Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jirka. píše:ad Sweník: Přece mi neříkej chlape, že máš svůj život postavenej jen na pardubickém hokeji.. trocha nadhledu.. i když je pravda že ještě před dvěma roky jsem to tak taky trochu měl jako ty..

Je strašně zajímavý si tady číst všechny ty úvahy, debaty, názory, spekulace...

Od každýho trochu... a má to úroveň, a i ta ironie, dělání si legrace ze současné situace.. není sranda jako sranda.. i ta musí mít určitou váhu. A tady ji má..

Je teda pravda, že po loňským šestým místě jsem si myslel, že skončíme tak 9,10 v tabulce. A že do týmu minimálně 1,2 odchovanci přijdou a celkově kádr bude vypadat trochu jinak.. Musíme se hluboce omluvit všem, kteří do toho viděli víc než já a uznat že měli pravdu, protože jsem je někdy přesvědčoval o opaku.

Před baráží předloni jsem byl optimista - a vyšlo to. Teď jsem pesimista a... myslím že to nevyjde..

Mě by třeba jen zajímalo, jak takovej Honzík Hrabalu může vůbec chodit ven mezi lidi, to se nebojí? není mu trapně? nemá vůbec žádný svědomí? Na jednu stranu to musí mít strašně těžký, takovej přizdisračskej život, kdy se člověk nemůže ani ráno podívat hanbou do zrcadla.. nebo vy myslíte že to u některých lidí vůbec nefunguje?? :)))

Vzpomínám na toho pána, jak na kotli před dvěma léty říkal že tady se s těmi hráči nedobře pracuje... tenkrát se mu vysmáli, že to není pravda.. že to a to a tamto.. dneska je to v plný nahotě...
Já už ani ne, v Pardubicích nebydlím, sledují to spíš z povzdálí. Ale bylo by mi líto hlavně všech těch starších pánů, co chodí již desítky let. A je úplně jedno, zda jsou to bývalí hráči, osoby nějak s klubem spojené, či jen "obyčejní" fanoušci.
Jestli tahle banda ničemů Pardubice o hokej skutečně připraví, nebude to dobré. Nečekám žádnou očistu jako v CB, bylo by kolem toho hodně zlé krve..

No uvidíme, možná už v neděli budeme malinko moudřejší. Minimálně o to, jestli tým bude mít snahu to zachránit a dá do toho všechno..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše:Bývalého StB agenta Šubrta na post šéfa dozorčí rady nominovala sociální demokracie. Do Pardubic ho doporučilo vedení slovenské sociální demokracie SMER.....
Top už je fakt k zblití, asi taky v souladu s nastavenou koncepcí....
Já se poseru.... :grr:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Muf píše: Já se poseru.... :grr:

Politika je jeden bordel, ať už je to kterákoliv strana.....
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Jinak Lohnila má pár lidí v merku,ten to odsere jednoznačně.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Cavalera píše:Jinak Lohnila má pár lidí v merku,ten to odsere jednoznačně.
:rock: :thumbup:
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Cavalera píše:Jinak Lohnila má pár lidí v merku,ten to odsere jednoznačně.
Já jako žena taky mu potřebuju od plic něco říct snad zůstanu u řečí
užijeme si to :pivko:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

No, nějak nechápu záležitost s ochrankou. Vím,že jsme naštvaní a někteří tady občas pohrozi, ale nevěřím v nějaký fyzicky konflikt. Ano, máme jen pár bodů v tabulce, jsme zoufalí a klub v řiti, ale na úroveň Hradce jsme snad ještě neklesli, ne? :)
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

frysta píše:No, nějak nechápu záležitost s ochrankou. Vím,že jsme naštvaní a někteří tady občas pohrozi, ale nevěřím v nějaký fyzicky konflikt. Ano, máme jen pár bodů v tabulce, jsme zoufalí a klub v řiti, ale na úroveň Hradce jsme snad ještě neklesli, ne? :)
Jsme pod úrovní Hradce... Bafuňářsky i herně. Je jen otázkou času, než klesnem níž i co se vypatlanců týká.

Osobně si nemyslím, že jim hrozí nějaké bezprostřední nebezpečí. Spíš je to PR výpotek, jako že musí pracovat pod strašlivým tlakem nespokojených fanoušků, jsou ve stresu a proto je pochopitelné, že mohou udělat chybu. Prostě potřebují klid na práci, znáš to... A my jim ho nechceme dopřát...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Cavalera píše:Jinak Lohnila má pár lidí v merku,ten to odsere jednoznačně.
To aby Lohňa a jeho kuřbuřti radši sledovali baráž zabarikádovaný v klubovým vipu s Ondrou a Dušou...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

JJenda píše: Jsme pod úrovní Hradce... Bafuňářsky i herně. Je jen otázkou času, než klesnem níž i co se vypatlanců týká.

