Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

tau píše: A co dobře? Vždyť to jsou furt dokola ty samý kecy. Musíme, změníme, nastartovat, zamakat, získat sebevědomí.... A pak přijde zápas a je to tatáž sračka, jako iks utkání přes tím.... Nene, Lubina není schopnej udělat jakoukoliv změnu. I když by třeba chtěl. Zkoušel to na ně po dobrým, po zlým a hovno z toho.... Lubina na to prostě trenérsky nemá, i když je pro něj polehčující okolností ten hráčskej materiál, se kterým by nic nedokázal ani pan Hlinka....
Teď sice dál můžeme kritizovat do alelujá ty kretény z kanceláří, Charváta a kdovíjaký další kreatury, který to do těch hoven dostali....
Pravda je ale taková, že teď se v první řadě musejí sebrat sami hráči. Teď je to jen na nich a na trenérech.... Je měsíc do konce, už žádný změny nepřijdou. Už to má v rukou je ta líná svoloč z kabiny....
Já vůbec nesouhlasím s tím, že by se teď jako kolem hráčů mělo našlapovat po špičkách, aby jako byli v psychický pohodě.... Naopak, pokud je někdo lempl jako Marosz nebo ta díra v bráně, jen ať tady lidi klidně natvrdo napíší, co si o nich myslí.... Protože ten, kdo nás případně pošle do pralesa, budou trenéři a hráči. Nikoliv Salfický nebo Šebek....
Prostě se mi to líbí,tak jsem napsal dobře.
Uživatelský avatar
Mišel
Příspěvky: 2458
Registrován: 27 říj 2014 15:41
Bydliště: Svratouch

Re: Hokej

Příspěvek od Mišel »

Marosz je hvězda bilbordu :rock: "největší bojovník" :thumbdown: :crazy:
užijeme si to :pivko:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Rostěj musí baráž odehrát. Je to přece hlavní tvář z billboardů :rock:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kdy bude diskuzní kotel? Neměl být každých 14 dni?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

U Marosze bude problém hlavně v hlavě. A teď nemyslím, že by na to schválně kašlal, spíš z něj mám pocit, jako by ho hokej občas nebavil, jako by úplně ztratil motivaci a zápal. Netuším, čím by to mohlo být, ale dle mne on by byl ideální případ pro nějakého psychologa. Kdyby mu klub chtěl pomoci..
Tam už dle mne žádné řvaní trenérů a vyhrožování nepomůže. Ten kluk je úplně vyhořelý.. Dost možná s tím bojuje v podstatě celou kariéru..
Ale je to škoda, protože talent má záviděníhodný..
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Mišel píše:Marosz je hvězda bilbordu :rock: "největší bojovník" :thumbdown: :crazy:

... třeba Salfa necha prefotit bilboardy. O sobě říká, že je bojovník, že nikdy neuteče, tak bude hlavní tváří billboardů... :)
.... #zadynamo
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Sweník píše:U Marosze bude problém hlavně v hlavě. A teď nemyslím, že by na to schválně kašlal, spíš z něj mám pocit, jako by ho hokej občas nebavil, jako by úplně ztratil motivaci a zápal. Netuším, čím by to mohlo být, ale dle mne on by byl ideální případ pro nějakého psychologa. Kdyby mu klub chtěl pomoci..
Tam už dle mne žádné řvaní trenérů a vyhrožování nepomůže. Ten kluk je úplně vyhořelý.. Dost možná s tím bojuje v podstatě celou kariéru..
Ale je to škoda, protože talent má záviděníhodný..
Možná kdyby mu Salfa slíbil, že za každou výhru s ním půjde hrát maty, taky by měl nějakou motivaci...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Nevím, proč Hrabal při tvorbě rozpisu nedal místo extraligisty jednoduše Chomutov/ Karlovy Vary nebo tak nejak
.... #zadynamo
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Taaaakze dokonano jest, aneb sestava pro letosek:

Kacetl -
Troncinsky, Hrabal, Cardwell, Wishart, Budik, Caslava, Miromanov, Holland - Sykora, Marosz, Rolinek - Treille, Bubela, T.Svoboda - Mandat, Poulicek, Perret - Vondracek, Dusek, Machala

Mnoho toho nezustalo, hm ...Jako nerikam, ze je to lehky vest klub a samotnymu me tu nekteri kluci svym zpusobem chybi ci chybet budou (Tronca, Ty, Marosz - minimalne Rostovi jsem drzel dlouho palce a fakt veril, ze se srovna), nekteri ne ...
Ale zda se mi to jako kompletne nezvladnuty budovani tymu/brandu.
Kdyz se k tomu pripoctou soucasny vykony Kacy, Jakea, Bubely ...mno.

