Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

in-spyder píše:Zrušení baráže je dle mne mimo, totálně marný Pardubice v cele základní části nyní s potenciálními účastníky extraligy 9:1. Dle mne zachovat systém baráže jednoznačně, pze když chceš do extraligy, tak jenom vyhrát první ligu dle mne nestačí. Samozřejmě jsou to dva zápasy, za dalších pět muže být vše jinak. Argumenty o odpocatych hracich neberu, tohle není o odpočinku, ale o tom zdali na to mas nebo nemáš. Kladno teoreticky vyhraje 1ligu a se stejným týmem půjde do extraligy, pze naprosto nebudou mít relevantních porovnání o kvalitě kádru. S tím co mají by jim půlka extraligy dávala desítky. Jaký by to mělo smysl? Extraliga je nejen o hracích, klubech, stadionech, ale i o zázemí, stabilitě, atd. Jenom vyhrát ligu dle mne nestačí.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Takhle to přece není. Žádný tým z 1.ligy přece nenechá po postupu stejný kádr. Nalakaji nové sponzory, přivedou nové hráče...nejsou mimonove. Stejně tak odstupující extraligista neudrží kvalitu. Teď jsme na vlně,ale těch 9:1 noc moc neříká. Počkejme na 12. kolo.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Dynamo-forever píše:Ja teda z Richtera mel vzdycky pocit, ze nam fandi a preje. Chvalili divaky celkove i náš pocetny kotel fandu, takze tam bych oponoval. Jinak neska teda oba komentoši na strane Kladna. Kdyz jeli nasi 2na1 tak ticho jak pri komercni pauze. Zato kdyz byl na puku Plekanec, tak se mohli posrat. Ale tak ruku na srdce, my jsme si za celou zakladni cast moc nestrannej fandu tim nehokejem moc neziskali, takze chapu. Dnes supr Kaca a Sejk.
Záruba má už napsaný příběh o návratu Kladna a Jágra a nerad by to předělával.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Někdo tu chtěl zveřejňovat zdroj po dvou zápasech?
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

jimmypop píše:Jo taaak. Takze Rosta nesmi ke stolecku uz tak pul sezony. On neni vyzranej, ale vlastne podvyzivenej a bez energie
Rosťa je tak linek,že by se ani k němu nezvedl....
miirkaa
Příspěvky: 925
Registrován: 09 srp 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od miirkaa »

FOGLIK píše:Někdo tu chtěl zveřejňovat zdroj po dvou zápasech?
Ano,přesně tak .
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše:Někdo tu chtěl zveřejňovat zdroj po dvou zápasech?
Splnilo se to? Splnilo. Chceš vědět, jak dopadnou další? Budeme mít 12 bodů po 4 zápasech. :)
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Propulse píše:Porad to byl vikend s tymama s Chance ligy. Nicmene super tymovy vykon. Vyborne takticky a super odbraneny podtrzeny spolehlivym vykonem Kaci.
Proc takovahle bojovnost neslo celou sezonu?
...
Protože nedostatečná letní příprava a hlavně morální rozklad týmu v čele s Čáslavou, Trončinským a Maroszem. Tahle trojka musí po baráži pryč. A místo Mocka bych vzal klidně Rohlíka. Kondiční trenér to byl dobrej, jenom dostal pozici na kterou nestačil. Ostatně stejně jako Salfický.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Adam píše: Protože nedostatečná letní příprava a hlavně morální rozklad týmu v čele s Čáslavou, Trončinským a Maroszem. Tahle trojka musí po baráži pryč. A místo Mocka bych vzal klidně Rohlíka. Kondiční trenér to byl dobrej, jenom dostal pozici na kterou nestačil. Ostatně stejně jako Salfický.
Ta kondiční příprava nemusela být před sezónou špatná, ale když se to všechno s... , tak to jde postupně do kopru. Ale jak tu někdo říkal tak ošulit můžou i testy tak pak nevím.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Nemám teď čas číst dozadu.. Nevíte zda pojedou domů nebo rovnou na hotel do chomoutova a zítra led tam?

Jinak za zákrok na Machalu bych doporučil podnět, jeden dva zápasy by si měl "rytíř" odpočinout. A to bez pardonu. Tohle bylo hodně zakerny i když se to třeba nezdá..

