Hokej - Archiv 01.08.2014 - 18.06.2019

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Zamčeno
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: Přesně tak. Před dvěma lety jsme měli hokejově lepší tým, navíc si myslím tady byla i celkově lepší nálada. Přesto jsme se záchranou měli prlnou prdel práce....

Letos to nedopadne. Sice si všichni přejeme opak, ale buďme realisté.... Chomutov to uhraje.. Takže nám zbývá jediná šance - že se z toho oba pralesní týmy "poserou" a prohrajou si to sami.... Podle mě se ale z toho spíš poserou ti naši flákači....
Ještě že víra umírá poslední.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Hele, se vsi vaznosti rikam, ze je mi jedno jestli padneme, hlavne musi tahnout trio Salfa, Sebek a Hrabal do prdele. Budu mnohem vic nasranej jesti se to zazrakem udrzi a oni budou pripravovat novou sezonzu s kecama jak je potreba poucit se z chyb a jiny sracky.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jihlava 3:0 na nájezdy.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Itchy píše: kdysi jsme uměli přes 100 bodů, dnes nemáme ani gólů....

.. jak říkal v Okresním přeboru Ludva, čím víc gólů dáme. Tím víc bodů máme :D

cca 1:25
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

kedar píše: Jinak získat za sezonu 33 bodů je fakt síla.
Lubina sice neměl co stratit,ale po této štaci už si ELH asi nikdy nezatrénuje.ELH je nad jeho možnosti.
Jo, předloňská sezona byla sice strašná, ale furt to bylo za 44 bodů. Salfovi se podařilo překonat Rohlíka a to o dost.

Lubina si ELH nezatrénuje, i kdyby tady aspoň jakž takž uspěl. Pro 13 týmů je to persona non grata. Nikdo si nevezme do klubu člověka s jeho pověstí, kterej akorát rozvrátí fanoušky vlastního týmu.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

subris píše:
.. jak říkal v Okresním přeboru Ludva, čím víc gólů dáme. Tím víc bodů máme :D

cca 1:25
Excel přece nelže, tam je to jasně daný....
Red
Příspěvky: 294
Registrován: 25 lis 2018 20:10
Dal "To se mi líbí": 183 krát
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Red »

WalkingDude píše:Hele, se vsi vaznosti rikam, ze je mi jedno jestli padneme, hlavne musi tahnout trio Salfa, Sebek a Hrabal do prdele. Budu mnohem vic nasranej jesti se to zazrakem udrzi a oni budou pripravovat novou sezonzu s kecama jak je potreba poucit se z chyb a jiny sracky.
A chceš pro to něco reálně udělat?
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Nekdo, kdo posledni zapasy videl? Mame predvedenou hrou na udrzeni? Ja bohuzel se smiril se sestupem. Aspon me to pak nebude tolik bolet. A neverim tomu, ze se vratime dalsi rok zpet...
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Propulse píše:Nekdo, kdo posledni zapasy videl? Mame predvedenou hrou na udrzeni? Ja bohuzel se smiril se sestupem. Aspon me to pak nebude tolik bolet. A neverim tomu, ze se vratime dalsi rok zpet...
Vždycky si řeknu , že už se nebudu trápit, ale nakonec stejně vyměknu a pak si zase nadávám. Úplně mě vždycky děsí jak se sjedou tři na jednom místě.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse píše:Nekdo, kdo posledni zapasy videl? Mame predvedenou hrou na udrzeni? Ja bohuzel se smiril se sestupem. Aspon me to pak nebude tolik bolet. A neverim tomu, ze se vratime dalsi rok zpet...
Odpovím jednoznačně. Nemáme se současnými výkony šanci.

Já tam vidím asi tak 5 hráčů, kteří převyšují prvoligisty a mají současně solidní formu, ale absence konstruktivních hráčů + totální odevzdanost a chuť se porvat o výsledek to je sebevražedná kombinace.

