Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 846
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Stars píše:kdopak zitra začne v bráně?
Snad Koudy :modlitba:, s Kácou by to bylo v páté minulé 0:2
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Růžička junior nejspíš do Hradce
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Stars píše:Růžička junior nejspíš do Hradce
Ma o nej zajem vice tymu.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 846
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Stars píše:Růžička junior nejspíš do Hradce
Nebo oba Hrouzkové do Brna
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Propulse píše: Ma o nej zajem vice tymu.
Samozrejme i Samohul :whistle:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Smil Flaška z Pce píše: Nebo oba Hrouzkové do Brna
o Brně, nic nevím, ale všechno možný
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Cavalera píše: Samozrejme i Samohul :whistle:
Ten ne, ten s Honzíkem studuje soupisky slovenských klubů, to je jeho revír...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Stars píše: o Brně, nic nevím, ale všechno možný
... jo mladej Hrouzek do Mountfieldu, to sem taky slyšel. Do kasy Francouz nebo Salak. A dnes v rádiu říkal sám Pavelka, že laso z Dynama nemá, jak se tu párkrát objevovalo
.... #zadynamo
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Co se týče občerstvení, tak je to paskvil hlavně RFMP, čili od města. Standardně základní vybavení, tzn. odpovídající chladící zařízení (myšleno chladící boxy, mrazící boxy) a obslužnou sanitu by měl vlastnit majitel haly. Jelikož tam nejsou centrání rozvody, jako například v o2 i jinde, tak je to jednodušší, následující by měl zajistit provozovatel:
- příruční chladící zařízení -- stačí telefonát na Kofolu (Kofola plus Rajec), Coca Colu (Cola plus Aquila) nebo Karlovarské Minerální vody (PepsiCola a Mattonka) a vybaví tě kompletními novými lednicemi, či postmixy zdarma
- výčepní zařízení -- s ohledem na smlouvu mezi Radegastem a Extraligou tě Radegast výčepními zařízeními pravděpodobně vybaví (je to pro něj kšeft, jak prase), dokonce si myslím, že by byly schopni dodat i tankové pivo (řešili jsme od radegastu na jednu akci a dodali kompletně celé vybavení, včetně stanů, atd.)
- vybavení na přípravu jídel -- to je složitější protože nejlepší by bylo, kdyby část vybavení (myčky, průmyslové trouby - pevné vybavení) vlastnil RFMP a zbytek, jako friťáky, párkovače, grily, atd. vlastnil provozovatel, protože to už určuje skladbu jídel. Samozřejmě do půl milionu by se asi provozovatel nevešel, ty věci v průmyslové kvalitě (což tam teď rozhodně nejsou) jsou drahé, nicméně návratnost je krátká a pořád je to majetek. Následně by to mělo fungovat tak, že provozovatel by platil nájem RFMP a provize pořadateli akce z obratu, běžný model, když je více akcí v hale (hokej, veřejnost, koncerty, basket, výstavy, atd.). Co je na tom nelogické? Nechápu jak tohle nemůže někdo domluvit, tipuji to na malou domů od Colloseum určitým lidem.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tomaso25 píše: Ten ne, ten s Honzíkem studuje soupisky slovenských klubů, to je jeho revír...
:goodpost: :thumbup:

.. a co nesezene u bratrů Slovenských, tak přiveze někoho od Larionova z Ruska až tam pojede na nějakou exhibici zase... Vždyť tam nějaké hráče má určitě v hledáčku, to mu Honzik zvýrazní na papíře...
.... #zadynamo
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Lhar

Příspěvek od zeno »

Sice asi vsichni vime, ze nas GM dokaze jen mlzit nebo lhat, ale precijen pro ty, kteri tomu doted neveri, prikladam dukaz:
Na moji otazku ohledne penez za Kauta mi v prosinci 2018 mailem odpovedel (mail mam k dispozici spolu s ostatnimu odpovedmi, napr. ze on neni zodpovedny za nakupy hracu, ze se pouze vyjadruje, zda na to jsou penize... "):

"Peníze za Kauta jsou součástí letošního rozpočtu na náklady spojené s příchodem jiných hráčů.(hostování, tabulková cena)"

Dnesni odpoved na mou tu samou otazku v diskusi Deniku:
"Peníze za hráče, kteří odešli do NHL klub dostává ve splátkách v průběhu celé sezóny a nejsou primárně určeny na nákupy hráčů."

