Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: RE: Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

tau píše:Rosťa Marosz, BabišDnes 14.3.:
„My si ale nesmíme připouštět žádné pocity... Musíme se snažit hrát naplno a vyhrát každý zápas. A dostat se tak na nějakou vlnu, abychom dostali do podvědomí, že můžeme také vyhrávat. V baráži prostě nemůžeme nechat někoho na pochybách, že bychom nevyhráli.
Musíme hlavně vypilovat přesilovky, protože mohou rozhodovat zápasy. Nasazení a bojovnost ale nenatrénuješ. To tam prostě musí dát každý z nás."


Klasický hovna z huby.... Takových 75% tý buzerantparty už jen kouká na konec dubna, až to skončí a oni si budou moci jít svou cestou. A jestli to zachrání, nebo pošlou do pralesa, je jim úplně u prdele.....
A tenhle nezájem bude jeden z faktorů, který nás do toho pralesa pošle. Protože na Chomoutech, který paradoxně žijou z ruky do huby, je vidět, že chtějí. O týmech z první ligy ani nemluvě..... Žoldáckým Dynamosráčům to je úplně jedno. Ti jen zkontrolují účet, jestli došly peníze.... A nedej bože, když by se jednou platba zpozdila, to by byli první, kdo by řvali....
To nemůžeš tady psát takový věci přeci. Víš, že to tu hráči prej natuty čtou. Takovej Rosťa Musímesesnažithrátnaplnomarosz se z tohohle může úplně položit. A jeho mínus pět za tři zápasy playoutu přeci jasně svědčí o velké snaze s tou supr čupr sezónou něco udělat.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jinak Kloz v playout 2+4
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

FOGLIK píše:Jinak Kloz v playout 2+4
Kloz a Kratochvil se nám příští rok do šance ligy budou hodit... To je jejich pole a tam jsou dobří.... A uvidím je tady mnohem radši, než nějaký Marosze, Bubely a další flákačský lemry....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše:
Jak ostatní říkají, hezky vše okecá. Ale tady zase překvapivě "udeřil" správně.. :thumbup:

Potíž je v tom, abychom v baráži měli nějaké šikovnější fakt "extraligové" hráče jako tzv. "převahu". Lubina asi chce, aby to byl Marozs. Ale měl by k němu teď jít bydlet, jinak to dopadne jako ve Varech..
Jinými slovy kritika je fajn a na místě, jenže my toho kluka teď nesmíme sejmout a dostat ho tak do všech možných nonstopáčů..
My ho potřebujeme například v přesilovce.. Ale má to ještě čas, ať se klidně napije.. ;-)
On Lubina takhle občas "udeří". Průser je v tom, že nefunguje ani cukr, ani bič. Teda on je jeden bič, kterej by možná zafungoval (a třeba taky ne...), jenže to by musel udělat rozhodnutí pan generální manažer...

Je poněkud naivní si myslet, že konkrétně Marosze nějaký posazení a umytí prdele před novináři sejme. Ten tak akorát pokrčí rameny. Prostě to má celý na salámu.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

tau píše: Kloz a Kratochvil se nám příští rok do šance ligy budou hodit... To je jejich pole a tam jsou dobří.... A uvidím je tady mnohem radši, než nějaký Marosze, Bubely a další flákačský lemry....
Naprostý souhlas.

Určitá osa týmu pro 1.ligu by se dala i v současnosti nalézt, ale je to ve hvězdách. Řada hráčů využije svých smluv a rádo skočí po jakékoliv nabídce z ELH, zvláště všichni perspektivní. (Budík, Mandát, Kusý, Poulíček, Machala).

