Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Ty kurzy strašně lítaj
Always
Příspěvky: 80
Registrován: 23 lis 2018 22:20

Re: Hokej

Příspěvek od Always »

Adam píše:Ty kurzy strašně lítaj
Dávám nás a Motor :-) Za litr.
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Když už jsme u té oblíbenosti klubů v Extralize. Sérii kometa - komici, hodnotí zb.michalek.
Úspěch modrobileho souboru slavili i na jihu čech. Od r.13 nemohou obyvatelé přijít hk na jméno. To platí i
pro Michálka. Tahle série pro mě byla taková trošku osobní. Psalo mi hodně lidí z jihu Čech,že nám fandí.mountfield také 3x využil možnost podat protest k disciplinární komisi, přičemž až v posledním případě uspěl. Eratova sekera na Rakose. Tenhle klub je tím známý. Hlavně ten pán, co to tam vede. O to je to sladsi. Popsal obrance komety.
Always
Příspěvky: 80
Registrován: 23 lis 2018 22:20

Re: Hokej

Příspěvek od Always »

dáda74 píše:Když už jsme u té oblíbenosti klubů v Extralize. Sérii kometa - komici, hodnotí zb.michalek.
Úspěch modrobileho souboru slavili i na jihu čech. Od r.13 nemohou obyvatelé přijít hk na jméno. To platí i
pro Michálka. Tahle série pro mě byla taková trošku osobní. Psalo mi hodně lidí z jihu Čech,že nám fandí.mountfield také 3x využil možnost podat protest k disciplinární komisi, přičemž až v posledním případě uspěl. Eratova sekera na Rakose. Tenhle klub je tím známý. Hlavně ten pán, co to tam vede. O to je to sladsi. Popsal obrance komety.
Kdo ví, jestli by tak mluvil, kdyby vypadli. Jako nedivím se, že Schöna nemůžou ani cejtit, ale někdy je to až trošku komický. Jako třeba teď tenhle úplně zbytečnej leč od Michálka.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

av69 píše:Neodolal jsem jedinečné příležitosti, kdy pan GM zodpoví několik dotazů fanouškům. Do osudí jsem vložil dotaz:

Dobrý den, pane krajský zastupiteli, městský zastupiteli, generální manažere,

klub jste přebíral po Pavlu Rohlíkovi v době, kdy se zdálo, že hůř už být nemůže. Ve všech měřitelných statistikách si však klub pod Vaším vedením vede ještě hůře než tehdy. O morálním úpadku ani nemluvě. Jaký je to pocit být horším manažerem než byl Pavel Rohlík?

Věřím, že po baráži bude platit Vaše stranické heslo "Bude líp". Aby k tomu došlo, tak se musíme udržet v extralize a zároveň se Vy, pan Šebek a pan Hrabal nesmíte udržet ve svých funkcích. Pardubický hokej si zaslouží kompetentní vedení.

Ačkoliv asi bude odpovídat jen na hodící se dotazy, tak by bylo fajn, aby dostal nějakou zpětnou vazbu :-)
Jsi v tom oslovení ještě zapomněl na funkci pátého brankáře... ;-)
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tau píše: Jsi v tom oslovení ještě zapomněl na funkci pátého brankáře... ;-)
Říkal jsem si, že hráče nechci dostávat pod tlak, jen vedení a politiky...:-)))

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

Že von ten tatarák jim podstrčil ten náš řiťoprdelník na rozkaz Charváta nespadneme. :shh:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od subris »

av69 píše: Říkal jsem si, že hráče nechci dostávat pod tlak, jen vedení a politiky...:-)))

Odesláno z mého BLA-L09 pomocí Tapatalk

.. Jen jestli už Ondra, Šuspik aspol nezakladaji nové uživatelske účty a nepíšou tam podporu klubu i Salfovi, o tom jak se jim daří, že chybí jen štěstíčko bla bla bla a tyhle negativní dotazy se tam mají ztratit :-)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 846
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Always píše: Neřekl bych, že je jedno jestli sestoupíme. Kousek od nás je docela silná konkurence. A jestli se Mechow bude chovat stejně, jako jsme se chovali my dlouhé roky k nim, tak potěš koště. Nemají sice takovou sílu zákulisí jako my za Kusýho, ale dokázali by nám to hodně znepříjemnit. Nikdo nechce mít za barákem silnýho soupeře. A stejně jako jsme my jim dvacet let prakticky znemožnili postup, můžou to zkusit i oni. Majetkový podíl, farma atd... A nikdo by se nemohl divit nebo jim to mít za zlé. Obávám se, že tady by garanci toho, že se to nestane nemohl dát nikdo. Ani klub a ani město.
Nehrabe ti? Jakým způsobem jsme Mechovu znemožnili 20 let postup? Kdyby tam nevstoupili peníze z Pardubic, tak v Mechovu žádný hokej není.
Okfans
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2019 01:08

Re: Hokej

Příspěvek od Okfans »

Vaše smrt, naše radost :pivko: :rock: :goodpost: :clap:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Ty mají hezký, na mobilu čitelný, web


Sent from my iPhone using Tapatalk
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

V neděli s Kladnem jsme v tv
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

in-spyder píše: Ty mají hezký, na mobilu čitelný, web


Sent from my iPhone using Tapatalk
To víš, tam na to mají a nikdo se tam do toho nějak extra nemontuje... :-D
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

připravte si vidle, bude potřeba vykydat hnůj z našeho klubu. Jinak se nehneme z místa.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Igor Bezbolestný
Příspěvky: 68
Registrován: 27 led 2019 21:23

Re: Hokej

Příspěvek od Igor Bezbolestný »

tau píše:Bývalého StB agenta Šubrta na post šéfa dozorčí rady nominovala sociální demokracie. Do Pardubic ho doporučilo vedení slovenské sociální demokracie SMER.....
Top už je fakt k zblití, asi taky v souladu s nastavenou koncepcí....
Přijde Vám logické , aby pardubická ČSSD hledala zástupce do DR městské firmy na Slovensku ? Kolik dalších zástupců ČSSD v současnosti i minulosti v městských firmách není z Pardubic ? Řekl bych že žádný. Tak proč najednou ta změna ? A proč hned na předsedu DR , když byl na to místo původně zastupitelstvem schválen primátor ?

