Rady a připomínky

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Kdyz to by pusobilo tak trochu zvlastne takhle osamocene, to uz bych mozna poupravil hlasku sektoru 101 a dal "Pernikari, jo to jsme my!"
Pardubice ole
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 278 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od woe »

Grimley píše:Kdyz to by pusobilo tak trochu zvlastne takhle osamocene, to uz bych mozna poupravil hlasku sektoru 101 a dal "Pernikari, jo to jsme my!"
no vidíš, a je to :) já jsem teda pro, dobrý :thumbup: :clap:
Tesla
Uživatelský avatar
Fíma
Příspěvky: 259
Registrován: 03 srp 2014 20:53

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Fíma »

Hradec to je název všední,
Pardubice jsou jen jedny!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od WalkingDude »

Jasan, to sem si delal prdel. Sem taky pro neco nadcasoveho. Neco jako to Dynamo apod. Jednoduchy, vystizny
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Díky za tipy :)

Jinak na hlavním webu jsem teda rozlišil název tématu v "Nejnovějších příspěvcích na fóru" a přidal jsem ještě "Sport.cz" kde najdete pět nejnovějších článků z tohoto webu :)
Pardubice ole
hluchejpes

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od hluchejpes »

Nazdar kluci.
Díky za založení fóra. Bohužel je to (aspoň pro mě) děsně nepřehledný a složitý. Nejlepší by byl klasickej chat, jako na starým. Ale s tím já nic bohužel nenadělám, takže jsem v prdeli. Na oficiální web po zrušení fóra nechodím na protest proti zrušení fóra (já vím - debilní počin) a taky mě nadzvedla hroší kúže pana Hrabala, kterej se sem zaregistroval. A tady je to pro mě nevyhovující, moc složitý a nepřehledný.
Přeju hodně zdaru a návštěvníků, mějte se.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od WalkingDude »

hluchejpes píše:Nazdar kluci.
Díky za založení fóra. Bohužel je to (aspoň pro mě) děsně nepřehledný a složitý. Nejlepší by byl klasickej chat, jako na starým. Ale s tím já nic bohužel nenadělám, takže jsem v prdeli. Na oficiální web po zrušení fóra nechodím na protest proti zrušení fóra (já vím - debilní počin) a taky mě nadzvedla hroší kúže pana Hrabala, kterej se sem zaregistroval. A tady je to pro mě nevyhovující, moc složitý a nepřehledný.
Přeju hodně zdaru a návštěvníků, mějte se.
Zas tak desne ne. Jde o zvyk. To kousnes, c` mon :beer:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Fíma
Příspěvky: 259
Registrován: 03 srp 2014 20:53

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Fíma »

Chtěl jsem se zeptat, jak to funguje s tím vkjláýdáním obrázků? Díval jsem se, že některé ty starší už zmizely. Je v tom nějaké systém? Kdy to mizí a proč?
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Chtel jsem se zeptat,
na hlavnim webu budou karty hracu, kde budou u kazdeho hrace zakladni statistiky , ktere je bohuzel potreba doplnovat rucne... vim, ze se mi tu minule nabido par lidi, tak se ptam, jestli by se zase nasel nekdo, kdo by byl schopnej si vzit na starost par hracu a vzdycky aktualizovat statistiky :) Mam takovou vizi, udelat z hlavniho webu takovy informacni misto. Ke kazdemu hraci budu postupne prdavat podrobnej zivotopis napriklad :) taky se planuju vice venovat zahranicnim ligam (seversky...italska....Ebel liga .....Liga mistru) :)
Pardubice ole
Lucyk

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Lucyk »

Grimley píše:Chtel jsem se zeptat, kdo by byl schopnej si vzit na starost par hracu a vzdycky aktualizovat statistiky
Pokud bude potřeba klidně si jich pár vezmu :thumbup:

Doufám, že případně proběhne nějaké menší zaškolení :shifty:

Btw. jak je to nyní s tipovačkou na zápasy? Teď co jsou hlavní stránky mimo provoz, tak neznám link, nebo je pozastavena? :think:
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Super :)

@ lucyk : tipovačku jsem bohužel vlastní blbostí zapomněl zálohovat a při přesunu na jiný server se ztratila :/ Na těch hráčích se tedy domluvíme, paráda :beer:

@ tau : všiml jsem si, že máš skvělý přehled o pardubácích, teď momentálně dodělavám karty hráčů, zítra jedu do Třince, ale v týdnu bych tě kontaktoval, dal ti administrátorský práva a zasvětil tě do psaní článků (je to jednoduché)...přijde mi škoda, že není žádný ucelený web, který by se zabýval pardubickým klubem - pokud nepočítám ofiko web :)
Samozřejmě na zahraničních ligách se dohodneme taky...já se o ně také zajímám, je to rozsáhlá oblast...je to pro víc lidí....