Téměř jistě u nás nebude: Perret, Ihnačák, Eklund, Kacetl, Marosz, Porseland, Hovorka, Schaus

Skončí s největší pravděpodobností: Sýkora, Rolínek

Na prales má jistě: Cardwell, Holland, Dušek, Klouček, Zdráhal, Koffer, Nedbal, Machač + očekávaný návrat odchovanců z 1.ligy

Já osobně jsem na tohle zvědavý více než na baráž.
Uživatelský avatar
Dante
Příspěvky: 279
Registrován: 01 srp 2014 20:43
Bydliště: Pardubice

Re: Hokej

Příspěvek od Dante »

O tom včerejším průjmu na ledě bylo napsano dost, ale co měl znamenat ten spíkr, respektive hlasitost repráků? Při tak málo lidech je hanba vůbec repráky pouštět!!! Člověka sere to, co naši plejeři předvádějí a k tomu poslouchat to velmi hlasité krákorání, no super zážitek...
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Oni v tom Chomutově asi nejsou blbci,že? Nechali hráče trochu vyhladovět, pak to nějak uplácali, ale mohli to udělat schválně. Hráči se zřejmě dostali taky do finančního diskomfortu, málokdo z nich má polštář. Teď vědí,že když to nechají spadnout,tak peníze už vůbec neuvidí. Do novin všichni řeknou,že klub nechtějí nechat úplně padnout. Motivace na světě. Ale taky je možné, že prostě nemají dost kvalitní management a neumí černá čísla. :)
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Půlka play out za námi a krásně se ukazuje, kdo nám v baráži pomůže a koho je lepší držet od ledu dál.
Kácu nebudu ani komentovat. První třetina, první střela, gól. Druhá třetina, druhá střela, gól. Teď už je zbytečný ho zkoušet. Ten kluk je úplně mimo. Klouček chytá spolehlivě a sebejistě, tak se budu modlit, ať se nezraní. Klidně bych teď na zápas třeba s Litvínovem pustil do hry Vlka, ať si to taky zkusí. S Chomoutama bychom měli naplno odehrát zítra odvetu a potom naplno makat s Varama a zkusit venku bodovat, aby si dokázali, že to taky umí. S Litvínovem ať už klidně jenom pošetří síly, stejně půjde o kulový.

V obraně je bolavé místo Porseland. Hrozně chybuje a nehraje zodpovědně. Cardwell nestíhá a kupí chyby a o Nedbalovi je zbytečný mluvit. Schaus mi leze na nervy, jak pořád neskutečně riskuje u vlastní branky, pořád někde jezdí a potom hoří vzadu.
Za mě do baráže asi ideál: Eklund-Schaus, Mikuš-Holland, Zdráhal-Budík/Porseland

V útoku Lubina zkouší dávat Maroszovi pořád šanci s tím, že se ten lempl snad konečně chytí za nos. Včera mu jasně ukázal, že je mu to totál u prdele. Ti, co slyšeli v time outu co na ně Lubina řval, těm musí být jasno, že nad ním asi už zlomil hůl. Poslat ho do baráže je hrozné riziko, on se na to za zápas 2x úplně vysere, dostaneme 2 góly a jsme nahraní. To raději ať vrátí do sestavy Duška, který hraje taky hovno, ale je to poctivák a nic nevypustí. Sejk maká, bruslí jak za mlada, snaží se bojovat, ale včera zase -3. Ach jo. Myslím, že to bylo před druhým gólem. Chomout jede podél mantinelu, Sejkk kolem něj jenom projede, nehraje ani puk, ani tělo a byl z toho gól. Pokud bude dělat takový zbytečný chyby, který pramení z lenosti (není v tom rozhodně sám), tak ty góly prostě budeme dostávat.
Sestavu v útoku bych nechal jak hrála včera i s Varama, akorát bych za Marosze nasadil Duška. Uvidíme, jestli mu dá zítra Lubina znovu šanci ukázat, že opravdu chce. Já už bych s ním trpělivost neměl, šancí něco ukázat měl nepočítaně.

Rozčiluje mě, u obránců i útočníků, jak nejsou schopni trefit branku. Vypracujeme si nějakou šanci a prásk, rána o plexisklo. Naši soupeři cpou všechno na bráno, klasika, jak jinak. No jo, ale když my nejsme schopni ji trefit. To mě fakt vytáčí. Vždycky do brány něco prolítne, ale základ je tu bránu trefit. Už by to do nich měli konečně natlouct.

