Rady a připomínky

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Muzete si zkouset i tipovat :) tipy se daji menit az doknce uzavirky tipovani na dane zapasy :) tipy na navstevnost budu jen na domaci zapasy a bude to zpusob jak ziskat body navic :) plus budou otevirany specialni tipy nahodne aby se bodova situace trochu zamichala :)

Vypada to na prvni pohled mozna trochu slozite, ale dejte tomu pet deset minut a uvidite ze to jde :) (doporucuju pro pohyb v Tipovacce pouzivat leve vysuvne menu, je to prehlednejsi)

PS.: tipovacka je stale v testovani a dodeavam preklad tak se nelekejte ze nekde neco uplne nesedi....

Jo a predbezne se bude hrat o dres...salu...tricko a nejaky drobnosti v podobe propisek...puku apod :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Fíma
Příspěvky: 259
Registrován: 03 srp 2014 20:53

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Fíma »

Tu grafiku mám rozházenou jenom já nebo je to obecné? Když si pustím stránku, tak tam mám prázdné pozadí, vlevo tipovačku a musím rolovat dolů k samotnému textu.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Fíma píše:Tu grafiku mám rozházenou jenom já nebo je to obecné? Když si pustím stránku, tak tam mám prázdné pozadí, vlevo tipovačku a musím rolovat dolů k samotnému textu.

Co máš za prohlížeč?
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Zkoušel jsem to v Chrome, Firefoxu i IE, zkusím ještě operu...
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Fíma
Příspěvky: 259
Registrován: 03 srp 2014 20:53

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Fíma »

Firefox.
Bez_názvu.jpg
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Mě to ve Firefoxu jede normálně, zkoušel jsi F5 a zkoušel jsi vymazat cookies/pročistit cache?

Jakou verzi Firefoxu máš? ... ještě mě napadlo, javascript povolenej máš?
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Fíma
Příspěvky: 259
Registrován: 03 srp 2014 20:53

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Fíma »

Teď to funguje.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Tak dobrý, asi se to zaseklo když jsem to "ladil" :D ... zkoušel jsem to na všech prohlížečích, plus na safari v ipadu a chrome v mobilu.... mělo by to jet všude :) Pokud bys měl čas a chuť, tak kdybys narazil na nějaký slovo v tý tipovačce co nedává smysl, tak napiš (kdokoliv další) a já to změním, překládal jsem to včera v noci a přeci jen mi to už moc nemyslelo :D
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Tak tipovačka na září je otevřená :) oficální uvedení tipovačky s popisem jak funguje bude v průběhu týdne :)

(budu rád, když si budete zkoušet tipy, abychom odhalili případné nedostatky)

NA NEJLEPŠÍ TIPAŘE BUDOU ČEKAT CENY :nanana:
Pardubice ole
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Ještě chystám tipovačku CHL .... bude se dát lehce "přepínat" stejně jako si vybíráte dané kolo, tak rolovacím menu vedle, kde je momentálně "Tipsport extraliga" vyberete "Champions League" :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
xFilda
Příspěvky: 447
Registrován: 11 srp 2014 13:41
Bydliště: Pardubák v Prahe :-)

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od xFilda »

Hoj, napadlo mě, zda-li by bylo možný v kalendáři utkání barevně oddělit domácí od venkovních :-) Není to nutnost, jen mě to napadlo :-)
Uživatelský avatar
Loki
Příspěvky: 340
Registrován: 02 srp 2014 12:09
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Loki »

Jen se chci optat, kam zmizela z hlavní stránky tipovačka???
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Bohuzel byl pres php script v tipovacce napaden hlavni web. V praxi to znamena neumerne vysoky datovy prenos z webserveru a co hur, do zahranici (za extra datovy toky z webserveru do zahranici se plati extra poplatky). Z toho duvodu jsem musel tipovacku uzavrit, dnes me ceka dve az tri hodiny prace, kdy musim vsechno z domeny smazat a znovu (a lepe) nahrat. Redakcni system, ktery bude na hlavnim webu, prinese moznost blogoveho systemu (napriklad Fima uz bude moct psat sve statistiky prehledne do clanku). Taky prinese rychlejsi nacitani stranky, kompatibilitu s mobilnim zobrazenim a lepsi uzivatelsky prostredi. Diskuzni forum zustane v nezmenene podobe, ale protoze je taky ulozeno na stejnem miste jako web, bude dnes od 17ti do 18ti hodin (cca) mimo provoz, protoze ho musim smazat a znovu nahodit :)