Příklad za všechny zápasy. Jeden hráč Varů odtlačený do rohu třemi našimi hráči a náš čtvrtý ještě do tohoto souboje startoval. Přitom se jednalo o běžnou situaci.
Jakub81
Příspěvky: 18
Registrován: 04 bře 2019 15:54

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub81 »

Celou sezónu jsem si říkal, že to nemůže být tak špatné. Bohužel jsem se hodně spletl. Teď už nezbývá než se modlit, protože pád do první ligy je na dlouhou dobu konečná. A k našemu vedení se nemá cenu vyjadřovat. U nás na firmě by vydrželi chlapci tak týden. To je amatérismus největšího zrna. Šebek je namistrovaná nula, Salfický je sice hodný, ale neschopný hlupák a HOH je takový klasický svazák.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Propulse píše:Nekdo, kdo posledni zapasy videl? Mame predvedenou hrou na udrzeni? Ja bohuzel se smiril se sestupem. Aspon me to pak nebude tolik bolet. A neverim tomu, ze se vratime dalsi rok zpet...
to je jak se nechat zmrskat veřejně na náměstí. To nechceš....
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 444 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jenom Ihnačák, který taky v posledních zápasech nic nehraje, má v průměru víc jak půl bodu na zápas, ta kvalita útoku je opravdu bídná. Perret vyniká v neefektivním v točení po rozích, Bubela nešikovností a leností. Místo nich tady měli být dva opravdu rozdíloví cizinci. Jsem opravdu zvědavý, kdo v baráži tu produktivitu potáhne. V té minulé jsme měli několik hráčů, kteří měli skoro bod na zápas. Brankáři taky slabota, ani jeden neodchytá bez chyb víc zápasů po sobě. Obrana teda čistě jen podle jmen ne úplně marná, ale taky dost chybují i ti na kterých by měla stát.
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

Lubina mele po zápasech ještě větší sračky než kdysi Rohlík, ten mě alespoň občas pobavil.
Lubina je úplně zbytečný a pokud nás povede i v baráži, tak nás dovede až do Chance ligi, to jsem si jist.
smartin
Příspěvky: 723
Registrován: 19 srp 2014 07:34
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od smartin »

A na baráž půjdu snad jen, když se tam dostane Kladno, neb je to poslední možnost vidět hrát skutečnou legendu
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

co takhle dát si kotlík?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Itchy píše:co takhle dát si kotlík?
kotlíček plnej pohádek, dobrůtek, laskominek, prostě dobroučký papání z kuchyně Dynama?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tady to tedy zase jede. Umlátit svého tolik let věrného psa kvůli blechám, to už chce hodně vzteku a zoufalosti, i když jasné, pejsek nekouše, neštěká a vypadá hodně nemocně..
Naštěstí nejsem pejskař, tak mne to netrápí. Jen mne překvapuje, že do toho jdou ti nejstarší a dle mne nejrozumnější majitelé.. :sadd:
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Asi by neuškodilo klubu trochu pomoci a poslat jim všem,že po dalším kole už budou mít onu pověstnou matematickou jistotu baráže, tudíž se na ni můžou konečně začít v klidu připravovat. Pěkně postupně, žádné velké šoky. Pro začátek přestat dávat Bubelu na oslabeni, Porselanda na led... :)
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tak už jsou to 2 roky, co začal Salfa tvarovat mužstvo k obrazu svému.

Po zisku mistrovského titulu v roce 2012 přišel v hokejových Pardubicích sportovní pokles. „Sestupný trend tu je tři čtyři roky. Je to o hráčích, chemii v týmu a jeho skladbě. Nový trenér není zatížený současnou situací, bývalí trenéři si nesli toto břímě. Věřím, že nový hlavní trenér přinese svěží vítr, na něj spoléhám. Je to o hráčích, neříkám, že dosavadní výběr byl špatný. Teď v sobě musí probudit hokej, který umí hrát. Pokud se nedokáží hokejově vzpamatovat, přijdou jiní a aby zapadli trenérům do koncepce. Během tří let chci vytvořit zdravé jádro, aby Dynamu vrátilo lesk,“ konstatoval Dušan Salfický.

https://www.hcdynamo.cz/clanek.asp?id=8519

Přemýšlel jste, proč jdou Pardubice od roku 2012 neustále dolů?
Strašně důležité je, s kým tu práci děláte. Musíte sestavit tým, který bude mít jednu vizi. Doteď tu bylo strašně moc netrpělivosti. Nic nejde ze dne na den. Po titulu 2012 odešli tahouni do Ruska a za ně tu nebyly nové základní kameny. Něco se nakoupilo, slepilo a když to nefungovalo, tak se zase udělaly změny. A další, pořád dokola. Strašně se prolínaly představy lidí, nedělalo se koncepčně. Teď jsme v roce 0 a musíme si vybudovat základ týmu. Musíme si vychovat nové Koukaly, Koláře a Průchy a k nim doplňovat vhodné hráče.