Před týdnem to vypadalo, že do baráže půjdou Dukla se Vsetínem. Působili i na konci základní části poměrně suverénně, naopak Motor spíš utahaně a profesorsky. Najednou to vypadá trochu jinak. Motor je 2x vyškolil a Dukla má s Kladnem pořádnou fušku. Teď bych si tipnul, že projde Dukla a Motor. Kéž by obě série byly co nejdelší, ideálně na 7 zápasů, ať jsou trochu utahaný.
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Je úplně jedno kdo z naší budoucí ligy postoupí do baráže.
Osud Dynama je zpečetěn bohužel :thumbdown:
Uživatelský avatar
JJenda
Příspěvky: 381
Registrován: 15 lis 2018 08:04
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JJenda »

Obrázek
76marek
Příspěvky: 272
Registrován: 04 srp 2014 16:21
Dal "To se mi líbí": 11 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 76marek »

PCE.MAN píše:Půlka play out za námi a krásně se ukazuje, kdo nám v baráži pomůže a koho je lepší držet od ledu dál.
Kácu nebudu ani komentovat. První třetina, první střela, gól. Druhá třetina, druhá střela, gól. Teď už je zbytečný ho zkoušet. Ten kluk je úplně mimo. Klouček chytá spolehlivě a sebejistě, tak se budu modlit, ať se nezraní. Klidně bych teď na zápas třeba s Litvínovem pustil do hry Vlka, ať si to taky zkusí. S Chomoutama bychom měli naplno odehrát zítra odvetu a potom naplno makat s Varama a zkusit venku bodovat, aby si dokázali, že to taky umí. S Litvínovem ať už klidně jenom pošetří síly, stejně půjde o kulový.

V obraně je bolavé místo Porseland. Hrozně chybuje a nehraje zodpovědně. Cardwell nestíhá a kupí chyby a o Nedbalovi je zbytečný mluvit. Schaus mi leze na nervy, jak pořád neskutečně riskuje u vlastní branky, pořád někde jezdí a potom hoří vzadu.
Za mě do baráže asi ideál: Eklund-Schaus, Mikuš-Holland, Zdráhal-Budík/Porseland

V útoku Lubina zkouší dávat Maroszovi pořád šanci s tím, že se ten lempl snad konečně chytí za nos. Včera mu jasně ukázal, že je mu to totál u prdele. Ti, co slyšeli v time outu co na ně Lubina řval, těm musí být jasno, že nad ním asi už zlomil hůl. Poslat ho do baráže je hrozné riziko, on se na to za zápas 2x úplně vysere, dostaneme 2 góly a jsme nahraní. To raději ať vrátí do sestavy Duška, který hraje taky hovno, ale je to poctivák a nic nevypustí. Sejk maká, bruslí jak za mlada, snaží se bojovat, ale včera zase -3. Ach jo. Myslím, že to bylo před druhým gólem. Chomout jede podél mantinelu, Sejkk kolem něj jenom projede, nehraje ani puk, ani tělo a byl z toho gól. Pokud bude dělat takový zbytečný chyby, který pramení z lenosti (není v tom rozhodně sám), tak ty góly prostě budeme dostávat.
Sestavu v útoku bych nechal jak hrála včera i s Varama, akorát bych za Marosze nasadil Duška. Uvidíme, jestli mu dá zítra Lubina znovu šanci ukázat, že opravdu chce. Já už bych s ním trpělivost neměl, šancí něco ukázat měl nepočítaně.

Rozčiluje mě, u obránců i útočníků, jak nejsou schopni trefit branku. Vypracujeme si nějakou šanci a prásk, rána o plexisklo. Naši soupeři cpou všechno na bráno, klasika, jak jinak. No jo, ale když my nejsme schopni ji trefit. To mě fakt vytáčí. Vždycky do brány něco prolítne, ale základ je tu bránu trefit. Už by to do nich měli konečně natlouct.

Před týdnem to vypadalo, že do baráže půjdou Dukla se Vsetínem. Působili i na konci základní části poměrně suverénně, naopak Motor spíš utahaně a profesorsky. Najednou to vypadá trochu jinak. Motor je 2x vyškolil a Dukla má s Kladnem pořádnou fušku. Teď bych si tipnul, že projde Dukla a Motor. Kéž by obě série byly co nejdelší, ideálně na 7 zápasů, ať jsou trochu utahaný.
Co tam řval Lubina na hráče, jestli můžu vědět. My to neslyšeli, ale zaujalo nás, že lidi za střídačkou tomu tleskali :-).
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tvl ani tu pozvánku na baráž nedovedou napsat správně, to je fakt diagnóza toto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

"Ceny vstupenek budou schvalovat statutární orgány společnosti v blízké době, ihned poté klub spustí prodej lístků na kompletní šestici barážových utkání."