Jágr s Plekancem pěkně otrávený:))

Na richtra a všechny kladnoritolezce serte, vyhráli jsme.. To jsem nečekal takhle zahajenou baráž, zase trochu hrdosti tam je.. Ale je začátek..Swenik nám ted napíše další možné scénáře:))
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 850 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Adam píše: Protože nedostatečná letní příprava a hlavně morální rozklad týmu v čele s Čáslavou, Trončinským a Maroszem. Tahle trojka musí po baráži pryč. A místo Mocka bych vzal klidně Rohlíka. Kondiční trenér to byl dobrej, jenom dostal pozici na kterou nestačil. Ostatně stejně jako Salfický.
Dobrej kondiční byl a je pan Nosek
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

frysta píše:
Splnilo se to? Splnilo. Chceš vědět, jak dopadnou další? Budeme mít 12 bodů po 4 zápasech. :)
Ajó, to jsi fakt psal, že bude za šest.. :-) Ještě si dělám legraci, že byl "zdrojem" Tvůj "oblíbenec" Lubina.. :-)))
Mimochodem všechna čest, taktika solidní, zase nedal ten "kosočtverec".. ;-)
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Honzik zas perli:

Na kladenské straně dvakrát během jednoho střídaní neuspěl kapitán Strnad a na gólmana Rytířů nevyzrál ani Machač..

... To sem neviděl, že by Machač útočil na vlastního brankáře :D... Dobrej postřeh šuspíku :D
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Rokytnice1 píše:Jestli se nepletu, tak to jsou v letošní sezóně první dvě výhry za sebou :thumbup:
....pleteš se....v základní hrací době, poprvé od 18.3.2018 :rock: :rock: ..... tomu se nechce ani moc věřit, dobrá hrůza my..... :shifty:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

subris píše:... Honzik zas perli:

Na kladenské straně dvakrát během jednoho střídaní neuspěl kapitán Strnad a na gólmana Rytířů nevyzrál ani Machač..

... To sem neviděl, že by Machač útočil na vlastního brankáře :D... Dobrej postřeh šuspíku :D
Machač, Machala, Machačkala... Ing Hrabal toho má moc. Tým vyhrává, na to není chudák zvyklej a zařízenej. Teď musí tvořit nové reporty a ne jak v základní části ctrl+C a ctrl+V. Plus ty partyzánský akce s bilboardama, zejo
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Sweník píše:
Ajó, to jsi fakt psal, že bude za šest.. :-) Ještě si dělám legraci, že byl "zdrojem" Tvůj "oblíbenec" Lubina.. :-)))
Mimochodem všechna čest, taktika solidní, zase nedal ten "kosočtverec".. ;-)
Pozor, já o jeho taktice na baráž nic nepsal. Podle mě žádnou nemá. :))

Už se nedivím ani těm 12 bodům. Chomoutum teď dojdou síly a na čtvrty zápas už budeme mít v zádech pekelnou šňůru. Zastavte je někdo! :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jirka. píše: Ale je začátek..Swenik nám ted napíše další možné scénáře:))
Já? Proč zrovna já? :-)
Chápu, že se mohou zatím líbit, ale vše vychází z výkonů týmu na ledě. Ty zatím fakt nejsou špatné, byť máme občas kliku (první gól Motoru, přehlédnutí podražení na Kladně, kdy bychom šli do tří..). Ale štěstí přeje připraveným a mám pocit, že zatím jsme na ty dva zápasy byli připraveni solidně..
Uvidíme dál..
Ale nevěřím, že by jakýkoliv člen našeho kádru mohl v letošní sezoně machrovat a cítit jakékoliv sebeuspokojení. To nás požene dál, tady má asi Lubina celkem výhodu při své práci.. Oni se fakt můžou jen zlepšovat.. ;-)
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Kula píše: Vychladni - melu jako kde kdo tady včetně tebe!. Asi mě to těžko zakážeš!
Ale já ti nic nechci zakazovat. To se z mého příspěvku ani nevyplývá . Mě jen zajímalo proč? A tu už mě po tvojí reakci taky nezajímá. Už to vím. Ale je hezký jak startuješ na první dobrou to mě baví.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

frysta píše: Pozor, já o jeho taktice na baráž nic nepsal. Podle mě žádnou nemá. :))

