Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Rony60
Příspěvky: 94
Registrován: 26 lis 2018 20:22

Re: Hokej

Příspěvek od Rony60 »

subris píše:Tak jak po nedeli? Dockame se nejakeho dalsiho prichodu? Ja doufam ze ano :-)
.... chtěl bych tomu věřit, ale přijde mi, že je klid, na webu od té tiskovky nic moc. Nemáte Twitter?? Nemá tam Sýkora něco zajímavého?? Nebo zas víkend na chatě a Honzikuv lajk??[/quote]
Obrázek



Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Stars píše:Nebýt města tak už tu na extraligu nechodíme...viz. Chomutov a mohl tady být krajský přebor....všichni víme, že problémy jsou, ale, lepší problémy v extralize než v nižší soutěži

Kde beretu jistotu, že to nechtějí prodat? Já si právě myslím, že to prodat chtějí , tady jsou to jenom osobni teorie některých fanoušků...
A z čeho soudíš, že to chtějí prodat? Vyjmenuj mě alespon tři kroky, které dělá město pro to aby o prodalo?

Já bych radši chodil na krajskej přebor a hokejem se bavil než chodit na extraligu, kde se každej rok modlíme abychom se udrželi. Letos to nebude jiné. Půlka června a představili jediného kloudného hráče. Nebo Količ bude dávat 30 fíků za sezonu? Golmana nemáme. A mohl bych pokračovat.
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Tak posily Tybor,Kolic Kindl za mě ok,takže posun vidim.No a letní příprava asi masakr to tady taky par let nebylo
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

torrent píše: A z čeho soudíš, že to chtějí prodat? Vyjmenuj mě alespon tři kroky, které dělá město pro to aby o prodalo?

Já bych radši chodil na krajskej přebor a hokejem se bavil než chodit na extraligu, kde se každej rok modlíme abychom se udrželi. Letos to nebude jiné. Půlka června a představili jediného kloudného hráče. Nebo Količ bude dávat 30 fíků za sezonu? Golmana nemáme. A mohl bych pokračovat.
Já nevím, ale určitě to nebudou vytrubovat po Pardubicích, a chodit radši na krajský přebor než na extraligu....no nevím, já radši na extraligu, a věř, že 99% fans to má stejné

Tybor, Kolář, Kindl....a ještě určitě někdo dorazi, neboj...žádný klub, zatim extra neposilil

A změny jsou, a věřím, že to bude lepší
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Stars píše: Já nevím, ale určitě to nebudou vytrubovat po Pardubicích, a chodit radši na krajský přebor než na extraligu....no nevím, já radši na extraligu, a věř, že 99% fans to má stejné

Tybor, Kolář, Kindl....a ještě určitě někdo dorazi, neboj...žádný klub, zatim extra neposilil

A změny jsou, a věřím, že to bude lepší
Ale jo, když to říkáš, tak budu věřit, že to prodají....
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

torrent píše: A z čeho soudíš, že to chtějí prodat? Vyjmenuj mě alespon tři kroky, které dělá město pro to aby o prodalo?

Já bych radši chodil na krajskej přebor a hokejem se bavil než chodit na extraligu, kde se každej rok modlíme abychom se udrželi. Letos to nebude jiné. Půlka června a představili jediného kloudného hráče. Nebo Količ bude dávat 30 fíků za sezonu? Golmana nemáme. A mohl bych pokračovat.
Díky, napsal jsi to za mne.. "Prodávají" už několik let a proč to asi nejde? :-))

Jinak souhlas, mohou podepsat kromě Količe ještě další kvalitní hráče, ale bez nových majitelů a sponzorů půjdeme opět jen do mínusu.. Rozdíl proti Chomoutům je vlastnictví. Charvát nedopustí, aby se dostalo ven, kolik trafik a dluhů jde z eráru..