Furt se čeká na vývoj série Jihlava - Kladno?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

in-spyder píše:Tvl ani tu pozvánku na baráž nedovedou napsat správně, to je fakt diagnóza toto.


Sent from my iPhone using Tapatalk
A na fcb u gratulace Honzovi Bulisovi mu dopřáli jednu stříbrnou z MS navíc.....
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše: A na fcb u gratulace Honzovi Bulisovi mu dopřáli jednu stříbrnou z MS navíc.....
Můžeme být rádi,že o Bulisovi vůbec vědí. :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: A na fcb u gratulace Honzovi Bulisovi mu dopřáli jednu stříbrnou z MS navíc.....
To je ještě dobrý. Teda na poměry inženýra Hrabala. Taky tam mohl napsat, že Bulák má SC s Coloradem nebo Detroitem.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jenom lehce z dněšního tisku:

Hokejoví Piráti včera oddálili barážový ortel. Rozstříleli extraligového odpadlíka Pardubice 7:4. (BabišDnes severočeská mutace)

Ještě že už skoro o nic nejde. První porážku s extraligovým otloukánkem z Pardubic si karlovarští hokejisté nechali až na pátek. (BabišDnes, karlovarská mutace).

Tak asi takové má náš klub renomé....
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tau píše: A na fcb u gratulace Honzovi Bulisovi mu dopřáli jednu stříbrnou z MS navíc.....
A koruna k tomu všemu je, že ani dvě hodiny po zveřejnění si to nedovedou opravit, ačkoliv je na to sami lidi upozorňují. My jsme fakt parodie na klub, v současnosti ještě extraligový .. :whistle:
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

To, že není jediný článek bez chyby, to je fakt ostuda na entou. Přečíst si po sobě těch pár řádků není žádná velká řehole. Dřív jsem vždycky říkal, ať neblbnete, že chybu udělá každý. Ale on má v každém odstavci tři. To je fakt děsný.

Jinak nevím, jestli si na to vzpomenu úplně přesně co Lubina ječel, protože z nich byl úplně na mrtvici. Taky si nejsem jistý, že jsem slyšel úplně každé slovo přesně. Obecně řval co si o sobě myslí, že předvádí takový výkon. Konkrétně na Marosze řval "jestli tě to kua nebaví, tak táhni do prdele a ukazoval směr kabina".
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Urcite do baraze s hraci, kteri budou aspon makat. Bohuzel kvalita tymu je dana virou a vizi Dusana, s tim uz nic neudelame ...a hlavne za vsechno muze Marek, hraci kterym se verilo a stouravi fanousci :)
Me osobne mrzi, ze jsem nejel z Prahy na Litvinov ...sice bych zadny extra vykon/hokej nevidel, ale bojim se ze tam dlouho jezdit nebudu.

Nicmene, reaguji na prispevek prede mnou, uniklo mi kdo ho psal, ale presne to me stve taky a ukazuje to jasne na rozpolezeni a kvalitu kadru. Je par cisel, ktere by bylo proste dobre sledovat.

Procentualni uspesnost strelby mame na urovni Olomouce, tymu, ktery hraje jinak ...coz je ted asi kazdy v extralize, hm.