Osobně si nemyslím, že jim hrozí nějaké bezprostřední nebezpečí. Spíš je to PR výpotek, jako že musí pracovat pod strašlivým tlakem nespokojených fanoušků, jsou ve stresu a proto je pochopitelné, že mohou udělat chybu. Prostě potřebují klid na práci, znáš to... A my jim ho nechceme dopřát...
Jako klub ano, ale fans bych nezatracoval. I v současné řiti si myslím,že základna je tady jaksi oddanější. Možná by v HK baráž taky vyprodali, nevíme. Faktem ale je,že u nich na zimáku fyzické napadení hrozilo a hrozí. Pce jsou poněkud kultivovanější.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Hodně mě překvapil Tipsport. Kurzy na udržení v jsou fakt zajímavý. Dynamo je favorit. Pardubice 1,7 Kladno 1,77, Chomutov 1,9 a Budějovice 2.
Takhle jsem to tedy vypsaný nečekal a myslím, že málo z nás.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Štenkovan píše:Hodně mě překvapil Tipsport. Kurzy na udržení v jsou fakt zajímavý. Dynamo je favorit. Pardubice 1,7 Kladno 1,77, Chomutov 1,9 a Budějovice 2.
Takhle jsem to tedy vypsaný nečekal a myslím, že málo z nás.
Taky jsem nečekal, asi se kkonečně začíná projevovat soulad s nastavenou koncepcí... Ale jako favorita bych nás nenazýval. Přece jen ty kurzy jsou hodně vyrovaný.....
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Škoda, že už mezi námi není diskutér z úleku teslavole, ten by nám kurzy zanalyzoval...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

av69 píše:Škoda, že už mezi námi není diskutér z úleku teslavole, ten by nám kurzy zanalyzoval...
Bohužel, spojitost mezi vypsanými kurzy a atentátem p. Baldy už zůstane navždy zahalena hohovinou. :)
Always
Příspěvky: 80
Registrován: 23 lis 2018 22:20

Re: Hokej

Příspěvek od Always »

torrent píše:no když to tak čtu tak ono je celkem jedno jestli se to udrží nebo ne. Pokud to čirou náhodou zachrání tak na tuty spadneme za rok. Nebudeme mít s kým hrát, půlka kanclů bude stejná, hrabal akorát bude zalezlej v Látalově řiti. Jinak vše bude stejné. A říct (nevím kdo), že Lubina neměl příležitost něco s týmem dokazat, to už chce velkou dávku zaslepenosti...
Neřekl bych, že je jedno jestli sestoupíme. Kousek od nás je docela silná konkurence. A jestli se Mechow bude chovat stejně, jako jsme se chovali my dlouhé roky k nim, tak potěš koště. Nemají sice takovou sílu zákulisí jako my za Kusýho, ale dokázali by nám to hodně znepříjemnit. Nikdo nechce mít za barákem silnýho soupeře. A stejně jako jsme my jim dvacet let prakticky znemožnili postup, můžou to zkusit i oni. Majetkový podíl, farma atd... A nikdo by se nemohl divit nebo jim to mít za zlé. Obávám se, že tady by garanci toho, že se to nestane nemohl dát nikdo. Ani klub a ani město.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8630
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše:Akorát mně teda přide zbytečný platit víc peněz za ochranu těch troubů.. Se mohli klidně domluvit s Lohňou. Ten má praxi z AFI, takže mohl jít kámoše Salfickýho o spol. zadara bránit vlastním panděrem... Určitě v souladu s nastavenou koncepcí....
Nebo mohl HoH zavitat po dlouhe dobe "oficialne" na toto forum, regnutej tu je, a najmout si nekoho odsud. Vsak jsme jedna Dynamo rodina. By to pro nej udelal kazdej druhej. A snad i zadarmo Obrázek
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

