweník »

Grimley píše:Je to na domluvě, na tohle povídání jde založit zvlášť forum...myslel jsem , ze az si to sedne, lidi pak budou moct mít přehled k čemu se diskutuje a nebude se muset rolovat několika strankama textu...přijdu z matche tak si ho najdu na fóru a vim ze tam bude diskuze k tomu matche...to samy...budu nasranej na Šebka, zajdu do sekce Brand.... :D


Forum chápete jako název "plkání" třeba...ne ze bude zas jeste jiný forum :D
Já jen, abys mě nechtěl separovat, jak jsi psal HoHovi.. :D

Jinak to snad logiku má, podobně to měli třeba ve Spartě nebo v klubech NHL. Jen pak člověk musí obtížněji hledat, kde zrovna něco přibylo. Ale sekce zápas na pokřiky gooool, škoda, to je trouba apod., ta tedy smysl dává. Občas se to během zápasů na prafóru nedalo číst. :)

Jen bych nezakládal zbytečně moc témat. Aby pak každý hráč neměl svoje. Jinak snad jsi četl, co jsem psal na posledním provizorním fóru. Ještě jednou díky a kdyby byl potřeba nějaký formální příspěveček na provoz, snad by to taky neměl být problém. :)

A k tématu: Marcinko, no uvidíme. :D
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od WalkingDude »

K foru samozrejme diky. Prispevek na provoz rad poslu. Ale neslo by vazne zachovat jen jednu obecnou kecarnu se vsema tematama dohromady? Takhle se uklikam k smrti a muze mi nekde neco uniknout. Ja myslim, se mit vsechno v jednom zadnej gulas nedela, ve starym DF (RIP) to bylo zrovna tak a vyznali jsme se vsichni. Just in case..
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Sweník »

WalkingDude píše:K foru samozrejme diky. Prispevek na provoz rad poslu. Ale neslo by vazne zachovat jen jednu obecnou kecarnu se vsema tematama dohromady? Takhle se uklikam k smrti a muze mi nekde neco uniknout. Ja myslim, se mit vsechno v jednom zadnej gulas nedela, ve starym DF (RIP) to bylo zrovna tak a vyznali jsme se vsichni. Just in case..
Tak nějak to cítím i já, ale možná je to o zvyku. Mimochodem už teď jsme vlastně ve špatném tématu.. :oops:

Jako asi tu nebude až tak moc lidí, aby se rozdrobili do deseti témat, nevím, no. Nechme to na zakladatelích, bez nich by nebylo vlastně nic. ;)
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Grimley »

Sweník píše: Já jen, abys mě nechtěl separovat, jak jsi psal HoHovi.. :D

To mělo bejt jen lehký rejpnutí a pak jsem si uvědomil že to bylo napsaný až moc zvostra :D rád tě tu vidím, kéž by dorazil i woe a spol :))

Bral jsem teď odměny, takže teď to tu pofrčí do 1.8.2015 a pak na tom nebudu snad tak špatně abych to nemohl prodloužit :))

U těch hráčů Plánuju vytvořit připnutý témata třeba útočníci...obránci...gólmani a muže se tam diskutovat vesele :) je to o zvyku a v závěru si myslim, že to bude přehlednější :)

Plánuju udělat ještě na bok sloupeček (seznam) kde by byl seznam kde je co novýho :) (připadne si můžete kliknout na "nové příspěvky" , připadně když kliknete na obsah fora, uvidíte kde je co novýho :)) tahle plkárna by mela svy téma kam byste zašli automaticky a ostatní jsou v podstatě ty zápasy, který víc zpřehledněj forum prave díky pětkrát opakujícím se "gooooool" nebo "Ježíš to je spalovač" :D
Pardubice ole
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od Sweník »

Jo, to zní logicky. Hlavně když půjde nějak vyfiltrovat nové příspěvky. Protože jakmile bude těch témat moc, hůř by se hledalo. Jinak fakt nápad dobrý a díky. Nějak se musíme revanšovat, snad se něco vymyslí. Jestli zatím vše táhneš ze svého, klobouk dolů.. ;)

Jinak ať se tedy držíme tématu. zajímalo by mě to druhé křídlo z KHL, jak někdo zmiňoval.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Už jsem to téma přesunul, takže se už zase nedržíš tématu s tím KHL :D (zvykem si....:D) ...dokonce tu je i možnost, že si nastavíš oblíbený témata a pak jen klikneš a zobrazej se ti pod sebou a jen je pro jedeš kde je co novýho :) ... Dneska nestíhám, za hodinu dojede tchán a švára a budem škrábalo zdi před malováním :? .... O vejkendu ale zapracujeme na červenobílým designu, smajlíky taky seženu lepší a dodám i jednoduchej návod jak si to forum přizpůsobit tak, aby Vám zobrazovalo co chcete :)
Pardubice ole
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

Jasné, díky, fakt skvělá práce.