Pokud vsak nase stastne cislo cini 7.6%, tak potrebujeme na 3 branky (kdy se nam to stane!) alespon 40 strel na zapas. Nemam uplne presny cisla, protoze nemam cas to na hokej.cz pocitat (mozna v klubu tu statistiku maji ...?). Proste na 2 branky se nevyhrava a proto je tu zakladni pravidlo: "neni ranky, neni branky". Vysledkem je tedy povel vice strilet. Pominuli fakt, ze my vetsinou hrajeme v rozich ci se pleteme sami sobe ve strednim pasmu a nevime kdo je obrance ci utocnik, tak z tech potrebnych 40 strel co chceme vyprodukovat (vice nez 1 strelu za 2 minuty, a je potreba rict, ze hokej hraji ve stejnou dobu dva tymy a ten druhy chce taky strilet ...coz si pred 2012/13 malo ktery souper dovolil ci na to ani nepomyslel) jde 10 mimo (rekl bych, ze v tomto drzime primat!) a dalsich 12-15 zblokuje souper.
Z tech zbylych 20-25 strel pak pri nasi uspesnosti padnou v lepsim pripade ty dve branky (ne, neni a nebylo potreba posilit Salfo), ktery casto nestaci. Hostujici golman si udrzi minimalne 90% a my nebereme body. Da se zlepsit strelba, ale opet chybi kvalita ci stesti (loni se utrhl treba Kauly a Jordann). Otazkou tak zustava porad ta kvalita ...sice je tu spousta clanku a diskuznich kotlu jak se snazime posilit, ale nic. Takze se jen zvysuje pocet strel, kdy to zapas od zapasu vyjde, ale dlouhodobe to nikam nevede. Otazkou je, co s tim dela trener a co s tim delat muze ...
Toto vse je nutno brat ve svetle rozpolezeni hracu i lidi v klubu. Pokud my tu zaciname byt apaticti, proc by nemeli hraci ...treba jim vadi to samy, co nam.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Výsledky jsou strašný,celá hokejová republika má z nás prdel ,jak jsme trapný,hodně pravděpodobný je pád do Chance ligy a Charvát se nadále tváří,jako že je všechno v pořádku,že se nic neděje,není to trošku divný???
Nebo že by se to panu primátorovi hodilo nějak do krámu?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Valda píše:Nemam uplne presny cisla, protoze nemam cas to na hokej.cz pocitat (mozna v klubu tu statistiku maji ...?).
No, pokud tu statistiku na klubu mají a počítali si ji sami, tak to určitě bude spočítáno blbě. Takže pro nějaký relevantní závěr absolutně nepoužitelné... :-)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PCE.MAN píše: Jinak nevím, jestli si na to vzpomenu úplně přesně co Lubina ječel, protože z nich byl úplně na mrtvici. Taky si nejsem jistý, že jsem slyšel úplně každé slovo přesně. Obecně řval co si o sobě myslí, že předvádí takový výkon. Konkrétně na Marosze řval "jestli tě to kua nebaví, tak táhni do prdele a ukazoval směr kabina".
Dík, to jen ukazuje, co píši už poměrně dlouho. Lubina je zkrátka na všechno sám a mám obavu, jak to všechno zvládne. On hráče sprdne, ale ten má okamžitě oporu u jeho nadřízených. Jak už tady správně zaznělo, Salfa problémy neumí řešit. Ovšem nejlepší pro klub bude, když už se do ničeho motat nebude. Ono by asi působilo zvláštně, kdyby ten hodný kluk z plakátu najednou začal na hráče křičet, dával jim pokuty a hrozil jim vyhazovem. Teď už je pozdě..
Nechal bych týmu klid, sestava se pomalu ustaluje, víme, které hráče asi můžeme pro baráž škrtnout a ono to nějak dopadne. Stejně budou posraní všichni, takže plánovat pro tuhle soutěž nejde nic..
Zíbrdý

Re: Hokej

Příspěvek od Zíbrdý »

I když se mi tomu nechce věřit,známý mi povídal že prý už mají záložní plán. Letos kdyz se spadne tak příští rok již bez baráže nebude návrat tak složitý a udělají vše pro návrat. Hrozný sračky se už melou kolem klubu :red:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Zíbrdý píše:I když se mi tomu nechce věřit,známý mi povídal že prý už mají záložní plán. Letos kdyz se spadne tak příští rok již bez baráže nebude návrat tak složitý a udělají vše pro návrat. Hrozný sračky se už melou kolem klubu :red:
Sice se bude postupovat přímo, ale rozhodně to nic jednoduchýho nebude. Teď jdou do baráže oba finalisté, za rok bude postupovat jen vítěz.... Takže čistě matematicky mají týmy z pralesa teď větší šanci na postup, než za rok.... Naopak podle mně je náročnější vyhrát první ligu, než se do extraligy dostat přes baráž. Zvlášť, když v baráži bude tak zoufalá parta, jako je letos ta naše.....
Zamčeno