Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
jméno a příjmení
Příspěvky: 131
Registrován: 19 zář 2016 11:03

Re: Hokej

Příspěvek od jméno a příjmení »

takže Štajnoch, Gregorc, Perret .. neděláme tu farmu Hradci už teď ?
co bylo před námi, je už za námi
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Mě to připadá,že je tady půlka osazenstva na drogách.Co by tady Kousalové ,Zohornové atd.dělali????Pokud to udrží,tak to bude sračka jako každý rok.Vyjmenujte aspoň jednoho nadstandartního hráce za posledních pět let objevil.

tyhle zmrdi to ani neumí a stále se tam drží.V Pardubicích mají lidi hokej rádi včera jsem šel kolem zimáku a tam fronta cca 20 metrů ty vole kde to mají a čůrák Salfický s teploušem Hrabalovic+zmrd Šebků stále v pohodě.Největší viník marastu město v čele s kokotem Charvátovic.Doufám,že dostanou aspoň někde přez držku.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Adam píše:Pane bože, oni to "společně to zvládneme" našijou hráčům na dresy :crazy:
To se zase klubovým píáristúm splašily čakry.... Ale musíme si uvědomit, že nic, co se v klubu děje, není náhodou.... Vše je v souladu s nastavenou koncepcí ...
Naposledy upravil(a) tau dne 27 bře 2019 11:37, celkem upraveno 1 x.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Hlavně si vzpomeňte na poslední barazovou sezónu a řeknete kdo podepsal před záchranou a kdo po ni? Nebuďme idealisti, hráči do rizika nepůjdou, vždyť ani ten Koukal do toho rizika nešel a raději podepsal a zrovna on by dle mne neměl problém počkat a podepsat potom. Nejprve záchrana a pak až skládání kádru z toho co zbyde. Jen na tu záchranu nějak nevěřím, chtěl bych, ale nejde to ..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Ja teda taky doufam, ale v podstate mi je jedno jestli padneme uz letos nebo za rok primo. Nasranej budu tak jako tak. Akorat nevim na koho to svalej za rok
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

WalkingDude píše:Ja teda taky doufam, ale v podstate mi je jedno jestli padneme uz letos nebo za rok primo. Nasranej budu tak jako tak. Akorat nevim na koho to svalej za rok
Na tohle rozvracecsky forum
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Jsme ve smyčce. Po případném úspěchu nebude čas dávat dohromady kvalitní tým,takže jsme už teď odkázáni na hráče a la Tronča, Marosz + náhrady za cizince. Bude se to látat. :) Byla tady šance vyskočit ze smyčky po pověstném 6. místě, ale bohužel. Teď už nezbývá než čekat na další šanci, ať už v extralize nebo v chance, a doufat, že u kormidla budou jiní. Neplatí, že horší to být nemůže. V éře Rohlika jsme si to taky říkali. :)
Pamatujete loňské léto plné očekávání a potenciálních posil, návratů? Sem teď nikdo rozumný nepůjde, protože jako hráč chci být úspěšný a tým se nevybírá jen podle platu. Proto celkem věřím,že Dušan v lednu měl peníze a kvalitní hráče by byl schopný přeplatit, ale všichni se na něj vykašlali. Když dostali košem, objevila se verze s prázdným trhem.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Vedení klubu chce na barážové zápasy najmout ochranku, která bude mít za úkol v aréně bránit politiky a šéfy klubu před případnými útoky.
Zdor: BabišDnes

Tady má někdo, určitě v souladu s nastavenou koncepcí, pěkně stažený půlky....
Naposledy upravil(a) tau dne 27 bře 2019 12:11, celkem upraveno 1 x.
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

WalkingDude píše:Ja teda taky doufam, ale v podstate mi je jedno jestli padneme uz letos nebo za rok primo. Nasranej budu tak jako tak. Akorat nevim na koho to svalej za rok
Jestli bude nový GM, tak na Salfickýho, že dovedl tým do baráže, trh už byl rozebraný a nebylo možno sestavit konkurenceschopný tým. Což mě přivádí na myšlenku, že v případě záchrany nejsme úplně bez šance vyhnout se přímému sestupu, protože druhý úspěšný barážista bude mít stejnou výchozí pozici. O to 13. místo může být ještě řežba.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

tau píše: To se zase klubovým píáristúm splašily čakry.... Ale musíme si uvědomit, že nic, co se v klubu děje, není náhodou.... Vše je v souladu s nastavenou koncepcí ...