Za mne smutné.. A tím nechci shazovat práci Lubky, Bělohlava, Časyho a Kverky (a samozřejmě i našeho oslabeného kádru).. Bez nich bychom mohli dát rovnou přihlášku o soutěž níže..
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Jojo, potvrzuji ze to nechteji prodat. Videl jsem tedka pred radnici, tak 15-20 lidi s transparentama prodejte nam klub. Charvat otevrel okno a rekl, ne! Me bavi v tom topit mestsky penize, bezte pryc. A tech 15-20 lidi s cernejma kufrikama plnych penez odpovedelo. Prodej nam to, my bychom radi byli za stbaky a hovada, kdyz nevyhrajeme titul nebo nekoupime tri lajny posil.

Ze ty budes zakladat sve prispevky na domnenkach Sweniku me mrzi!

A ted vazne. Mesto jestli by neco melo zacit delat, tak zajistit neplaceni najmu nebo vyrazne snizeni. Ono neexistuje moc mecenasu, co by si nechali nadavat do hrobaru a kretenu za miliony rocne(viz Kreta) Ja bych to radsi dal na charitu! Ty vase domnenky jsou opravdu jen domnenky a takove nutne kopnuti do politicke garnitury. 24h bez urazky to tu neda.

A zaverem meho moralniho prispevku: chodit radsi na prebor nez na elh je super tvrzeni. Tak to Dynamo clovece nech bejt a chod se divat na Hc Road Cafe nebo zavodni hokejovou jestli hrajou jeste. Nebo ja chodil kdysi davno s klukama kazdou nedeli vecer do male haly, myslim, ze chodej doted. Bez se tam divat. Tam je to cisty, bez politiky a miluonovejch posil je tam fakt dost :pivko:
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lord Voldemort píše:Jojo, potvrzuji ze to nechteji prodat. Videl jsem tedka pred radnici, tak 15-20 lidi s transparentama prodejte nam klub. Charvat otevrel okno a rekl, ne! Me bavi v tom topit mestsky penize, bezte pryc. A tech 15-20 lidi s cernejma kufrikama plnych penez odpovedelo. Prodej nam to, my bychom radi byli za stbaky a hovada, kdyz nevyhrajeme titul nebo nekoupime tri lajny posil.

Ze ty budes zakladat sve prispevky na domnenkach Sweniku me mrzi!

A ted vazne. Mesto jestli by neco melo zacit delat, tak zajistit neplaceni najmu nebo vyrazne snizeni. Ono neexistuje moc mecenasu, co by si nechali nadavat do hrobaru a kretenu za miliony rocne(viz Kreta) Ja bych to radsi dal na charitu! Ty vase domnenky jsou opravdu jen domnenky a takove nutne kopnuti do politicke garnitury. 24h bez urazky to tu neda.

A zaverem meho moralniho prispevku: chodit radsi na prebor nez na elh je super tvrzeni. Tak to Dynamo clovece nech bejt a chod se divat na Hc Road Cafe nebo zavodni hokejovou jestli hrajou jeste. Nebo ja chodil kdysi davno s klukama kazdou nedeli vecer do male haly, myslim, ze chodej doted. Bez se tam divat. Tam je to cisty, bez politiky a miluonovejch posil je tam fakt dost :pivko:
To jsem tomu dal, co? Myslet je v dnešní době pro některé lidi utrpení.. Ale promiň, já při těch domněnkách taky trpím.. Možná lepší držet hubu a čekat, co nám Charvát ještě s klubem provede..

Edit: Kdybys měl tu možnost a měl zájem o klub, fakt bys ho chtěl i s tím nejedním blbečkem a podmínkami, které město zatím dává? Já se nedivím, že už několik let klub nikdo nechce.. Jsme politická atrapa bývalých slavných a hrdých Pardubic.. Všichni se nám jen smějí..
Uživatelský avatar
Dante
Příspěvky: 279
Registrován: 01 srp 2014 20:43
Bydliště: Pardubice

Re: Hokej

Příspěvek od Dante »