Tak ať vám to jde od ruky, taky musím něco dělat. :)
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3275
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od digitalmouse »

Tak jsem tu taky :)
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Adze »

I já :) Super práce! Díky moc!!
Uživatelský avatar
Adze
Příspěvky: 2172
Registrován: 01 srp 2014 16:35
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 25 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Adze »

Panečku.. další velký srdcař se odhodlal k návratu domů a překvapivě ne tam kam říkal že se vrátí, ve Vítkovicích musí být z Irgla asi taky nadšený že se nechal uplatit Třincem, kdo ví jestli i on to měl zapotřebí, dva kluby to tady začínají docela ovládat na trhu, ale na ledě snad zase padnou na hubu.
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od selma11 »

Jedině tesla z Pardubic.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

Tak co? Mám dát premiérový blesk pro šelmu? Budu ji šetřit.. :D
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Příchod Tomáše Marcinka

Příspěvek od selma11 »

Sweník píše: Tak nějak to cítím i já, ale možná je to o zvyku. Mimochodem už teď jsme vlastně ve špatném tématu.. :oops:

Jako asi tu nebude až tak moc lidí, aby se rozdrobili do deseti témat, nevím, no. Nechme to na zakladatelích, bez nich by nebylo vlastně nic. ;)


a já se přomlouvám
Jedině tesla z Pardubic.
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od selma11 »

Však taky kdo jiný by měl ten blesk dostat,že?? :D :D :D :D :D :D
Jedině tesla z Pardubic.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Poslední změny

Nechal jsem na hlavní stránce jen Extraligu (Sezona 14/15), to je předpřipravený až začne sezona, kde budou všechny zápasy a vždycky ten den co se bude hrát tak se k danýmu zápasu bude diskutovat tam pro větší přehlednost, aby šlo případně i zpětně si pročíst o tom zápasu, kdy se většina neupejpá a píše celkem solidní hodnocení zápasů :)

Pro plkání, hádání se, pomlouvání apod je toto téma (Obecná diskuze) :)

Omluvte, že se to ladí takto za pochodu, ale chtěli jsme to co nejdřív sputit, aby bylo kde psát :)

PS.: dobudoucna se chystá spousta zajímavejch věcí :mrgreen:

Možná pro vás skryté funkce:

Soukromé zprávy mezi uživateli
- vpravo nahoře máte napsáno (0 nových zpráv) - po rozkliknutí se vám zobrazí nabídka (vlevo) kde můžete kliknout na "nová zpráva" a můžete poslat komukoliv novou zprávu (vyberete ho vlevo nahore v obdélničku pro jména)

Přátelé
- můžete si přidat lidi do přátel, po přihlášení pak vidíte, jestli jsou online Vaši přátelé a můžete jim psát třeba osobní zprávy :)

Zobrazit nepřečtené příspěvky
- v liště nahoře můžete po rozkliknutí této položky zobrazit seznam nových příspěvků (teď je to už trochu zbytečý, když se bude diskutovat v jednom tématu :D)

V neděli plánuju přihodit obrázkový návody pro základní funkce fora :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od tomaso25 »

Je opravdu paráda, že se to tak rychle rozjelo. Velkej palec nahoru. ;) Snad se postupem času přidá co nejvíc lidí. Nakonec bude fórum mimo oficiální web výhodný pro vedení i pro nás.

Přestup Irgla do Třince asi moc překvapivej není, Třinec nakonec zvolil lepší variantu než vyčpělýho Radivojeviče. Hráči jsou prostě volní a někteří radši už berou jistotu než čekání někdy do podzimu.

Naše nejspíš poslední posila je, myslím, z toho, co pro nás bylo dostupný, dobrá (možná i nejlepší) varianta. Je to centr spíš defenzivní, což by nemuselo být na škodu a spolupráce se Sejkem a Pivasem by mohla fungovat. Oni by víc útočili, on se bude víc starat o defenzivu a případně bude důraznej před kasou. A hlavně snad bude vyhrávat buly! :) Jinak jeho přestup sem měl na slovenských webech docela ohlas. :)

Akorát to druhý jméno, se kterým Dušan jednal se asi už nedovíme :)
Zamčeno