Doted jsem ho vnitrne hajil, ze je "pouze" blbej. Neni. Je to hajzl. Sorry za ten vyraz, ale musel jsem si ulevit.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Zítra je rozsekáme.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Lhar

Příspěvek od torrent »

zeno píše:Sice asi vsichni vime, ze nas GM dokaze jen mlzit nebo lhat, ale precijen pro ty, kteri tomu doted neveri, prikladam dukaz:
Na moji otazku ohledne penez za Kauta mi v prosinci 2018 mailem odpovedel (mail mam k dispozici spolu s ostatnimu odpovedmi, napr. ze on neni zodpovedny za nakupy hracu, ze se pouze vyjadruje, zda na to jsou penize... "):

"Peníze za Kauta jsou součástí letošního rozpočtu na náklady spojené s příchodem jiných hráčů.(hostování, tabulková cena)"

Dnesni odpoved na mou tu samou otazku v diskusi Deniku:
"Peníze za hráče, kteří odešli do NHL klub dostává ve splátkách v průběhu celé sezóny a nejsou primárně určeny na nákupy hráčů."

Doted jsem ho vnitrne hajil, ze je "pouze" blbej. Neni. Je to hajzl. Sorry za ten vyraz, ale musel jsem si ulevit.
To jsi prozřel opravdu brzo. On je sice blbej, ale je to taky prvotřídní lhář
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Lhar

Příspěvek od Jirka. »

zeno píše:Sice asi vsichni vime, ze nas GM dokaze jen mlzit nebo lhat, ale precijen pro ty, kteri tomu doted neveri, prikladam dukaz:
Na moji otazku ohledne penez za Kauta mi v prosinci 2018 mailem odpovedel (mail mam k dispozici spolu s ostatnimu odpovedmi, napr. ze on neni zodpovedny za nakupy hracu, ze se pouze vyjadruje, zda na to jsou penize... "):

"Peníze za Kauta jsou součástí letošního rozpočtu na náklady spojené s příchodem jiných hráčů.(hostování, tabulková cena)"

Dnesni odpoved na mou tu samou otazku v diskusi Deniku:
"Peníze za hráče, kteří odešli do NHL klub dostává ve splátkách v průběhu celé sezóny a nejsou primárně určeny na nákupy hráčů."

Doted jsem ho vnitrne hajil, ze je "pouze" blbej. Neni. Je to hajzl. Sorry za ten vyraz, ale musel jsem si ulevit.
No co no.. Litvínov má Kašpara a my taky.


ad. občerstvení..

Kdyby místo těch nesmyslných některých příchodů a odchodů se použili na peníze na toto, aspoň by nevyletěly komínem a něco by z toho bylo. A napořád.. Já taky opravdu nechápu proč se to nemůže domluvit. Banda.. Město, klub, RFMP.. Tvl hoši oni jak mají řešit něco praktického, tak si vůbec nevědí rady.. Hlavně ať si to Dušan ohlídá, cirkusák...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Shrnuti co psal Salfickej v tom chatu, dcl vtipný btw:

Co se týče excesů, letošní rok byl pro hráče poučením. Děkujeme tedy Dušanovi, že celou dobu držel pevně otěže. Jen doplním: Nevybíravé výroku Blbka šestýho na kotli. Neustálé chyby Hyperaktivního Hrabala na FB/stránkách + velmi nevybíravé vyjadřování v komentářích. Mlžení s Čáslavou. Špatně odkomunikovaný incident v HK s Lubinou(aneb Láďova slova o moralitě). Svoboda a jeho vyhazov. Tak doufám, že se z toho hráči poučí a nebudou chtít mít nic se Salfickým společného. Rád si nechám cokoliv doplnit, je toho stroprocentně víc a klidně Salfovi pošlu mail, abych mu pomohl s tím bilancováním na závěr

Diskuzních kotlů bylo dost. Původní sliby o každých 14 dnech byl asi fór. Nicméně co je chválihodné, že se setkával s fanoušky, teda s Lohniským. Jsem klidnější.

Úspěšná stabilizace My jsme sice nedávali goly a koketovali jsme s posledníma týmama, ale stabilizace dokonána. Že se to sepsalo dva dny před volbama je náhoda.