Děkuju Vám oběma, že jste se ozvali :beer:
Pardubice ole
Uživatelský avatar
ivanmik
Příspěvky: 82
Registrován: 01 srp 2014 18:28
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od ivanmik »

WalkingDude píše:
Zas tak desne ne. Jde o zvyk. To kousnes, c` mon :beer:
Musim dát za pravdu hluchýmu psovi, diskuzní fórum má moc podsložek a nedá se stíhat všechno projít.
Méně někdy znamená více...
Ale jinak je fajn že DFko máme!
:clap:
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

@ ivanmik: zkus kliknout v černý liště pod logem na " Zobrazit nepřečtené příspěvky" ... to ti zobrazí všechny témata, kde se diskutovalo od tvý úoslední návštěvy :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
michalrysina
Příspěvky: 607
Registrován: 02 srp 2014 16:59
Bydliště: Pardubice

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od michalrysina »

@ Grimley
taky si klidně vemu pár hráčů, cokoliv co bude volné a s čím půjde pomoct. :goodjob:
HC BRAND PARDUBICE
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Ačkoliv není hlavní web ještě zcela hotov, dneškem jsem ho otevřel. Během dnešního odpoledne přidám článek týkající se novinek na jižní tribuně a nemohu již čekat s uzavřeným webem :) :band:
Pardubice ole
Uživatelský avatar
ypres.bass
Příspěvky: 86
Registrován: 30 zář 2014 20:48
Bydliště: Pardubice/Zlín/Jupiter
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od ypres.bass »

Grimley:
nevím jestli to dělá jenom mně, ale asi máš nastavený špatný serverový čas (phpBB to občas dělá) - prostě je fórum o hodinu napřed
(ale že je chyba u mne taky nevylučuju)
Obrázekpro zvětšení klikni na obrázek
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2061
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 16 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od hans68 »

Ultrasáku, nastav si to v profilu, tady je vše Ok, chyba je u tebe
Uživatelský avatar
ypres.bass
Příspěvky: 86
Registrován: 30 zář 2014 20:48
Bydliště: Pardubice/Zlín/Jupiter
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od ypres.bass »

hans68 píše:Ultrasáku, nastav si to v profilu, tady je vše Ok, chyba je u tebe Obrázek
už jsem si to opravil, ono v některé verzi phpBB se letní/zimní přepíná automaticky a v některé ne.
A úplně jsem odvykl si to hlídat... tak sorry za poplach, ale třeba to někomu pomůže kdo to má taky tak
Eddie.tesla

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Eddie.tesla »

...zdar, kdo dopisuje členy Fan clubu ??...jsem člen č. 0168 a nejsem stále dopsaný ??!... :beer:
radek

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od radek »

Přidává někdo někam fotky ze zápasů. A máme tak málo členů ,nebo nejsou dopsaná jména .
Uživatelský avatar
ypres.bass
Příspěvky: 86
Registrován: 30 zář 2014 20:48
Bydliště: Pardubice/Zlín/Jupiter
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od ypres.bass »

radek píše:Přidává někdo někam fotky ze zápasů?
Já je dávám vždy do vlákna příslušného zápasu + k sobě na web + k sobě na Fejsbůk

kromě mne bývají fotky od ivanmik taky ve vlákně zápasu + od V.Škorpíka u něho na FB + klub si to dává k sobě + tisk
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od WalkingDude »

ypres.bass píše: Já je dávám vždy do vlákna příslušného zápasu + k sobě na web + k sobě na Fejsbůk

kromě mne bývají fotky od ivanmik taky ve vlákně zápasu + od V.Škorpíka u něho na FB + klub si to dává k sobě + tisk
Jinak zda se mi to nebo ty tvoje fotky pouziva i CTK? Na vsech ofiko serverech jsou strasne podobny, ale mozna jen ze stejnyho mista a uhlu foti vic reporteru. A vzdycky to zmacknou ve stejny okamzik :goodjob:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
ypres.bass
Příspěvky: 86
Registrován: 30 zář 2014 20:48
Bydliště: Pardubice/Zlín/Jupiter
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od ypres.bass »

WalkingDude píše: Jinak zda se mi to nebo ty tvoje fotky pouziva i CTK? Na vsech ofiko serverech jsou strasne podobny, ale mozna jen ze stejnyho mista a uhlu foti vic reporteru. A vzdycky to zmacknou ve stejny okamzik :goodjob:
Teda to jsem rád že si někdo všimnul :-)
Já přes ČTK prodávám (jsem externista - takže za provizi prodávám přes jejich systém) když na zápase není přímo jejich reportér.
To že je to všechno dost podobné je dáno tím jak jsou rozmístěné ty fleky pro fotografy.
Já se většinou snažím dostat do díry mezi střídačkama a když se to nepodaří, tak druhý flek je za tím balkonkem nad dírou (sektor 204), což při faktu že teleobjektivy dost nehýbou s perspektivou je důvod proč to vypadá z obou fleků dost podobně. Vyjímka je Vláďa Škorpík který pendluje po celém stadionu a proto to má vždycky tak odlišné. Ale poslední dobou jsem docela přišel na chuť focení ze sektoru 406 (příklad ze včera)
Nejspecifičtějí focení má asi stadion L.Čajky - tam se nesmí k ledu a fotí se z průchodů do hlediště...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2328
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od Grimley »

Byli byste pro obnovení hlavního webu? :) .... dával bych tam články jako dřív.... vyhodnocení měsíce... nějaký glosy... články o skutečných legendách hcpce a tak :)
Pardubice ole
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Rady a připomínky

Příspěvek od WalkingDude »

Grimley píše:Byli byste pro obnovení hlavního webu? :) .... dával bych tam články jako dřív.... vyhodnocení měsíce... nějaký glosy... články o skutečných legendách hcpce a tak :)
Ja jo. Clanky byly dobry a hlavne ty cernohumorne glosovaci na konci kazdyho mesice
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Zamčeno