Lorde, to jako fakt? Je fajn, ze prisli vyse zminovani hraci, ale hnus v kanclech zustal. Takze tak slunickove to zase neni. A jestlize ma klub na hrbu dluh z minulosti, tak to tezko nekdo koupi. Uz se nejakou dobu mluvi o oddlužení a stale nic. Nahoda? Mozna zajemci o majoritu opravdu byli ci jsou, ale rekni mi jeden jediny duvod, proc by se napr. Důša s Jenikem a Sestakem meli o prodej snazit. Ikdyz Jenda, ten si nejakou prdel vzdycky najde, ale manazer roku ma kvalifikaci tak leda pro Foxcon. A co takovy Novotny a jeho klausule ve smlouve? Vzdyt se tam maji vsichni dobre. A kdopak je principal tohoto cirkusu?
Naposledy upravil(a) Dante dne 17 čer 2019 12:39, celkem upraveno 1 x.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Co takový Jura Valach, nezapadal by do naší koncepce? Jen se ptám, 30 let mu je....v ideálním věku
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
FrantaKocourek
Příspěvky: 1253
Registrován: 01 pro 2018 19:25

Re: Hokej

Příspěvek od FrantaKocourek »

Lord Voldemort

Ty seš ale pitomec! :thumbup: reagovat na tvůj poslední příspěvek jakkoliv jinak nemá smysl...tím příspěvkem jsi dokázal že by to byla ztráta času :ruleta:
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

Georgre píše:Co takový Jura Valach, nezapadal by do naší koncepce? Jen se ptám, 30 let mu je....v ideálním věku
Z nej se uz take stava mistni koloryt. Toho uz sem tahame nejmene 3 roky. Ja si ho hlavne pamatuju ze slavie a krome dobre strely me nikdy nicim extra nezaujal. Zas je vysoky urcite silny. Klidne bych ho i zkusil kdyz by byl za rozumny peniz
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

A je to tady zase. Jak má někdo jiný názor tak šup a rovnou je pitomec. Bodejť pravda je přece jenom jedna a to ta moje.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

FrantaKocourek píše:Lord Voldemort

Ty seš ale pitomec! :thumbup: reagovat na tvůj poslední příspěvek jakkoliv jinak nemá smysl...tím příspěvkem jsi dokázal že by to byla ztráta času :ruleta:
Hodně nesmyslná invektiva... Názory můžeme mít různý. S domněnkami, občas podpořenými nějakým zákulisním zdrojem, tady pracujeme všichni.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

PCE.MAN píše:A je to tady zase. Jak má někdo jiný názor tak šup a rovnou je pitomec. Bodejť pravda je přece jenom jedna a to ta moje.
Možná trochu i obraz dění v klubu.

Třeba se tento týden dočkáme alespoň článku z letní přípravy. Po měsíci, že ....
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

PCE.MAN píše:A je to tady zase. Jak má někdo jiný názor tak šup a rovnou je pitomec. Bodejť pravda je přece jenom jedna a to ta moje.
Bohuzel s invektivami zacal on. Sice nenadaval do pitomcu ale on tu zacal prvni kadrovat dke nazoru.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ok, takže domněnky některých fanoušků. Město už vlastní klub nějaký ten pátek a stále nebyla zpracována koncepce prodeje klubu. Proč? Chtějí ho přece prodat, ne?

Klub nebyl oddlužen, bez toho je neprodejný. Nájem také vyřešen není. Proč, když ho přece chtějí prodat?

Kdyby město klub chtělo prodat, tak činí kroky, které k tomu povedou. Místo toho ho již několik let drží úmyslně v neprodejném stavu a tvrdí, že nejsou zájemci.