Soucasny tym pro srovnani. Pri plnym nasazeni ma porad teoreticky sanci ligu udrzet:
Kloucek - Schaus, Eklund, Cardwell, Zdrahal, Budik, Mikus, Porseland, Nedbal - Sykora, Ihnacak, Kratochvil - Hovorka, Dusek, Rolinek - Horky, Mandat, Machala - Kloz, Poulicek, Perret
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Časy trénuje naplno, nebo ni?
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Smolenák dobrý rozhovor, proč to nevyhecovat hned na začátku :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Hubl skončil v Německu, a hned máme adepta na golmana č. 1
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Miromanov hraje v ECHL utocnika? 40 zapasu a 36 bodu.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše:Miromanov hraje v ECHL utocnika? 40 zapasu a 36 bodu.
Zlatej Miromanov vs Porseland
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

jimmypop píše:Zlatej Miromanov vs Porseland
Zrovna u Miromanova jsem si na podzim říkal, že v baráži nám ještě pomůže. Ale semlelo ho to tady jako všechny.

Prohnilý klub až do morku kostí.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

fido píše: Možná kdyby mu Salfa slíbil, že za každou výhru s ním půjde hrát maty, taky by měl nějakou motivaci...
Však to s tím souvisí, i kdyby to byla pravda.. ;-)
Nebo si snad myslíš, že ten člověk je psychicky v pohodě a jen se mu nechce bez jakéhokoliv důvodu hrát, potažmo makat na tréninku? Nesmysl.. A jestli mastí automaty nebo pije, to by byla jen další indicie..
I když moc tomu nevěřím, těch keců jde po Pardubicích už mraky, ale je to dané spíš výsledky, jaké máme.. :-)
Nejspíš tak trochu hokejová "prokrastinace", pokud i tam existuje..

Edit: Mne tedy Miromanov nijak neuchvátil, stejně jako Děrvuk nebo zatím Porseland.. Úplně stejné chyby vzadu, dopředu prakticky nic. Budík nebo Zdráhal určitě lepší varianty..
Jinak místo Marosze bych viděl v základu spíše Kusého, tedy pokud se uzdraví a Tonda Dušek zase přijme roli ve čtvrté lajně. Na druhou lajnu a přesilovky to fakt při vší úctě není.. On to umí ve čtvrté s kýmkoliv, ale naložit na něj produktivitu, to by byl průšvih a hodně by mne to od Lubiny překvapilo..
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Sweník píše: Jinak místo Marosze bych viděl v základu spíše Kusého, tedy pokud se uzdraví a Tonda Dušek zase přijme roli ve čtvrté lajně. Na druhou lajnu a přesilovky to fakt při vší úctě není.. On to umí ve čtvrté s kýmkoliv, ale naložit na něj produktivitu, to by byl průšvih a hodně by mne to od Lubiny překvapilo..
A to já bych tam poslal Kloze. Hokejové myšlení má, s báražistama by měl stíhat a Tondu zpátky do 4 lajny.
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
xmisan
Příspěvky: 27
Registrován: 11 bře 2019 21:23
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od xmisan »

Gumid píše:Časy trénuje naplno, nebo ni?
Neni tomu tak
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Muf píše: Zrovna u Miromanova jsem si na podzim říkal, že v baráži nám ještě pomůže. Ale semlelo ho to tady jako všechny.

Prohnilý klub až do morku kostí.
Miromanov se mi líbil v přípravě. Myslím si , že tu nebyl problém v hráčích, ale ve všem okolo. Nezvládnuté vedení.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

FOGLIK píše: Miromanov se mi líbil v přípravě. Myslím si , že tu nebyl problém v hráčích, ale ve všem okolo. Nezvládnuté vedení.
Ten obrovskej propad vykonosti u tolika hracu, na kterejch to melo stat, neni normalni:

Hrabal ?
Wishart ?
Troncinsky (dalo se i cekat)

Treille
Marosz (vstup do sezony slusnej a pak...)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: RE: Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

jimmypop píše:Ten obrovskej propad vykonosti u tolika hracu, na kterejch to melo stat, neni normalni:

Hrabal ?
Wishart ?
Troncinsky (dalo se i cekat)

Treille
Marosz (vstup do sezony slusnej a pak...)
Když se člověk podívá na zápasy, tak z prvních 9 zápasů ještě bylo 5 výher, i když už tam byly velký varovný signály, že je něco hodně špatně.