Už se nedivím ani těm 12 bodům. Chomoutum teď dojdou síly a na čtvrty zápas už budeme mít v zádech pekelnou šňůru. Zastavte je někdo! :)
No hlavně aby nejeli do Chomutova dojíst ten tataráček.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: No hlavně aby nejeli do Chomutova dojíst ten tataráček.
Beztak to zase byl Růžičkův zvyk. Každý rok to hráčům připravoval a letos je to doběhlo. :)
Uživatelský avatar
Igor Bezbolestný
Příspěvky: 68
Registrován: 27 led 2019 21:23

Re: Hokej

Příspěvek od Igor Bezbolestný »

Jirka. píše:Nemám teď čas číst dozadu.. Nevíte zda pojedou domů nebo rovnou na hotel do chomoutova a zítra led tam?

Jinak za zákrok na Machalu bych doporučil podnět, jeden dva zápasy by si měl "rytíř" odpočinout. A to bez pardonu. Tohle bylo hodně zakerny i když se to třeba nezdá..

Jágr s Plekancem pěkně otrávený:))

Na richtra a všechny kladnoritolezce serte, vyhráli jsme.. To jsem nečekal takhle zahajenou baráž, zase trochu hrdosti tam je.. Ale je začátek..Swenik nám ted napíše další možné scénáře:))
Do Chomutova. Ale doufám, že ne na tatarák.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Ahoj hlasim navrat :-), diky vsem co se dneska podileli na fantasticke atmosfere. Nebudu komentovat co cela republika videla, takze snad jen... Bez ohledu na vysledek baraze je potreba aby nevyznelo do prazdna, ze SALFA, SEBEK a HRABAL ven. Nejlepe i nakopat je do prdele.

Jinak po hodne dlouhe dobe to tady na foru huci jak v ule. Neni divu. Well played..

P.s. Rolas for president
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Viděl jsem žijící tým po prvním gólu.
Viděl jsem, že jsme byli zase lepší než prvoligista.
Viděl jsem, že Jarda je Kladnu koulí u nohy.
Viděl jsem trenéra z úleku, kterému tady skoro nikdo nevěřil.
A viděl jsem Chomutov po (údajné) salmonele, který dokázal porazit favorizované a snad i domluvené Kladno.
Neviděl jsem nikoho z těch, co tu psali, jak budeme mít s týmy z první ligy problémy a v podstatě čekali, až to tady budou moci týmu osolit. Zatím to vypadá, že se můžeme porazit jen sami, což jsem psal dávno před baráží.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ředitel PR Motoru a ...

Obrázek
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Nevim jestli to tu zaznelo ale obrovska pochvala pro Sejka. Ten neskutecne maka do obrany. To jsem u nej snad nikdy nevidel. Celkove je videt rukopis Lubiny. Ze chce po vsech hned navrat do obrany.
Jezdi nam to. Myslim ze v poslednich tydnech se dost trenovalo na fyzicce.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Propulse píše:Nevim jestli to tu zaznelo ale obrovska pochvala pro Sejka. Ten neskutecne maka do obrany. To jsem u nej snad nikdy nevidel. Celkove je videt rukopis Lubiny. Ze chce po vsech hned navrat do obrany.
Jezdi nam to. Myslim ze v poslednich tydnech se dost trenovalo na fyzicce.
Až to vracení se zpět je strašně okatý, když se na to člověk dívá. Jedou dopředu, nezdá se jim to, tak raději jedou zpět. Musím říci, že takto naše hráče dodržovat evidentně nějaké pokyny a systém, jsem neviděl ani nepamatuji. Je na nich vidět jak se strašně bojí to nechat vzadu být. Co bych vyzdvihnul tak to, že chvilku se urvali ze řetězu a začali lítat a nedodržovat to, a ... byl timeout, nejdřív jsem nechápal proč, potom jsem to pochopil hned. Samozřejmě otázka je na snadě proč tomu tak je až teď, když tyto hráče jsme tam měli od ledna, když šance pořád ještě nějaká žila.

Jo a ano, jsem jeden z těch, kteří nevěřili a stále ještě nevěří. A rád se spletu, ale ještě je brzo.
Zamčeno