Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

woe píše:Zdar pánové, dobrá a rychlá práce, ať vám web šlape a samozřejmě díky za tento prostor.

Vitej woe :) ty jsi mi tu jeste chybel :)) uz snad jen kafka :twisted: snad to tu bude dost prehledny a nefejsbuckovsky :D
Pardubice ole
Uživatelský avatar
selma11
Příspěvky: 987
Registrován: 01 srp 2014 13:54

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od selma11 »

woe píše:Zdar pánové, dobrá a rychlá práce, ať vám web šlape a samozřejmě díky za tento prostor.
jupíííííííííííí jsi tu...a já tě naháním jak můžu...Mám fakt radost..Budeme za chvilku kompletní :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Jedině tesla z Pardubic.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od WalkingDude »

selma11 píše:Jinak jsem Vám všem chtěla oznámit,že budu maminkou a přivedu an svět další teslačku a nebo tesláka :)

a playoff budu trávit v porodnici :)

wow, tak to je libovice, gratuluji a at to jde jak na dratkach. Snad se v dubnu na Perštýn všichni vejdeme i s tvym kočárkem :lol:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
tudor

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od tudor »

Gratulace šelmo. Ať je všechno jak má být! Panáčci si mysleli že fórum položí ale my si poradíme. Honza Hrabal mě zklamal. Ale vítr fouká jinde. To pan Šebek má špatné spaní a tak to dopadlo takhle. Je to smutné jaká společnost tady dělá hokej.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

Ono paradoxne si myslim ze jsme na tom vydelali... kdyz tu zacne radt chatra z mechova, tak je vymazem a uzavrem registraci a bude klid a nebudem muset poslouchat ze vytvarime tlak na klub a na vedeni :) a HoH bude mit najednou vic casu... vsak co on se nacenzuroval...navic jsme tu rozumni lidi takze vyrazi jako prdel a podobne nas myslim nerozhodej :) jsem rad lidi, ze se tu sesla ta spravna parta ze staryho fora :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od tomaso25 »

Podle mě Hrabal u toho spíš nemyslel vůbec.

Nevidíme do toho a popravdě já osobně ani nechci. Jestli je to rozhodnutí Hrabala nebo vedení je vlastně fuk. Jestli si mysleli, že zavřením fóra docílí toho, co se stalo po zrušení ve Vítkovicích nebo Liberci, kde, pokud je mi známo, kromě FB fórum neexistuje, tak to nevyšlo a jdeme plzeňskou nebo třineckou cestou. A jak říkáš, stejně to tu začnou časem monitorovat (pokud už tak nečiní :D ). Zároveň už je to uzavřená věc. Pokud se naši řídící budou soustředit na svoji práci a budou ji dělat dobře a zrušení fóra jim k tomu pomůže, tak proč ne :)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Pick »

tomaso25 píše: Pokud se naši řídící budou soustředit na svoji práci a budou ji dělat dobře a zrušení fóra jim k tomu pomůže, tak proč ne :)
...a tak já i věřím tomu, že oni se na tu svoji práci asi i soustředěj....,ale k čemu je dobrý bejt soustředěnej, když seš neschopnej? :?:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6148
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 317 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od woe »

Dekuji za hezke privitani, same zname firmy, parada :)

Šelmo, šikovna holka, gratuluji, ať to klapne, jak má. Já mèl e-mail na přecedu, jsem mu napsal a hned mě vysměroval.

Vnímám tento nový pěkný web jako výborné řešení, žádný trucpodnik, ale logické vyústění situace.