"Třinecká" parta už v tom lítala nejpozději od léta. Wishart byl ještě na začátku na podobný úrovni jako minulou sezonu, pak o to rychleji spadl s tím celkovým úpadkem. Výkony Treilleho ovlivňovaly jeho starosti o zdraví syna a na ledě byl úplně vyčichlej. U Miromanova to vypadalo, že ani moc nevědí, jak ho využívat. Jako bek měl obrovský rezervy. A takhle by se dalo pokračovat a pokračovat. V zásadě management kupil jednu chybu za druhou, Salfický furt čekal a čekal. Když už se ke změně odhodlal, tak to byla zase chyba (Kopřiva). Do toho arogance Šebka (jeho hláška o výsledkový turbulenci zase jen ukázala, jak je odtrženej od reality), krytí různých průserů, bezradnost akcionářů včetně toho majoritního nebo prezentace trenéra, kterej na nás už prostě jen zbyl, jako spasitele a zachránce. To je hodně výbušnej mix...
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

ANO, ten propad výkonosti u tolika hráčů normální není. Ale je to jenom ukázka toho, že tady se špatně pracuje s hráči dlouhodobě a řekl bych, můj názor tedy, že tréninkové metody, zázemí, regenerace, fyzioterapie a další související věci, nefungují dlouhodobě dobře. Stačí se podívat jenom na další případy, stačí si přečíst rozhovor se Zábranským o Malletovi (ať neřešíme jenom aktuální sezónu), kde v tom hráči to bylo, ale přišel do Brna naprosto nepřipravený z fyzických hledisek. Těch hráčů, kteří se jinde chytli a plní tam důstojnou roli a byly zde, je hodně. Svoboda hraje v Chomutově lépe než tady, Vondráček, Hrabal, z minulosti u klidně ten Orszava a těch příkladů by mohlo být hodně. A to už normální není. V tom klubu je špatně něco od základů, což ukazuje na to, že je naprosto nekompetentně veden zvrchu a ty hráči se prostě zde zabíjejí. Ono jak na tvou psychiku jako hráče, tipu třeba Perreta, mohou působit ty estakády s Adamem1.8?, to samé s Časym? No určitě nijak dobře, ačkoliv to říkat nebude, ale podvědomí a celkově pohoda, je alfa omega.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

in-spyder píše:ANO, ten propad výkonosti u tolika hráčů normální není. Ale je to jenom ukázka toho, že tady se špatně pracuje s hráči dlouhodobě a řekl bych, můj názor tedy, že tréninkové metody, zázemí, regenerace, fyzioterapie a další související věci, nefungují dlouhodobě dobře. Stačí se podívat jenom na další případy, stačí si přečíst rozhovor se Zábranským o Malletovi (ať neřešíme jenom aktuální sezónu), kde v tom hráči to bylo, ale přišel do Brna naprosto nepřipravený z fyzických hledisek. Těch hráčů, kteří se jinde chytli a plní tam důstojnou roli a byly zde, je hodně. Svoboda hraje v Chomutově lépe než tady, Vondráček, Hrabal, z minulosti u klidně ten Orszava a těch příkladů by mohlo být hodně. A to už normální není. V tom klubu je špatně něco od základů, což ukazuje na to, že je naprosto nekompetentně veden zvrchu a ty hráči se prostě zde zabíjejí. Ono jak na tvou psychiku jako hráče, tipu třeba Perreta, mohou působit ty estakády s Adamem1.8?, to samé s Časym? No určitě nijak dobře, ačkoliv to říkat nebude, ale podvědomí a celkově pohoda, je alfa omega.
Nelze než souhlasit. Očista je nutná.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