O tipovacku neprijdete, ulozil jsem si hodnoty a musim bohuzel najit zas nejakej jinej modul pro tipovani :)
Pardubice ole
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Robinzon »

Fórum mně přijde pořád a beze změny moc komplikované a uživatelsky ne-přátelské (neintuitivní). Člověk se musí proklikat x položkami, aby se dostal do kolonky, kam chce, setřídit, jak chce (zajímalo by mě, jestli někdo si čte příspěvky od nejstarších, řekl bych, že nikdo). Jsem přesvědčen, že to řadu uživatelů odradí, což je prostě škoda, ne každý chce trávit čas hledáním a věčnou orientací v labyrintu odkazů. Nehledě na nemazání starých témat a zbytečných kolonek. Úplně ideální by podle mě byla forma starého fóra, kde je jedno vlákno a do něj se píše všechno. Přehledné, nikdo nerozjíždí diskuzi ve třech různých kolonkách, všichni si můžou vše přečíst na jednom místě. Grimleymu jsem to psal hned na začátku, než fórum bylo v běhu, ale koukám, že se nic nezměnilo.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Hned nad seznamem témat je přehled posledních témat, kde se diskutuje, tam stačí kliknout a jsi v tom daným tématu :) pak stačí kliknout na "obsah fóra" a jsi zpátky na hlavní stránce :) ja nevím co je na tom labyrint odkazů. Stará témata nechávám právě proto, aby se daly přečíst, proto jsou členěný do sekcí...kdyz si budu chtít druhej den (příští tejden, za měsíc) přečíst o zápase HKR x PCE, kliknu na sezónu 14/15, najdu zápas a čtu a nemusím listovat 1000 prispevku dozadu :) jednotlivý forum je "obecná diskuze" :)


Já nevím, přišlo mi, že jsi mladý člověk a ti vetsinou nemaj problem se orientovat na nejrozšířenější platformě diskuznich for (phpbb3) :) snažím se to porad delat co nejintuitivnejsi, přijde mi, ze to zase tak nepřehledný není
Pardubice ole
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od woe »

mně se moc líbí, jak je na tý hlavní straně ten figa s tou šálou - dopřej si víc sebevědomí - ten kůň vlevo tam být vůbec nemusí ... navíc těžko říci, až začne tento web štvát mocipány z klubu, co se bude dít ohledně copyrightu - tedy pokud to od nich nemáš písemně povoleno ... i tak - designově jt jasný - figura se šálou - nosný prvek, nehýbat, zafixovat, udělat si z toho značku webu ...

nápis - Oficiální web pardubických fanoušků?
na df zde máš Neoficiální forum oficiálních fanoušků - pokud si mohu vybrat, tak za sebe to druhé.

Rozdělní témat - SUPER - je to tříděno podle zápasů, takže v rámci zápasu poběží aktualní diskuze a pokud se tam budu chtít v únoru vrátit a něco najít - najdu. Paráda

Mě trochu šťouchá ten rámeček "Aktivita na fóru" s těmi třemi záložkami - tím by možná nebylo nutné se hrabat

pak na hlavní stránce - Poslední příspěvky na foru - super - možná jen ztučnit název tématu, kam post přilétl...

no, a alespoň týden s tím nešmrdlat, ať si oči zvyknou :wave:

Jinak :Dobrá práce: a díky :clap:
Tesla
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

@woe : díky za recenzi :beer: :nanana: , to logo jsem tvořil včera po práci, měl jsem celej den v hlavě nápis hcpceFANS.cz se siluetou fanouška za písmenama "FANS" :) zbytek je dá se říct provizorní a přemejšlím co tam dát :) možná jen trochu "vykradu" toho koně a otočím hlavu směrem doleva ať to ohraničí ten nápis zleva :) potom ten dovětek "Oficialni web pce fanoušků" jsem taky nastřelil, chtěl jsem dát původně "Pardubáci, jo to jsme my", ale nerad bych aby mě někdo obvinil, že vykrádám chorály mnou tolik milované 101ky :D nápis tady na foru urcite nechám, ale ten hlavní web není přeci jen forum, tak by to chtělo něco identifikovatelnejsiho, že jde o web pardubickejch fandů, asi večer založím téma s návrhama jak web pojmenovat :D :nanana:

Jeste jednou dík za recenzi, aspoň vím, na co se zaměřit :) názvy témat na webu zkusím ztučnit, designově už s webem hej at nebudu, jen maličkosti co se týče ještě různejch "fíčovin" (teď dělám ty blogy ještě, ale to jen přibude odkaz do menu a na první stránky nejspíš jen přehled novejch článků )
Pardubice ole
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od woe »

Uvažoval bych takto:

kůň je celkem ok, ale - platí ti něco ČSOB Poj? :) Nebo ty jí? Abys s tím neměl patálii ještě... vůbec to tam neladí, digitalmoue ti to určo potvrdí - logo musí být soliterní.