Ještě jednou dík, to byl fofr
Tesla
Uživatelský avatar
Deathwing2
Příspěvky: 455
Registrován: 01 srp 2014 14:24

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Deathwing2 »

Výborně to mně dělá radost vidět, že se tu všichni sejdou. Mě vždycky bavilo si číst názory ostatních pardubických fanoušků a je dobře, že o tuhle možnost nepřijdu ani v budoucnu. Navíc se sem nenatáhnou snad mešugáci a bude tu větší klid. Na starým foru, kolikrát někdo urážel nebo vyhrožoval. Tohle se tady nestane, jelikož se tu nechá registrace uzavřít. Navíc i docela hezký design stránky, takže jednoznačně pochvala za vytvoření těchto stránek.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od JirkaPCE »

Taky všechny zdravím a díky těm, kteří nové fórum připravili. K tomu zrušení fóra na stránkách. Oni by si stejně časem něco našli, pokud by sem jim nelíbilo co píšeme. Teď si vymysleli údajné urážení hráčů. A ještě to zdůvodnit i tím, že potencionální sponzoři se rozhodují jestli klub podporovat, podle toho co si přečtou na diskuzním fóru, to už je spíš k smíchu. Několikrát tam zaznělo, že pro ně je hlavní, aby fanoušek platil a přitom byl zticha a nekritizoval a tímhle to jenom potvrdili.
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od PetrS »

Jak už to tu někdo napsal,sami si nasr****i do gatí,akorát HoH ztratil možnost editace.Dobře jim tak
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše:A ještě to zdůvodnit i tím, že potencionální sponzoři se rozhodují jestli klub podporovat, podle toho co si přečtou na diskuzním fóru, to už je spíš k smíchu.
Je to k smíchu, jestli je to pravda, protože minimálně polovina lidí měla rozumnější názory než Šebek, ani bych se sponzorům nedivil.. :)

Co si budeme nalhávat, četla to i média, často pak komentátoři zmiňovali názory fanoušků na dané téma. Nejednomu z nás se dokonce "poštěstilo", že mu příspěvek vyšel v nějakém tištěném nebo internetovém deníku.. ;)
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od hans68 »

zdravím všechny, tak máme možnost tady klábosit, to je super!!!! doufám,že je Hrabal spokojenej s tím co nám připravil za skvělou novinku.Děkujeme rychlému startu nového DF ;) ;)
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2380
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Grimley »

:) vitam nove prichozi :) nejlepsi je, ze je to tu v podstate bwz cenzury a bez prudicu :)) holt prirozenej vyvoj :)) diky ze jste dorazili :D
Pardubice ole
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Kely »

Ahoj všem,
zatím se tady začínám orientovat, přeci jenom jsem staršího data a vše mně trvá trochu déle. :D
Možná by stálo za to dát odkaz na fórum Slavie, už tam byl Výva i Orosená desítka.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Sweník »

Výva už tu někde byl, minimálně u Michala, který to nasměroval sem. Tam psal někdo jiný.

Jinak samozřejmě může dát někdo odkaz na jiná fóra, rád uvidím zase věčně optmistického Oroseného a další.. Ale já si to netroufám, nechme to na našich dvou skvělých moderátorech.

Protože pak je jasné, že se sem začnou cpát i fanoušci z Mtf nebo aspoň monitorovat a zase pomlouvat.. Jako u nich je to síla, ty některé příspěvky proti nám, si říkám, jestli dokáží uvažovat i normálně bez FOP mozkového centra.. :shock:

Ačkoliv tomu se stejně časem nevyhneme, asi to k tomu patří. ;)
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od dreamingfish »

Doufal jsem, že se něco takového spustí a díky ivanmik za poslání odkazu. Na DF jsem sice většinou chodil jen číst, ale i tak by mi chybělo.
Uživatelský avatar
ivanmik
Příspěvky: 82
Registrován: 01 srp 2014 18:28
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od ivanmik »

dreamingfish píše:Doufal jsem, že se něco takového spustí a díky ivanmik za poslání odkazu. Na DF jsem sice většinou chodil jen číst, ale i tak by mi chybělo.