in-spyder píše:ANO, ten propad výkonosti u tolika hráčů normální není. Ale je to jenom ukázka toho, že tady se špatně pracuje s hráči dlouhodobě a řekl bych, můj názor tedy, že tréninkové metody, zázemí, regenerace, fyzioterapie a další související věci, nefungují dlouhodobě dobře. Stačí se podívat jenom na další případy, stačí si přečíst rozhovor se Zábranským o Malletovi (ať neřešíme jenom aktuální sezónu), kde v tom hráči to bylo, ale přišel do Brna naprosto nepřipravený z fyzických hledisek. Těch hráčů, kteří se jinde chytli a plní tam důstojnou roli a byly zde, je hodně. Svoboda hraje v Chomutově lépe než tady, Vondráček, Hrabal, z minulosti u klidně ten Orszava a těch příkladů by mohlo být hodně. A to už normální není. V tom klubu je špatně něco od základů, což ukazuje na to, že je naprosto nekompetentně veden zvrchu a ty hráči se prostě zde zabíjejí. Ono jak na tvou psychiku jako hráče, tipu třeba Perreta, mohou působit ty estakády s Adamem1.8?, to samé s Časym? No určitě nijak dobře, ačkoliv to říkat nebude, ale podvědomí a celkově pohoda, je alfa omega.
Nesmíte dávat na dojmy.
Tréninkový systém je v celém našem hokeji velmi podobný, ne-li stejný. Kondice jako taková je zaručena už množstvím zápasů, které se hrají. V NHL se v sezóně téměř "netrénuje" - jde spíše o udržovací tréninky. Pokud tvrdí Zábranský něco o Malletovi, je potřeba si uvědomit, že téměř pokaždé, když někdo něco přebírá, říká, že to předchozí bylo špatné. Nejen ve sportu.
Nehájím klub - samozřejmě, že není v pořádku. Ale spíš bych to viděl v mimohokejové oblasti. A pokud není příznivá atmosféra, lidi zákonitě nejsou v pohodě. A když nejsou v pohodě, není v pohodě ani jejich kondice ani vnímání skutečnosti. O tom je klub, funkcionáři i trenér.
Jsem přesvědčený o tom, že už je jasný prodej klubu. Možná i opravdu za cenu pádu o stupeň níž. Jenže zpátky to nepůjde tak lehce. Uvidíme, kdo z těch, kteří chtějí teď do extraligy, zůstane i pro příští sezónu v nižší soutěži. Jen bych si přál, aby majitel byl byznysmen a ne sportovec. A aby měl šťastnou ruku při výběru výkonného menežmentu.
Asi bychom měli přát mančaftu, aby se v extralize udržel. Bylo by to nejjednodušší. A přál bych si, aby se soutěž rozšířila a uzavřela dolů. Kdo jste se dívali třeba na utkání JIH-KLA, nemohli jste odlišit výkonnost první a druhé soutěže. Ty rozdíly jsou nepatrné a během dvou let by zmizely zcela. Hokej potřebuje rozšířit a novou krev. To je můj názor.
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Všechny tyhle úvahy o nenaplnění potenciálů (poměr výkon)jsou sice hezké, ale mají vždycky jenom jedno řešení:

Sáhnutí na prachy, v podobě pokut, bloknutí prémií atd. A v tom vedení selhalo učebnicově. "Proč bych se měl namáhat, kdyřž svý dostanu a pokutu neobdržím. Seru na to, ten půlrok tady doklepu, pač stejně to podepíšu jinde...."

Ani jedna pokuta ani pro Tronču, Marosze i zlobivého Hrabala, co si asi z toho můžou vzít ty mladí, na kterých chceme stavět? Jedině to, že si uvědomí, že vlastně nic nemusí.

Hnal bych ty Diletanty z managemenut. Hokejky měly cálovat několikrát, jak týmově (klidně 25 procent dolů), tak i osobně, dle výkonosti, to mi nikdo nevymluví.

Pač nejenom, že by začli hrabat, ale některé by se začaly vysírat. A těm, kterejm by se to nelíbilo nejvíce (ty co mají více v základu) by logicky šlapali po těch, co často chybují a nemají tolik love v základu. Tohle všechno má ještě jeden sekundární efekt. Budování soudržnosti a pospolitosti, kor pred barazi....

Teď tam vidím jednom bandu ufňukánků, kterým je úplně jedno, jestli spadneme nebo ne a my na 95 procent spadneme....

A absolutně ignoriu pokusy o to, abychom nechali hráče v klidu před baráží, ani hovno. Nehrabou, proč bych je měl hájit?
Zamčeno