Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tak se kluci přiznejte, čí to byl nápad? Martine, Dušane, Oldřichu, Jene? A kdo to zaplatí už víte?

Obrázek

Ohlasy. J. Fry (GB) @Intracingbureau:"Nejpodivnější myšlenka, kterou jsem na @dostihypce slyšel ... zní pro mě naprosto bláznivě. Tu ledovou plochu šlo umístit jinam." @OlehlaCestmir, veterinář a trenér: "Náhlá změna povrchu po opravě cílové roviny může způsobit zchromnutí koně."

Martin Cap:
Obávám se, že městu nedochází, do jaké marketingové pasti sami sebe dostali. Teď mu nezbývá, než doufat, že v cílové rovině nedojde k žádnému zdravotnímu incidentu, natož před kamerami... Zodpovědní musí počítat s tím, že nejen koňská veřejnost to bude od teď pečlivě sledovat.
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Já vím, kdo to určitě nezaplatí. A tuším, že to zaplatí erár, zdroje jsou a vynakládají se s péčí řádného hospodáře. :clap:
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Zíbrdý píše:Fakt jsem si teď PCEmane odplivl. Tvůj přístup je téměř přizdisráčský. Bláboli novinářů. To si děláš prdel????? To je jasný jak facka každému průměrně smýšlejícímu občanovi jak to bylo. Ty čekáš na soud????? Jedna hláška z filmu se na tebe hodí. - kdyby hloupost nadnášela tak ty budeš létat jak holubička.
Já si zase odplivnu nad novinářema, který lžou a záměrně fabulujou. Jsou to většinou hyeny!
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Mohl by jste mi někdo říct kdy začíná baráž? Děkuji
Uživatelský avatar
torrent
Příspěvky: 1427
Registrován: 21 říj 2016 17:27

Re: Hokej

Příspěvek od torrent »

hans68 píše:Mohl by jste mi někdo říct kdy začíná baráž? Děkuji
29.3.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 846
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

D17qziPXQAAwWde.jpg large.jpg
hans68 píše:Mohl by jste mi někdo říct kdy začíná baráž? Děkuji
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Smil Flaška z Pce píše:
D17qziPXQAAwWde.jpg large.jpg
Příští pátek ne ??
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Děkuji chlapci, v pátek na značkách :thumbup: :wave:
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2083
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 18 krát
Obdržel "To se mi líbí": 47 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Snad v sobě všichni fanoušci najdou poslední síly a odhodlání a zaplnime zimak a poženeme Teslu k záchraně, vysrat se na zmrdy ve vedení a podpořit kluky....
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

tak ještě týden klidu. PAk začne finálová sračka pardubického hokeje. Neschopsnost začít prodávat vstupenky na baráž :-/ Buzeranti.
Vždy jen Dynamo!
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Caesar píše:tak ještě týden klidu. PAk začne finálová sračka pardubického hokeje. Neschopsnost začít prodávat vstupenky na baráž :-/ Buzeranti.
Nechápu, očekávám nějakou výhodnost pro permanentkáře, čili minimálně 3 dny prodej pouze pro ně a pak pro ostatní. Nebo permanentkáři se poperou s ostatními i o svá místa? Jak to chtějí stihnout? Tady už člověk ani neví, jak se rozčilovat, zdali plakat, třískat monitorem anebo raději jet do šluknovského výběžku a házet vajíčka po projíždějícím vlaku s Hrabalem za okny :grr:
Uživatelský avatar
Jarmil
Příspěvky: 213
Registrován: 16 říj 2016 10:05

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Jarmil »

tau píše: Jo, to mně proteklo... On toho za těch pár let prolezl tolik, že si to běžnej fanoušek těžko může všechno pamatovat....
Dík za doplnění, bez toho by Ondrášův CV nebyl úplný.....
Svět je malý a Remoex je Pittera.Toho byla i HC Chrudim než to tam krachlo