.. Honzík perli s těma dresama na facebook. Ta propagace na baráž je větší než v dobách titulu... Jen čekám, kdy si to C nasije na oblek... VŠE JE V SOULADU S NASTAVENOU KONCEPCÍ
.... #zadynamo
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

tau píše: Vedení klubu chce na barážové zápasy najmout ochranku, která bude mít za úkol v aréně bránit politiky a šéfy klubu před případnými útoky.
Zdor: BabišDnes

Tady má někdo, určitě v souladu s nastavenou koncepcí, pěkně stažený půlky....
Kde to čteš? Na idnesu je jenom rozhovor se zoufalým Růžičkou.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

tau píše: Vedení klubu chce na barážové zápasy najmout ochranku, která bude mít za úkol v aréně bránit politiky a šéfy klubu před případnými útoky.
Zdor: BabišDnes

Tady má někdo, určitě v souladu s nastavenou koncepcí, pěkně stažený půlky....
Ten co má koule, si bere ochranku? A ten co je nemá, také? A po baráži už bez ochranky? Se asi budou muset odstěhovat, pokud jim to ještě nedošlo.
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Adam píše: Kde to čteš? Na idnesu je jenom rozhovor se zoufalým Růžičkou.
Papír, pardubická mutace BabišDnes
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

tau píše: Papír, pardubická mutace BabišDnes
Mít staženou prdel z vlasních fanoušků před začátkem baráže opravdu nesvědčí o tom, že by si "načalstvo" bylo jisto tím, že tu extraligu udržíme. Dobře jim tak, jen ať jim cvaká. nemají se srát do něčeho, co neumějí...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: Vedení klubu chce na barážové zápasy najmout ochranku, která bude mít za úkol v aréně bránit politiky a šéfy klubu před případnými útoky.
Zdor: BabišDnes

Tady má někdo, určitě v souladu s nastavenou koncepcí, pěkně stažený půlky....
Tak ono je snadný lidi provokovat za klávesnicí a něco jinýho je se s nimi pak potkat, že Honzo Hrabale?

A že má staženou prdel Šebek se Salfickým, to se šušká už nějakej ten týden.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Jsem zvědavej na zítřejší odpovědi pana Samohula. Vložené otázky se totiž neobjevují, takže předpokládám, že na řadu těch méně příjemných se prostě neodpoví...

Teda ne že by to něco řešilo, ale jen to zase potvrdí fakt, pan šéf je alibista a kretén.
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

ad Sweník: Přece mi neříkej chlape, že máš svůj život postavenej jen na pardubickém hokeji.. trocha nadhledu.. i když je pravda že ještě před dvěma roky jsem to tak taky trochu měl jako ty..

Je strašně zajímavý si tady číst všechny ty úvahy, debaty, názory, spekulace...

Od každýho trochu... a má to úroveň, a i ta ironie, dělání si legrace ze současné situace.. není sranda jako sranda.. i ta musí mít určitou váhu. A tady ji má..

Je teda pravda, že po loňským šestým místě jsem si myslel, že skončíme tak 9,10 v tabulce. A že do týmu minimálně 1,2 odchovanci přijdou a celkově kádr bude vypadat trochu jinak.. Musíme se hluboce omluvit všem, kteří do toho viděli víc než já a uznat že měli pravdu, protože jsem je někdy přesvědčoval o opaku.

Před baráží předloni jsem byl optimista - a vyšlo to. Teď jsem pesimista a... myslím že to nevyjde..

Mě by třeba jen zajímalo, jak takovej Honzík Hrabalu může vůbec chodit ven mezi lidi, to se nebojí? není mu trapně? nemá vůbec žádný svědomí? Na jednu stranu to musí mít strašně těžký, takovej přizdisračskej život, kdy se člověk nemůže ani ráno podívat hanbou do zrcadla.. nebo vy myslíte že to u některých lidí vůbec nefunguje?? :)))