Jsme výběrový klub, proto klučík hraje v Chrudimi S tím bezezbytku souhlasím. Trenér mládeže skoro zabil nachcanej člověka v autě, trenéři Vrah a uživatel drog, který opět sedne do auta. Trenéři od mládeže násilím vytaženy do ačka, protože nikdo jinej licenci nemá asi. Myslím, že se tu povídalo, že někteří odešli pryč(ten mladej kluk, jméne Rejsek nebo tak). GM sestavený tým A nedokáže přehrát za 52 zápasů Chomotuv, jež ještě neviděl výplaty, ale daně z toho platil. Ano, jsme TOP organizace.

Peníze z NHL nešly primárně na posily. To tu rozebral někdo předemnou.

Na baráž se připravujou již několik týdnů To taky rád slyším. Myslel jsem, že kluci ještě do posledního zápasu s LIT hráli o delší volno

Se vstupenkama jsou všichni víceméně spokojeni Jak by né. Rádi zaplatíme vícenáklady za baráž. Však jsme vybírali hráče, trénovali jsme je a rozhodovali, kolik dostanou pokuty za jejich výkony. Spravedlivé

Rozpoložení mužstva je dobré a Dušan cítí odhodlání To je výrok na Nobelovku. Každopádně jsem klidnější, Dušan luskne a bude se vyhrávat. A to odhodlání od žoldáků cítí taky jen on.

A výrok dne:

Finančně jsme v průměru ELH. Dušan pracoval stejně jako vloni Takže kdo za to může? Hráči? Tak proč se jim nesáhlo na peníze? Nemůže? Tak proč se nesáhlo na peníze tomu, kdo uzavřel smlouvu. To je chyb jako máku. Dušan stále netuší, že většina jsou ale jeho!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Olmici skvele.

Muze to neco pripominat. Plzen mluvila o tom, kdyz uz teda jednou prohrali, jak to teda zmaknou v peti zapsech. Moc respektu k olomouci tam nebylo.

V sedmym zapase se muze stat vse. I my o tom neco vime....
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Dneska vyhra v prodlouzeni, v nedeli prohra v prodlouzeni. 3 body za vikend budou slusny. Na vic nemame
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2381
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Nevíte, jestli jsou na dnešek ještě lupeny do kotle? …. Ten mamrd to pokaždý odpočítává do posledního lístku a teď jsem to nějak nezaregistroval
Pardubice ole
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Včerejší Salfického odpovědi mě jen potvrdily,jakej to je arogantní,jednoduchej blb.
Jinak otázky byly dost cenzurovaný,na moji ač slušnou otázku se ani nedostalo,ale to je jedno,stejně by neodpověděl,on umí jen lhát,mlžit a svalovat vinu na jiný.
Aspoň to ukázalo, že se tam bude držet co to půjde a odvolání od jeho zkorumpovanýho stranickýho kolegy,taky nehrozí.
Když tady někdo psal,že to hovado končí,tak ve mě svitla naděje,ale bohužel to asi nebyla moc pravdivá informace.
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Ten Hrouzek je fakt génius. Během dne dokáže léčit salmonelu šaman. Dobrej tah na tipáč. Asi z toho zamáznou ty dluhy.
zdendap
Příspěvky: 312
Registrován: 02 črc 2017 13:04

Re: Hokej

Příspěvek od zdendap »

Dneska se mi zdalo, ze jsme prohrali 2:5 a Chomutov vyhral 4:1.
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Grimley píše:Nevíte, jestli jsou na dnešek ještě lupeny do kotle? …. Ten mamrd to pokaždý odpočítává do posledního lístku a teď jsem to nějak nezaregistroval

Stále jich je do kotle dost
užijeme si to :pivko:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Mišel píše:
Stále jich je do kotle dost
Pres 600 snad
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Grimley píše:Nevíte, jestli jsou na dnešek ještě lupeny do kotle? …. Ten mamrd to pokaždý odpočítává do posledního lístku a teď jsem to nějak nezaregistroval
Tu trosku nazýváš kotel??? :crazy: :crazy:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Zíbrdý píše:Ten Hrouzek je fakt génius. Během dne dokáže léčit salmonelu šaman. Dobrej tah na tipáč. Asi z toho zamáznou ty dluhy.
Z 3.7 na 2.77 slusna prace. Lajna II ma o scenare postarano
Zamčeno