Odesláno z mého Lenovo P1a42 pomocí Tapatalk
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Co všechno se tu člověk nedozví. :) Budeme čekat na soud i v případě našeho vedení, nebo se dá už teď tvrdit, že klub položili na dno? Na to, abych poznal sráče nepotřebuju soud ani záznam StB. Celý život Bureš hrabe majetek a prachy a před podzimem života se rozhodnul,že od teď všechno jen pro lidi. V kauze StB říkal na kameru každý týden něco jiného, ale novináři jsou svině. Člověk by i kroupu uronil. :)
Doba byla zlá a lidi dělali chyby, ale někteří se pak podívali do zrcadla, uznali chybu, omluvili se a snažili se jít dál. Nesli si svůj kříž a neschovali jako malý harant pod sukeň maminky,že? Kdepak, v případě takových sráčů nepotřebuju soudem vyřknutý verdikt, stačí ho sledovat a on se usvědčuje sám.
Doporučuju třeba příběh Chramostové.
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

S těma lupenama na baráž mě už taky … Já mám doma dvě permice plus další dva známý, co budou chtít chodit a je tejden do baráže a nevím nic. Já fakt začínám věřit, že se čeká jak Jarcek. Doufám, že se statutární orgáni – Salfa se Šestákem, brzo sejdou a rozhodnou, snad spolu kluci nepřestali mluvit.
Jakub81
Příspěvky: 18
Registrován: 04 bře 2019 15:54

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub81 »

Bureš je největší zlo co nás (ČR) mohlo potkat a mrzí mě, že o našem klubu rozhoduje jeho partaj. V baráži tam nechám hlasivky, i když v záchranu nevěřím. A když potkám HoHa, tak mu dám snad do držky. Je svazák jak vyšitý.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Zíbrdý píše:Fakt jsem si teď PCEmane odplivl. Tvůj přístup je téměř přizdisráčský. Bláboli novinářů. To si děláš prdel????? To je jasný jak facka každému průměrně smýšlejícímu občanovi jak to bylo. Ty čekáš na soud????? Jedna hláška z filmu se na tebe hodí. - kdyby hloupost nadnášela tak ty budeš létat jak holubička.
Na tohle reagovat musím, to je asi jasné. Že sis odplivnul je mi srdečně jedno. Do mého přístupu je ti prd. Já se řídím fakty. A jestli ty máš o kauzách jakéhokoli druhu jasno před tím, než soud dá na stůl fakta a rozhodne (ne na základě novinářských blábolů), tak si klidně mysli co chceš.
Právě realita mě dostala tam kde jsem a jsem skutečně velmi spokojený. Psát, že naše republika je tam kde je, no to je pitomost prvního řádu. Je vidět, že v zahraničí si moc nepobil, jestli ti naše republika připadá být v prdeli.
Abych použil tvé ptačí přirovnání, já si nechám holubičku, ale ty si půjč od Irénky pštrosa - aby tě utáhnul :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

PCE.MAN píše: Na tohle reagovat musím, to je asi jasné. Že sis odplivnul je mi srdečně jedno. Do mého přístupu je ti prd. Já se řídím fakty. A jestli ty máš o kauzách jakéhokoli druhu jasno před tím, než soud dá na stůl fakta a rozhodne (ne na základě novinářských blábolů), tak si klidně mysli co chceš.
Právě realita mě dostala tam kde jsem a jsem skutečně velmi spokojený. Psát, že naše republika je tam kde je, no to je pitomost prvního řádu. Je vidět, že v zahraničí si moc nepobil, jestli ti naše republika připadá být v prdeli.
Abych použil tvé ptačí přirovnání, já si nechám holubičku, ale ty si půjč od Irénky pštrosa - aby tě utáhnul :thumbup: :thumbup: :thumbup:
:goodpost:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Taky furt čekám na ceny lístků na baráž, respektive na to, jak to bude s permicemi klasik... Pokud budou permanentkáři ještě doplácet, tak mě tam jaksi neuvidí. Ne proto, že bych neměl třeba 30 káblí, ale z principu.

Jinak tohle se též povedlo... https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2 ... eri-jezdci

Mám takovej pocit, že pánům a dámám, kteří řídí město jako firmu, se moc nedaří...