Vzpomínám na toho pána, jak na kotli před dvěma léty říkal že tady se s těmi hráči nedobře pracuje... tenkrát se mu vysmáli, že to není pravda.. že to a to a tamto.. dneska je to v plný nahotě...
Naposledy upravil(a) Jirka. dne 27 bře 2019 12:54, celkem upraveno 1 x.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Akorát mně teda přide zbytečný platit víc peněz za ochranu těch troubů.. Se mohli klidně domluvit s Lohňou. Ten má praxi z AFI, takže mohl jít kámoše Salfickýho o spol. zadara bránit vlastním panděrem... Určitě v souladu s nastavenou koncepcí....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše:Akorát mně teda přide zbytečný platit víc peněz za ochranu těch troubů.. Se mohli klidně domluvit s Lohňou. Ten má praxi z AFI, takže mohl jít kámoše Salfickýho o spol. zadara bránit vlastním panděrem... Určitě v souladu s nastavenou koncepcí....
Když o někom víš, že jeho cena je pivo a párek, tak takovýmu nemůžeš úplně věřit. :-) Honzík není právě Einstein, ale tohle si spočítat dovede.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Neřešte hráče na příští rok. Stejně bude všechno jinak. Je potřeba veškerou pozornost věnovat juniorce a dorostu. Letošní sezóna to snad jasně ukázala. Jestliže v dorostu v každém utkání boduje Formánek, měl hrát už teď v juniorce a v nové sezóně už ho musí připravovat na zkoušku mezi dospělými. A jestli jsou v mládežnických týmech podobní hráči, musí hrát o stupínek výš. Samozřejmě s rozmyslem. Což bude asi největší problém. Ale ti kluci musí vědět, že je klub chce a potřebuje a že je nakonec nevymění za bandu cizích "zaměstnanců".
Když se dívám na prvoligisty, myslím, že nezbývá než jezdit bazény bez zastavení. Jinak to nepůjde. Ale nějaká hrůza z nich zase nejde. Myslím, že třeba v Kladně budou jiní nebezpečnější než Jágr a Plekanec. A viděl jsem, že Jágra není zase až tak těžké vyvést z míry. Takového jsem ho neznal... Jinak už to není on, i když sílu v rukách má pořád velikou a pajcr hodně dlouhý.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

PL8 píše:Neřešte hráče na příští rok. Stejně bude všechno jinak. Je potřeba veškerou pozornost věnovat juniorce a dorostu. Letošní sezóna to snad jasně ukázala. Jestliže v dorostu v každém utkání boduje Formánek, měl hrát už teď v juniorce a v nové sezóně už ho musí připravovat na zkoušku mezi dospělými.
No to teda nevím. Formánek je prvoročák v dorostu, ještě mu nebylo 15. Nemyslím si, že by mu prospělo hrát s až o 5 let staršími juniory... Jasně, v dorostu byl lídrem, je to talent. Ale všechno má svůj čas a myslím, že na tak razantní postaršení je ještě mladej.... Příští sezonu ať za juniorku klidně postupně naskakuje, pokud na to bude mít výkonnost. Ale hodit ho tam už teď, to by bylo hrodně uspěchaný....
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Ta ochranka to je ostrý, ať táhnou, na držku by potřebovali.....ty emoce od lidí tam budou, pokud spadnem a možná i když se zachráníme
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

tau píše: No to teda nevím. Formánek je prvoročák v dorostu, ještě mu nebylo 15. Nemyslím si, že by mu prospělo hrát s až o 5 let staršími juniory... Jasně, v dorostu byl lídrem, je to talent. Ale všechno má svůj čas a myslím, že na tak razantní postaršení je ještě mladej.... Příští sezonu ať za juniorku klidně postupně naskakuje, pokud na to bude mít výkonnost. Ale hodit ho tam už teď, to by bylo hrodně uspěchaný....
Já nemyslím hodit, proto píšu s rozmyslem. Ale tohle většinou bývají "děti", které jsou jinak nastavené a dokáží zvládnout víc, než by člověk předpokládal. Na druhou stranu - i v tom dorostu potkává hráče, kteří jsou nadměrně velcí...
Jde jen o to, aby i on začal vnímat svoje výjimečné postavení. To pak všechno usnadní. Řekl bych, že to stejně v hlavě má... Samozřejmě, že ho nesmí nechat jen tak "plavat"...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Bývalého StB agenta Šubrta na post šéfa dozorčí rady nominovala sociální demokracie. Do Pardubic ho doporučilo vedení slovenské sociální demokracie SMER.....
Top už je fakt k zblití, asi taky v souladu s nastavenou koncepcí....
Zamčeno