Mně se ten kůň jako líbí, o to nic, ale není to třeba vůbec nějak přeplácávat ... tajdle kousek ty hlavy koně v banneru, jak je na DF - to je v pohodě, v logu figura se nosná záležitost ... nevím, no, snad se vyjádří i ostatní, já mám "problém s tím", že je to jednou denně po refreshi a já mám rád, když se věci trošku usadí a mění až po nějakým čase, třeba týdnu, ale tak ... ale dělej, jak chceš, samo, ty jsi tu šéf :clap:
Tesla
nyrets
Příspěvky: 11
Registrován: 01 srp 2014 14:31
Bydliště: Svitavy

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od nyrets »

Zdar,
Tipovačka na zápasy už není ?, neb ji nějak nemůžu najít. :tesla:
Robinzon
Příspěvky: 478
Registrován: 01 srp 2014 13:20
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Robinzon »

tau píše:
každá si ve svém profilu může nastavit řazení příspěvků od nejmladších:

nastavení -> prohlížení příspěvků -> Seřadit příspěvky podle: čas odeslání; Seřadit příspěvky: sestupně




Díky :)

Grimley: No tak to sem asi starej a blbej :crazy:

Mně teda všechny tyhle php fórum šablony přijdou dobrý na velmi vysokej počet diskutujících, typu hudební fórum a tak. To potom má smysl dělit na různý kolonky...tady se tím ta diskuze jen rozmělňuje.

No nic, jdu nastavovat :problem:
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Vyhlašuji "soutěž" na hlášku do loga na hlavním webu (tam, kde je teď "Jedině Tesla z Pardubic) :) v bližší době bude toto logo použito i na forum, kde však bude současný nápis "Neoficiální forum oficiálních fanoušků" :)
Logo hcpceFANS.cz
Logo hcpceFANS.cz
logo.png (23.99 KiB) Zobrazeno 20392 x
Návrhy piště prosím sem :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4728
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 731 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od WalkingDude »

"Budujeme BRAND" nebo "Uspech bude". Just kidding :-)
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Fíma
Příspěvky: 259
Registrován: 03 srp 2014 20:53

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Fíma »

A proč to chceš rušit? Mně se to líbí, to se ti povedlo :thumbup:

Mimochodem, jak se dostanu z fóra na hlavní stránku, aniž bych musel přepisovat adresu v adresním řádku?
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2327
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

@ walkindude : :nanana:

@ fima : me se teda tohle taky libi, pasuje to tam jako prdel na hrnec, ale nekdo vymysli neco lepsiho treba. Ja mel v zasobe jeste "Pardubaci, jo to jsme my!", ale zase tu nejsme zadnej sektor 101 :D... predtim tam bylo "Oficialni web pardubickych fanousku" a to bylo jen provizorni :))

Jinak na hlavni web se zatim nedostanes :D zejtra pridelam odkaz, bud zas jak byl minule, pripadne muze bejt pod drobeckovou navigaci fora (tam jak je obsah fora-> Diskuzni forum -> Rady a pripominky)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od woe »

Mělo by to být myslím nadčasové, Tesla, Dynamo ... to k nám patří, ale chtělo by to nevysekávat jen část historie (imho)

o Brandu též ani slovo, to je jen časový výsek v historii klubu, navíc to by spíš patřilo na ofiko web, ne, neslyšel jsem od fanoušků, že se cítí být součástí brandu, to se asi používá hlavně v ředitelně ...

být pilsens, tak by se mi samo líbilo to jejich Bíte je - tj myslím paráda, ale to je jejich .. nebo být Mešugov, dal bych The Best Hockeytown On The World ... no ale to my taky nejsme ... :crazy:

prostě my jsme polokoně, tak nás všude znaj, to by bylo nejlepší ... :ole: :)))))
Tesla
Zamčeno