EDIT: Pardon, nevšiml jsem si, že to už sem Gumid dal.
Já jen doufám, že ten dickhead markeťák Honzin se tam k tomu pojede vyfotit a dá si ta zase na fejs...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8631
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tomaso25 píše:Taky furt čekám na ceny lístků na baráž, respektive na to, jak to bude s permicemi klasik... Pokud budou permanentkáři ještě doplácet, tak mě tam jaksi neuvidí. Ne proto, že bych neměl třeba 30 káblí, ale z principu.

Jinak tohle se též povedlo... https://ct24.ceskatelevize.cz/regiony/2 ... eri-jezdci

Mám takovej pocit, že pánům a dámám, kteří řídí město jako firmu, se moc nedaří...

EDIT: Pardon, nevšiml jsem si, že to už sem Gumid dal.
Já jen doufám, že ten dickhead markeťák Honzin se tam k tomu pojede vyfotit a dá si ta zase na fejs...
Dickfejs na fejs Obrázek
Gonzales277
Příspěvky: 1159
Registrován: 17 dub 2017 09:22

Re: Hokej

Příspěvek od Gonzales277 »

hans68 píše:Snad v sobě všichni fanoušci najdou poslední síly a odhodlání a zaplnime zimak a poženeme Teslu k záchraně, vysrat se na zmrdy ve vedení a podpořit kluky....
Sorry, ale co to je zase za alibismus? Vysrat se na vedení a podpořit kluky... A kdo se celou tu sezónu fláká na tom ledě, co??? Na tebe a dalších 10k podobných právě to vymrdaný vedení spoléhá! Za mě říkám: zapomeňte, nazdar.
lord Voldemort
Příspěvky: 858
Registrován: 15 úno 2016 18:23

Re: Hokej

Příspěvek od lord Voldemort »

Takže Chomutovu celou sezonu neplatí, paběrkují, otrávili se tatarákem a přesto je nejsměšnější a nejhorší klub HC Dynamo. Congrats Salfickej. Congrats Hrabale!

Začínám se stydět!
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

lord Voldemort píše:Takže Chomutovu celou sezonu neplatí, paběrkují, otrávili se tatarákem a přesto je nejsměšnější a nejhorší klub HC Dynamo. Congrats Salfickej. Congrats Hrabale!

Začínám se stydět!
jj zrovna to čtu..https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... -hrat.html
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

.... tohle je zjevně akce řízená agentem Albertem ......dneska Chomutov, za pár dní ještě jeden z pralesáků. Prostě je potřeba jít tomu štěstíčku naproti :wave: :wave: :pivko:
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Pick píše: .... tohle je zjevně akce řízená agentem Albertem ......dneska Chomutov, za pár dní ještě jeden z pralesáků. Prostě je potřeba jít tomu štěstíčku naproti :wave: :wave: :pivko:
Ještě by mohl Salfa podepsat Cikánka :wave:
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

PCE.MAN píše: Na tohle reagovat musím, to je asi jasné. Že sis odplivnul je mi srdečně jedno. Do mého přístupu je ti prd. Já se řídím fakty. A jestli ty máš o kauzách jakéhokoli druhu jasno před tím, než soud dá na stůl fakta a rozhodne (ne na základě novinářských blábolů), tak si klidně mysli co chceš.
Právě realita mě dostala tam kde jsem a jsem skutečně velmi spokojený. Psát, že naše republika je tam kde je, no to je pitomost prvního řádu. Je vidět, že v zahraničí si moc nepobil, jestli ti naše republika připadá být v prdeli.
Abych použil tvé ptačí přirovnání, já si nechám holubičku, ale ty si půjč od Irénky pštrosa - aby tě utáhnul :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Z toho co ty jsi tu nažvanil by byl román. Ovšem pravdy a skutečnosti v tom nebylo ani zrnko. Takže tě a tvé keci již dávno rovnou roluji dál. Ovšem myslet si že Bureš je nevinný mne nadzvedlo. Toť vše,i tací musí žít........
Zamčeno