Může mi, prosím, někdo z místních obhájců města vysvětlit výše uvedené body? Město přece chce klub podle vás prodat, tak proč pro to nic konkrétního kromě keců nedělá?
Jakub81
Příspěvky: 18
Registrován: 04 bře 2019 15:54

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub81 »

Ty jsi s tím ANO nemocný.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Je pravda, že ta informovanost ohledně letní přípravy je nulová....bohužel v Hradci je pěkný čĺánek i o přípravě dorostu....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jakub81 píše:Ty jsi s tím ANO nemocný.
Reakce na koho? Používej, prosím, tlačítko citace.
Jakub81
Příspěvky: 18
Registrován: 04 bře 2019 15:54

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub81 »

av69 píše: Reakce na koho? Používej, prosím, tlačítko citace.
Jestli čteš diskuzi, tak je dotaz asi zbytečný.
PCE.MAN
Příspěvky: 1625
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Itchy píše: Možná trochu i obraz dění v klubu.

Třeba se tento týden dočkáme alespoň článku z letní přípravy. Po měsíci, že ....
To je jiná věc. Že nefunguje z klubu komunikace ven je jasná věc. Kvůli tomu ale není někdo jiný pitomec. Každý to může vidět jak chce a to, že si někdo nemyslí to samé co někdo jiný, tak kvůli tomu mu nemusím nadávat.
To je to, co mě na místním fóru štve, že tady nejde diskutovat. Málokdo tady umí respektovat názor někoho jiného, i když s ním nesouhlasí.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

PCE.MAN píše: To je jiná věc. Že nefunguje z klubu komunikace ven je jasná věc. Kvůli tomu ale není někdo jiný pitomec. Každý to může vidět jak chce a to, že si někdo nemyslí to samé co někdo jiný, tak kvůli tomu mu nemusím nadávat.
To je to, co mě na místním fóru štve, že tady nejde diskutovat. Málokdo tady umí respektovat názor někoho jiného, i když s ním nesouhlasí.
Souhlas. Respekt je důležitý.
Je tohle ukázka respektování nazoru? :)
"A zaverem meho moralniho prispevku: chodit radsi na prebor nez na elh je super tvrzeni. Tak to Dynamo clovece nech bejt a chod se divat na Hc Road Cafe nebo zavodni hokejovou jestli hrajou jeste."

Když někdo má jiný nazor, tak ať fandí jinému týmu. Aspoň v rámci příspěvku by se snad mohla udržet názorová páteř rovná,ne? :) Nevadí, příště.
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Každý má právo na svůj názor, nikoliv na vlastní fakta. Uvedl jsem jasné argumenty nasvědčující tomu, že město klub prodat nechce. Pokud máte názor opačný, tak ho podložte nějakými argumenty...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Kolář v rozhovoru, dokonce pro klubový stránky, řekne, že si nejspíš nechá 29. Na soupisce má 27. Kdo ví, třeba změnil názor a nebo jen tiskovej mluvčí plácl euforicky jeho jméno a číslo na web a na opravu se pak už vysral.

Jo, jsou to detaily, nad kterými by člověk v dobrých časech jen mávl rukou (však Hraboš občas psal nesmysly už za dob ZK). Ale detaily většinou tvoří celek. A v dobách pro klub chudých akorát lidi serou.

Přidejte k tomu tajnůstkaření okolo výsledku hospodaření za minulou sezonu, různý tajemný semináře pro zastupitele, nevábně vypadající personální situaci v managementu. A nedobrá nálada kolem klubu latentně pokračuje. A bohužel to nespasí ani příchod reprezentanta nebo letní turnaj.

Já to z mýho pohledu vidím tak, že jsou tady dvě základní osy. jedna, který fandím a vždy fandit budu (a třeba i snad nezapškle kritizovat). To jest kádr a trenéři. S výjimkou jednoho svrchu dosazenýho, kterýho si i přes jeho velkou hráčskou minulost přestávám vážit, pokud má potřebu brát takový trafiky. Pak je tu Sýkora, kterej na mě budí lepší dojem než jeho předchůdci, což není zase tak těžký, ale od něčeho se začít musí. Ale až realita ukáže, jestli je to skutečnej šéf klubu nebo ne. A pak je tu ta osa různých přísavek a jinde neuplatnitelných vyžírků, co se k manažerským postům dostanou jen v Dynamu a dobrovolně neodejdou.
Zamčeno