Když můžu, tak pomůžu... ;)
Uživatelský avatar
Deathwing2
Příspěvky: 455
Registrován: 01 srp 2014 14:24

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Deathwing2 »

Byl bych spíš pro utajení tohohle fóra, aby sem nemohla ta lůza lízt. Kolikrát na starým foru se díky nim nedalo diskutovat, jelikož to obsadili a spamovali tam vesele. Navíc aspoň nebudou mít chvíli co probírat. Oni předtím řešili neustále jenom to, co bylo na pardubickým fóru. Mnohem lepší by bylo, kdyby se nějak odkaz na tohle forum rozšířil mezi fanoušky pardubic bez dávání někde na jiný fora. Lidi na sebe mají maila, tak snad se to nějak podaří. Řada lidí se zná osobně, tak si to můžou říct i na stadionu.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Kely »

Deathwing2 píše:Byl bych spíš pro utajení tohohle fóra, aby sem nemohla ta lůza lízt. Kolikrát na starým foru se díky nim nedalo diskutovat, jelikož to obsadili a spamovali tam vesele. Navíc aspoň nebudou mít chvíli co probírat. Oni předtím řešili neustále jenom to, co bylo na pardubickým fóru. Mnohem lepší by bylo, kdyby se nějak odkaz na tohle forum rozšířil mezi fanoušky pardubic bez dávání někde na jiný fora. Lidi na sebe mají maila, tak snad se to nějak podaří. Řada lidí se zná osobně, tak si to můžou říct i na stadionu.
Osobně si rád přečtu příspěvky i od Kafky ,pokud nebudou na téma DUDA. :) Pokud se tady bude host chovat slušně bude jenom rád za každého diskutujícího.
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Kely »

Ahoj sweníku,
Myslím ,že uzavření DF bylo unáhlené a neštastné.Pokud zavzpomínám jak chtěl jít klub blíže k fanouškům a po 2 letech je zavřené fórum.
Pamatuji hon na Snopka,po prohraném finále se Spartou na Havíře.Lašák to tady k posledku taky dostal sežrat.A nemluvě o Kusém.
Kusý a jeho zel. mužíček to byla kauza ,ale on to bral na DF jako zpětnou vazbu.
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od PetrS »

to se zrušením DF jako jednou z mála zpětných vazeb ,jsem jim napsal na fcb,bylo mi zodpovězeno asi HoHem ,že byli napadáni vulgárně někteří hráči.Podle mě Hrabal čekal na vhodnou záminku k uzavření
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od PetrS »

btw.to jste věděli,že se velmi nenápadně a potichu vrátil Heřman?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Pick »

PetrS píše:bylo mi zodpovězeno asi HoHem ,že byli napadáni vulgárně někteří hráči.
Míra tolerance je sice hodně individuální, ale stojím si za tím, že skutečně vulgárně nebyl napadán ani urážen žádný hráč. Jízlivost, posměšky a ironie je úplně jiná záležitost. A jo, občas to hranice slušnosti skutečně i překračovalo, nicméně stále to bylo v mezích. Nicméně, pokud už byl nějakej hráč či někdo z vedení na "pranýři DF", vždycky si za to mohl sám buďto svým výrokem, jednáním nebo výkonem. Nedá se nic dělat, ale prostě tak to je. Lupeny nejsou za hubičku a pokud se opakovaně tlučeme na hranici play-outu, rozpouštíme tým rychlejc než kyselina a to vše je navíc orámováno velkohubými (a při pohledu na tým i nesmyslnými) prohlášeními o úspěchu, tak se nikdo nesmí divit, že fans jsou kulantně řečeno nespokojení a dávají toto najevo. A pokud konkrétně takovej Nahodil třeba nedokáže kousnout, že vzhledem k jeho předchozímu působení zde je z pohledu fans oprávněně považován za überlempla, tak teď už to má blbý, žádnej Hrabal nezasáhne a nevymaže. Lukáš to bude muset ustát...... :ugeek:
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Nové diskuzní forum :)

Příspěvek od Robinzon »

Chtělo by to opravdu zjednodušit, nejlépe bez kolonek a přihrádek, diskuze se tak rozmělní a může to ledaskoho odradit. Prostě diskuzní tok bez hledání, v jednoduchosti je síla!
Zamčeno