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=117824&SID=2&P=0
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Igor Bezbolestný píše: Přijde Vám logické , aby pardubická ČSSD hledala zástupce do DR městské firmy na Slovensku ? Kolik dalších zástupců ČSSD v současnosti i minulosti v městských firmách není z Pardubic ? Řekl bych že žádný. Tak proč najednou ta změna ? A proč hned na předsedu DR , když byl na to místo původně zastupitelstvem schválen primátor ?

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=117824&SID=2&P=0
Martin už číslo na jednoho slovenskýho vysloužilýho estébáka má, Alberta si oficiálně na triko vzali místní fackovací panáci socánci (holt post náměstka primátora pro partaj s dvěma zastupiteli něco stojí).

Moc nechápu, proč má Charvát potřebu tuhle hru hrát. Jeho voličům by nevadilo, kdyby měl těch čísel třeba deset a všude se tím chlubil.
Uživatelský avatar
Igor Bezbolestný
Příspěvky: 68
Registrován: 27 led 2019 21:23

Re: Hokej

Příspěvek od Igor Bezbolestný »

tomaso25 píše: Martin už číslo na jednoho slovenskýho vysloužilýho estébáka má, Alberta si oficiálně na triko vzali místní fackovací panáci socánci (holt post náměstka primátora pro partaj s dvěma zastupiteli něco stojí).

Moc nechápu, proč má Charvát potřebu tuhle hru hrát. Jeho voličům by nevadilo, kdyby měl těch čísel třeba deset a všude se tím chlubil.
Podstatný je ten odkaz na slovenský obchodní rejstřík.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Nevíte, o kom je řeč? :D


Jsem s ním v kontaktu. Je to velmi pracovitý, řekl bych až téměř hyperaktivní mladý muž. Navíc má vzdělání a ukázal, že umí vzít za práci, má zájem o politiku. Určitě bude v popředí kandidátky,“ uvedl Charvát
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Igor Bezbolestný píše: Přijde Vám logické , aby pardubická ČSSD hledala zástupce do DR městské firmy na Slovensku ? Kolik dalších zástupců ČSSD v současnosti i minulosti v městských firmách není z Pardubic ? Řekl bych že žádný. Tak proč najednou ta změna ? A proč hned na předsedu DR , když byl na to místo původně zastupitelstvem schválen primátor ?

http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=117824&SID=2&P=0
Strnadův člověk...
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Sice jsme ve srackach, ale ruku na srdce. Kde je nedostatek vstupenek na baráž? Kdo tohle má?? Fronty u pokladen?? V okolí můžou jen tupě závidět, kolik nás je..... Prostě paráda, škoda že si tohle nedokáže uvědomit pár jedinců, kteří to dotáhli až do téhle situace.
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Nejdůležitější budou první 2 zápasy, jestli nebudeme bodovat tak je to náš konec, v opačném případě budu přesvědčen o setrvání v EL :modlitba:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

hans68 píše:Nejdůležitější budou první 2 zápasy, jestli nebudeme bodovat tak je to náš konec, v opačném případě budu přesvědčen o setrvání v EL :modlitba:
Tohle je strasne zradny. Posleni baraz jsme prvni dva prohrali a dopadlo to nakonec dobre. Kdyz padala Slavie tak po pulce baraze o dva body vedla tabulku.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Štenkovan píše: Tohle je strasne zradny. Posleni baraz jsme prvni dva prohrali a dopadlo to nakonec dobre. Kdyz padala Slavie tak po pulce baraze o dva body vedla tabulku.
Chtěl jsem poukázat na úplně to stejné! Nicméně trochu to chápu. Jak už jsem včera psal, taky se bojím, že u nás letos není taková vnitřní síla, abychom případnou ztrátu třeba v půlce baráže ještě zvrátili. Možná se pletu, ale tentokrát bych určitě ocenil dobrý vstup aneb v neděli večer aspoň čtyři bodíky. Každý bude nesmírně těžký...
Chomouti se začnou možná i zázračně "uzdravovat" a to taky začne míchat kartami..

a pro frystu: Omlouvám se za tu rodinu, měl jsem na mysli spíše "rodinu" DF (jen jsem to zkonil), byť je mi jasné, že ji taky nemusíš. Ale to bude nakonec jedno, kluky bude muset hnát úplně každý fanoušek, na chvíli budou muset jít tyhle žabomyší války mezi fanoušky stranou..
Pak ať nastane pořádná revoluce. ;-)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Štenkovan píše: Tohle je strasne zradny. Posleni baraz jsme prvni dva prohrali a dopadlo to nakonec dobre. Kdyz padala Slavie tak po pulce baraze o dva body vedla tabulku.
Baraz je dlouha a spravedliva. Ale muze nam byt jeste hur pokud nechytneme zacatek.
Zamčeno