frysta píše: Jako klub ano, ale fans bych nezatracoval. I v současné řiti si myslím,že základna je tady jaksi oddanější. Možná by v HK baráž taky vyprodali, nevíme. Faktem ale je,že u nich na zimáku fyzické napadení hrozilo a hrozí. Pce jsou poněkud kultivovanější.
Občas si říkám, škoda že pce fanoušci nejsou větší hovada. Kdyby se dalo tomu ansáblu najevo nespokojenost možná bysme se dočkali nějakých změn. Ale každej poplácává a je spokojenej, tak máme hovno
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Štenkovan píše:Hodně mě překvapil Tipsport. Kurzy na udržení v jsou fakt zajímavý. Dynamo je favorit. Pardubice 1,7 Kladno 1,77, Chomutov 1,9 a Budějovice 2.
Takhle jsem to tedy vypsaný nečekal a myslím, že málo z nás.
Ale ten rozdíl mezi prvním a posledním je marginální. Neboli tady není favorit....
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Zajímavý je ten Chomutov, dle rozhovoru lehlo 21z28 hráčů a vypadá to, že fakt salmonela, čili 2-3týdny mimo jakoukoliv fyzickou zátěž, čili v podstatě celá baráž. Samozřejmě to mohou být řeči jen do novin, trochu nafouknuté, což možná ovlivňuji i ty kurzy, protože jinak na padáka je Chomutov, který to bude hrát s hráči z Kadaně (je otazník, kteří mohou = jsou kmenovými hráči pirátů) a s juniory. Najednu stranu tohle bych opravdu nepřál nikomu ..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Upřímně moc nevěřím že by Salfa skončil. Bere pravděpodobně půlku co skvělej extraligovej hráč.

Dlouhou dobu jsem mu fandil a zastával se ho. Ale bohužel, letos respekt skončil Jak psal Sweník, je to ti postodušan. Bruslení není bohužel jediná kvalifikace.

Takže mně by třeba nyní pomohlo vědět, že Salfa po sezoně skončí a že ho nahradí třeba ten Látal. Tím bych nabyl zpět nějakou víru. Bohužel dnes nevěřím ....

Jak jsem už psal (co vím) pardubáci hrající v HR nebyli nedostupní. A chtěli se myslím vrátit. Ale ti naši mistři i opravdu mysleli že jsou na 3 lajnu drazí...

Myslím, že odchovanci se dokážou vrátit, ale musí vědět že klub angažuje několik dalších odchovanců najednou a vytvoří tým. Nemyslím, že se vrátí jako jednotlivci.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

in-spyder píše:Zajímavý je ten Chomutov, dle rozhovoru lehlo 21z28 hráčů a vypadá to, že fakt salmonela, čili 2-3týdny mimo jakoukoliv fyzickou zátěž, čili v podstatě celá baráž. Samozřejmě to mohou být řeči jen do novin, trochu nafouknuté, což možná ovlivňuji i ty kurzy, protože jinak na padáka je Chomutov, který to bude hrát s hráči z Kadaně (je otazník, kteří mohou = jsou kmenovými hráči pirátů) a s juniory. Najednu stranu tohle bych opravdu nepřál nikomu ..
Salmonelu jsem zažil. Záleží na tom, co a kolik jsi toho snědl. V mém případě jsem nejméně týden pomalu nebyl schopen dojít doma na záchod...
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Itchy píše: ...
Jak jsem už psal (co vím) pardubáci hrající v HR nebyli nedostupní. A chtěli se myslím vrátit. Ale ti naši mistři i opravdu mysleli že jsou na 3 lajnu drazí...
Myslím, že odchovanci se dokážou vrátit, ale musí vědět že klub angažuje několik dalších odchovanců najednou a vytvoří tým. Nemyslím, že se vrátí jako jednotlivci.
Ja bych toto rad podepsal :) Proste to vidim hodne podobne ...chtelo se usetrit a toto jsou vysledky.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

On se na tento post nikdo nehledal, ale když už byl ten "zájemce".
Naposledy upravil(a) Gumid dne 27 bře 2019 22:37, celkem upraveno 1 x.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Neodolal jsem jedinečné příležitosti, kdy pan GM zodpoví několik dotazů fanouškům. Do osudí jsem vložil dotaz:

Dobrý den, pane krajský zastupiteli, městský zastupiteli, generální manažere,

klub jste přebíral po Pavlu Rohlíkovi v době, kdy se zdálo, že hůř už být nemůže. Ve všech měřitelných statistikách si však klub pod Vaším vedením vede ještě hůře než tehdy. O morálním úpadku ani nemluvě. Jaký je to pocit být horším manažerem než byl Pavel Rohlík?

Věřím, že po baráži bude platit Vaše stranické heslo "Bude líp". Aby k tomu došlo, tak se musíme udržet v extralize a zároveň se Vy, pan Šebek a pan Hrabal nesmíte udržet ve svých funkcích. Pardubický hokej si zaslouží kompetentní vedení.

Ačkoliv asi bude odpovídat jen na hodící se dotazy, tak by bylo fajn, aby dostal nějakou zpětnou vazbu :-)
Zamčeno