Co je váš úkol číslo 1?
Setrvání v extralize. A pak během tří let vytvarovat mužstvo k obrazu svému.

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/du ... _hokej_cig
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K výkonům asi i to, že jsem si omylem klikl na statistiky zápasu na onlajnech a dole bylo vidět kanadské bodování prvních pěti v týmu, kde prvních pět hráčů bídných Varů mělo více bodů než náš, nechce se mne psát to slovo, "nejlepší" hráč. Čili i kdyby se zvednul morál a hra týmu proti prvoligovým soupeřům, tak máme sakra problém v tom, že hokej se hraje na góly a ty u nás nikdo nedává. Ani jeden hráč nedal deset gólů za 51 zápasů. Snad jen Ihnačák, který dovedl za třetinu zápasů vylézt na "šesté" místo. No a když nemá kdo střílet, tak bychom aspoň měli mít někoho, kdo bude chytat a tam je to to samé v bledě modrém.

EDIT: v poslední barážové sezóně mělo ŠEST hráčů více bodů, než náš "nejlepší" v této sezóně. Sweniku, já tě chápu, nicméně nevidím nic pozitivního čeho se letos chytit.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše:Jenom Ihnačák, který taky v posledních zápasech nic nehraje, má v průměru víc jak půl bodu na zápas, ta kvalita útoku je opravdu bídná. Perret vyniká v neefektivním v točení po rozích, Bubela nešikovností a leností. Místo nich tady měli být dva opravdu rozdíloví cizinci. Jsem opravdu zvědavý, kdo v baráži tu produktivitu potáhne. V té minulé jsme měli několik hráčů, kteří měli skoro bod na zápas. Brankáři taky slabota, ani jeden neodchytá bez chyb víc zápasů po sobě. Obrana teda čistě jen podle jmen ne úplně marná, ale taky dost chybují i ti na kterých by měla stát.
Popsal jsi to celkem přesně.
Gólmani za mne největší neznámá. I když tehdy tady na Růžičku šla kritika jedna báseň. Hlavně po tom, co pustil hned v prvním zápase ten gól Roba od mantinelu. To jsem na něj byl taky naštvaný. Ale on nakonec uměl vychytat i nájezdy, dal se dohromady.. Co předvedou Kloudy s Kácou, možná Salfickým i Vlkem, netroufám si tipovat..

Obrana dle jmen v pohodě, tady jasně převyšujeme všechny. I když místo Porselanda bych tady i přes minely měl radši Tronču. Ten to totiž aspoň kompenzoval svým talentem a kanadskými body..

Útok je průser největší, ale to už několik let. Matně si pamatuji, že tehdy nějaký ten důležitý gól dal Janko Sýkora, celkem asi čtyři. Kauta sem motáte zbytečně, ten vyskočil až vloni. Jinak samozřejmě hodně pomohl Tomášek, kterému Bubela nesahá ani po paty, když mají brusle. Ostatně to je jeden z největších rozdílů v ofenzivě pro tento ročník. Bubela je atrapa, Tomášek uměl dát gól, často i v pravý čas. Horký a další je omyl. Všechno bude viset na Ihnačákovi, Rolasovi, Sejkovi, Hovorkovi a možná i Machalovi. Zbytek jsou kvalitní bruslaři, kterým hokejka překáží, nebo lemplové typu Marozs. A teď konec s jeho urážením, protože jestli má v baráži někdo nahradit Tomáška, je to pouze tento hráč - lepšího a hlavně šikovnějšího nemáme..

Taky doufám, že se vrátí Časy a vyrazí ze soupisky nejvíce chybujícího beka play out, ať už to bude Porseland, Děrvuk nebo třeba i Budík. Tady půjde o všechno!

Jinak trenéry nemá smysl komentovat. Debilita vedení dát k sobě Lubinu s Králem, když spolu možná ani nemluví a Lubina je tak na všechno sám, to nemá nikde obdoby! Tam samozřejmě musí k týmu přijít někdo další, kdo Lubinovi pomůže a povedou spolu aspoň dialog. Jinak máme hned od začátku baráže obrovský handicap..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Obrázek
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Co Langmajer? Nevzal by to na tu baraz?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

jimmypop píše:Co Langmajer? Nevzal by to na tu baraz?
Mohl by to tu okouknout, když tu bude natáčet třetí řadu, nu ni?
Zamčeno